Değerlendir:
  • 47 Oy - 2.96 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine
Yazar Mesaj
destrudo
Kayıtsız

RE: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine
(01-14-2012 03:47 PM)elo Yazılan:  Buyuk toprak ucgeni olan iflas etmis kisiler gordum.Para onlara kolaylikla gelmisti ama bunu koruyacak tedbirleri alacak ozeni gostermemislerdi.Borsada yatirim yapip kazanclarini yukselteceklerini dusunen danisanlarim oldu ama basaramadilar.
Buyuk su ucgeni olanlarin duysusal icsel hosnutluk/butunlugu vardir ve genellikle yaraticilikleri dissal dunyayla paylasabilecekleri fiziksel formlardan daha cok icseldir.Devasal yaraticilikleri vardir ama bunu sadece kendi keyifleri icin kullanirlar.Genellikle yalniz yasamayi tercih ederler cunku duygusal olarak kendilerine yeterler.
Buyuk hava ucgeni olan kisiler bilgiyii kolaylikla ve rahatlikla isleyen iletisimcilerdir.Ama bu yerlesime sahip ,okulda sonsuza dek kalmis(kariyer anlaminda) ve gercek hayatta hicbir sey yapmamais bir cok kisi gordum.Ogrenme surecine takilip kalmislardi.Gercekten hic calismadan ellilerine ulasabilirler,boyle hic calismamis doktora,profesorluk seviyesinde danisanlarim var.Bilgiyi kullanmaktan cok ogrenmekten zevk aliyorlar,buyuk mental yetenekleri var ve cogunlukla fiziksel maddi refahi yadsiyorlar.Beyinlerinden bilgiyi cikarip gercek dunyada kullanamiyorlar.
Buyuk ates ucgeni olanlar cok aceleci ve bircok sans deneyen kimselerdir,ayni kisisel risk alip yana binaya dalan itfaiyeciler gibi.Dokuz canli gibi olduklarini hissederler.,Zorlayici olabilirler.

Buyuk ucgenli insanlar cok sanslidirlar ama T kare gibi kendilerini itekleyici motivator acilara ihtiyaclari vardir.

Ucgen bu kadar diger konularda da notlari paylasicam..ilginc buldugum bir not: Haritada milyoner yerlesimi demis..11. Evin baslangici 29.derece yengec olursa bu sozkonusuymus..ayrica haritanin vadettikleri diye ayri bolum var,onu okumaya basliyorum,.buradan bir not: lotodan kazananlari incelemis ve ortak dogum haritasi acisi hepsinde ;jupiter/venus olumlu acisi oldugunu yaziyor..bu aci natalde varsa ihtimal oldugunu ama bu acisiz ancak kucuk kazanimlar (tombaladan bardak gibi:-) olabilcegini soyluyor.
yazı için teşekkür çiçek 1,5 ve 9 evlerde Büyük ateş üçgenim sabitlerde t karem de var...hakkatten ölüp ölüp dirilirim kendimi bildim bileli tanıyorum bir yerlerden bu "itfayeci"yi cuk oturmuş süper gülücük
01-14-2012 06:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ferzan Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip

Rep Puanı: 3

Buyuk hava ucgeni olan kisiler bilgiyii kolaylikla ve rahatlikla isleyen iletisimcilerdir.Ama bu yerlesime sahip ,okulda sonsuza dek kalmis(kariyer anlaminda) ve gercek hayatta hicbir sey yapmamais bir cok kisi gordum.Ogrenme surecine takilip kalmislardi.Gercekten hic calismadan ellilerine ulasabilirler,boyle hic calismamis doktora,profesorluk seviyesinde danisanlarim var.Bilgiyi kullanmaktan cok ogrenmekten zevk aliyorlar,buyuk mental yetenekleri var ve cogunlukla fiziksel maddi refahi yadsiyorlar.Beyinlerinden bilgiyi cikarip gercek dunyada kullanamiyorlar.

Katılıyorum,bilgiyi öğrenip depolamayı seviyorum.Şu var ki kullanmak istesem de bende bilgiyi kullanma becerisi yok.
01-14-2012 08:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

ferzan , harita sana ait sanırım .

büyük şans üçgenine bence uymuyor orb aralıkları çok fazla . 120 derceler konusunda biraz çekingen davranmakta yarar var verygood

öğrenme kabiliyetini başaktaki yığılmaya bağlayabiliriz .
01-14-2012 09:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ferzan Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip

(01-14-2012 09:37 PM)aeon Yazılan:  ferzan , harita sana ait sanırım .

büyük şans üçgenine bence uymuyor orb aralıkları çok fazla . 120 derceler konusunda biraz çekingen davranmakta yarar var verygood

öğrenme kabiliyetini başaktaki yığılmaya bağlayabiliriz .

:)Aeon evet,sen uyardıktan sonra açılara baktım,haklısın.Büyük üçgen değil.Ben açılara bakmadan,üçgeni görünce tez canlılıkla yorum yaptım demek ki...Öğrenecek çok şey var sizlerden.Teşekkürler gülücük
01-14-2012 09:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aphrodite Çevrimdışı
Uranyen Vip
Uranyen Vip
lt=

güneş boğa, ay oğlak, şiron başakta.
neptünde oğlakta. 4-8-12. evler arasında 2 tane büyük şans üçgenim var. henüz bir hayırlarını görmedim ama gülücük
01-20-2012 05:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Liya Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Güneşim 29 derece yengeçte, Plüto yayda ve Satürn koçta ve bu gezegenler arasında bir tane büyük ateş üçgenim var sanırım ama emin olamıyorum güneşim yengecin son derecesinde bulunduğundan. Büyük ateş üçgenim var mı emin olmak istiyorum yardım eder misiniz çiçek

Haritam
http://b1207.hizliresim.com/z/m/9v7rs.gif
08-19-2012 07:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(08-19-2012 07:27 PM)Liya Yazılan:  Haritamda Güneşim 29 derece yengeçte, Plüto yayda ve Satürn koçta ve bu gezegenler arasında bir tane büyük ateş üçgenim var sanırım ama emin olamıyorum güneşim yengecin son derecesinde bulunduğundan. Büyük ateş üçgenim var mı yok mu emin olmak istiyorum yardım eder misiniz ?

Güneşinle Satürnün arasında 8 orbluk zayıf bir üçgen var ( evet üçgen açı var ama etkisi zayıf )

Ayrıca Güneşinin de SU elementi bir burçta olduğunu düşünürsek ben olsam ''büyük ateş üçgeni'' olarak değerlendirmezdim.

08-19-2012 07:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Liya Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Hmm tamam teşekkür ederim gülücük

Haritam
http://b1207.hizliresim.com/z/m/9v7rs.gif
08-19-2012 07:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(08-19-2012 09:24 PM)iyi bak kendine Yazılan:  üçgen dahil diğer açı kalıplarını oluşturan gezegenlere göre yorumlar getiremiyormuyuz kalıba dökemiyormuyuz bunu merak ediyorum...

örnek..ay satürn venüs toprak üçgeninin bir anlamı olmalı
mars merkür jupiter ateş üçgeninin de bir anlamı olmalı..

kalıba dökülecek kadar sabit etkileri yok mu kişiler üstünde.

Elbette kalıba dökülebilecek bazı GENEL yorumlar hazırlanabilir, nasıl desem benim ara ara foruma eklediğim türden genel yorumlar

Yinede çok fazla kombinasyon olacağından hangi birini kim nasıl yorumlayacak soru işareti çıkıyor karşımıza

08-19-2012 09:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

Güneş ve ay açı orbu için 10 kadar kabul edildiğini biliyordum.Benim büyük üçgenim kabul görürmü?

Gunes-satürn 9orbu buna ay üçgeni dahil.
Etkisi hissediliyor.
08-19-2012 09:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Büyük Haç ( Grand Cross ) Angel 71 89,439 09-29-2018 10:04 PM
Son Mesaj: Ahmeedd

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir