Konu Kapalı 

Değerlendir:
  • 99 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum Haritası Analizi...
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi...
yansima7 Yazılan:yalnız bayanın haritasında senin dediğin konum yok ki, akrepte ve yay da 4 gezegeni var. terazide sadece güneşi

zahmet edip haritasına bakmadım.
10-30-2009 01:58 PM
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

aeon Yazılan:
Miss Merkury Yazılan:Genç ve körpe bir kızın hayalleriyle oynamısız.Tanrım utanıyorum sanrım daha fazla dayanamiyeceğimutandım Bende seninle geliyorum aeon, hadi egolarımızdan sıyrılıp varoluşu arayalım:D

bir lokma bir hırka modunda ,bütün dünyayı turlayalım hehegülücük)
küçük prensesin gururu incindi.babası ona bir astrolog falan tutar.;)hatta hakan kırkoğluna telgrafta " ivedi şekilde , vazifenizi yerine getirin " mesajı bile atar gülücük)koptum.w

Alemsin aeongülücük) Bir fincan kahve bir parça çikolata tadında yenilenmiş hissettim kendini.

Hehe paşa baba,mürebbiye ve clara.Aman Tanrımgülücük)
10-30-2009 02:01 PM
aeon
Kayıtsız

Miss Merkury Yazılan:
aeon Yazılan:
Miss Merkury Yazılan:Genç ve körpe bir kızın hayalleriyle oynamısız.Tanrım utanıyorum sanrım daha fazla dayanamiyeceğimutandım Bende seninle geliyorum aeon, hadi egolarımızdan sıyrılıp varoluşu arayalım:D

bir lokma bir hırka modunda ,bütün dünyayı turlayalım hehegülücük)
küçük prensesin gururu incindi.babası ona bir astrolog falan tutar.;)hatta hakan kırkoğluna telgrafta " ivedi şekilde , vazifenizi yerine getirin " mesajı bile atar gülücük)koptum.w

Alemsin aeongülücük) Bir fincan kahve bir parça çikolata tadında yenilenmiş hissettim kendini.

Hehe paşa baba,mürebbiye ve clara.Aman Tanrımgülücük)
"
paşa babası
"sana kaç kere söyledim clara. böyle münasebetsiz sokak çocuklarıyla konuşma "
biz seni olgunlaşma enstitülerinde ,bu tinercilerle muhatap olasın diye mi okuttuk gülücük)
10-30-2009 02:05 PM
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: Doğum Haritası Analizi...
Çok güldük aeon sence sonumuz hayır mı?gülücük)
10-30-2009 02:08 PM
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

gülücük gülücük

hatun astrozoom forumu kapalı olduğu için birşeyler ararken burayı bulduğunu söyledi.
bizim forumun ilk izlenimini beğenmediğine göre , diğer forumları kıskandım şimdi ;)

10-30-2009 07:23 PM
aeon
Kayıtsız

nevrotik için ;

saturn,mars ve pluto kavuşumu 5.ev.
bu üçlü kavuşum hangi eve düşerse düşsün.düştüğü alanı ciddi algılacak.pluto derinleşecek,mars ilerlemek ve fevri davranmak isteyecek.ancak ,saturn (diğer iki gezegeni bastırıp)geciktirme sıkıntı yaşatacak.çünkü diğer iki gezegenin doğasıyla zıt görülüyor.doğal olarak 5.ev konularında mars ve plutonun istediği, şekilde kendini gösteremiyorsun.(şahsi fikrim 10 evde olsa diktatör bile olurmuşsun;) )
mars ve pluto' nun5.evde ki arayışlarını, saturn frenliyor.seni 5.ev konularında bu konularda daha donuk , sorumluluk sahibi ve itidalli bir havaya sokuyor.

bu saturn ve pluto ayrıca kontrolcülük verir , 5.ev konularında kontrollü ve kuşkuculuk davranabilirisin.
üstelik bu stelyum venüs oğlakla kare açı yapıyor.saturnude katarsak çifte vurgu oldu.
sert açıdan dolayı saturn gölgeleriyle sık karşılaşabilirsin.güvensizlik ve aşkı çok ciddiye almak.ciddi bir ilişki aramak.yaşayacacağın ilişkilerde saygı gibi kavramlara aşırı önem verme söz konusu olabilir.mars ve plutoyuda eklersek.senin için ilişkileri hayatında önemli noktaya koymuş.karşı tarafı ilişkide fazla sıkma ve bunaltma olarak düşündüm.
mars ve pluto venüs kare açısıyla aklıma ilişkileri kesip atma geldi.ancak , saturn bunu yapmana müsahade etmez.
özetle .mars ve plutonun gölgelerini dahi göstermek bazen seni rahatlatabilir.ancak ,saturn bunları emerek sanki olumsuzlukları senin içinde kalmasına sebep oluoyr.
olumlu yönüyle ilişkilerinde istikrar yakalamana yardımcı olurr.çünkü (satürn olmasaydı)mars , pluto karesini alan venüsün sağı solu belli olmaz.;)
10-30-2009 08:55 PM
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

Yıldırım Yazılan:gülücük gülücük

hatun astrozoom forumu kapalı olduğu için birşeyler ararken burayı bulduğunu söyledi.
bizim forumun ilk izlenimini beğenmediğine göre , diğer forumları kıskandım şimdi ;)

anlasaydı burayı, gitmezdi zaten gülücük

10-30-2009 08:59 PM
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Başka bir forum var mı acaba Yıldırım, yoksa körmü oldum göremiyorumdagülücük)
10-30-2009 09:01 PM
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

Miss Merkury Yazılan:

Başka bir forum var mı acaba Yıldırım, yoksa körmü oldum göremiyorumdadil çýkarma

-alkış

10-30-2009 09:02 PM
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Yok yaw, hatun beni beğenmedi. Benim ilk izlenimim iyi değilmiş,forumla alakası yok gülücük)

Bilmiyorum bu utançla nasıl yaşarım... Japon olsam harakiri yapmıştım çoktan =)

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
10-30-2009 09:13 PM
« Önceki | Sonraki »

Konu Kapalı 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,653 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,807 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 30,539 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 120,618 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 11,040 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,948 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,362 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,531 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Harita analizi justicee 13 21,809 10-22-2018 01:03 AM
Son Mesaj: kayasran
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,920 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir