Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aşk'ın Anatomisi ve 7.ev
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Aşk'ın Anatomisi ve 7.ev
(04-29-2012 02:31 AM)izmir3535 Yazılan:  doğum haritamı yükledimgülücük)

Mine imzaya ekleme olayı tamamdır ancak büyük boy seçeneğini değilde FORUM KÜÇÜK RESMİ gibi bir seçenek olması lazım onu tercih edip yeniden yüklersen iyi olur verygood

04-29-2012 02:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(04-29-2012 02:02 AM)feynmann_m Yazılan:  
(04-29-2012 01:51 AM)Neptunian Yazılan:  
(04-29-2012 01:38 AM)feynmann_m Yazılan:  
(12-22-2011 09:29 PM)Neptunian Yazılan:  
(12-22-2011 09:14 PM)malice071 Yazılan:  benim 7. evim ikizlerle başlıyor sonrasında yengeç var...ikizler çift işaret yöneticisi merkür,..merkür küçük işaret ve huzursuz hep benden yaşça küçük kişileri bana getirdi.. şimdi diğer belirteç yengeç ayım yengeçte 8. evde ...gerçi junomda oğlak 2. ev..2-8 ev aksıgülücük)benden yaş olarak daha büyük birilerini getirirmiş gibime geliyor.şimdi haziranda jüpiter ikizlere girdiğinde 7. evime düşmüş olacak ama bilmiyorum beni nasıl etkiler,eş, ortaklık anlamında hayırlısıask
[font=Calibri][/font]

İlişkilerde yaşın ne önemi var..

Yeterki kişilik ve samimiyet konusunda '' o iş yaş '' olmasın

Bak bunu tweetleyim hemen gülücük

Maalesef ben öyle düşünmüyorum adminim gülücük
Yaş her zaman önemlidir.Paylaşımlar, aynı dönemde yetişmiş olmak çok önemlidir.Yoksa çiftler ayrı tellerden çalar.

Samimiyet konusuna kesinlikle katılıyorum tabiki...

Şimdi senden 10 yaş büyük biriyle fikirleriniz uyumluysa ve de elektrik alıyorsan direkt yaş farkı var diye red edeceğini mi söylüyorsun ?

Elbette bu düşüncene saygı duymakla birlikte büyük konuşma derim gülücük

Sadece fikrimi söyledim ben böyle düşünüyorum ama hayatın ne getireceğini bilemezsin tabi..

Siz bana bakmayınız, anlamadığı bir konuda konuşmuş yine küçük emrah işte deyip geçiniz gülücük

04-29-2012 02:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
izmir3535 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

inşallah bu sefer doğru olmuştur

http://i.hizliresim.com/4RkqNL.gif
04-29-2012 03:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(04-29-2012 01:35 AM)feynmann_m Yazılan:  
(04-29-2012 12:44 AM)izmir3535 Yazılan:  merhabalar herkese aranıza yeni katıldım. astrolojiyle ilgileniyorum daha fakat çok yeniyim. bilgilerim basit genellemelerden ibaret. benim de bi sorum olacak bu 7. evle ilgili. 7. evim boğa burcuyla başlayıp ikizlerle bitiyor. ikizler burcunda merkür var. venüs aslanda ve 9.evde. ay terazide. güneş ve mars ikizlerde kavuşuyor. venüs 45derece güneş, merkür 60derece venüs, venüs 45derece mars. sizce ben çok evlilik yapar mıyım? hayır tek bir kişiye aşık olmayı hayal ederim hep. şimdiden teşekkürler

Merhaba aramıza hoşgeldin öncelikle gülücük
7.evini boğa ve ikizler kesmesi senin ikili ilişkilerinde bu burçtaki insanlara eğilim göstereceğine işarettir.Veya boğa ya da ikizler burcunda gezegenleri olan biri seni etkileyecektir.Merkürün bu evde olması bence bir şans bu eşinle iletişiminin iyi olacağını gösterir tabi açılarıda önemli ki senin merkür venüs sekstil açısı varmış.7.ev yöneticisinin 9.evde olması da yabanci biri ya da farklı kültürden birisiyle evleneceğini gösterebilir.

Ancak haritanı eklersen daha çok yardımcı olabiliriz sana verygood

Evet Mine haritanı imzana eklemişsin tamamdır

Soruna ilave cevap olarak tipik bir ikizler insanına göre daha duyarlı + daha romantik bir tarafın olduğunu + ilişkileri ve partneri idealize edip gözünde büyütme ihtimaline dikkat etmeni önerebilirim. Güneş, Mars ve Venüsün Neptünle açıları var ve Neptünün etkilerini ilişkiler alanında bolca deneyimleyebilirsin.

* Neptünü güçlü olan kişilere çekilmek ( yada Balık burcu etkisi olanlara )

* Hayal kırıklıkları

* Masal gibi bir aşk yaşama potansiyeli

* Hayallerin, ilhamların ve sezgilerin sanatsal bir kanala yönlendirilmesi seçeneği

04-29-2012 03:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
izmir3535 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

açıkçası inanamıyorum, tahminleriniz %100 uyuyor Yıldırım. gerçekten de tuhaf bi daygusallık var bende. beğendiğim sevdiğim insanı gözümde ilahlaştırıyorum. bu da hayalkırıklıkları getiriyor ama masal gibi bi aşk yaşamak isterdim hakikaten, leyla ile mecnun gibi mesela:P 4. önermeyi henüz gerçekleştiremedim amam umudum diybilirim, çok teşekkürler

http://i.hizliresim.com/4RkqNL.gif
04-29-2012 12:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:neptünian hocam size bir sorum olacak;
haritamdaki 7.ev ve diğer ilgili dinamiklere göre benim için en ideal partner nasıl özellikte olmalı?kimlere çekilmeliyim?
bu soruyu kendime soruyorum işin içinden çıkamıyorum iyisimi size ve sitedeki arkadaşlarımıza sorayım dedim

neptüniana sormuşsun ama ben de cevaplamak istedim .

yükselenin boğa olması itibariyle , 7.evine akrep düşüyor ve pluto dsc ile kavuşumda . plutonyen partnerlere ihtiyaç duyabilirsin. niçin ? yükselen boğalar değişime direnirler , herşeyin aynı kalmasını isterler ve huzurlarını kaçırmak istemezler . bu yüzden onları tamamlayacak kısım , akrep pluto aksındır . boğaya deiğim ve dönüşümlü yaşatacak , herşeyin ölüp sonsuza dek var olmayacağını hatırlatması gerekir . yük. boğalar en köklü değişimleri ilişkileri vasıtasıyla yaşarlar .

plutonyen kişilerin yanı sıra olaylar vasıtasıyla da plutonyen deneyimler yaşayacağına delalet eder .
- boşanma
- ihanet
- terkedilmek
- eşin ölümü
dsc pluto konumlarına uygundur .

yine devam edeyim , 7.ev yöneticisin ( klasiğie göre ) mars , oğlak burcunda ve satürnle kavuşmuş . hayatına girecek kişi yaş ve / veya statü olarak senden büyük olabilir .
7.ev yöneticin satürn ile kavuşumda ve oğlakta olduğundan geç yaşta evlilik ve / veya ilişki sayını az olması gibi durumlar olabilir.

yine 6 orbla mars venüs kavuşumun var. hayatına güzel hatunlar girebilir ve paraları çok olabilir gülücük olumlu bitirelim gülücük
04-29-2012 01:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galadriel_elf Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

7. ev konusunda açıkcası dertliyim. 7. ev yöneticisi Venüs, 12. evde başak burcunda. Ve tam karşısında 6. evde Jüpiter balıkta.[/font]
İnternette bir sitede 7. ev yöneticisi 12. evde ise evliliğin ya da eşin kaybı gibi bir anlam taşıdığını söylüyordu. Üstelik benim Venüs'ümün karşısında bir de jüpiter var. Açıkçası (evli değilim ama) eşimi kaybetme korkusu şimdiden başladı.

Yıldırım Beyin, ve diğer arkadaşların bu konuda yorumlarını merak ediyorum. Meraktan daha ziyade içime su serpecek bir kaç cümle duymaya ihtiyacım var galiba...
[font=tahoma]

http://www.astro.com/tmpd/c15nfileFiK3sn-u1335170497/astro_2gw_01_doum_haritam_he.31499.27549.gif?27671
04-29-2012 01:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

7.evimi oğlak kesiyor. Yoneticisi saturn akrepte açısız sayılır (10 orb) retro.
Bende evlilik potansiyeli varmı acep??
04-29-2012 05:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(04-29-2012 01:54 PM)galadriel_elf Yazılan:  7. ev konusunda açıkcası dertliyim. 7. ev yöneticisi Venüs, 12. evde başak burcunda. Ve tam karşısında 6. evde Jüpiter balıkta.
İnternette bir sitede 7. ev yöneticisi 12. evde ise evliliğin ya da eşin kaybı gibi bir anlam taşıdığını söylüyordu. Üstelik benim Venüs'ümün karşısında bir de jüpiter var. Açıkçası (evli değilim ama) eşimi kaybetme korkusu şimdiden başladı.

Yıldırım Beyin, ve diğer arkadaşların bu konuda yorumlarını merak ediyorum. Meraktan daha ziyade içime su serpecek bir kaç cümle duymaya ihtiyacım var galiba...

Placidusa göre 7.ev yöneticim 12.evde

Bence bizim problem eşi kaybetme değil, onu bulamama gülücük

04-29-2012 10:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galadriel_elf Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(04-29-2012 10:25 PM)Neptunian Yazılan:  
(04-29-2012 01:54 PM)galadriel_elf Yazılan:  7. ev konusunda açıkcası dertliyim. 7. ev yöneticisi Venüs, 12. evde başak burcunda. Ve tam karşısında 6. evde Jüpiter balıkta.

Placidusa göre 7.ev yöneticim 12.evde

Bence bizim problem eşi kaybetme değil, onu bulamama gülücük

Hangisi daha kötü acaba?acaba

7. ev yöneticisi derken Venüs'den mi yoksa 7. evimin bulunduğu burçların yöneticilerinden mi bahsediliyor onu tam anlayamadım. Açıkçası bir çıkar yol bulmaya çalışıyorum...dil çýkarma

http://www.astro.com/tmpd/c15nfileFiK3sn-u1335170497/astro_2gw_01_doum_haritam_he.31499.27549.gif?27671
04-29-2012 11:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir