Konu Kapalı 

Değerlendir:
  • 99 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum Haritası Analizi...
Yazar Mesaj
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

RE: yükselen_oğlak Doğum Haritası Analizi...
nerlir Yazılan:
Beyhan Yazılan:Burası cuma akşamı dolacakgülücük) Çok uzun zaman önce söz vermiştim ama zamn konusunda bir şeysöylememiştim, inşallah cuma günü yarım günüm tatil analizi yapacağım. (Yıldırım kızıyor ama daha önceden söz verilmiş bir analizgülücük )

Merakla bekliyoruzgülücük)

Sırada sen varsın ama zaman olarak haftaya bugün olabilir Nermincimgülücük) Şu an gözlerimi zor açıyorum bu ne yorgunluktur böylegülücük)

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
03-23-2008 04:08 AM
yükselen_oğlak Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Doğum Haritası Analizi...
çok teşekkür edrim bu kadar işinin arasında benimlede ilgilendiğin için gerçekten çok teşekkür ederim.Evet çok iyi niyetli bir yapım var bu yüzden hep kaybediyorum gibi geliyor bana.Benim için dürüstlük çok önemli yalana tahamülüm yok karşımdaki insanın yalan söylediğini hissettiğim zaman kötü oluyorum ama hiç bir zamanda yalanını yüzüne vurmam onu kırmamak için.İnsanlara çok değer veririm sevdiğim kişiyi sahiplernirim onunla savaşa bile giderim.yerine göre konuşurum gereksiz konuşmam gereksiz yere konuşan insanları sevmem yani geveze.Analizi beğendim güzel yorumlamışsın çok sağol canım.Beni anlatmışsın.Tekrar teşekkür ederim.

03-23-2008 04:27 PM
nerlir Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: yükselen_oğlak Doğum Haritası Analizi...
Beyhan Yazılan:
nerlir Yazılan:
Beyhan Yazılan:Burası cuma akşamı dolacakgülücük) Çok uzun zaman önce söz vermiştim ama zamn konusunda bir şeysöylememiştim, inşallah cuma günü yarım günüm tatil analizi yapacağım. (Yıldırım kızıyor ama daha önceden söz verilmiş bir analizgülücük )

Merakla bekliyoruzgülücük)

Sırada sen varsın ama zaman olarak haftaya bugün olabilir Nermincimgülücük) Şu an gözlerimi zor açıyorum bu ne yorgunluktur böylegülücük)

Evet bende benimkiyi de yaparsın diye düşünmüştüm ama haftaya kaldı diyorsun canın sağolsun :)Yorma kendini fazla yaparsın analizi bir aragülücük

"Keyifler değildir yaşamı değerli yapan.
Yaşamdır,keyif almayı değerli kılan."
03-23-2008 08:20 PM
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

yükselen_oğlak Yazılan:çok teşekkür edrim bu kadar işinin arasında benimlede ilgilendiğin için gerçekten çok teşekkür ederim.Evet çok iyi niyetli bir yapım var bu yüzden hep kaybediyorum gibi geliyor bana.Benim için dürüstlük çok önemli yalana tahamülüm yok karşımdaki insanın yalan söylediğini hissettiğim zaman kötü oluyorum ama hiç bir zamanda yalanını yüzüne vurmam onu kırmamak için.İnsanlara çok değer veririm sevdiğim kişiyi sahiplernirim onunla savaşa bile giderim.yerine göre konuşurum gereksiz konuşmam gereksiz yere konuşan insanları sevmem yani geveze.Analizi beğendim güzel yorumlamışsın çok sağol canım.Beni anlatmışsın.Tekrar teşekkür ederim.

Size şöyşe diyebilirim çok iyi bir Yay burcusunuz, yorumları beğendiğinize sevindim. Gereksiz yere konuşan insanları sevmemeniz özellikle ilişkinizde karşınızdaki kişide buna tahammületmeyebilirsiniz çünkü 7. evde Satürn var. İnşallah ilerleyen zamanlarda çok daha ayrıntılı analizler yapabilirim.

MEVLANA
[i]
03-23-2008 08:59 PM
yükselen_oğlak Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Tamam beyhancım ne zaman müsahit olursan daha ayrıntılı bir yorum yaparsın.Bunu söylemen bile beni mutlu etti.Sağol.Ben beklerim aynı zamanda çok sabırlıyımdır buda hangi gezegenden kaylaklanıyor bilemiyorum ama yükselenim oğlak olduğu içinmi acaba?ilğin için tekrar teşekkür ederim ağzına yüreğine emeğine sağlık.

03-24-2008 12:03 PM
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

yükselen_oğlak Yazılan:Tamam beyhancım ne zaman müsahit olursan daha ayrıntılı bir yorum yaparsın.Bunu söylemen bile beni mutlu etti.Sağol.Ben beklerim aynı zamanda çok sabırlıyımdır buda hangi gezegenden kaylaklanıyor bilemiyorum ama yükselenim oğlak olduğu içinmi acaba?ilğin için tekrar teşekkür ederim ağzına yüreğine emeğine sağlık.

Oğlak burcu çok sabırlı bir burçtur, evet yükseleniniz oğlak olduğu için olabilir. Bende Oğlak burcuyum, aynı zamanda yükselen ve ay burcumda boğa olunca sabır taşı gibiyim desem yeridirgülücük Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. İnşallah çok daha güzel paylaşımlar yapacağız.

MEVLANA
[i]
03-25-2008 11:54 PM
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

beyhancım banada yardımcı olurmusun ?? ıkı evlılık olayını harıtadan nasıl anlayabılrıım

YILDIZ HARITAM
03-28-2008 09:26 PM
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

redroseee Yazılan:beyhancım banada yardımcı olurmusun ?? ıkı evlılık olayını harıtadan nasıl anlayabılrıım

Ben ilişki analizinde çok çok acemiyim redrosecim, hatta hiç yapamıyorum desek bile olur.gülücük)

MEVLANA
[i]
03-29-2008 01:16 AM
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

redroseee Yazılan:beyhancım banada yardımcı olurmusun ?? ıkı evlılık olayını harıtadan nasıl anlayabılrıım

selam redrose ; ne güzel sorular sormuşun sen gülücük tabii detaylı cevaplar veremeyebiliriz bir süreliğine , biliyorsun ben de şekerparede foruma çok zaman ayıramıyoruz. ( askerlik ve sınav sebepleriyle )

iki evlilik konusunun haritaya bakılarak NET cevaplanabileceğini sanmıyorum. mesela sabit burçları olan , sadık bir kimse ciddi bir URANÜS transidi geçirebilir ve çevresindeki kimsenin beklemeyeceği şeyler yapabilir , evliliğini zedeleyebilir..
yani haritasında ''bu insan sevdimmi bi kere sever'' dersiniz ama güçlü transitlerle hem astroloğu hemde çevresindekileri şaşırtabilir.

03-29-2008 03:51 PM
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

selam yıldırım tamam uygun bı zamanda yardımlarınızı beklıyorum -ok teşekkürler

YILDIZ HARITAM
03-30-2008 01:19 AM
« Önceki | Sonraki »

Konu Kapalı 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,653 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,807 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 30,541 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 120,619 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 11,041 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,948 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,363 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,531 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Harita analizi justicee 13 21,812 10-22-2018 01:03 AM
Son Mesaj: kayasran
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,920 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir