Değerlendir:
  • 12 Oy - 2.33 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

doğum haritamı yorumlarsanız sevinrim
Yazar Mesaj
atl@s Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

RE: doğum haritamı yorumlarsanız sevinrim
Venüs pluto kavuşum

Bu konum cinsel gücün ve hırsların potansiyel gücünü belirler. Ayrıca bu konum egoların tam çözülemediğininde göstergesidir. Kişi kendini çok beğenebilir.İstediklerini elde etmek için yapamayacağı şey yoktur. Haritanın genelinde yumuşak açılar varsa toplum için çok değerli işlerin sorumlusu olabilen insanlar, sert açılar çoğunluktaysa aşırı bencil davranabilirler.Metafizikle ilgili konulara çok meraklıdırlar. Ruhsal olaylarla alakalanır, bu olayları araştırırlar. Hayata bakış açıları sıcak ve olumludur. Özellikle tiyatro basta olmak üzere sanata kabiliyetleri vardır. Müzikaller, operalar tam onlar içindir. Bazen cinsellikten ötürü bazı zararlara uğrarlar. Ama genellikle enerjileri yapıcıdır sevdiğin zaman çok tutkulu, gönülden ve derinden seversin. güçlü duyguların vardır. sevdiğin kişinin duygularını bir çırpıda anlamak, aranda telepatik bağ kurmak gibi becerilerin vardır. hislerin kuvvetlidir. insanların ihtiyaçlarını farkedebilecek iyi bir duygusal zekan vardır. sosyal hayat içerisinde de beğenilen, aranılan birisindir. insanların niyetlerini de hemen kavrarsın.cinselliği sevdirir, ayrıca bu açıya sahip olan kişiler kendilerini çok beğenmiş egoist kişiler de olabilir bu açı sahip olan kişiler kendini fazlasıyla beğenirler, ayrıca yapmak istediğin bir şey varsa da mutlaka yapacağım diye düşünürsün çünkü içinde biraz hırs olabilir, ayrıca bu açı cinselliğin göstergesidir aynı zamanda
01-13-2013 11:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
atl@s Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

AY NEPTÜN TRINE

Çevrenin güzel olmasına çok önem verirsin estetik değerlerin gelişmişdir uyumsuz yada kötü dekore edilmiş bir yerde uzun süre kalamazsın kibar bir insansındır tartışmalardan uzak durursun bu yüzden insanalrla bir çok konuda tartışmamak için alttan almaya tercih edersin herkesin mutlu olmasını istersin
Bu konum güçlü aile bağlarına işaret eder. Korumacı yönleri gelişmiştir. Aldıkları kararlar büyük ölçüde geçmişlerinin izlerine dayanır. Ve genelde konservatif tutumları vardır. Amam hayatı dramatize etmeleri, olayları abartmaları, özel yaşamlarında olumsuzluk yaratabilir. Derin duygulu bu insanların sanata ve müziğe karşı yetenekleri gelişmiştir. Bu yüzden daha çok, yaratıcılıklarını kullandıkları işlerde çalışmayı tercih ederler. Ay Neptün trini, duygusallığın yanı sıra büyük medyumik kabiliyetin de işaretidir. Ayrıca güçlü Plüton ve Merkür açıları da varsa bu konumdan başarılı psikologlarda çıkar.Bu insanın şahane bir hayal gücü ve çok güçlü sezgileri ile duyarlığı vardır. Kibar, nazik yürekli, romantik, sempatik ve merhametli bir insandır. Başka insanların problemlerini dinlemeye her zaman hazırdır ve onları kusurları veya yaptıklarından dolayı yargılamaz. Bu görünüm insana inzivaya çekilme meyli verebilir. Başka insanların kendinden daha fazla yardıma ihtiyacı olduğunu düşünerek kendini onlar için paralayabilir. Bazen duygularını dengede tutmakta zorlanabilir. Çeşitli fantezileri vardır ve ilginç konular onu çeker.Parapsikolojiye ve medyumluğa yatkındırlar. Bazen peygamberane dürtüleri ve sezgileri olur. Bilinmeyen şeylere ve gizli bilimlere bayılırlar. Fantastik rüyaları vardır. Sanatta yaratıcıdırlar
01-13-2013 11:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
atl@s Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

haritanızda önemli gördüğüm açıları ekledim ek olarak buradaki diğer ustalar kadar olmasada haritanızda gördüğüm şeyler ay güneş üçgeni zenginlik için iyi bir açıdır, eğer doğum saatiniz netse jüpiter 2.evde ve retro değil bu para kazanmak için en iyi yerleşim açılarıda fena sayılmaz, fakat saturn ay karşıtınız bu para kazanmanızı biraz gölgeliyor sizi zorluyor olmalı yine eğer doğum saatiniz doğru ise saturn 1. evde bu sizin zayıf bir görünüşe sahip olmanıza neden olur.jüpiter ve güneş şans noktası ile karşıt durumda bu da sizin elinize geçen sansı doğr değerlendirememenize neden olabilir o nedenle para olaylarında çok detaylı düşünmenizde fayda var.
01-13-2013 11:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aslıhan Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

(01-13-2013 11:36 AM)atl@s Yazılan:  haritanızda önemli gördüğüm açıları ekledim ek olarak buradaki diğer ustalar kadar olmasada haritanızda gördüğüm şeyler ay güneş üçgeni zenginlik için iyi bir açıdır, eğer doğum saatiniz netse jüpiter 2.evde ve retro değil bu para kazanmak için en iyi yerleşim açılarıda fena sayılmaz, fakat saturn ay karşıtınız bu para kazanmanızı biraz gölgeliyor sizi zorluyor olmalı yine eğer doğum saatiniz doğru ise saturn 1. evde bu sizin zayıf bir görünüşe sahip olmanıza neden olur.jüpiter ve güneş şans noktası ile karşıt durumda bu da sizin elinize geçen sansı doğr değerlendirememenize neden olabilir o nedenle para olaylarında çok detaylı düşünmenizde fayda var.

teşekkürler verygood
satürn 1. evde olan insanlar genelde sonunda başarıya ulaşır diyorlar(zor şartlardan sonraaðla...) satürnün 29 yılı tamamladığını düşününce yorumunuz ne olur kurtulurmuyum bu satürnden

sanatla ilgili bir başarı varmı geleceğimde ve de şu evlilik yaşı yada kişi görünüyor mu?
01-13-2013 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
atl@s Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

aslında gezegen konumlarımızda ortak noktalar var saturnüm 1.evde jüpiterim 2.evde benimde doğum saatim net ve yükselenime %100 uyuyorum gülücük umarım dediğiniz gibi olur ben yeni kurtuldum saturn döngüünden benim hem 1 hem 2. evinden geçti ikiside terazi mahvetti beni diyebilirim o dönem
01-13-2013 10:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

aslıhan tr saturnu 12. evinde ağırlamış birisi olarak içsel bir zenginlik ve arınma süreci geçirdiğini düşünüyorum..tr saturn şu an 1. evde yeni amaçlar, uğraşılar demek, fiziksel enerjin ve dış görünüşünde değişmeler olabilir....bununla birlikte tr saturn natal venüsünün üzerinde...nasıl bir dönem geçiriyorsun bilmiyorum ama Neptunian'ın eklediği Venüs & Satürn bağlantısı okuyabilirsin

• İlişkiler konusuna ciddiyetle yaklaşma eğilimi verir.
• Mesafeli bir tarzı olabilir , kendisini sıcak biri olarak karşı tarafa sunmakta zorlanabilir.
• Olgun bir aşıktır. Olgun kişileri hayatına çekebilir. Yaş farkını pek önemsemeyebilir.
• Red edilme korkusu görülebilir.
• Çekicilik konusunda kendini yetersiz hissettiği zamanlara dikkat diyelim çünkü bu konuda güvensizliğe düşerse depresyona eğilim görülebilir.
• İlişkilerinde SAYGI ihtiyacı yüksektir.
• Venüs-Satürn sert açıları , mutluluğun gecikmesini ifade edebilir.
• Ticarete yatkınlık görülebilir.
• Rükuş biri olmaya adaydır ya da şık biri olmak için fazlaca içsel baskı hissedebilir.
• Ebeveynleri onun mutluluğunu engelliyor ya da geçmişte engellemiş gibidir.
• İstikrarlı ilişkiler kurma potansiyeli vardır. Sadık ve güvenilir bir tabiatı vardır.
• İlişkileriyle ilgili bir takım kurallar / prensipler olabilir.
• Romantik konularda bile gerçekçi seçimlere yönelebilir. Pahalı ve gösterişli harcamaları gereksiz bulabilir.
• Ayakları öyle kolay yerden kesilen biri değildir , şıpsevdi biri olduğunu söyleyemeyiz.
• Zamanla gelişen bir güzellik anlayışı ve ilişkileri zamanla daha sağlıklı değerlendirme gibi özellikler görülebilir. Hayatının ilerleyen yaşlarında ilişkiler , para , sanat gibi Venüse özgü konularda olgunluk ve hüner geliştirebilir. İlerleyen yıllarda kendini daha çekici biri olarak sunmayı öğrenebilir.
• İlişkilerde darbe aldığında kimseye güvenmemek , aşka inanmamak gibi karamsar hislere kapılabilir ve bu durum uzun sürebilir. Kimsenin onu sevmeyeceği gibi vesveselere dikkat etmesini önerebiliriz.
• Kendini güzel ve çekici ve sanatsal açıdan yetenekli hissetmesi için elle tutulur somut şeylere ihtiyaç duyabilir. Güzelliğinin ya da sanatsal + estetik bir yeteneğinin TESCİLLENMESİ ihtiyacında olabilir ve bu doğrultuda eğitim / belge almak isteyebilir. Karşı tarafta güzellik aramadığı izlenimini verebilir.
• Tescil ihtiyacından dolayı , ona iltifat edildiğinde içten hoşlansa bile dışarıya hoşlandığını belli etmemeyi tercih edebilir. İltifatlardan hoşlanmıyor izlenimi verebilir.
• Sevgi alış-verişiyle ilgili engeller görülebilir. Ebeveynleri sevgisini pek ifade etmiyor olabilir. Kendisiyle eşi arasında tutkuların bloke olması ihtimaline dikkat diyelim.
• Yalnızlıktan hoşlanıyor gibidir , zaman zaman içe dönük bir izlenim verebilir.
• Sevdiği işi yapmak ya da yaptığı işten hoşlanmak durumları görülebilir.
• Patronuna , bir amirine , öğretmenine , bir otoriteye ilgi duyması ihtimali vardır.

bu zorlu süreci geçirdikten sonra ki saturun döngüsü de yaşayacaksın bu arenada saturn ödüllerini verecektir diye düşünüyorum..forum içerisinde bununla ilgili başlıkları okuyabilirsin...transit jüpiter 2013 haziran ayından itibaren yengeç burcunda seyir halinde olacak ve senin 7. evindeki 2 derece ayınla ve 10 derece venüs akrebinle güzel bir açı yapacak bunu bir potansiyel güzel bir gelişme olabilir diye düşünebiliriz...
01-13-2013 10:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aslıhan Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

aslında hayatımda dönüm noktası gibi bir dönemdeyim uzun zamandır kafamda planlayıpda adım atamadığım konularda inanılmaz bir güç hissediyorum
dış görünüşle ilgili değişimler konusunda kesinlikle katılıyorum fazla kilolardan kurtulma konusunda hızla ilerliyorumkoptum.w
ek olarak alışkanlıklardan kurtulucam en kısa zamanda
bir de iş konusunu halledersem hayatımı daha bir düzene sokabilicem sanırım
ufff ne çok şey varmış böylee yapılıcak
01-13-2013 10:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-13-2013 10:41 PM)aslıhan Yazılan:  aslında hayatımda dönüm noktası gibi bir dönemdeyim uzun zamandır kafamda planlayıpda adım atamadığım konularda inanılmaz bir güç hissediyorum
dış görünüşle ilgili değişimler konusunda kesinlikle katılıyorum fazla kilolardan kurtulma konusunda hızla ilerliyorumkoptum.w
ek olarak alışkanlıklardan kurtulucam en kısa zamanda
bir de iş konusunu halledersem hayatımı daha bir düzene sokabilicem sanırım
ufff ne çok şey varmış böylee yapılıcak

malice'nin belirttiği gibi Jüpiter transitinin Yengeç burcuna gireceği önümüzdeki Yaz dönemi senin için fırsatlar getirebilir.

Güneş-Jüpiter kavuşumun vardı + Ay Boğa => kilo alma eğilimi gülücük

Satürn transitinin 1.evden geçişi ise ''zayıflama'' göstergesi olabiliyor verygood

01-13-2013 10:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aslıhan Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-13-2013 10:47 PM)Neptunian Yazılan:  malice'nin belirttiği gibi Jüpiter transitinin Yengeç burcuna gireceği önümüzdeki Yaz dönemi senin için fırsatlar getirebilir.

Güneş-Jüpiter kavuşumun vardı + Ay Boğa => kilo alma eğilimi gülücük

Satürn transitinin 1.evden geçişi ise ''zayıflama'' göstergesi olabiliyor verygood

alkisalkisalkisalkis nihayett satürnün iyi bir tarafınıda gördük koptum.w güzel gelsin biraz

iş konusuda zaten ancak yaza olur şimdilik eğitim için geçici bi iş bulurum yaza kadar eğitim alma durumum var zaten yazada kısmetse TUTMASIN KİMSE BENİyupiiidansy
01-13-2013 11:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

hihihihi benden iki gun once dogmussun ;)))) oy ne guzel gülücük))) yay kardesim benim

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
01-14-2013 12:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,616 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,757 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 30,230 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 118,968 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,998 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,321 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,510 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,823 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  Dogum haritama bakabilir misiniz? ddmmyyy 118 133,338 05-29-2018 10:31 PM
Son Mesaj: shrekk
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 67,965 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir