Değerlendir:
  • 23 Oy - 2.39 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sinastri'de Astroidler'in ve Ay Düğümleri'nin Etkileri
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Sinastri'de Astroidler'in ve Ay Düğümleri'nin Etkileri
Arkadaşlar biliyorum daha çok soru tarzı bir başlık oldu ama sinastride Astroidler'in ve Ay Düğümleri'nin kıyaslanmaları ya da açıları sizce nasıl veriler elde ettirebilir?
Mesela Juno bize evlilikle ilgili ipuçları verir ve örneğin Junolar'ın kavuşumu bir evlilik işareti sayılır mı?
Ya da iş hayatına dair ipucu verenlerin (Pallas sanırım veriyordu yanlış hatırlamıyorsam) kavuşumları iş ortamında tanışmış olmak gibi şeylere işaret edebilir mi?
Gözlemleriniz ya da fikirleriniz var mı?Paylaşmaya var mısınız? gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
09-23-2016 02:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
freeloader Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 5

RE: Sinastri'de Astroidler'in ve Ay Düğümleri'nin Etkileri
Sinastride evlilik işareti arıyorsun anladığım kadarıyla (hangi açılar evliliğe sebep olur vs gibisinden...). Maalesef tek ve mutlak bir gezegen etkileşimi veya açı(asteroidler de dahil) yok. Ama şöyle bi araştırma var,ilgini çekebilir. Evli çiftlerin istatistiği çıkartılıp en çok hangi açı kalıplarına rastlanıldığına bakılmış. 1.çıkan açı kalıpları; erkeğin vertex inin kadıının kuzey ay düğümüne kavuşumda olması veya kadının vesta'sının erkeğin kuzey ay düğümüne sextile açıda olmasıymış. Diğerleri linkte var inceleyebilirsin.

http://www.astroinvestigators.com/marriageframe.htm

Ayrıca Juno'nun kendi haritamızdan bakarak eşimizi tayin etmemize olanak verdiğini açıkçası düşünmüyorum.(Haritalara baktıktan sonraki gözlemim). Başka bir sitede yazıyor mu bilmiyorum ancak benim çıkarımım juno'nun kendi haritamızdaki açıları bizim nasıl bir partner olacağımızı gösteriyor sanırım,yine de emin değilim daha fazla data ya ihtiyacım var. Evli olan kişiler kendi haritalarına bakıp tatbik ederlerse sevinirim.
09-24-2016 01:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Sinastri'de Astroidler'in ve Ay Düğümleri'nin Etkileri
(09-24-2016 01:34 AM)freeloader Yazılan:  Sinastride evlilik işareti arıyorsun anladığım kadarıyla (hangi açılar evliliğe sebep olur vs gibisinden...). Maalesef tek ve mutlak bir gezegen etkileşimi veya açı(asteroidler de dahil) yok. Ama şöyle bi araştırma var,ilgini çekebilir. Evli çiftlerin istatistiği çıkartılıp en çok hangi açı kalıplarına rastlanıldığına bakılmış. 1.çıkan açı kalıpları; erkeğin vertex inin kadıının kuzey ay düğümüne kavuşumda olması veya kadının vesta'sının erkeğin kuzey ay düğümüne sextile açıda olmasıymış. Diğerleri linkte var inceleyebilirsin.

http://www.astroinvestigators.com/marriageframe.htm

Ayrıca Juno'nun kendi haritamızdan bakarak eşimizi tayin etmemize olanak verdiğini açıkçası düşünmüyorum.(Haritalara baktıktan sonraki gözlemim). Başka bir sitede yazıyor mu bilmiyorum ancak benim çıkarımım juno'nun kendi haritamızdaki açıları bizim nasıl bir partner olacağımızı gösteriyor sanırım,yine de emin değilim daha fazla data ya ihtiyacım var. Evli olan kişiler kendi haritalarına bakıp tatbik ederlerse sevinirim.
Teşekkür ederim de evlilik işaretlerinden öte aklıma gelen örnekler oydu,gezegenler dışındaki objelerin gösterdikleri etkileri merak ediyorum ben gülücük Birkaç gün gelemedim,cevap da gecikti kusura bakmayın gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
09-29-2016 12:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kayasran Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 11

Cvp: Sinastri'de Astroidler'in ve Ay Düğümleri'nin Etkileri
(09-23-2016 02:11 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Arkadaşlar biliyorum daha çok soru tarzı bir başlık oldu ama sinastride Astroidler'in ve Ay Düğümleri'nin kıyaslanmaları ya da açıları sizce nasıl veriler elde ettirebilir?
Mesela Juno bize evlilikle ilgili ipuçları verir ve örneğin Junolar'ın kavuşumu bir evlilik işareti sayılır mı?
Ya da iş hayatına dair ipucu verenlerin (Pallas sanırım veriyordu yanlış hatırlamıyorsam) kavuşumları iş ortamında tanışmış olmak gibi şeylere işaret edebilir mi?
Gözlemleriniz ya da fikirleriniz var mı?Paylaşmaya var mısınız? gülücük

eğer astroidler bulundukları takım yıldızına göre güçlü bir yerleşime sahipse neden olmasın.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...r=4&nho2=4
10-07-2016 01:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

RE: Sinastri'de Astroidler'in ve Ay Düğümleri'nin Etkileri
Yıllardan sonra buraya bir mesaj düşeyim: Sinastride ay düğümleri kesinlikle çok önemli, sonuçta her türlü ilişkinin tekamülümüze tartışılmaz getiri ve götürüleri var ve var olmaya devam edecek.

Asteroidler ise kesinlikle güçlü etkileşimler karşısında çok etkili olabiliyorlar, asla ve asla yabana atmayın.

Haritam
07-20-2022 11:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri - Uyum Analizleri astrosohbet 658 895,489 02-08-2021 01:49 AM
Son Mesaj: Toprakkızı09
  Sinastri Haritasında Açılar pinknilden 212 1,195,439 10-05-2020 09:25 PM
Son Mesaj: whatever
  Sinastri elizya 2 11,616 11-07-2019 05:58 PM
Son Mesaj: whatever
  Sinastri Haritası pinkylove 2 9,963 05-29-2019 01:01 AM
Son Mesaj: pinkylove
  SiNASTRİ ANALİZİ ASaBiMeLeK 16 44,340 04-26-2018 02:56 PM
Son Mesaj: Miu_miu
  Sinastri haritası hayalperest033 1 17,811 02-26-2018 11:53 PM
Son Mesaj: idrilhawke
  Sinastri'de Gezegen Konumları Simurg 14 363,313 07-10-2017 05:10 PM
Son Mesaj: melody
  Başak Dizer & Kıvanç Tatlıtuğ Sinastri Haritaları hanzade 11 38,735 03-08-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  Sinastri'de 12. ev hilal-e 70 163,258 10-30-2016 03:27 AM
Son Mesaj: carmen
  Lütfen sinastri yorumu Nesil_sy 0 7,649 05-18-2015 11:45 PM
Son Mesaj: Nesil_sy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir