Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kate Middleton
Yazar Mesaj
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

RE: Kate Middleton
ne acaip terimler var bu astrolojide gülücük boşluğa düşmüş ay kararsız gibi bişi yani gülücük
04-30-2011 04:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Cidden aklıma takıldı hadi canım ay boşluktayken de nikah mı olurmuş diye demedim değil bence bu evliliği istemiordur kraliyet özellikle seçmişlerdir belki gülücük)) Ay balıktayken olsa yengeç burcundaki prens için iyi olurdu diye düşünüyorum. Tabi kendileri bilir.
04-30-2011 06:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

(04-30-2011 12:31 AM)Derin Yazılan:  bence onu pek de mutlu günler beklemiyor yakında pluto da t-karesini tetikleyecek umarım depresyona falan girmez :(

aslında belki de hiçbir şey göründüğü gibi değildir..

bu t-karenin öncü burçlarda olması bir şeyleri başlatmak yeni adımlar atmak adına güzel ama öncü de olsa sonuçta gerilimli bir kalıp mutlaka sıkıntıları da beraberinde getiriyordur.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin...-bunalimda
10-05-2011 09:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(10-05-2011 09:53 PM)Derin Yazılan:  
(04-30-2011 12:31 AM)Derin Yazılan:  bence onu pek de mutlu günler beklemiyor yakında pluto da t-karesini tetikleyecek umarım depresyona falan girmez :(

bu t-karenin öncü burçlarda olması bir şeyleri başlatmak yeni adımlar atmak adına güzel ama öncü de olsa sonuçta gerilimli bir kalıp mutlaka sıkıntıları da beraberinde getiriyordur.

gizli yorumcularımız da var , tebrik ederim Derin verygood

tabii Kate için kötü gibi ama orasınıda evlenmeden önce düşünseymiş bulmuş çokoprens gibi adamı depresyona giriyor =)

10-06-2011 02:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

(10-06-2011 02:23 AM)Yldrm Yazılan:  
(10-05-2011 09:53 PM)Derin Yazılan:  

gizli yorumcularımız da var , tebrik ederim Derin verygood

tabii Kate için kötü gibi ama orasınıda evlenmeden önce düşünseymiş bulmuş çokoprens gibi adamı depresyona giriyor =)

teşekkür ederim Yıldırım ve haklısın bu statünün getirdiği zorlukları prensle evlenerek zaten kabul etti ;)
10-06-2011 01:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Cvp: Kate Middleton
Kate Middleton'un doğum tarihiyle ilgili kesin bir bilgi olmadığından internette dolaşan birden çok harita var.Biri Terazi Yükselen harita, diğeri Boğa Yükselen harita.

Kate'in yükseleni ile ilgili ipucu bulabilmek için çocuklarının haritasına baktım ;ilk çocuğunda Ay-Venüs 150'lik açı , ikincisinde Ay Terazi'de ve Venüs'le üçgen.İkinci çocuğunun haritasına bakarak Yükseleni Terazi olmalı diye düşündüm ama Yükselen Terazi olduğunda 7. ev boş kalıyor ve Güneş'in açıları William'ı anlatmıyor.Yükselen Boğa olursa 7. ev çizgisiyle birleşen ve Ay'la açı yapan bir Jüpiter buluyoruz ve bu da Güneş'i Yengeç yükseleni Yay olan William'a işaret ediyor gibi.William'ın haritasında eş göstergelerine baktığımızda 7. evdeki Ay ,Kate'in Yengeçteki Ay'ına işaret ediyor diyelim.Ay Mars karesi var, 7. ev yöneticisi Merkür de Marsla üçgen.(Terazi Yükselen haritada Mars 1. evde).Astro.com haritasında görünmüyor ama 11 derecelik açı payı kullandığımızda Ay-Satürn karesi çıkıyor karşımıza ki bu da Oğlak burcu Kate'e işaret ediyor.

Bugün denk geldiğim bir yazıda Susan Miller'ın da ifade ettiği gibi İngiliz kraliyet ailesinde Yengeç burcu hakim olmaya başlıyor.Prince Charles'ın eşi Diana Yengeç burcuydu, metresi Camilla'nın hem Ay'ı hem Güneş'i Yengeç.Prens William'ın da hem Güneş'i hem Ay'ı Yengeç.Aileye yeni katılan Prens George'un Güneş'i , Prenses Charlotte'un yükseleni Yengeç.Kate Middleton'un Ay burcu babasınında da Güneş burcu Yengeç.
08-02-2015 03:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

(08-02-2015 03:07 AM)Ninsianna Yazılan:  Bugün denk geldiğim bir yazıda Susan Miller'ın da ifade ettiği gibi İngiliz kraliyet ailesinde Yengeç burcu hakim olmaya başlıyor.Prince Charles'ın eşi Diana Yengeç burcuydu, metresi Camilla'nın hem Ay'ı hem Güneş'i Yengeç.Prens William'ın da hem Güneş'i hem Ay'ı Yengeç.Aileye yeni katılan Prens George'un Güneş'i , Prenses Charlotte'un yükseleni Yengeç.Kate Middleton'un Ay burcu babasınında da Güneş burcu Yengeç.

Bu kadar çok yengeçin bir arada olduğu bir ingiliz kraliyet ailesinden korktum. Aileye, milli duygularına, çıkarlarına falan dış bir tehdit algılarlarsa gezegeni dümdüz ederler allah korusun. gülücük

rezonans
08-02-2015 09:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(08-02-2015 09:53 PM)cero Yazılan:  
(08-02-2015 03:07 AM)Ninsianna Yazılan:  Bugün denk geldiğim bir yazıda Susan Miller'ın da ifade ettiği gibi İngiliz kraliyet ailesinde Yengeç burcu hakim olmaya başlıyor.Prince Charles'ın eşi Diana Yengeç burcuydu, metresi Camilla'nın hem Ay'ı hem Güneş'i Yengeç.Prens William'ın da hem Güneş'i hem Ay'ı Yengeç.Aileye yeni katılan Prens George'un Güneş'i , Prenses Charlotte'un yükseleni Yengeç.Kate Middleton'un Ay burcu babasınında da Güneş burcu Yengeç.

Bu kadar çok yengeçin bir arada olduğu bir ingiliz kraliyet ailesinden korktum. Aileye, milli duygularına, çıkarlarına falan dış bir tehdit algılarlarsa gezegeni dümdüz ederler allah korusun. gülücük

Genelde bilirsin asil aileler ruhsuz ,soğuk ,kuralcı, kibirli tipler olur.Yengeç hakimiyeti onları daha halka yakın,daha sıcakkanlı, alçakgönüllü ,duygusal insanlar yapacaktır.Bu kraliyet ailesi açısından olumlu bir gelişme olur.Zira kanaatimce zaman ilerledikçe kraliyetin varlık sebebini sorgular hale gelecektir halk. Bu veliahtlar büyüdüğünde Kraliyet yıkılmış bile olabilir.

Her ne kadar zengin olsa da üst sınıf sayılmayan Kate Middleton'un William'la evliği de halkın kraliyet ailesini kendine daha yakın hissetmesine sebep olacağı düşüncesiyle desteklenmiş olabilir.
08-03-2015 08:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(08-07-2015 12:08 AM)Lionhearted Yazılan:  Bence terazi gibi ama boğa da olabilir
Aslında hem seksi hem de böyle güzellik yani :D

Aslında Yükseleninde iyicil etkiler olması ihtimali daha yakın. Venüs-Jupiter Ay burcu olmalı heralde ASC. Venüs-Jupiter karesi var. Venüsyen etkiler var kadında yani resmen güzel.

Kendisini çok tanımıyorum ama bana bu kadar gülümseyen insanın boğadan çok terazi olabileceğini düşünüyorum

İngilizcede bir deyim vardır ''genetik piyangoyu kazanmak'' diye tercüme edebileceğimiz , hakikaten ailesindeki insanlar içinde -ki anne ve babasının gençlik fotoğraflarına da baktım- en güzel kişi.Her iki ebeveyninin en güzel taraflarını almış görünüyor, o yüzden bir Venüs burcunun yükselmesi çok normal.Ben Terazi olduğu fikrine daha yatkınım ama Boğa da olsa Yükselen yöneticisi yine Venüs olacak.Kova'daki Venüs Merkür'le birleşip Jüpiter'le kare yapıyor.Bu konum onu konuşkan , her sınıftan , her kitleden insanla rahat iletişim kurabilen bir kişi yapıyor.Merkür-Venüs birleşiminin Jüpiterle karesi Satürn'ü güçlü bir insana göre daha iyimser olmasını bir sorunla karşılaştığında konuya iyi tarafından bakmaya çalışacağını anlatıyor.Niye Satürnü bu kadar güçlü olmasına rağmen bu kadar çok gülümsüyorun cevabı sanırım bu.Yani kafası rahat biraz.
08-08-2015 03:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(08-06-2015 05:02 AM)kalipso Yazılan:  Konudan alakasız da bu kraliyet ailesi neden hala neden var ki zaten? Ülkelerine ne faydaları var? Aşırı kasıntı tipleriyle büyük servet sahibiler, sözde sembolikler ama İngiliz parlamentosunu dağıtma hakkına da sahipler. İngiliz halkının %70'inin monarşi istediğini okumuştum ama aynı halk "Kraliyet bebeği"ne de tepki göstermişti. Tabi bi toplumda her kesim aynı düşünemez. Umarım söylendiği gibi kraliyet ailesinin varlığını ciddi anlamda sorgulamaya başlarlar. Neyse bize ne İngilizler düşünsün gülücük

İngiliz kraliyet ailesi sadece İngiltere'yi yönetmiyor, Birleşik Krallık, Kanada ,Avustralya ve Yeni Zellanda'yı bile kapsıyor.Yani İngiltere kraliçesi bu ülkeler de de söz sahibi.

Avrupa'da İngiltere kraliyetin hala varlığını sürdürdüğü tek ülke değil.Krallığın hala var olduğu ülkelerin hiçbirinin halkının bu duruma tepki gösterdiğini görmedim.
08-08-2015 03:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir