Değerlendir:
  • 36 Oy - 2.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

1.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
Yazar Mesaj
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

RE: 1.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
(04-21-2012 02:16 PM)By Ceykp Yazılan:  
(04-21-2012 03:37 AM)smoochy Yazılan:  
(12-21-2011 04:17 AM)By Ceykp Yazılan:  1. ev yöneticisi 1. evde bunu daha kapsamlı açacak olan varmı ? [Resim: normalgulucuk.gif]

1. insanlar üzerinden belirgin bir ilk izlenim yaratmak sizin için çok önemli. büyükanne ya da büyükbabaya güçlü bir benzerlik olabilir.

2. Başkaları üzerinde bıraktığınız izlenim sizin için önemli. siz kendinin ve vucüdünun farkında olan birisiniz. haritanızda koç burcunda hiç gezegen olmasa bile siz bir lider gibi davranabilr, atak olabilirsiniz. kendiyle ilgilenen, kendini motive eden biri. kendi kaderinin kendi elinde olduğuna inanarak yaşar, belki bir parça öngörünüz olan birisinizdir.

3 . kişinin kendinden gelen güçlü duygular. genellikle bu konum iyi etkilerdeyse sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşamı gösterir.

Teşekkür ederim smoochy gülücük

1. Gerçekten çocukluğumun ilk yılları aile büyüklerinin yanında geçti. Dedem ve babaannemle iç içeydim. Benzerlik olabileceğini düşünmemiştim ama bilinçaltıma yer etmişlerdir kesin.

2. - 3. Herkes kendi kendini motive ederde, motive ettiğim doğrudur.

Tekrar teşekkürler çiçek

bende bu başlıkta bir şey arıyordum, görünce bakayım dedim sorduğuna, bir kaç farklı yerden çevirdim sadece ne demek gülücük
04-21-2012 07:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 11

benim yükseleni yay ama yay 1. evin küçük bir kısmını kaplıyor 1. evin gerisi oğlakta.. Satürnde etkilimidir şimdi jüpi gibi..

Yıldız Haritam
Kozmik tesirlerin beynindeki etkilerini farketmemişsen, kendinin farkında değilsin..

Kozmik ışınların, genetiğin ve biokimyanın tahakkümündeyken, hangi özgür iradeden sözedebiliyorsun?..

[Resim: 30vjq.jpg]
04-21-2012 08:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

yukselenimizin uzerindeki gezegenler yukselen burcumuzdan daha etkin olabiliyor senin yukselenin gene yay ama burc acisindan oglak yani saturne ozgu ozellikler tedbirlilik cekimserlik guvenilirlik soguk ve mesafeli durus ilk etapta daha on plana cikiyordur ;)

edit; gunes saturn karende varmis yani senin karakterinde ve durusunda saturn epey etkili saturnun golgeleri basaramama korkusu kendine guvensizlik karamsarlik gibi konulari asman gerekiyor ne yazik ki
etrafimda cok saturna var cok guvenilir insanlardir ;)
04-25-2012 11:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Örnek:Yükselen Terazi yöneticisi Venüs 6.evde(Balık)
Terazi barışsever,uyumlu,şıklığa,güzelliğe önem veren bir burç.O halde iş hayatı-Günlük hayatta bile bu durumu koruyacaktır diyebilir miyiz?
Peki ya hastalıklar?

Örnek 2)Yükselen Koç.Yönetici Mars 11.evde.(Kova)Bu durumda Mars'ın enerjisi arkadaşlık-idealler sahasında açığa çıkacak.Kova+11.ev olduğu için olası anlaşmazlıkların sebebi aşırı bağımsızlık duygusu mudur?
04-26-2012 12:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

senin yukselen yon. merkur yalniz ben basak olarak gordum yani venus de etkili olabilir ama bence yukselen basaksin sen detayci kili kirk yaran mukemmeliyetci somut degerlere onem veren ;)
04-26-2012 12:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

venus desek ayla zit acili ay basak 6.12. evler kendini feda aksi neptunyenlik de var psikosomatik rahatsizliklara yatkin gibisin venus teraziden bobrek tasi venus balik desek ayaklar benim gibi sedef mesela belkide sinirlenmen ve bunu ifade etmen gereken yerde ifade edemedigin icin kizginliktan kendini yersin
basak tarafinla venus tarafin catisir basak herseyi didikle der venus herkesi sev butune bak bu kadar didiklemenin ne alemi var der, bu aci kadinlarla da sorunlar verir
gunesin hem neptunden hemde saturnden aci almis babayla da ilgili sorunlar olabilir hatta her ikisi ailen yani 4. evde sert gorunuyor
merkur boga da venus bogazla ilgili sinirsel kokenli rahatsizliklar tiroid gibi mesela :-) merkur sinirlerle alakali
saturnle kare karamsar dusunursun kendini ifade ederken tikanirsin

bu arada medikal bilmiyorum tamaem okuduklarimi birlestirdim
04-26-2012 12:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

(04-26-2012 12:03 AM)Mahinur Yazılan:  Örnek:Yükselen Terazi yöneticisi Venüs 6.evde(Balık)
Terazi barışsever,uyumlu,şıklığa,güzelliğe önem veren bir burç.O halde iş hayatı-Günlük hayatta bile bu durumu koruyacaktır diyebilir miyiz?
Peki ya hastalıklar?

Örnek 2)Yükselen Koç.Yönetici Mars 11.evde.(Kova)Bu durumda Mars'ın enerjisi arkadaşlık-idealler sahasında açığa çıkacak.Kova+11.ev olduğu için olası anlaşmazlıkların sebebi aşırı bağımsızlık duygusu mudur?

yani olabilir de 11.evdeki mars yalniz iyi grup lideri de olur haksizliga ugrayan iansanlara karsi mucadele edebilirler ve eger is rutine binerse mars kovalari rutinden hoslanmaz o zama huzursuz olup ozgurlesmek isteyebilir ;)
04-26-2012 01:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(04-26-2012 01:18 AM)Derin Yazılan:  
(04-26-2012 12:03 AM)Mahinur Yazılan:  Örnek:Yükselen Terazi yöneticisi Venüs 6.evde(Balık)
Peki ya hastalıklar?

yani olabilir de 11.evdeki mars yalniz iyi grup lideri de olur haksizliga ugrayan iansanlara karsi mucadele edebilirler ve eger is rutine binerse mars kovalari rutinden hoslanmaz o zama huzursuz olup ozgurlesmek isteyebilir ;)

Teşekkür ederim.1.Örnekte Venüs'ten kasıt bir başkasıydı.
Zati bende Venüs 5.evde görünüyor(Placidus)
04-26-2012 01:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

aslinda ben senin haritana bakarak yazdim 6. eve yakinligini gorerek yazdim gülücük
04-26-2012 01:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Akbaba
Kayıtsız

1. evin yöneticisi Neptün 11. evde bu nasıl yorumlanır?
04-27-2012 06:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir