Değerlendir:
  • 29 Oy - 2.55 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astroloji ve Seks
Yazar Mesaj
Taelalapupu Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Astroloji ve Seks
Gencler birseyi cok mwrak ediyorum. Haritada sinastride true lilith mi onemli mean lilith mi bana harita cikardigimda oyle secenek gosteriyor. Hangi lilith onemli anlamadim. True lilith benim 27 derece boga cikiyor. Mean lilith 4 derece cikiyor. Sinastride hangisi onemli?
05-23-2017 04:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

Cvp: Astroloji ve Seks
(05-23-2017 04:40 PM)Taelalapupu Yazılan:  Gencler birseyi cok mwrak ediyorum. Haritada sinastride true lilith mi onemli mean lilith mi bana harita cikardigimda oyle secenek gosteriyor. Hangi lilith onemli anlamadim. True lilith benim 27 derece boga cikiyor. Mean lilith 4 derece cikiyor. Sinastride hangisi onemli?

true = an itibariyle bulundugu derece olarak değerlendirilir
mean=ortalama bir tahmin derecesidir

cevap= haritanız üzerinde ikisi arasında değerlendirme yaparak hangi derecenin etkili olduğuna siz karar vereceksiniz.

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
05-23-2017 09:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Taelalapupu Çevrimdışı
Üye
**

Cevap icin tesekkurler. Sinastride bence o zaman true lilith olmali dogru olan an itibariyle bulundugu derece onemli degil mi zaten. True lilith hoslandigim cocukla aci yapiyoruz. Mean lilith sadece murkur aci aliyor. Liloth onwmliymis sinastride bu yizden merak ediyordum. Tekrar tesekkurler.
05-24-2017 02:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Taelalapupu Çevrimdışı
Üye
**

(05-23-2017 09:01 PM)zeynepelif Yazılan:  
(05-23-2017 04:40 PM)Taelalapupu Yazılan:  Gencler birseyi cok mwrak ediyorum. Haritada sinastride true lilith mi onemli mean lilith mi bana harita cikardigimda oyle secenek gosteriyor. Hangi lilith onemli anlamadim. True lilith benim 27 derece boga cikiyor. Mean lilith 4 derece cikiyor. Sinastride hangisi onemli?

true = an itibariyle bulundugu derece olarak değerlendirilir
mean=ortalama bir tahmin derecesidir

cevap= haritanız üzerinde ikisi arasında değerlendirme yaparak hangi derecenin etkili olduğuna siz karar vereceksiniz.
Cevap boylede veriliyormus unutmuşum. Aaagoda size tesekkur ettim. Bence an itibaritle olan dwrece önemli olmali. True liloth gore aci aliyoruz o zaman
05-24-2017 02:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Taelalapupu Çevrimdışı
Üye
**

(05-24-2017 02:03 AM)Nun Yazılan:  
(05-24-2017 02:01 AM)Taelalapupu Yazılan:  Cevap icin tesekkurler. Sinastride bence o zaman true lilith olmali dogru olan an itibariyle bulundugu derece onemli degil mi zaten. True lilith hoslandigim cocukla aci yapiyoruz. Mean lilith sadece murkur aci aliyor. Liloth onwmliymis sinastride bu yizden merak ediyordum. Tekrar tesekkurler.
Sinastri de eros ve psyche de önemlidir. Kodları 433 ve 16. Bunlara da bakabilirsin. Kavuşum ve karşıt açılar önemli.

Eroslarimiz ikimizinde ikizler benim 23 derece onun 25 benim venusumle kavusum yapiyor cenusum 28 derece bemde onun venusiyle ucgen yapiyorum. 17 derece terazode marsim kocta erosu marsimlada aci yapiyor.
05-24-2017 02:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Bir şey söylicem uzun zamandır bir konuyu araştırdım ve inanılmaz bilgiler aldım bahsetmiştim astroloji bilen bir hayat kadını ile tanışmıştım. Bana inanılmaz şeyler anlatmıştı. Kadın birlikte olduğu coğu erkeğin doğum tarihini içki masasında öğrenmiş devamında eğer konuşurlarsa saatini felan almış. Buraya uazmak ne kadar doğru not safe for work (NSFW) yazıp kaçıcam ahah

Şaka bi yanaa mars etkisi baskın yengeç erkekleri yatakta çok başarılıymış , (kızın burcu balık yükseleni oğlaktı belki o yüzden ona öyle geldi ) ve eklediği şey akrep erkekleri hiçde öyle başarılı değilmiş
Son olarak da bana fiziksel özellikler hakkında bilgi verdi bunu burda paylaşamam ancak özel mesaj atabilirsiniz bana merak ediyosanız

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
05-24-2017 10:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Taelalapupu Çevrimdışı
Üye
**

(05-24-2017 10:02 PM)Alejandro Yazılan:  Bir şey söylicem uzun zamandır bir konuyu araştırdım ve inanılmaz bilgiler aldım bahsetmiştim astroloji bilen bir hayat kadını ile tanışmıştım. Bana inanılmaz şeyler anlatmıştı. Kadın birlikte olduğu coğu erkeğin doğum tarihini içki masasında öğrenmiş devamında eğer konuşurlarsa saatini felan almış. Buraya uazmak ne kadar doğru not safe for work (NSFW) yazıp kaçıcam ahah

Şaka bi yanaa mars etkisi baskın yengeç erkekleri yatakta çok başarılıymış , (kızın burcu balık yükseleni oğlaktı belki o yüzden ona öyle geldi ) ve eklediği şey akrep erkekleri hiçde öyle başarılı değilmiş
Son olarak da bana fiziksel özellikler hakkında bilgi verdi bunu burda paylaşamam ancak özel mesaj atabilirsiniz bana merak ediyosanız

Ozel mesaj atamiyirum sen atsam oyle konussak fiziksel ozellikleri merak ediyoru.
05-25-2017 01:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(05-24-2017 10:02 PM)Alejandro Yazılan:  Bir şey söylicem uzun zamandır bir konuyu araştırdım ve inanılmaz bilgiler aldım bahsetmiştim astroloji bilen bir hayat kadını ile tanışmıştım. Bana inanılmaz şeyler anlatmıştı. Kadın birlikte olduğu coğu erkeğin doğum tarihini içki masasında öğrenmiş devamında eğer konuşurlarsa saatini felan almış. Buraya uazmak ne kadar doğru not safe for work (NSFW) yazıp kaçıcam ahah

Kendi haritasından dolayı öyle gelmiş olabilir,sonuçta herkesin yakaladığı farklı bir uyum ve farklı bir çekim var,akreplerde bencillik duygusu da var olduğu için (pek ön plana çıkartılmasa da ısrarla olduğunu düşünüyorum,zaman zaman 3 gezegeni akrepte olan biri olarak ben de dahil olabilirim buna) yatakta da bunu yansıtıyor olabilirler.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
05-25-2017 03:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

ben bir boğa akrep aksı olaraktan konuya dalayım koptum.w
burç ayırımı yapmadan cinselliğe düşkün olmayan ama sinastrik yerleşimde cinsel dürtüleri aktifleştiren açılar var önceki ilişkilerinde isteksiz olmasına yada normal hayatlarında çok cinsel dürtülü olmamalarına rağmen bazı çiftlerin sinastri yerleşimleri nedeniyle potansiyeli artıyor. bahsettiğim sinastrii yerleşimi pluto mars venüs sert açıları ve ay uyumu
burç konumu fark etmeksizin.. birde yönettikleri burçlarda sert açılı oldugunu varsayın varın gerisini siz düşünün :D alinin verdiği örnektede uyumlu burçların birlikteliği söz konusu oldugu için herkesin haritasına göre çekimde değişir
örneğin ten uyumu için aya bakılır iki kişinin ay'ları aynı burçlarda olunca mükemmel ten uyumu ortaya çıkar (itici ten sendromu yaşayanların ayları olumsuzdu baktıgım haritalarda)
birde kadınlarda yengeç burcu göğüsleri temsil eder, mars plüto çiftleşme organlarını
yine astrolojik açılara ve evlerdeki yerleşimlere göre fiziksel güzellik çirkinlik büyüklük küçüklük vs.. açılardan, ev yerleşimlerinden anlaşılabilir

en basit tanımıyla örneğin; yükselendeki yengeç venüsüyle+jüpiter açısı olan bir bayan büyük göğüslü olabilir gibi

1. ev = fiziksel görünüş
yengeç= göğüs bölgesi
venüs= güzellik, kadınlar
jüpiter açısı= dokundugu alanı büyüten genişleten

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
05-25-2017 03:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

Sağol Zeynep Biraz daha uğraşırsan Beni gördüğün an aaa forumdaki Libra diyeceksin makara

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
05-25-2017 09:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir