Değerlendir:
  • 28 Oy - 2.96 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Karşılıklı Ağırlama"nın Gerçek Niteliği
Yazar Mesaj
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

Cvp: "Karşılıklı Ağırlama"nın Gerçek Niteliği
(06-29-2017 07:48 PM)Gulsen Yazılan:  Güneş - Ay karşılıklı ağırlamam var. Güneş 10. evde Ay 12. Aralarında 60'lık açı var. Nasıl etki ediyor çok bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirimgülücük

merhaba gülşen..

güneşin su elementinde ve ayın ateş elementinde ayrıca iki gezegeninde kritik derecelerde buna ek olarak ay'ın 12. evde.. yani diyebilirimki benliğini (güneş) ve duygularını(ay) anlamakta zorluk çekiyor olabilirsin aralarındaki 60lık açı kendini anlamanda bir nebze yumuşatma yaratabilir belki ama ay'ının 12. evde oluşu ve buna ek olarak mars ve pluto ile t kare açı kalıbı ay aslanını gömmüş olabilir.. yada psikolojik anlamda duygularını bastıran duygularından ziyade benliğiyle, içindeki sese güvenerek yaşamayı tercih eden biri olabilirsin. yada erken yaşlarda duyguları bastırılmak zorunda bırakılmış ve psikolojik olarak kendini içindeki kişiyle hareket etmeye zorlanmış biri olarak programlanmış bir kişiye işaret ediyor gibi geldi bana. buda tutum olarak gergin bir bilinç altıyla (12. ev) birlikte 4. ve 10. ev (meslek, toplumdaki rolün ve aile hayatında)konularında dışavurum yansıtıyor olabilirsin.. duygusal derinliği ve yaraları olan bir yerleşim
detaylı incelendiğinde güneş babayı ve ay anneyi temsil ettiğinden ve saydığım açılarla birlikte bütüncül olarak aile içi gerilimleride yoruma katabilirsin açıkçası ben bu genel kombinasyonda mesleki bir gösterge göremedim.

mesleki göstergelerine gelirsek ikizler stelyumun merkür venüs kavuşumun yabancı dile olan sevgi ve ilgini açıklıyor. zaten meslek evlerin hava elementinde ve gezegenlerinde var bu evlerde,, önümüzdeki ekimden itibaren jüpiterin akrebe girişiyle 3. ev yani dil alanında desteklerin olacaktır. bence önemli olan sevdiğin işi=(venüs para ve sevgi ,ikizler iletişim, merkür dil, 9. ev yabancı dil)) yapmak ve 9. evdeki merkür venüs ikizler kavuşumunla mantıklı bir seçim yapmışsın zaten başarılar diliyorum şimdiden çiçek

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
06-30-2017 12:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: "Karşılıklı Ağırlama"nın Gerçek Niteliği
Venüs ve ay karsılıklı ağırlamam var... 9 . ve 11 evler arasında...

Venüsyen konularda resim yapmayı seviyorum sadece birde kıyafetlere düşkünüm saskin.w
06-30-2017 12:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

mars'im boğada, ay'im akrepte. Yücelme yöneticilikleri olarak, bir karşılıklı ağırlamadan söz edebilir miyiz?

12-24-2017 10:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancimini Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 4

(12-24-2017 10:30 PM)Merau Yazılan:  mars'im boğada, ay'im akrepte. Yücelme yöneticilikleri olarak, bir karşılıklı ağırlamadan söz edebilir miyiz?

Ortada bir karşılıklı ağırlama var bence. Fakat Mars ve Ay ikisi de zararlı konumdalar, karakterlerine uymayan burçlardalar burada sorulması gereken soru belki de şudur ; bu konumdaki gezegenlerden hangisi daha az zarar görmüştür ? Çünkü bu tarz bir karşılıklı ağırlama zayıflık üzerine ek bir zayıflık getireceği için ekstra bir zarar getirebilir. Hele bir de zarar görmüş gezegen haritada yükselen yöneticiyse Söz konusu gezegenin bulunduğu ev konuları üzerinde zorlamalar , zayıflıklar görülebilir.

"Allah yüzbinlerce Kimya yarattı ama, insan SABIR gibi bir kimya görmedi." Hz. Mevlâna

http://i.hizliresim.com/P0ONz9.gif
12-24-2017 10:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

@cancimini, senin de degindigin üzere, her iki ev alanında denge kurmakta zorlanıyorum; marsiyen temalar yükselen yöneticimle alakalı olmasına ragmen bana uzak geliyor.teşekkür ederim.

12-24-2017 11:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir