Değerlendir:
  • 4 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güney Ay Düğümünden Kuey Ay Düğümüne Yolculuğunuzu Nasıl Yapıyorsunuz?
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

RE: Güney Ay Düğümünden Kuey Ay Düğümüne Yolculuğunuzu Nasıl Yapıyorsunuz?
Kad başakta , bir işi düzenli yapma takıntım var simetri hastalığım var ama gel gör ne düzen var ne bir şey. Kad ve ayı başakta olan bir tanıdığım var düzenden hoşlanıyor , düzen sağlamaya çalışıyor ama düzenli oluyim derken düzensiz oluyor maalesef kadin etkisi sanırım evi çöğ ev gibi ama o dağınıklığın bile bir düzeni var. aynı benim odam her şey dağınık ama yeri var :D

Ben tam bir gad balığa daha çok uyuyorum tembellik seviyesi demeyelim de hayalciyim

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
09-16-2016 02:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

sonunda döndüm...

sorumun cevabını bulduğum için hem sizlere anlatayım yardımım olur belki...

6.evimdeki ay tutulmasnın etkisini çok kötü bir şekilde yaşadım.. işyerimdeki sorun, belki küçük çaplı bir soruşturma olabilir ama haketmediğim birşey olduğu için çok kızgındım...

birde şu hep bahsettiğim yengeç şahsına haklı olduğum halde bana yakışmayan çok sert bir üslupla fırça çekip kendimi haksız duruma düşiürdüğüm için kendime çok kızgındım.. resmen kendime kızıp sövüyordum iş aşk herşey battı napçan hakettn falan diyordum...

bu yüzden bayram süresince herşeyi arkamda bırakıp ani bir kararla alanyada küçük bir otelde tek başıma tatile gittim... gergin bir ortamdan ve kişilerden uzaklaşmak gerçekten çok iyi geldi..

15 eylül akşamı şironyen dolunaydan bol bol etki aldım ve o gün bnm için harika geçti.. nasıl anlatsam çocukluk aşkım diyeyim... bnm alanyada olduğumu duyunca 4 yıl sonra görüşelim bir sohbet edelim dedi... kendisi iş konusunda çok başarılı birisi.. direk söyledim iş yerimle ilgili sıkıntlarım var düşüncelerin bnm için çok önemli dedim..

iyikide iyikide gelmiş...
ruhumdaki bütün sıkıntılarımı tek tek buldu ve bana ışık oldu gülücük

bnm asıl sorunum gad başakı kötü yönlerini haritamdaki diğer etkilerle ( yükselen koç, sert açılar altındaki bir ay) fazlaca yaşamış olmam...
kendimi sürekli eleştiriyor, yetersiz buluyor ve kendimi zerre sevmiyordum...
başakın özelliğine uygun olarak herşeyin mükemmel olmasını istiyorum, mükemmel bir vücut, mükemmel bir kariyer, mükemmel bir aşk.. ama o mükemmeli yapamayınca kendimi aşırı kötü hissediyorum.. ve maalesef odağımı kendimden alabileceğim bir hayalim yada uğraşım olmadığı için sürekli kafamda kendimi yargıladım kendime kızdım ve kendimi hırpaladım.....

ve o.. gözlerimin içine baktı ve kendini sev, kendini sev, kendini sev diye tekrarladı... gülücük

yükselen balık sembollerini düşünmeye başladım..

her olay olması gerektiği için oluyor, her şey aslında olması gerektiği için oluyor,
kaderi yazan sen değilsin..
kaderi yazan Allah/tanrı/evren...
senden kat ve kat daha güçlü bir yapı..
seninde iraden var evet seçimlerden yaptıklarımızdan sorumluyuz ama herşeydende sen sorumlu değilsin... bazen sadece boyun eğmen gerekiyor.. susman teslim olman ve boyun eğmen.. çünkü bak gördün gücün yetmiyor herşeye herkese... bu yüzden teslim ol akışa bırak...

kendime sürekli bu cümleleri tekrarlıyorum ve sürekli EL-HAYY zikrini çekerek ruhumu benliğimi vücudumu güçlendirmeye çalışıyorum ve gerçekte etkili oldu.. daha pozitif daha sakinim..

böyle işte canlar.. gülücük

KARM IS BITCH!!!
09-18-2016 10:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Cvp: Güney Ay Düğümünden Kuey Ay Düğümüne Yolculuğunuzu Nasıl Yapıyorsunuz?
(09-07-2016 04:46 PM)Çakıl Yazılan:  Ama bir şekilde yaşananların beni Balık burcuna götürdüğünü fark ettim astroloji bilgisi ile. Örneğin hayattaki her şeyin birbiriyle nasıl bağlantılı olduğunu ve bütüncül düşünmeyi hiç unutmamak gerekiyor, kuzey ay düğümü balık kabulleniş, sakinlik içinde ol diyor sanırım bu halleri düşünüyor oluşum da yükselenimin yay olması yardımcı olmuştur.Kuzey ay düğümü balıklar adım adım ilerlemeyi ve yavaş olmayı öğrenmeli. Bir yerde bu insanların aslında hayata tatil yapmak için geldiğini okumuştum.Ayrıca balık olması evin hangi evde olduğunun önemi daha da arttırıyor olabilir.

yavaş olmak.. kabullenmek...
tatil..
çok ilginç.. bayramda tatile çıkınca sakinleşip kendime gelebildim... galiba bize sessiz sedasız amaçsız bir hayat lazım... gülücük

balık 12.evde ve kad da 12.evde...
hepsi bilinçaltımda evt evt gülücük

KARM IS BITCH!!!
09-18-2016 10:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(09-16-2016 01:03 AM)Libra Yazılan:  
(09-06-2016 09:50 PM)dilek8855 Yazılan:  GAD alışkanlıklarımız...
KAD imkansızımız...

Kad oğlakta ne öğrenciyken ne de iş hayatında sıkı çalışmam olmadı Tembel olma nedenim kadmış bunu anladım Çalışkan kişilere hayranım kendimi onların yanında ezik hissediyorum

eziklik demeyelimde .. gad yengeçin duysallığıdiyelim gülücük
kad hayalindir ama ulaşması zordur..
başarabilenlere ne mutlu.. gülücük

KARM IS BITCH!!!
09-18-2016 10:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(09-16-2016 02:21 AM)Alejandro Yazılan:  Kad başakta , bir işi düzenli yapma takıntım var simetri hastalığım var ama gel gör ne düzen var ne bir şey. Kad ve ayı başakta olan bir tanıdığım var düzenden hoşlanıyor , düzen sağlamaya çalışıyor ama düzenli oluyim derken düzensiz oluyor maalesef kadin etkisi sanırım evi çöğ ev gibi ama o dağınıklığın bile bir düzeni var. aynı benim odam her şey dağınık ama yeri var :D

Ben tam bir gad balığa daha çok uyuyorum tembellik seviyesi demeyelim de hayalciyim

alihaaaan gülücük
resimlerine baktıkça iri iri gözlerin bana hep senin bir balık olduğunu düşündürtüyordu..

meğer gad balıkmış.. gülücük

çook ilginç.. 200den fazla harita baktım ama hayatımda gördüğüm 2.gad balıksın ve seninde derecen 10 gülücük yani bnm düğümlerle keskin kavuşum..

ahh bendeki detaycılıktan biraz sana versem sende bana biraz şu sakinliğinden verebilsen hemencecik herşey hallolsa hayatımızda.. enerjimiz düşüncelerimiz bir anda değişebilse... gülücük

KARM IS BITCH!!!
09-18-2016 10:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(09-18-2016 10:30 PM)dilek8855 Yazılan:  
(09-16-2016 02:21 AM)Alejandro Yazılan:  Kad başakta , bir işi düzenli yapma takıntım var simetri hastalığım var ama gel gör ne düzen var ne bir şey. Kad ve ayı başakta olan bir tanıdığım var düzenden hoşlanıyor , düzen sağlamaya çalışıyor ama düzenli oluyim derken düzensiz oluyor maalesef kadin etkisi sanırım evi çöğ ev gibi ama o dağınıklığın bile bir düzeni var. aynı benim odam her şey dağınık ama yeri var :D

alihaaaan gülücük
resimlerine baktıkça iri iri gözlerin bana hep senin bir balık olduğunu düşündürtüyordu..

meğer gad balıkmış.. gülücük

çook ilginç.. 200den fazla harita baktım ama hayatımda gördüğüm 2.gad balıksın ve seninde derecen 10 gülücük yani bnm düğümlerle keskin kavuşum..

ahh bendeki detaycılıktan biraz sana versem sende bana biraz şu sakinliğinden verebilsen hemencecik herşey hallolsa hayatımızda.. enerjimiz düşüncelerimiz bir anda değişebilse... gülücük

Sakinlik miiii ??? Ah dilek abla döktürmüşsün kız ben feysmi kapamışım isteğe yeni farkettim tee 2-3 sene ergen zamanlarımda kapamışım. Açtım sonra da ekledin gözümden kaçmadııııı , sana da iyi tatiller dönmüşsün bende ödül biletimle dönüyorum yarın , hayatımda ilk defa bir tatil bitmesin istiyorım stress dolu bir yılı karadenizin sisli dağlarında atmak çok işe yaradı.

Ahaha iri gözlerim :D balığım ben balık diyip duruyorum da inanmıyorlar bana jupiterle gad 10 derecede balıkta kavuşuyor yahu bende bir sürü burç var kova , balık , ikizler , koç , biras yengeç..

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
09-19-2016 02:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

burç yerine evler daha önemlidir. burçlar ne tür şekilde kad'a yöneleceğimizi anlatır.
KAD'a ilerlemek tek bir kararla olmaz. Karmik bir süreçtir.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
02-17-2017 09:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

(02-17-2017 09:16 PM)Ahmeedd Yazılan:  burç yerine evler daha önemlidir. burçlar ne tür şekilde kad'a yöneleceğimizi anlatır.

evet öyleymiş
Yeşim Arpatın KAD videolarını izledim Bulunduğu evlerdeki özelliklerini anlatıyordu Hem kendimin hem kuzeniminkini izledim Bizi tamamen anlatıyordu
Buşunduğu burçtan ziyade bulunduğu ev önemliymiş Çünkü bir burçta yaklaşık 1.5 sene kaldığı için kolektif gibi davranıyormuş Bu nedenle bulunduğu eve göre yorumlayıp KADa ulaşmak için ne yapılabilir bunu bulmalıyız

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
02-17-2017 09:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

(02-17-2017 09:21 PM)Libra Yazılan:  
(02-17-2017 09:16 PM)Ahmeedd Yazılan:  burç yerine evler daha önemlidir. burçlar ne tür şekilde kad'a yöneleceğimizi anlatır.

evet öyleymiş
Yeşim Arpatın KAD videolarını izledim Bulunduğu evlerdeki özelliklerini anlatıyordu Hem kendimin hem kuzeniminkini izledim Bizi tamamen anlatıyordu
Buşunduğu burçtan ziyade bulunduğu ev önemliymiş Çünkü bir burçta yaklaşık 1.5 sene kaldığı için kolektif gibi davranıyormuş Bu nedenle bulunduğu eve göre yorumlayıp KADa ulaşmak için ne yapılabilir bunu bulmalıyız
Harikasınız.

02-17-2017 09:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Ben güneş burcunun yerleşiminden sonra en çok buna önem veriyorum
Benim güneşim boğa, kuzey düğüm 9.evde
Hayatımın bu zamanına kadar gelen döneminde, kuzey ay düğümü başağa geçmeden önce(bu arada 9.evimde iki burç var aslan-başak), insanalara karşı daha yönelimim vardı
Halkın içinden bir kişi gibi hissediyordum. Halkın her kesiminden kişilerle konuşuyordum. Sosyalleşmek benim için önemliydi. Dedikodu da yapmayı seviyordum. Mantık hayatımda ağır basıyor, kendimi her gereksiz bilgiye adapte ediyordum(3.ev)
Kuzey ay düğümü taa ki 9.evime girene kadar. Öncesinde yapmış olduklarım "kötü şeyler" olmamasına rağmen bunlardsn haz almamaya başladım. Kendimin diğer insanlardan farklı olduğumu düşündüm (9.ev)
İnsanların sıradan sorunlarıyla onların arkadaşıymış gibi çözmeyi bırakıp, bilakis onlardan daha tecrübeli olduğumu düşünerek hareket etmeye başladım
Yakında ay düğümü dönüşümü tamamlayacağım. Bazen o çılgın insan haline geri döner ortamlara akarım. Sonra bu dünyadaki dersime geri dönerim.

03-10-2017 12:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir