Değerlendir:
  • 8 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

sakatlanmalari haritadan incelemek
Yazar Mesaj
dtlavnya Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

sakatlanmalari haritadan incelemek
Merhabalar arkadaslar sakatlanma durumlarinda haritada neye bakmak gerekir?hangi evin durumu daha ön planda olur?
Merkure mi ya da hangi gezegenlerin iliskisine? Retro merkurun etkisi varmidir?Bu iliskileri degerlendirebilirsem soru isaretlerim biraz azalacak. 11 haziran icin ozellikle bakmaya calistim ama tam beceremedim deacaba.
[url=http:// http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=...hpref=1]bu da harita[/url]

http://hizliresimyukle.com/image/MsL7
06-16-2015 06:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

RE: sakatlanmalari haritadan incelemek
Dün transit satürn 29 derece akrebe, 29 derece boğa ayımın tam karşısına geldi. Öyle beklenmeyecek şekilde düştüm ki.. Dizim merdivenin keskin yerine girdi resmen. Geçen sefer 27 derece mars ve ayımın karşısındayken, arkadaşımın biri eşek şakası yaptı ve yine ağzımı gözümü dağıtıyordum yok yere. Zarar gördüm de ne derece büyük hasar onu bilmiyorum zedelenme mi ne vs. Hala zaman zaman acıyor, kırık olmadığına şükrediyorum. Bakalım daha neler göreceğiz, irrite vaziyette geziyorum resmen.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
06-16-2015 11:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dtlavnya Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: sakatlanmalari haritadan incelemek
Mesela soyle birsey farkettim 15 mayis ve 14 haziran civari mars saturn karsit acisi var. Ve bu tarih civarlarinda sakatlanma tehlikesiyle karsilastim.ilgisi olabilir mi???

http://hizliresimyukle.com/image/MsL7
06-17-2015 01:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Cvp: sakatlanmalari haritadan incelemek
(06-17-2015 01:01 AM)dtlavnya Yazılan:  Mesela soyle birsey farkettim 15 mayis ve 14 haziran civari mars saturn karsit acisi var. Ve bu tarih civarlarinda sakatlanma tehlikesiyle karsilastim.ilgisi olabilir mi???

Bence var. Çeşitli yerlerde kırıklara,iskelet,diş vs ile ilgili sorunlara, ay ile kötü açısında depresyona sebep olduğuna dair yazılar okudum. Benim şahsi deneyimim de dediğim gibi iki kez hiç yoktan,beklenmeyecek şekilde bu tür şeyleri yaşamam oldu. Kim der şaka olsun diye (!) oturduğun sandelyeyi altından biri çekecek de önce bileğinin üstüne sonra kalça kemiğinin üstüne şak diye düşeceksin. Ayım 29 derece marsım 27, satürn zıt açı yaptığında böyle oldu Allah beterinden korusun. Daha bilgili diğer arkadaşlara da sorabilirsin gülücük

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
06-17-2015 01:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

(06-16-2015 11:21 PM)Kumsal Yazılan:  Dün transit satürn 29 derece akrebe, 29 derece boğa ayımın tam karşısına geldi. Öyle beklenmeyecek şekilde düştüm ki.. Dizim merdivenin keskin yerine girdi resmen. Geçen sefer 27 derece mars ve ayımın karşısındayken, arkadaşımın biri eşek şakası yaptı ve yine ağzımı gözümü dağıtıyordum yok yere. Zarar gördüm de ne derece büyük hasar onu bilmiyorum zedelenme mi ne vs. Hala zaman zaman acıyor, kırık olmadığına şükrediyorum. Bakalım daha neler göreceğiz, irrite vaziyette geziyorum resmen.

Saturn'ün akrebe geri dönüsü ile ilgili astrolog oğuzhan ceyhan özellikle sabit burçlarda 29 derece gezegeni olanlar etkilenir demişti. Saturn'ün kemiklerle iliskili oldugunu biliyoruz, gecmis olsun. Sabit boğa burcundaki 29 derece olan gezegen ay olunca, sanki anne ya da duygularla ilişkili durumlarda zorlayici olaylar olur gibi yüzeysel yorum getirdi aklıma ancak senin için fiziksel bir tehlike olmuş tekrar geçmiş olsun.

rezonans
06-23-2015 02:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

(06-23-2015 03:08 PM)Kumsal Yazılan:  
(06-23-2015 02:52 PM)cero Yazılan:  
(06-16-2015 11:21 PM)Kumsal Yazılan:  Dün transit satürn 29 derece akrebe, 29 derece boğa ayımın tam karşısına geldi. Öyle beklenmeyecek şekilde düştüm ki.. Dizim merdivenin keskin yerine girdi resmen. Geçen sefer 27 derece mars ve ayımın karşısındayken, arkadaşımın biri eşek şakası yaptı ve yine ağzımı gözümü dağıtıyordum yok yere. Zarar gördüm de ne derece büyük hasar onu bilmiyorum zedelenme mi ne vs. Hala zaman zaman acıyor, kırık olmadığına şükrediyorum. Bakalım daha neler göreceğiz, irrite vaziyette geziyorum resmen.

Saturn'ün akrebe geri dönüsü ile ilgili astrolog oğuzhan ceyhan özellikle sabit burçlarda 29 derece gezegeni olanlar etkilenir demişti. Saturn'ün kemiklerle iliskili oldugunu biliyoruz, gecmis olsun. Sabit boğa burcundaki 29 derece olan gezegen ay olunca, sanki anne ya da duygularla ilişkili durumlarda zorlayici olaylar olur gibi yüzeysel yorum getirdi aklıma ancak senin için fiziksel bir tehlike olmuş tekrar geçmiş olsun.

Teşekkür ederim. Ben de okudum o yazıyı ve bakalım ne olacak dedim gülücük ay aynı zamanda sağlığı da temsil ediyor biliyorsun. Aynen, diğer görevlerini de yerine getiriyor, sürekli irrite bir halde geziyorum. Kalp çarpıntısından tüm gece uyuyamadım mesela. Daha marsımın üstünden geçecek, ayıma geri gelecek, yaya geçecek venüsüme kare yapacak.... gülücük Bu su hiç durmaaaaaaz demek istiyorum gülücük

İnşallah bu düsme olayıyla saturn'u başından savmışşındır. Güzel düsünelim, astroloji öyle büyük bir saha ki kimbilir bu etkiler belki de henüz keşfedilmemiş şanslara da işarettir. Haritadaki saturn mars kisiyi disipline edip cesaretlendiren de gezegenler. Jüpiter venüs havai ve tembelleşriren etkilere de sahip, bu açıdan malefikleri de sevelim. ((:

rezonans
06-23-2015 03:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Ramazan başlayalı evden çıkmamıştım.Dün biraz ayağım ağırır gibi geldi ama bunu takmadım,sahile yürüyüşe gittim.Bugün ayak ağrısından uyuyamadım.Ama işin garibi ayağıma ne olduğu konusunda hiçbir fikrim yok.

Transitlere bakayım dedim şimdi.astro.com'da sorun var maalesef bakamıyorum.

Zaten Satürn transiti yaşıyorum ama extra bir etki var mı diye bakacaktım
06-25-2015 01:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir