Değerlendir:
  • 23 Oy - 2.52 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Yengeç
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: Yükselen Yengeç
(10-29-2011 03:14 AM)Kıvılcım Yazılan:  
(08-04-2008 05:40 PM)mislina Yazılan:  YÜKSELEN YENGEÇLERYAŞLARINDAN BÜYÜK GÖZÜKÜYORLAR

Çok katılmıyorum...37 yaşım bitti 38 e girdim ama insanlar genelde beni 28 sanıyorlar ...

mislinanın yorumuna ben de katılmadım.

ancak , senin genç gözükme sebebin; ilk olarak , asc üstündeki venüsle ilgili olabilir . venüs minyon ve genç bir görüntü verir. ikinci olarak ,placidusa göre 1. evinde yer alan merkürle de ilgili olabilir. 1.ev ve 12. ev konusunda placidus ev sisteminin de işe yarar sonuçlar verdiğini düşünmeye başladım.
10-29-2011 10:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

yükselen yengeçi okuyunca bende ikilemde kalmaya başladım.yükselenim aslan zannediyorum ama bazı bakımlardan yengeçede benziyor.annem sabah namazından sonra doğduğumu söylüyor.eğer 5olsa yengeç 5.30 olsa aslan oluyor yükselenim.ama tip olarak bakıldığında ufak tefek deilim.ancak yaşımıda çok göstermediğimi söylerler.birinci evde güneş-merkür kavuşumu ve asc kavuşum ayrıca satürn asc kavuşumum var..omuzlarım geniş ve kemiklerim iri sayılır ve ailemdeki kadınlara göre uzun ve gösterişliyim.karar veremedim yani acaba

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
10-29-2011 10:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

yükselen aslana daha çok benziyor anlattıkların Mimoza...
Hatırlarsan bende aynı ikilemdeydim ama ben ince kemikliyim ve boyumda öyle uzun değil 1.65 im

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
02-07-2012 03:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Merkür Persona haritamın yükseleni Yengeç.
Benim içimdeki entelektüel,merak sahibi insan kendisini bir Yengeç olarak dışarı yansıtıyor.
Bu kişinin hassas olduğu söylenebilir.Oldukça değişken.Bir gün başka,ertesi gün bambaşka.
Duygusal ve sezgisel.Ay'ın temsil ettiği aile,özellikle anne çok önemli bir yere sahip bu kişi için.''Etkilenen'' bir doğası var ve bu aileden kaynaklanabilir.

Önceki sayfalarda Yükselen Yengeçlerin tavrıyla kendisini olgun gösterdiğine değinilmiş.Aynı durum Merkür Persona için de geçerli.

1.ev yöneticisi Koç burcunda.Yengeç'in duygusallığından,kırılganlığından oldukça uzak bir burç.
Kendisini ifade etmek için,önde olmak için müthiş bir isteği var aslında.Yengeç-Koç burada bir çatışmaya sebep olabilir.Hem Koç burcu'nun ben dili hem Yengeç burcunun duygulara öncelik veren yapısı.
Ay,Satürn ve Neptün'den kare açılar alıyor.(Şiron'u almadım)Burada da hayaller-gerçekler çatışması mevcut.

1.evde Jüpiter ve Şiron var.Mevcut çatışmalardan Merkür Persona içine kapanabilir.İnsanlardan uzaklaşmak isteyebilir.1.Ev yöneticisinin Şiron'la karesi de destek buna.Tabii buradaki Jüpiter de unutulmamalı.Üstelik Yengeç'te yükseliyorken.

Özetle,çatışmalara,çelişkilere rağmen kişi şansıyla,en kritik anlarda ortaya çıkabilecek iyimserliğiyle birşeyleri aşabilir gibi..
02-15-2012 11:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
almulalal Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

Yukselenim yengeç ama özellikler yakinindan bile geçmiyor. Asla duygusal degilimdir romantizm kat a bana gore değil. Mantik her zaman on plandadır. Dalgali bi ruh halinde yoktur. Yani ani duygu dalgalanmaları yaşanan istikrar ligidir gülücük peki bu neden kaynaklanıyor hicbir özelliğin tütmüyor neden nedir
09-02-2014 03:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(09-02-2014 03:10 AM)almulalal Yazılan:  Yukselenim yengeç ama özellikler yakinindan bile geçmiyor. Asla duygusal degilimdir romantizm kat a bana gore değil. Mantik her zaman on plandadır. Dalgali bi ruh halinde yoktur. Yani ani duygu dalgalanmaları yaşanan istikrar ligidir gülücük peki bu neden kaynaklanıyor hicbir özelliğin tütmüyor neden nedir

Yükselen burcunun (Yengeç'in) yöneticisi olan Ay Oğlakta mıydı ?

Bir de doğum haritanın diğer aktörlerine ve açılarına bakmak lazım.
Örneğin Ay burcun Oğlak + Venüs burcun Başak ise
kişiliğinde TOPRAK elementi baskın olacaktır
ve Yengeç gibi duygusal dalgalanmalar olmayıp kontrollü biri olman doğal olur

09-02-2014 01:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Cvp: Yükselen Yengeç
Çoğu zaman zorluyorum yükselenim yengeç benim diye ama 4 saat kesintisiz konuştuğumu ve çenemin konuşmaktan ağırdığı günleri bilmesem yükselen yengecim dicem. Salınarak yürüme bende de var. Dostum diyebilceğim nadir 2-3 kişi ve onlarca candan arkadaşımın yükseleni yengeç.

Muafazakarlığı seviyorlar , kara kutular bu konuda ciddiyim ser verip sır vermiyorlar. Ya çok zayıflar yada toplu vücut hatları var. Gündemdeki olaylardan etkilenirler. Yükselen yengeç erkeklerinde hep bi sahip çıkma isteği farkettim. Sürekli korumak istiyorlar. Hoş bende küçükken aileme bişe olursa diye ağlamıştım sonra bunu okulumuzda sapık olduğı dönemler sınıfımı koruduğum gün birazda yükselen yengeçmiyim acaba dedirtmedi değil.

Bilinenin aksine ; ağlamıyorlar sinirlenmiyorlar. Ben anlamıyorum en yakın dostum 2 balık yükselen yengeç diğeri koç yükselen yengeç ve ay burçları yay ve kova. İnanın bir kere ağlamadılar ve ağlatamadım da en yakınım olmasalar derim ki görmüyorumdur.

Sevmediğim özellikleri hiç bir şey anlatmıyorlar. Bir yükselen ikizler olarak inanın hiç bir şey anlatmayan insanları sevmiyorum koptum.w (tabiki şaka gülücük

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
04-26-2016 01:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mashameral Çevrimdışı
Yasaklanmış
lt=

Yengeç le aslanın farkları neler yükselen olarak
04-26-2016 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Cvp: Yükselen Yengeç
(04-26-2016 07:45 PM)mashameral Yazılan:  Yengeç le aslanın farkları neler yükselen olarak

uçurum gibi fark var bence aralarında , aynı zaman diliminde yükselen yengeç salına salına yürüyüp parktaki salıncağa oturup arkadaşının başına gelenlere üzülürken , yükselen aslan ise kuaförde saçına fön çektiriyordur bir yandan da aynadan ne kadar güzel olduğunu düşünüyoddur tam bu sırada yükselen yengeç salıncakta arkadaşının başına gelenlere üzülmeyi bırakıp instagramdaki komik bir videoya gülüyodur. biri duygularıyla hareket ederken öbürü sahnenin merkezinde şovunu yapıyodur.

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
04-28-2016 03:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
MacaAsı Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Yüksek burcunuz yengeç denildiği zaman duygusallıgı on plandadır. Benim mesela burcum başak ama aşırı duygusalımdır. Demekki yükselen burcumdan kaynaklanıyor. Hatta hislerim düşüncelerim genelde dogru cıkıyor bakınız buda yükselen burcu yengeçle alakalıdır. Güzel burctur severim ama bilmiyorum memnunmuyum ? :(
09-07-2016 05:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen yengeç fotoğraflar aeon 34 45,414 07-01-2016 04:52 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları ozzzyyy 46 57,933 07-24-2011 04:32 PM
Son Mesaj: Messa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir