Değerlendir:
  • 27 Oy - 2.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY ASLAN
Yazar Mesaj
aries86
Kayıtsız

RE: AY ASLAN
ha birde şımartılmayıda pek severim(((((((((:
07-11-2011 01:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(07-11-2011 01:14 PM)aries86 Yazılan:  
(07-11-2011 01:13 PM)tiyatral_gitarist Yazılan:  
(07-11-2011 12:49 PM)aries86 Yazılan:  güneş koç
asc başak
ay aslan 11.evde

hayat doluyumdur hiçbir zaman umutsuzluga kapılmam en olmadık şeyde bile.hep şu cümle geçer aklımdan belki güneş koç onunda etkisi vardır "bilmiyorum ama herhangi bir şekilde bu olacak! " hep bir umut...bu enerjimi yanımdakiler hemen alır...birden canlanıyorlar hakkaten((:
yorumlarda okudum yapmacık oluyorlar diye gözlemlemiş arkadaşın biri; yapmacıklardan nefret edeim doğalımdır abartılı şekilde hemde...o nedenle yanımda açılan saçılan ağlayan sapıtan çok arkadaşım vardır(:
eveeeeet gururuma düşkünümdür elbette gururuma dokunma canımı ye arkadaş...dokunda gör başına neleyy gelecek(:
gösterişi sevmem(üstünlük gösterisi bence) başka kendisini daha altta düşünmesi yerine ölürüm daha iyi...herkes eşittir benim gözümde insan olarak...ancak yürek ve kişilik parlamalı ışıl ışıl...insanlar arasındaki farkı bunlar belirler ancak...!

Ay aslanı için sadece "-Avatarıma bakın ..." demen yeterli olabilirdi. gülücük

niye? gülücük

Sahnedeyim duruşu...
07-11-2011 01:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(02-14-2011 02:31 AM)ayşe kara Yazılan:  
(11-30-2009 01:57 AM)Mavisahram Yazılan:  Günes burcum aslan olarak da bilemiyorum ama ben de uranyenleri severim yani kovalari... gercekten de her istedigimizi söyleyeibliyoruz ve bu da yakinlasmayi kolaylastirioyr insana oldugu gibi davranma rahatini sunuyor.. Hos olan oki Benim de Ay'im Kova... Bu yüzden bilgeye dayanan samimi yönümü ve ego degil ama kendimi seviyorum... Ay kovasi olarak da herkesi cok seviyorum....

"gercekten de her istedigimizi söyleyeibliyoruz ve bu da yakinlasmayi kolaylastirioyr insana oldugu gibi davranma rahatini sunuyor.. " bu cümleniz aynen beni anlatıyor.güneş başak yükselen kova yada oğlak ikileminde kaldım.sormak istediğim jupiter kovada 1. evde bu özelliği verirmi yükselen ilk derecesi oğlak olsada yoksa oğlaksa yükselen jupiter kova mova dinlemez oğlak gibi davranırsın denilebilirse ben oğlağı artık unutacamgülücük insana kendi gibi olma özgürlüğü tanıma konusunda üstüme yokturgülücük

Jüpiter kovada 1. evde genel olarak verir diye düsünüyorum.. zaten yayin yöneticisi ve yay da bilgiyi aktarmayi sever, ögrendigini.. Kova da olmasi da bunu insanlik adina,insanlik namina istediklerini söyler diye düsünüyorum.. tabi yorumunu tam olarak bilemem...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
07-11-2011 07:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

ayıma kare olsalarda bende sevıyorum

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
09-06-2011 03:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Ortağımın Ay burcu Aslan nerdeyse benden daha çok Aslan özellkikleri göstermekte

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
02-14-2012 01:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Ay burcum aslan söylenebilecek daha çok şey yoktur heralde.
Yalnız neyi nerde söylemem gerektiğini bilirim gerçekten gülücük gurulandım
02-28-2012 03:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynep_muteal06 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 4

RE: Cvp: AY ASLAN
(09-10-2008 06:30 AM)Neptunian Yazılan:  
münzevi Yazılan:ayım aslanda hiç yumuşak açısı yok.
güneşim ise 11.ev ve balıkta.bunlar egoyu düşürürmüş fakat
sert açılı bir aslan egoyu yükseltir mi?

münzevi ; aslanın hangi gezegenden sert açı aldığıda önemlidir egoyu yükseltirmi sorusuna net cevap verebilmek için.
mesela Ay burcu aslan olan biri satürnden veya neptünden sert açı almışsa egonun yüksek olacağını söyleyemeyiz. aksine daha mütevâzi bir kralla karşı karşıyayız demektir ;)
oysa Ay aslanı olarak sert mars ve plüto açıları varsa işte o zaman kralımızın egoları daha kabarık olacaktır diyebiliriz.

Merhaba Yıldırım bey,
Benim ay aslanda ama açıları iyi değil. Fakat ben çok mütevaziyimdir, herkes de öyle söyler. Sadece 1 numara olmak gibi bir hırsım var, bunun için de çok çalışırım, enerjim çok yüksektir. Kısaca diyeceğim şu ki, egodan çok başararak yükselme ve tatmin duyma hissini önemsiyorum. Ay açılarım kötü ama ego tavan yapmıyor, bu durumu nasıl açıklayabiliriz?

Gizlesem de aşikar etsem de canımsın benim.
05-25-2012 05:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Cvp: AY ASLAN
(05-25-2012 05:36 PM)zeynep_muteal06 Yazılan:  
(09-10-2008 06:30 AM)Neptunian Yazılan:  
münzevi Yazılan:ayım aslanda hiç yumuşak açısı yok.
güneşim ise 11.ev ve balıkta.bunlar egoyu düşürürmüş fakat
sert açılı bir aslan egoyu yükseltir mi?

münzevi ; aslanın hangi gezegenden sert açı aldığıda önemlidir egoyu yükseltirmi sorusuna net cevap verebilmek için.
mesela Ay burcu aslan olan biri satürnden veya neptünden sert açı almışsa egonun yüksek olacağını söyleyemeyiz. aksine daha mütevâzi bir kralla karşı karşıyayız demektir ;)
oysa Ay aslanı olarak sert mars ve plüto açıları varsa işte o zaman kralımızın egoları daha kabarık olacaktır diyebiliriz.

Merhaba Yıldırım bey,
Benim ay aslanda ama açıları iyi değil. Fakat ben çok mütevaziyimdir, herkes de öyle söyler. Sadece 1 numara olmak gibi bir hırsım var, bunun için de çok çalışırım, enerjim çok yüksektir. Kısaca diyeceğim şu ki, egodan çok başararak yükselme ve tatmin duyma hissini önemsiyorum. Ay açılarım kötü ama ego tavan yapmıyor, bu durumu nasıl açıklayabiliriz?

Ego tavan yapamaz çünkü burcunuz Başak ve Başak en mütevazi burçlardandır

yani bir tür dengeleme durumu var gibi görünüyor

05-25-2012 06:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

bu gıcık ay aslanlarını seviyorum :D kraldır onlar gülücük
05-25-2012 07:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(05-25-2012 07:07 PM)ginka Yazılan:  bu gıcık ay aslanlarını seviyorum :D kraldır onlar gülücük

Sonunda krallığını sana kabul ettirdi demek dil çýkarma

05-25-2012 08:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ay Aslan ve Kız Çocuğuna Sahip Olma Potansiyeli astrosohbet 23 30,440 05-11-2018 08:59 PM
Son Mesaj: Feslegen

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir