Değerlendir:
  • 2 Oy - 3.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolog tavsiye
Yazar Mesaj
Pozitifterazi15 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Astrolog tavsiye
Merhaba arkadaşlar... danısmanlik alan ve öngörüleri tutan astrolog var mi tavsiye edebileceginiz? Ben 4 astrologtan danismanlik aldim hepsi birbirinden kötü cikti o yuzden fikirleriniz benim icin önemli...
01-14-2020 03:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Musti Çevrimdışı
Üye
**
lt=

RE: Astrolog tavsiye
Kimlerden aldınız?
01-24-2020 05:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Cancer61 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Astrolog tavsiye
(01-14-2020 03:46 PM)Pozitifterazi15 Yazılan:  Merhaba arkadaşlar... danısmanlik alan ve öngörüleri tutan astrolog var mi tavsiye edebileceginiz? Ben 4 astrologtan danismanlik aldim hepsi birbirinden kötü cikti o yuzden fikirleriniz benim icin önemli...

Islam astrologu ayhan ozcimbit var. Ben danismanlik aldim. Cok fayda sagladim tavsiye ederim arastirin..

Progress = https://i.hizliresim.com/Z5q6mo.jpg

Kompozit = https://hizliresim.com/P7Mjg5

Placidus = https://www.hizliresim.com/an6PnB

Whole sign = http://www.hizliresim.com/3OnAQA
01-24-2020 07:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler

(01-24-2020 05:20 PM)Musti Yazılan:  Kimlerden aldınız?

İsim vermeyeyim burda ama medyatik astrologlar. Tanınan bilinen kişiler. Haritayi açip bana kisiligim hakkinda bilgi verdiler. Tutulmalardan bahsettiler. Ben zaten bunlari biliyorum ki... soru soruyorum kaçamak cevaplar verdiler. Bana öngörü yapabilecek astrolog lazim.
01-27-2020 09:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yagmurimu Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Pozitifterazi, ben geçen yaz İlkay Çıkla' dan danışmanlık almıştım. Kendisi Oğuzhan Ceyhan öğrencisi karma astrolog. Oğuzhan Ceyhan' ı beğenerek takip ediyorum ve onun öğrencisi olması beni cezbetmişti. Danışmanlıkta da eşimle ilgili yaptığı bir öngörü tuttu. Danışmanlık öncesinde zaten soruları hazırlayarak gittim o sorular üzerinden konuştuk. Kendi web sitesinde belli soru kalıpları da vermiş danışmanlık için. Bi incelemeni öneririm. gülücük

Haritam
Eşimin haritası
01-28-2020 12:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler

(01-28-2020 12:36 PM)yagmurimu Yazılan:  Pozitifterazi, ben geçen yaz İlkay Çıkla' dan danışmanlık almıştım. Kendisi Oğuzhan Ceyhan öğrencisi karma astrolog. Oğuzhan Ceyhan' ı beğenerek takip ediyorum ve onun öğrencisi olması beni cezbetmişti. Danışmanlıkta da eşimle ilgili yaptığı bir öngörü tuttu. Danışmanlık öncesinde zaten soruları hazırlayarak gittim o sorular üzerinden konuştuk. Kendi web sitesinde belli soru kalıpları da vermiş danışmanlık için. Bi incelemeni öneririm. gülücük

Hiç duymamiştim bu ismi bi bakayim. Diger arkadaş ayhan özcimbit'ti tavsiye etmis videolarini izledim o kadar mantikli şeyler söyluyor ki... mesela 9. Ev ve 11. Evin akılla ilgili oldugunu soylemis hatta Melek'lerde dogum haritsinda ki evlerle ilgili imiş. 8. Ev ölümle ilgili oldugu icin 8. Ev Azrail,in eviymiş. Bana mantikli geldi tamamını izleyince... cunku harita analizi yaparken 9. Ev ve 11. Evlerde zorlu gezegen ve açılarda olunca kişinin unutkan ögrenmede zorluk oldugunu tespit etmistim. Ayhan hocanin dedigi gibi 9. Ve 11. Ev de akilla ilgili.oldugu icin bu cok mantikli. Videolarini takip edin ben diger astrologlardan ayni seyleri duymaktan sıkılmiştim. Cok farkli ve mantigimiza yatan bilgiler var.
01-28-2020 03:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
josekaaan Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Belki uygun bir tavsiye olmayacak ama Hintli astrologlar inanılmaz öngörüler de bulunuyorlar. Diyeceksiniz ki Hintli astrolog nerden bulacağız. Türkiyede Vedic Astroloji ile ilgilenen bir çok astrolog olsada inanın Hintlilerin yanına yaklaşamıyorlar. Geçen yıl Hindistan'a gittiğimde aldığım bir okumada Hintli astrolog işyerimde sorun yaşayacağımı,ama müdürün görevden gideceğini ve benden özür dileyeceğini söyledi. Ve bunlar oldu.
02-02-2020 09:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler

(02-02-2020 09:58 PM)josekaaan Yazılan:  Belki uygun bir tavsiye olmayacak ama Hintli astrologlar inanılmaz öngörüler de bulunuyorlar. Diyeceksiniz ki Hintli astrolog nerden bulacağız. Türkiyede Vedic Astroloji ile ilgilenen bir çok astrolog olsada inanın Hintlilerin yanına yaklaşamıyorlar. Geçen yıl Hindistan'a gittiğimde aldığım bir okumada Hintli astrolog işyerimde sorun yaşayacağımı,ama müdürün görevden gideceğini ve benden özür dileyeceğini söyledi. Ve bunlar oldu.

Hintli astrolog tavsiye etmek neden uygun olmasin ki... işini en iyisini yapan herkes övgüyü hakeder. Imkanim olsa bi dk bile durmam hindistanda danismanlik alirdim ben de cok seviyorum hint astologlarini... Türkiyede yok tam anlamiyla... varsa da bilemiyorum. Peki ne kadar ücret orada...? Ve tekrar gidicekmisiniz hindistana ?
02-02-2020 10:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir