Değerlendir:
  • 34 Oy - 3.21 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Jüpiterin Açıları
Yazar Mesaj
elifinden Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Transit Jüpiterin Açıları
transit jup. şuanda 7 evimde natal güneşimle 120,
natal jup. uranüsle zıt açı yapıyor.ayrıca natal marsımada 90 derecelik açı yapıyor. etkisi epey zor olsa gerek.

bu ara ağır gezegenler natal haritamda çok enteresan açılar gerçekleştiriyorlar.

http://i.hizliresim.com/6qgYbv.png
07-18-2012 01:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynep_muteal06 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 4

(06-24-2012 03:36 PM)picachu Yazılan:  tr retro venus tam ayimla kavusum.. tr.jupide 5 orbla kavusum.. asil tr.jupi kad a geldiginde neler olacak merak ediyorum.. bayada ustunde duracak.. retro olacak.. .. sizce ne olabilir? 12inci evimde..:D

bende yengece gecince kilo almak istemim:(

Transit jüpiter KAD ile kavuşumda olunca kavuşumun gerçekleştiği ev alanında kadersel ve dönüm noktası olabilecek bir olay gerçekleşebilir.
Ayrıca tr. jüpiter yengece geçince kilo alınmıyor; 1. eve girince kilo alınıyor.
Bunlar benim bizzat deneyimlediğim durumlar olduğu için paylaşmak istedim.

Gizlesem de aşikar etsem de canımsın benim.
07-18-2012 03:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Neptunian gülücük

Tr. Jüpiterin - Jüpitere yaptığı 120'lik açılarda ,

hayatı genişletmek adına önerebileceğin tavsiyeler varmı ?
08-24-2012 12:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

(07-18-2012 03:38 PM)zeynep_muteal06 Yazılan:  
(06-24-2012 03:36 PM)picachu Yazılan:  tr retro venus tam ayimla kavusum.. tr.jupide 5 orbla kavusum.. asil tr.jupi kad a geldiginde neler olacak merak ediyorum.. bayada ustunde duracak.. retro olacak.. .. sizce ne olabilir? 12inci evimde..:D

Transit jüpiter KAD ile kavuşumda olunca kavuşumun gerçekleştiği ev alanında kadersel ve dönüm noktası olabilecek bir olay gerçekleşebilir.
Ayrıca tr. jüpiter yengece geçince kilo alınmıyor; 1. eve girince kilo alınıyor.

2 orbla kavustu kada.. ve koy hizmetine kabul edildim.. doktorum ben.. 12inci ev hastanelerlede ilgili degilmidir? bakalim tam kavusumda belki ise basliyacam ..hayiirlisi..

yengec benim birinci evimgülücük o yuzden kilo alabilirim .. dikkatli olmaliyim insallah.. :D

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
08-24-2012 01:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kerim1S Çevrimdışı
Yürüyen Neptün
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 11

(08-24-2012 12:18 AM)By Ceykp Yazılan:  Neptunian gülücük

Neptuniana sormuşsun ama ben nuran tuncelden alıntı yapiyim bu soruna gülücük

Tr Jüpiter 120 jüpiter :

Temel prensip olarak fırsatlar transiti diyebiliriz. Çok çok iyileştiricidir. Kişisel olarak düzelme veya başkalarını düzeltme yönünden tektir. Olumlu düşünme ve iyimserlik zamanıdır. Fizik ve ruh muvazenenizi sağlayarak yaşamınıza rahat ve dingin bir hava verebilirsiniz. Sizdeki bu rahatlık ve olumluluk başkalarına da sirayet eder. Böylece faydası sadece size değil etrafınızdakilere de yansır.

Yaşamınızdaki pürüzleri iyi bir bakış açısı içinde inceleyerek sorunlarınıza çıkış yolu bulabileceğiniz bir dönemdir. Uzun vadeli yeni planlar hazırlayabilir veya mevcutları yeniden gözden geçirerek pozitif enerjinizin ışığında yeniden yapabilirsiniz. Hastalık gibi fiziksel rahatsızlıklarda bu etki ile iyileşmeye yüz tutar. Eğitim çağında olanlar ve yapmak isteyenler için çok elverişlidir. Dini, felsefi, kanuni ve-veya var oluşla ilgili çeşitli konularda bilinçlendirici düşünmeye tefekküre dönük aktiviteler için kullanılmalıdır derim... Değişik amaçlarla seyahat yapmak da yararlı olacakır. Kısaca bu dönemi iyi kullanırsanız çok büyük şeyler yapabilirsiniz.
Nuran Tuncel

Yıldız Haritam
Kozmik tesirlerin beynindeki etkilerini farketmemişsen, kendinin farkında değilsin..

Kozmik ışınların, genetiğin ve biokimyanın tahakkümündeyken, hangi özgür iradeden sözedebiliyorsun?..

[Resim: 30vjq.jpg]
08-24-2012 02:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(08-24-2012 02:13 AM)Kerim1S Yazılan:  

Tr Jüpiter 120 jüpiter :

Temel prensip olarak fırsatlar transiti diyebiliriz. Çok çok iyileştiricidir. Kişisel olarak düzelme veya başkalarını düzeltme yönünden tektir. Olumlu düşünme ve iyimserlik zamanıdır. Fizik ve ruh muvazenenizi sağlayarak yaşamınıza rahat ve dingin bir hava verebilirsiniz. Sizdeki bu rahatlık ve olumluluk başkalarına da sirayet eder. Böylece faydası sadece size değil etrafınızdakilere de yansır.

Yaşamınızdaki pürüzleri iyi bir bakış açısı içinde inceleyerek sorunlarınıza çıkış yolu bulabileceğiniz bir dönemdir. Uzun vadeli yeni planlar hazırlayabilir veya mevcutları yeniden gözden geçirerek pozitif enerjinizin ışığında yeniden yapabilirsiniz. Hastalık gibi fiziksel rahatsızlıklarda bu etki ile iyileşmeye yüz tutar. Eğitim çağında olanlar ve yapmak isteyenler için çok elverişlidir. Dini, felsefi, kanuni ve-veya var oluşla ilgili çeşitli konularda bilinçlendirici düşünmeye tefekküre dönük aktiviteler için kullanılmalıdır derim... Değişik amaçlarla seyahat yapmak da yararlı olacakır. Kısaca bu dönemi iyi kullanırsanız çok büyük şeyler yapabilirsiniz.
Nuran Tuncel

Nuran Tuncel Jüpitere dair pek çok konuya değinmiş

Ben sana özel şu duruma dikkatini çekeyim ;

Asc - Natal Jüpiter - Transit Jüpiter arasında Büyük Hava Üçgeni oluşacak önümüzdeki günlerde ( özellikle eylül ve ekim aylarında )

Aslında tembellik etmek, dinlenmek , keyfine bakmak için de gayet uygun bir zaman gülücük

Daha verimli olması için ne yapılabilir ?

Fiziğine, sağlığına, davranışlarına, imajına dair gelişmeler olması muhtemel bir zaman dilimi

İyimser, idealist, inanmaya müsait eğilimler ön planda olacaktır

Bir ara forumda kekemelik problemin olduğundan bahsetmiştin doğru hatırlıyorsam, bunun üzerinde Telkin - Dua - İmajinasyon seçeneklerini kullanabilirsin mesela 2 ay boyunca. Elbette konunun sağlık boyutunu bilemem, yinede eğer bir gün bir şeyler denemeyi düşünseydim böyle Jüpiter zamanlarını tercih ederdim yerinde olsaydım.
En azından kaybedecek bir şeyin yok -günde 15-20 dakikadan başka-

08-24-2012 06:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(08-24-2012 01:08 AM)picachu Yazılan:  

2 orbla kavustu kada.. ve koy hizmetine kabul edildim.. doktorum ben.. 12inci ev hastanelerlede ilgili degilmidir? bakalim tam kavusumda belki ise basliyacam ..hayiirlisi..

yengec benim birinci evimgülücük o yuzden kilo alabilirim .. dikkatli olmaliyim insallah.. :D

hayırlı olsun picachu..çiçek

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
08-24-2012 10:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

(08-24-2012 10:46 AM)eylülmavi Yazılan:  
(08-24-2012 01:08 AM)picachu Yazılan:  

hayırlı olsun picachu..çiçek

Allah razi olsun eylulum :D

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
08-24-2012 12:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(08-24-2012 06:59 AM)Neptunian Yazılan:  
(08-24-2012 02:13 AM)Kerim1S Yazılan:  

Tr Jüpiter 120 jüpiter :

Nuran Tuncel

Nuran Tuncel Jüpitere dair pek çok konuya değinmiş

Ben sana özel şu duruma dikkatini çekeyim ;

Asc - Natal Jüpiter - Transit Jüpiter arasında Büyük Hava Üçgeni oluşacak önümüzdeki günlerde ( özellikle eylül ve ekim aylarında )

Aslında tembellik etmek, dinlenmek , keyfine bakmak için de gayet uygun bir zaman gülücük

Daha verimli olması için ne yapılabilir ?

Fiziğine, sağlığına, davranışlarına, imajına dair gelişmeler olması muhtemel bir zaman dilimi

İyimser, idealist, inanmaya müsait eğilimler ön planda olacaktır

Bir ara forumda kekemelik problemin olduğundan bahsetmiştin doğru hatırlıyorsam, bunun üzerinde Telkin - Dua - İmajinasyon seçeneklerini kullanabilirsin mesela 2 ay boyunca. Elbette konunun sağlık boyutunu bilemem, yinede eğer bir gün bir şeyler denemeyi düşünseydim böyle Jüpiter zamanlarını tercih ederdim yerinde olsaydım.
En azından kaybedecek bir şeyin yok -günde 15-20 dakikadan başka-

Teşekkür ederim arkadaşlar, Allah razı olsun.

İlk defa gözlemlediğim bir açı. Gerçekten içim kıpır kıpır

Kitap okuma alışkanlığıda kazandım bu dönemde gülücük

Enteresan neptunian, aslında 1-2 haftadır kekemelik bana fazla sorun çıkartmıyor. Aksine gelişme var.

Kerim'in ve söylediğin telkin, dua'ya vakit ayırmaya çalışacağım.

Sağolun
08-24-2012 11:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
deniz kaya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Arkadalar tr.uranüs, nt.jüp,kavuşumda. Bu transitin açılımı hakkında bilgim yok. bu iyimi yoksa kötümü?

http://a1210.hizliresim.com/12/m/f2y65.gif
08-26-2012 01:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Jüpiter' in Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 16 106,925 12-04-2019 11:40 PM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Jüpiter ve Köşe Noktalarından Geçişi astrosohbet 46 61,638 11-27-2019 01:22 PM
Son Mesaj: gullusutcu
  Transit Jüpiter Evlerde salmakis 65 142,814 07-08-2019 01:15 AM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  transit jüpiter günes mars merkür kavuşumu kartalyus 3 7,290 07-19-2016 11:17 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Jüpiter'in şans noktasından geçişi Reinarubia 6 14,660 12-23-2012 07:39 PM
Son Mesaj: Reinarubia

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir