Değerlendir:
  • 40 Oy - 2.75 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

9. Ev
Yazar Mesaj
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

RE: 9. Ev
9.ev Yengeç.Burada Ay da var.Güçlü ama kendi evinin karşıtı bir evde bulunduğundan gücü azalıyor.
Seyahatler için ne diyebiliriz?Yengeç evcimen bir burç.Bu durumda pek seyahat etmeyecek mi bu potansiyele sahip kişi?
Ya da gittiği heryeri evi gibi mi benimseyecek?
Yengeç'e bankacılık,ticaret vb. alanlar uygun bulunuyor akademik kariyer,meslek için.Neye göre söyleniyor bu?
03-09-2012 08:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-21-2012 11:43 PM)CrushingVictory Yazılan:  Merhaba bir sorum olacaktı..kendi harita analizimi yaparken takıldığım nokta 9.ev oldu..

9.evin Koç'a denk gelmesiyle Balık'a denk gelmesi arasında ne tür farklılıklar doğar...

En önemli farklılık yöneticilerin değişmesi olur

Koç olursa 9.ev yöneticin Mars olur ve Marsın da konumuna bakman gerekir

Balık olursa -klasiğe göre- Jüpiter olur ve Jüpiterin de konumuna bakman gerekir

Mesela 9.ev Koç ve Mars Akrepteyse => Eğitim , yurtdışı gibi 9.ev konularında avantajlar görülebilir ( çünkü 9.ev yöneticisi olan mars güçlü olduğu burçta )

Sadece 9.ev Koç ve 9.ev Balık için yorum yapmayı denersen tatmin edici sonuca ulaşman zor. Yöneticileri + o evde bulunan gezegenleri hatta transitleride düşünmelisin.

04-22-2012 04:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(04-22-2012 04:19 AM)Neptunian Yazılan:  
(04-21-2012 11:43 PM)CrushingVictory Yazılan:  Merhaba bir sorum olacaktı..kendi harita analizimi yaparken takıldığım nokta 9.ev oldu..

9.evin Koç'a denk gelmesiyle Balık'a denk gelmesi arasında ne tür farklılıklar doğar...

En önemli farklılık yöneticilerin değişmesi olur

Koç olursa 9.ev yöneticin Mars olur ve Marsın da konumuna bakman gerekir

Balık olursa -klasiğe göre- Jüpiter olur ve Jüpiterin de konumuna bakman gerekir

Mesela 9.ev Koç ve Mars Akrepteyse => Eğitim , yurtdışı gibi 9.ev konularında avantajlar görülebilir ( çünkü 9.ev yöneticisi olan mars güçlü olduğu burçta )

Sadece 9.ev Koç ve 9.ev Balık için yorum yapmayı denersen tatmin edici sonuca ulaşman zor. Yöneticileri + o evde bulunan gezegenleri hatta transitleride düşünmelisin.

Yöneticiliklere bakarken ilk adımımız yüceldiğine,düşmesine bakmak oluyor yani öyle mi?
Öyleyse benim haritam için de avantajdan söz edebiliriz.
Ama galiba burçlar için anahtar kelimeleri bulmak,çalışmak şart. gülücük
04-22-2012 01:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

9.ev şiron = ruhsal bakım onarım merkezi
01-26-2013 11:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
denizzz Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

merhaba;
astrolojiye dair çok şey bilmiyorum internetten ara sıra okuduklarım haricinde. inandığımı da söyleyemem sadece ilgimi çekiyor ve ilginç geliyor.
çok merak ettiğim bir şey var belki forumda sormak için daha uygun bir yer vardır ama kusura bakmayın. yükseköğretim 9. evin konusuna dahil olduğu için, sizlerden üniversite öğrenciliğimle ve mezuniyet durumumla ilgili fikir belirtmenizi rica ediyorum.
doğum haritam için; http://hizliresimyukle.com/image/PwT4
astrolojinin medyumluk olmadığını söyledikleri kadar birçok olayın doğum haritasında işaretleri olduğunu söyleyen astrologlar da mevcut.
güneş başak, asc terazi, ay boğa, 9.ev ikizler
11-27-2014 10:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Bir kaç sene önce ay ımı 8. evde biliyordum sonra annemle daha detaylı konuşunca doğumumun 15 dk kadar daha önce gerçekleşmiş olduğunu öğrendim. O yüzden ayım bir anda 9. eve kaydı

03-10-2016 04:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sonbahar96 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

haritamda bütün yollar 9. eve çıkıyo venüs ve mars 9. evde, 1. 5. 6. 7. 11. 12. evin yöneticileri 9. evde her olayın altında bi felsefik olay çıkarma, daha fazla öğrenme ve araştırma dürtüsüne sebebiyet veriyo gülücük

http://hizliresim.com/EEGMj8
03-29-2017 08:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Bugün buraya 9.eve düşen gezegenlerin ne anlama gelebileceklerini "kendi anlatımlarımla" yazacağım.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
06-08-2017 06:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Güneş: 9.evde burcuna göre hayat felsefesi ve bilginlik verir, sizi güneş burcunuzun filozofu yapar adeta.
Ay: burcuna göre felsefeyi, neşeyi, duyguları yükseltir, duygularınıza anlam yüklemeye çalışırsınız
Merkür: ikizlerde ise iyidir, başakta fena değildir ama merkür 9.evde rahat etmez çünkü merkür detayların adamıdır ve burda detaylarla büyük resme odaklanamaz
Venüs:aşkı, modernizimi, kadınları, doğru karar alma becerilerini yükseltir. Koç ve akrepte ise bunu anlamlandırmak zorlaşır
Mars: mücadelecidir, 9.evde iyi mücadele eder, fikirlerini söylerken tehditkar konuşur, yüksek öğrenim için başarılı pozisyondur(boğa yengeç hariç) akıl hocalarıyla çatışma yaşar
Jüpiter: anlatmama gerek var mı? Mükemmel bir yerleşim. Kolay yurtdışı ve eğitim fırsatı, tek handikapı ben bilirimcilik
Satürn: yükseköğrenimde adım adım ilerleme, olgunluk
Uranüs: değişik dini düşünceler ve üniversitede teknoloji veya iletişim içeren bir bölüm okumak
Neptün: ilahi aşk, yoğun dini duygular, denizcilik bölümü, balıkçılık.. eşinin ailesi tarafından kandırılma..
Pluto: tutkulu görüşler, fikirlerde transformasyon

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
06-08-2017 11:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Eline sağlık. Kad'ı da yazar mısın lütfen?

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
06-09-2017 03:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir