Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritada zengin eş göstergeleri..
Yazar Mesaj
Derin
Kayıtsız

RE: Haritada zengin eş göstergeleri..
(03-15-2011 12:08 AM)Messa Yazılan:  Oğlak zaten statü manyağı yapıyor insanı gülücük Zenginlik hiçbirşey statü herşeygülücük)

makara statü varsa parada iyi kötü vardır mutlakadil çýkarma
03-15-2011 12:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

(03-15-2011 12:14 AM)virgotaurus Yazılan:  
(03-15-2011 12:03 AM)Derin Yazılan:  makara ben öyle düşünüyorum bence statü senin için önemlidir gibime geliyor

Zenginlik değil ama okul konusuna takılıyorum galiba. Nedense en az lisans mezunu olsun istiyorum. Bu konuda kibirli olmak istemiyorum ama bu noktada etikete takılıyorum galiba:( Onun dışında kültürlü olsun, konuştuğu dinlensin, oturmasını kalkmasını bilsin, eli yüzü düzgün olsundil çýkarma...uzar gider:D Ben de mükemmel erkeği bekleyen kadın karikatürü var ya maillerle geliyor onun canlı örneği olmak istiyorum, ilerleyen bölümlerde buluşuruz:D

haklısın anlıyorum seni bunu bende arıyorum suna-bak
03-15-2011 12:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Arkadaşlar beklediğiniz eşler aynı zamanda da erkek olacak değil mikoptum.w
Biz size iki kişilik ikisi de yanyana cam kenarı bilet verelim daha kolayhehee
03-15-2011 03:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

gülücük
03-15-2011 03:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

hmm gülücük gunes/ marsim sextil , gunes kavusum jupitr neptungülücük) haha evlenirsem hayalperest olucak heralde esimgülücük)) sans noktam la cupido arasinda 6 orb vargülücük 8inci evdeler.. hmm ..ayla ve kuzey dugumle trine acilari var..
fani seyler. hepimizin alacagi 5 metrelik bez parcasi... zenginligin bide sorgusu suali var.. aman..

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
01-05-2012 09:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Cupidoya değinilmiş benim Cupido 8. evde Aslan'da, Güneş Yengeç'te 7. evin sonunda 8. eve yakın iki evin yorumu da sayılır ve Güneş-Jüpiter trinem var gülücük

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
04-08-2015 07:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
leptis Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Marsım 2.evde başakta. Mars ile Jupiter ucgenim var. Sizce olabilir mi ? 6.evimde jupiter neptun ve uranus var oglakta ama sadece uranus kovada 6.evde. 7.evim kova. Biraz bilgi verebilirseniz cok sevinirim.
04-30-2016 10:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: Haritada zengin eş göstergeleri..
(03-14-2011 10:52 PM)aeon Yazılan:  boşverin gönlü zengin olsun gülücük

eşin kazancı 8.evden anlaşılıyor.irademiz dışında gelen ve giden paralar 8.ev.(yöneticisi, yöneticisinin açıları , )
venüs ve jupiter zengin eş verir .

satürn ve/veya mars uranüs gibi konumlar eşten gelen kazancın veya mirasın olmayacağını anlatıabilir.

birde güneşi 7.evde olan bayanlarda , şanlı şöhretli tiplerle evlendiklerini gördüm.

mesela 7.evdeki bir pluto , eşin kendi kaynaklarını saklayıp sizinkilere yöneleceğini anlatabilir.
klasik astrolojide kesin part of zengin koca noktası vardır ama bilemiyoruz tabi gülücük

8. evimde ay var gerçi marsla açısı hiç iyi değil ya.
Annem benim doğum saatini bi buçuğa yakın diyor bazen buçuk olmadıydı diyor, o yüzden benim ay bi 8. ev bi 9. ev olup duruyor ya suna-bak neyseeee

7. evimde güneş var -venüsle-
söylediğinizde başka etmenlerde varmıdır bilemiyorum ama eşim ne şanlı ne şöhretlii suna-bak

Eşim tek çocuk ama ne mirası kalcak ki. Köyde ev bikaç parça toprak
Allah güç kuvvet versin, çalışıp bakıyor şükür.

Bu arada ben bayan haritasında oğlağa yerleşen marsın zengin eş isteme tutkusu (başka uygun kelime bulamadım) getirdiğini okumuştum bi yerde sanki.

04-30-2016 11:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

bu başlık altında toplanan bilgilere ek olarak;
bir kaç kişide gözlemledim ve sonra araştırdım astro.com sitesindede benzer bir çalışma yapılmış ilgilenenler database'den inceleyebilirler.
oğlak yerleşimi çok çok etkili özellikle
erkek bayan farketmeksizin 7. ev oğlak ve satürn güçlü yerleşimdeyse yada 7. ev yöneticisi oğlak ve satürn 10. evde yerleşmiş ise ve satürn sert açı''lar'' almıyorsa bu etki çok güçlü çalışıyor varlıklı biriyle evlilik potansiyeli olarak.

vede erkek haritasında venüsün 12. eve yerleşmesi, kadın haritasında marsın 12. eve yerleşmesi, maddi olarak kendi imkanlarının altındaki potansiyel eşlere işaret edebiliyor genellikle durumu değiştirecek başka yerleşimler yoksa tabiki..

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
11-06-2017 05:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

7. ev oğlağını detaylı anlatmam gerekirse;

satürn patron yönetici üst tabakayı temsil ettiği için haritada 7. evi oğlak yönettiğinde satürünü incelememiz gerekiyor tabiki hiçbir zaman hiç bir gösterge tek başına yeterli olmadığı için bütüncül yoruma geçerek satürünün durumu incelendiğinde satürünün güçlü yerleşip yerleşmediğine bakıyoruz örneğin 7. evde yerleştiği zaman oğlakta yöneticidir yada 8. evde yerleşirse kovada hem yöneticidir hemde 8. ev direk eşin kasası olduğu için potansiyel güçlenir bir diğeride 7. evin oğlak ve satürnün koçta yani 10. eve yerleşmesidir yine güçlü yerleşimdir çünkü 10. evde kendi evinde gibidir ve koç ta iş hayatında ileri atılan başarılı olan kimseleri temsil eden burçlardan biridir bu yerleşimlerden birine sahip olan 7. ev oğlak kişisinin satürünü, jüpiter ve venüsle açılara sahipse mevki olarak daha yüksek birini temsil edebilir..

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
11-06-2017 08:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  haritada evleneceğin kişinin karakteristik özellikleri görülebilir mi? Laamimha 56 16,432 02-17-2017 10:37 PM
Son Mesaj: gökyüzü
  Kötü evlilik göstergeleri josii 24 36,495 07-18-2016 02:16 AM
Son Mesaj: Nilkaplan

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir