Konu Kapalı 

Değerlendir:
  • 99 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum Haritası Analizi...
Yazar Mesaj
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi...
pumkin Yazılan:aprilios selamlar,

vermiş olduğum harita üzerinde değerlendirme yapma imkanı bulabildiniz mi?
teşekkürler.
Selamlar;

Gelecek hafta içinde ulaştırmaya çalışacağım gözkýrpma

Bu arada, sevgili Revenge'e de buradan cevap vermiş olayım; ilerleyen haftalar dahilinde natal haritanız için de değerlendirme üzerinde çalışırım, ok. gülücük

08-20-2009 12:01 AM
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Pumkin' İçin;
Yavaş yavaş başlayalım gülücük

Asc: Yengeç
Dispozitör: Ay Koç'u, 10.evde.

Açılar: Ay + Şiron kavuşum, Uranüs zıtlığı.

Yükselen Yengeç'in hayati - toplumsal motivasyonları (karakter - Asc) anaçlık, hassasiyet, aile, yuva gibi kavramların ehemmiyeti üzerine oluşacaktır.

Asc yöneticisi Ay Koç'u güdüsel olarak aksiyona ''hazır ol''da bekler. Cesaretli, gözüpek, fevri bir kişiden bahsediyor olabiliriz. Koç burcunun öğüt dinlemekten pek haz etmeyen, başına buyruk doğası duygular dehlizinde su yüzüne çıkar. 10. ev yerleşimi ise; ''anne'' prototipinin, kişi tarafından oldukça hırslı ve geniş insiyatif sahibi olarak algılanmasına sebebiyet verebilir.

Yerleşimin Oğlak burcu'nun doğal evi olan, 10. evde olması, başarı ve statü için oldukça yüksek beklentiler oluşturabilir.

Asc Yengeç'in içedönük ve duygusal eğilimleri, Ay Koç'u ve 10. ev ortaklığı ile törpü almış olabilir.

Şiron - Ay kavuşumunda; yine ''anne'' prototipi ile geçmişten gelen bir ''yara'' söz konusu olabilir.

Ay'ın Uranüs'ten aldığı zıt açıda ise; ''anne''yi tuhaf ya da sıradışı olarak nitelendirmeye zemin hazırlayabilir. Duygusal isteklerinde oldukça talepkar ve istediği şeyi elde etmeye yönelik ''sabırsız'' bir tutumdan bahsedebiliriz.

Eğer harita sahibi bir bayan ise; anne olmaya ilişkin düşüncelerinde farklılık, özgünlük olabilir...

Buradaki en belirgin nokta; bu kişinin Koçvari tepkilerinin daha da keskin ve çarpıcı hale gelmesi, bir nevi ''ele avuca sığmayan'', ''anlaşılması kolay olmayan'' duygusal ihtiyaçlar olasılığı sanıyorum.

devam edecek...

08-21-2009 08:34 PM
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

Aprilios Yazılan:
pumkin Yazılan:aprilios selamlar,

vermiş olduğum harita üzerinde değerlendirme yapma imkanı bulabildiniz mi?
teşekkürler.
Selamlar;

Gelecek hafta içinde ulaştırmaya çalışacağım gözkýrpma

Bu arada, sevgili Revenge'e de buradan cevap vermiş olayım; ilerleyen haftalar dahilinde natal haritanız için de değerlendirme üzerinde çalışırım, ok. gülücük

büyük merak ve heyecanla bekliyorum verygoodçiçek

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
08-21-2009 11:23 PM
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Doğum Haritası Analizi...
bende sıraya gırebılırmıyım acaba .

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
08-22-2009 07:54 PM
aytaşım Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

aytaşım Yazılan:merhaba arkadaşlar ben uzun bi süre yoktum...o kadar çok konu eklenmiş ki hepsini okumaya gayret edicem zamanım oldukça.paylaşım yapan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
bi istegim olacak.bu haritanın 7. evini yorumlayabilir misiniz acaba?şimdiden teşekkür ederim...

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=62&y=12

ben de yorum istemiştim acaba bana yardımcı olabilecek bi arkadaş var mı?teşekkürler...
08-22-2009 09:25 PM
sevda Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Cvp: Doğum Haritası Analizi...
Merhaba Arkadaşlar bu siteye henuz çok yeni uye oldum,uzun zamandır kendi kendime yorumlar yapmaya çalışıyorum ama zor gözüküyor,buradaki kadar başarılı yorumlar yapmam gülücük bende bu yüzden sizden yorum bekliyorum dogum haritam için.

10/12/1971 saat 11:28 yozgat/akdağmadeni şimdiden teşekkürler
08-22-2009 10:28 PM
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: Doğum Haritası Analizi...
sevda Yazılan:Merhaba Arkadaşlar bu siteye henuz çok yeni uye oldum,uzun zamandır kendi kendime yorumlar yapmaya çalışıyorum ama zor gözüküyor,buradaki kadar başarılı yorumlar yapmam gülücük bende bu yüzden sizden yorum bekliyorum dogum haritam için.

10/12/1971 saat 11:28 yozgat/akdağmadeni şimdiden teşekkürler

Hoş geldin sevda.

Ben haritanı çıkartıp Üyelerin Doğum haritaları bölümüne ekleyeceğim oradan incelersin ve yorum için biraz beklemen gerekiyor yeni üye olduğun için :)Ayrıca Astrosohbet'i Tanıyalım'' ve ''Kurallar'' başlıklarını okursan siteyi daha iyi tanımış ve anlamış olursun.
08-22-2009 10:35 PM
sevda Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Tesekkurler lavinya,
yorum icin simdiden sabirsizlandim gülücük
08-22-2009 10:57 PM
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Cvp: Pumkin' İçin;
Stelyum : Merkür ® - Plüto - Mars - Venüs (Terazi), 4. ev

Merkür - Plüto Terazisi kombinasyonunda, tipik Merkür Terazi'sinin (Retro olmasının payıyla da) sırf uyum ve denge gözeten yaklaşımının yüzeysellik ihtimali ortadan kalkar. İletişimsel noktada uyum ve denge sağlama faktörlerinin yanında bu faktörlerin derinleşmesi önem kazanır. 4. ev yerleşiminin getirisi ile, konuşmaktan ziyade dinleme taraftarı, iletişiminde ''iç sesi''ne büyük ölçüde değer veren, çevresindeki insanların konuşmalarından sezgisel olarak çok daha fazlasını duyabilecek bir portre çizebiliriz sanıyorum.

Düşünceleri konusunda ''manipülatif'' bir yaklaşımdan da bahsedilebilir.

Venüs - Plüto - Mars Terazisi etkileşiminde; kişi hemen hemen tüm enerjisini ''güçlü ve derin'' bir ilişki anlayışına yöneltebilir. 4. evdeki konumu da, bu arayışı daha içsel kılabilir. Kişi, yaşadığı ilişki/ler ve ailesi aracılığıyla köklü dönüşümler yaşayabilir. Müthiş sahiplenici bir partner olabilir. Evlilik konusuna yoğunlaşma, erken evliliğe meyil gibi durumlar söz konusu olabilir.

Tipik Terazi vurgusunun sağlayacağı sosyalliği, hem Plütonik etki hem de 4. ev konumuyla görebileceğimizi sanmıyorum.

Buradaki en büyük handikaplardan biri; Mars'ın Terazideki güçsüzlüğünün Venüs ile daha bir besleniyor olması. Bu, Terazi'nin ahenk güdülü bir burç olması dolayısıyla, tepki gösterme safhasında sorun yaratabilir. Plüto'nun derinlere gömen enerjisini de hesaba katarsak; bu kişi tepkiselliğini, cesaretini, mücadelesini sergilemek noktasında problemli olabilir.

devam edecek...

08-23-2009 03:58 PM
ateskızı Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

ben de bi doğum haritası yorumu alabilir miyim vakti zamanı geldiğinde?

ASTRO HARİTAM
whole signs
GÜNEŞ DÖNÜŞÜM
08-24-2009 02:39 AM
« Önceki | Sonraki »

Konu Kapalı 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,653 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,807 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 30,539 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 120,618 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 11,040 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,948 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,362 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,531 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Harita analizi justicee 13 21,809 10-22-2018 01:03 AM
Son Mesaj: kayasran
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,920 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 3 Misafir