Değerlendir:
  • 29 Oy - 2.55 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astroloji ve Seks
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Cvp: Astroloji ve Seks
(05-26-2017 11:32 PM)capri Yazılan:  
(05-26-2017 03:25 AM)Libra Yazılan:  https://i.hizliresim.com/M0OZqQ.jpg
Veya
https://i.hizliresim.com/5gZvZj.jpg

Tahmini harita ve tahmini bu sektöre girişi haritası

Vay anam vay ne muhabbet dönmüş. Seks diyince mars ilk baktığım gezegen. Pluton karşıtlığı var. Ay neptün kavuşumu su- su yapısı duygusal hayalperest biri imajını oluşturdu bende. Bu arada sektöre giriş tarihi demişsiniz de; satürn yengeçdeymiş o günlerde, 12 13 senedir bu işte demek oluyor bu. Alejandro seni de kutluyorum, nerden buluyosun bunlarıgözkýrpma

11. Ev vurgulu bir insan olunca fahişesinden din adamına kadar bir sürü arkadaşım olabiliyor :D

Şaka bir yana arkadaşımın abisinin artık neyi bilmiyorum öyle tanıştıydık. Arkadaşımın abisinin cok değişik bi cekiciliği vardı dedim abinin haritasına bakmak istiyorum buda hunu abisine söylenis abisi de bu kıza söyleyince o kızda ben onla tanışmak istiyorum dedi olay tmaamen böyle gelişti

Bana ısrarla tarih vermedi. Ve simdi biz şöyle düşündük balık burcuyla mars koç en son 85 de birde benim doğduğum yılda 98 de denk gelmis. 98 imkansız olacağı için 85 daha mantıklı geldi ben satürnün neyde diye sorduğumda ay onu söylersem yaşımı öğrenirsin demişti burdan anlamam gerek ki yaşını saklamak istiyor

Bana kendi net olarak şunları söyledi
Burcu balık ; ve ek olarak bu sektördeki bir çok hayat kadınının burcunun balık olduğunı ekledi ..
Yükseleni yengeç , gayet yükselen yengeçe uygun bir fiziği vardı kıvrımlı hatları ve elmacık kemikleri ,beyler siz daha iyi analiz etmişsinizdir. Hatta balık burcu ses rengi konusunda (ni me se ra suanki kullanıcı ismi) niannasana söylemişti tam o ses vardı Kaldı ki tahmini 85 doğumluysa daha yaşlı durması gerekti ama bu kadar su etkisi yüksek birinin genç durması gayet normal. Saçları aşırı gür olmasına rağmen kaynak takıyodu.
Ayı oğlak , sözleri hep sert , vurgulu konusmalar , zorla gülümseme, yalnızlığı sevdiğini söylrmesi ce annesini erken yaşta kaybetmis olması
Mars koç , seks tarzını yönetmeye çalışana savaş açacak düzeyde. Hükmetmeyi kullanmayı insanları yönetmeyi çok seviyor

Şimdilik öğrendiklerim bunlar

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
05-27-2017 05:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Astroloji ve Seks
gençler yeminle alemsiniz ya :D

hızlıca sayfaları okuyim dedim tabi arada detayları kaçırınca bnm kafa çorba oldu :D şimdi kim ne iş yapıyor? kimin neyin sektöre girişi? bu sektör spikerlik mi yoksa başka birşey mi? burdan sipkerliğe ne ara geçtik? başlık neydi? falan akşam akşam bin tane şey geldi aklıma. Allah sizi ney etmeye :D :D :D
05-27-2017 11:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(05-27-2017 11:09 AM)divitsizhokka Yazılan:  Hormonal bozuklukları haritanın hangi bölümünü inceleyerek görebiliriz?
örneğin erkek ama östrojen çok fazla
Vey tam tersi durum kadın için geçerli?

haritanın hangi evi, hangi gezegenler ve acılar bu etkilere sebebiyet verir? Ve bu durumu hangi transitler değiştirebilir.

Tek bir evle tüm hormonlar bağdaşmaz bence,o hormon vücudun neresiyle ilgili,önemli olan bu daha çok.
Mesela östrojen,testosteron,progesteron.. bunlar eşey hormonları haliyle eşey organları ile bağdaştırılan burç Akrep,haritadaki Akrep burcu yöneticilerine ve 8.eve bakabilirsin.
6'da sağlıkla alakalı 6-8 yöneticilerine bakılması gerekir mi bilmiyorum.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
05-28-2017 01:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Astroloji ve Seks
Genel olarak Böbrek Üstü bezleri, Hormonlar Terazi burcunun yönetiminde diye biliyorum.Östrojen Venüs-Terazi, Testosteron Koç-Mars tarafından yönetilir.
05-28-2017 03:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(05-27-2017 11:41 PM)dilek8855 Yazılan:  gençler yeminle alemsiniz ya :D

hızlıca sayfaları okuyim dedim tabi arada detayları kaçırınca bnm kafa çorba oldu :D şimdi kim ne iş yapıyor? kimin neyin sektöre girişi? bu sektör spikerlik mi yoksa başka birşey mi? burdan sipkerliğe ne ara geçtik? başlık neydi? falan akşam akşam bin tane şey geldi aklıma. Allah sizi ney etmeye :D :D :D

Dilek abla ben bir hayat kadınının burc yerleşmlerinden bahsettim de librayla tahmini haritasını ve işe giiriş haritasını cıkardık

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
05-29-2017 01:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(05-26-2017 09:26 PM)zeynepelif Yazılan:  
(05-26-2017 08:17 PM)Nun Yazılan:  
(05-26-2017 06:23 PM)zeynepelif Yazılan:  ay'la ilgili yorumum şu; ayı koçta olan biri senin ay ikizlerle tatlı bir açı yapıyor duygusal uyum verir çünkü ateş ve hava uyumlu elementler. ayrıca ay koç kişisi senin 10. evini etkileyecek psikolojik ve arzuların şu yönde olabilir;Siz göz önündeyken partnerinden toplum önünde duygularını belli eden tavırlar bekliyor olabilirsin, toplum önünde ilgili duyarlı ve duygularını gösteren kişi hoşuna gidiyordur gerek jest gerek bir dokunuş olsun ve bu tavırlar bu durumda seni cezbediyor olabilir. istediğin ilişki tarzı bu ise ay koç kişisi beklentilerine cevap veriyordur belkide bu yüzden ay koça çekiliyor olabilirsin.

yine boğa güneşi 10. ve 11. evini etkiliyor seni yüceltecek ve korumacı sahiplenici güçlü kişilik sahibi ve vasıflı, birliktelik kurtugun takdirde seni yüceltecek bir eş isteği , aynı zamanda arkadaşlıkta kurabileceğin adaylardan etkileniyor olabilirsin bu durumda isteklerine cevap veren model olarak boğayı 10. evinde ve sende boğalara çekiliyorsun sanırım

nun haritanda betelgeuse effect var dikkatimi çekti ay+merkür betelgeuse kavuşum
Çok isabetli olmuş. Eline sağlık. Bir de ilişkilerim meslek hayatından arkadaşlıklardan doğan ilişkilerdi, 11. Evin etkisi büyük.

Betelgeuse e bakmıştım bi aralar ama ay-merkür ikilisine katkısı ne olabilir, güzel şeylerdir umarım. makara

betelgeuse büyük şansla (bazen bir kadın vasıtasıyla olabiliyor) gelen maddi manevi başarı etkisi.. ay ve merkür kişisel gezegenlerin. ayla kavuşumu yine bir kadını işaret ediyor olabilir. ayrıca 3. evin terazi şuan trasit jüpiteri ağırlıyorsun, merkür ikizlerde güçlü betelgeuse kavuşumuna dahil. iletişim radyo haberleşme vs..ayrıca 5. evdeki satürnde karşıt açılı bu gruba dahil olmuş. yani 5. ev konularıda dahil diyebilirim (sahne televizyon gibi...) trans jüpiter eylül ekim aylarında yakın orbla üçgen açı yapacak hayal ve hedeflerin varmı bu alanlarla ilgili bilmiyorum ama gözlemle derim yada girişimde bulunabilirsin bence..

not: satürn ve uranüs aynı zamanda 7. ev yöneticin birşeyler düşündüm ama emin değilim (pozitif anlamda) gülücük
sevgili zeynepelif benimde betelgeuse merkürle kavusum 11 evde. ayrıca 2 evden satürn jüpiter kavusmumla kare ...maddi konularda şans olacak diyebilirmiyiz.
05-29-2017 01:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-25-2017 02:55 PM)zeynepelif Yazılan:  @bayankararsız ,rica ederim canım . en basit tanımıyla aslan mideyi temsil eder belki göbişli olabilirsin

yükselen aslan olarak o göbiş beni bitirdi yaaaacaba
05-29-2017 01:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

(05-29-2017 01:10 PM)eminesen Yazılan:  
(05-26-2017 09:26 PM)zeynepelif Yazılan:  
(05-26-2017 08:17 PM)Nun Yazılan:  
(05-26-2017 06:23 PM)zeynepelif Yazılan:  ay'la ilgili yorumum şu; ayı koçta olan biri senin ay ikizlerle tatlı bir açı yapıyor duygusal uyum verir çünkü ateş ve hava uyumlu elementler. ayrıca ay koç kişisi senin 10. evini etkileyecek psikolojik ve arzuların şu yönde olabilir;Siz göz önündeyken partnerinden toplum önünde duygularını belli eden tavırlar bekliyor olabilirsin, toplum önünde ilgili duyarlı ve duygularını gösteren kişi hoşuna gidiyordur gerek jest gerek bir dokunuş olsun ve bu tavırlar bu durumda seni cezbediyor olabilir. istediğin ilişki tarzı bu ise ay koç kişisi beklentilerine cevap veriyordur belkide bu yüzden ay koça çekiliyor olabilirsin.

yine boğa güneşi 10. ve 11. evini etkiliyor seni yüceltecek ve korumacı sahiplenici güçlü kişilik sahibi ve vasıflı, birliktelik kurtugun takdirde seni yüceltecek bir eş isteği , aynı zamanda arkadaşlıkta kurabileceğin adaylardan etkileniyor olabilirsin bu durumda isteklerine cevap veren model olarak boğayı 10. evinde ve sende boğalara çekiliyorsun sanırım

nun haritanda betelgeuse effect var dikkatimi çekti ay+merkür betelgeuse kavuşum
Çok isabetli olmuş. Eline sağlık. Bir de ilişkilerim meslek hayatından arkadaşlıklardan doğan ilişkilerdi, 11. Evin etkisi büyük.

Betelgeuse e bakmıştım bi aralar ama ay-merkür ikilisine katkısı ne olabilir, güzel şeylerdir umarım. makara

betelgeuse büyük şansla (bazen bir kadın vasıtasıyla olabiliyor) gelen maddi manevi başarı etkisi.. ay ve merkür kişisel gezegenlerin. ayla kavuşumu yine bir kadını işaret ediyor olabilir. ayrıca 3. evin terazi şuan trasit jüpiteri ağırlıyorsun, merkür ikizlerde güçlü betelgeuse kavuşumuna dahil. iletişim radyo haberleşme vs..ayrıca 5. evdeki satürnde karşıt açılı bu gruba dahil olmuş. yani 5. ev konularıda dahil diyebilirim (sahne televizyon gibi...) trans jüpiter eylül ekim aylarında yakın orbla üçgen açı yapacak hayal ve hedeflerin varmı bu alanlarla ilgili bilmiyorum ama gözlemle derim yada girişimde bulunabilirsin bence..

not: satürn ve uranüs aynı zamanda 7. ev yöneticin birşeyler düşündüm ama emin değilim (pozitif anlamda) gülücük
sevgili zeynepelif benimde betelgeuse merkürle kavusum 11 evde. ayrıca 2 evden satürn jüpiter kavusmumla kare ...maddi konularda şans olacak diyebilirmiyiz.

eminecim senin betelgeuse ile kavuşan gezegenin merkür ve retro bu demek oluyorki çok fazla çaba sarf etmelisin. satürne gelince orb aralığı çok fazla yani kare açısını 6 derece fark ile yaptığından açı toleransı sabit yıldızlarda 1 derecedir satürnün açısını sayamayız. betelgeuse etkin çok etkili değil ama !! ama diğer yerleşimlerine bakarsak 2. evinde satürn yücelimde jüpiter ile birlikte sabit yıldızları katmadan bir öngörüde bulunursak 11. ve 2. evlerin ve bu evlerindeki gezegenlerine göre; hak hukuk savunucusu olarak kamu yararına faydalı hizmetlerde başarı sağlayabilirsin. buna politikada dahil çünkü pluto açılarında senden güçsüz olanları savunabilecek potansiyelini gösteriyor. ha şu olabilir toplum adına belki yararlı işler yapmak istiyorsundur önce kazanayım sonra yardım edeyim gibi.. yada yaptığım iş hem yardım amaçlı faydalı olabileceğim aynı zamanda kazançta sağlamalıyım gibi isteğin de olabilir hedefin.
yine bunun için çaba sarf etmen gerektiği yönde betelgeuseyi dikkate alabilirsin ama bu başarı senin çabana bağlı gibi. umarım yardımcı olabilmişimdir sevgiler..

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
05-29-2017 03:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-29-2017 03:25 PM)zeynepelif Yazılan:  
(05-29-2017 01:10 PM)eminesen Yazılan:  [quote='zeynepelif' pid='201578' dateline='1495819575']

eminecim senin betelgeuse ile kavuşan gezegenin merkür ve retro bu demek oluyorki çok fazla çaba sarf etmelisin. satürne gelince orb aralığı çok fazla yani kare açısını 6 derece fark ile yaptığından açı toleransı sabit yıldızlarda 1 derecedir satürnün açısını sayamayız. betelgeuse etkin çok etkili değil ama !! ama diğer yerleşimlerine bakarsak 2. evinde satürn yücelimde jüpiter ile birlikte sabit yıldızları katmadan bir öngörüde bulunursak 11. ve 2. evlerin ve bu evlerindeki gezegenlerine göre; hak hukuk savunucusu olarak kamu yararına faydalı hizmetlerde başarı sağlayabilirsin. buna politikada dahil çünkü pluto açılarında senden güçsüz olanları savunabilecek potansiyelini gösteriyor. ha şu olabilir toplum adına belki yararlı işler yapmak istiyorsundur önce kazanayım sonra yardım edeyim gibi.. yada yaptığım iş hem yardım amaçlı faydalı olabileceğim aynı zamanda kazançta sağlamalıyım gibi isteğin de olabilir hedefin.
yine bunun için çaba sarf etmen gerektiği yönde betelgeuseyi dikkate alabilirsin ama bu başarı senin çabana bağlı gibi. umarım yardımcı olabilmişimdir sevgiler..
Teşekkürler canım güzel yorumların için....

Evet topluma faydalı olmayı seviyorum...Öğretmenlik yapıyorum .. önceleri sevmesem de şimdi faydalı olmak bana gercekten zevk veriyor.... Önce ben kazanayım kısmı ise inanılmaz uydu utangaç....Şu sıralar bu konuyu askıya aldım ama önümdeki hedeflerde bu var daha fazla yardımcı olabilmek...Daha fazla güçsüz olanlara yardım edebilmek...İnşallah bunun içinn şansım olur.
05-29-2017 03:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-29-2017 01:19 PM)eminesen Yazılan:  
(05-25-2017 02:55 PM)zeynepelif Yazılan:  @bayankararsız ,rica ederim canım . en basit tanımıyla aslan mideyi temsil eder belki göbişli olabilirsin

yükselen aslan olarak o göbiş beni bitirdi yaaaacaba

birde evlilik için yakın zamanda güçlü transitler altında olacagım demiştin. Sen hangi transitleri önemli buluyorsun??
05-29-2017 03:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir