Değerlendir:
  • 26 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Balık
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Ay Balık
(09-12-2011 03:53 PM)allstar Yazılan:  benim de ay balıkta, aldığı açılar da dillere destan; kovadaki güneşle 45, yaydaki venüs, yaydaki satürn, yaydaki uranüsle kareleri var. akrep plütomla 135 liğiim var. tek olumlu açı 6. evdeki jüpiterle kavuşum. iyi niyetten, yardımseverlikten ölüyorum. böyle kavuşum da olmaz olsungülücükgülücük resmen dert babası, kurtarıcı gibi bir algılanışım var çevremde.

marsım koçta ama ben de ayakları her daim soğuk olanlardanım. bunun "cold feet" gibi bir açıklaması olabilir aslında. balık hassas, ürkek, korkmuş, şaşkın bir ifadedir. cold feet, tehlike anlarında kanın vücudun orta bölgesine göğüse toplanıp savunma mekanizmasını dinç tutmak için oluşan fiziksel bir reaksiyon. balık da her daim ürkek, çekingen, panik halinde olunca, kan vücudun orta bölgesinde toplanıyor içsel bir şekilde, ayaklar devamlı soğuk kalıyor sanırımgülücükgülücük

duygulara gelince; umarım şu satürn beni döve döve akıllandırır. yoksa ben bu hayatta, duygusal her konuda biraz daha yaralanacağım.

Balık bucundaki Ay-Jüpiter kavuşumunun bir şeye adanmaya , inanmaya ve idealize etmeye ihtiyacı vardır.

Eğer bir güzele kendini adarsan , bir güzeli idealize edersen evet yaralanmaya ve hayal kırıklıklarına devam edeceğini söyleyebilirim çünkü güzel şeylerin ömrü kısa olurmuş , örneğin kelebekler =)

Ayrıca kadın kısmına güven olmaz ama o ayrı bi konu gülücük

Bence adanabileceğin bir ideal bulabilirsin kendine

09-12-2011 05:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Ay'ı Balık'ta 8.evde olan birini tanıyorum.
Hayalleri vardır ama dozunda.Yerli yerinde.Yoğun bir Koç etkisi taşıyor yükseleni Aslan bu da kırılganlığını azaltıyor bir hayli.
Yardımseverdir fazlasıyla.Evi de yol geçen hanı gibidir.
Ay Balık konumu kişiyi bağımlılıklara açık hale getirir mi ?
09-13-2011 01:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(09-13-2011 01:00 AM)Equilibrium Yazılan:  Ay'ı Balık'ta 8.evde olan birini tanıyorum.
Hayalleri vardır ama dozunda.Yerli yerinde.Yoğun bir Koç etkisi taşıyor yükseleni Aslan bu da kırılganlığını azaltıyor bir hayli.
Yardımseverdir fazlasıyla.Evi de yol geçen hanı gibidir.
Ay Balık konumu kişiyi bağımlılıklara açık hale getirir mi ?

Bağlanma ihtiyacı verir desek daha doğru.

Bu bağlanma ihtiyacını bir sevgiliye , bir dosta , alışkanlıklara ( çay , sigara , internet vb.) , alkole , televizyona , bilgisayar oyunlarına karşı duyabilir yani hemen aklınıza direkt alkol gelmesin bence.

09-13-2011 01:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

bence bağlılıkveriyor ama belli bir süre sonrada sıkılıyıor.. ne de olsa balıkda bir değişken burç..

ben bir ara deli gibi mynet sohbetlerine takılırdım..gülücük) cidden bağımlıydım oraya..şimdi aklıma bile gelmiyor..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
09-13-2011 01:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

ay balik olmasada benim gunes neptun kavusumum bana bisilere baglilik veriyor galiba.. pcye bagimli gibiyim .. ama s1k1l1ncada o seyi bi daha gormek istemem.. siradan islerde ise, cabuk bitebilecek olanlari seciyorum.. cok hizli yapiyorum sanki biri beni kovaliyomus gibi.... cok uzun suren biseyse birakirim tahammul edemem...gülücük) egitim konusunda hassasimdir, yarim birakmam ama uzatirimgülücük

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
09-13-2011 09:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(05-12-2012 06:21 PM)karmen2 Yazılan:  ay balıkların telapatik ve psişik yönleri çok kuvvetli oluyor,istisnasız her ay balıkta bunu gözlemliyebiliyorum ve bilindışı algılama kapasiteleride çok yüksek,sanki kafanızdan geçeni okuyor gibiler.

kesinlikle öyleyiz gülücük

geçen bi alışverişde, (benimde başaklığım üzerimdeydi sanırım ki, pazarlık yapıyordumgülücük ) satıcı kendini haklı çıkarmak üzere lafı gereğinden fazla uzatınca, ben sıkıldım ve adamı susturmak için, gözlerinin içine bakıp, ''siz şuralımısınız'' dedim, memleketini söyledim.. adam küçükdilini yutacaktı,gülücük)) kimliğini çıkardı, nerden analadığımı falan sordu.. adamın ahyreti izlemeye değerdi gülücük)

her zaman böyle yapmam ama gülücük sırf satıcının lafebeliğini bastırmak için yaptım gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
05-21-2012 12:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(01-02-2013 04:09 PM)albunea Yazılan:  12. ev ay balığı için duygularını belli etmez mi diyebiliriz duygusuz mu? (gerçi güneşten falan güzel açı alıyor bir tek uranüs karesi var kötü)

ya da kendi duygusallığını mantıkla örtme girişimi vs?

Hem Ay Balık hem de Uranüsle dinamik açı yapıyorsa huzursuzluk, değişim ihtiyacı gibi özellikler görülebilir.
İstikrar problemi olabilir. Bir konuya sebat etmekte zorlanabilir.

01-02-2013 04:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Yazıyorum siliniyor ama pes etmeyeceğim gülücük

Mars,Merkür ve Neptün'den kare alan bir ay balık ne kadar duygusal olabilir?

8. evdeki ay balık sanırım insanların ne hissettiğini,motivasyonlarını,hareketlerinin arkasındaki sebepleri onlar söylemeden anlama yetisi veriyor.
05-30-2014 05:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Warrior Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: Ay Balık
(01-02-2013 12:07 PM)zorlamak Yazılan:  
(01-02-2013 05:53 AM)Apollon Yazılan:  benimde ay balık.

gülücük ay balık çok şirin..duygusal gelgitleriyle masum tavırlarıyla yardımsever halleriyle tam bi neptünlü seviyorum ay balıkları

Balık Burcundaki Ay,kötücül gezegenlerden(Mars, Satürn) sert açılar almışsa bu kişilerin melek yüzlü şeytanı oynama ihtimalleri yüksektir.Seri katillerin çoğunun Ay'ı Balık Burcunda.gülücük
05-30-2014 09:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Cvp: RE: Ay Balık
(05-30-2014 09:55 PM)Warrior Yazılan:  
(01-02-2013 12:07 PM)zorlamak Yazılan:  
(01-02-2013 05:53 AM)Apollon Yazılan:  benimde ay balık.

gülücük ay balık çok şirin..duygusal gelgitleriyle masum tavırlarıyla yardımsever halleriyle tam bi neptünlü seviyorum ay balıkları

Balık Burcundaki Ay,kötücül gezegenlerden(Mars, Satürn) sert açılar almışsa bu kişilerin melek yüzlü şeytanı oynama ihtimalleri yüksektir.Seri katillerin çoğunun Ay'ı Balık Burcunda.gülücük

Ooooo Warrior sen bunu söyleyince baktım da, kasttetiğim ay balık kişisinin ayı mars,merkür kavusumuna ve neptüne kare, satürn-plüton kavusumuna ve venüse 150. Acaba mı diyorum simdi gülücük
05-31-2014 12:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir