Konu Kapalı 

Değerlendir:
  • 99 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum Haritası Analizi...
Yazar Mesaj
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

RE: Doğum Haritası Analizi...
tamam canım önemli değil gülücük boş olduğum ilk vakit yaparım bir daha yorum gülücük

12-19-2009 11:36 PM
ginka
Kayıtsız

RE: Doğum Haritası Analizi...
offf yaa böyle şansın ben :D yoksa bi virüs ayarlarımla mı oynadı aðla... nasip kısmet :(
12-19-2009 11:39 PM
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi...
ginka Yazılan:offf yaa böyle şansın ben :D yoksa bi virüs ayarlarımla mı oynadı aðla... nasip kısmet :(

olabilir yahu. yaparım bir daha yorum zamanım oldukça (;

12-19-2009 11:42 PM
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Cvp: Doğum Haritası Analizi...
Revenge Yazılan:sevgili sessizgidiş bi yorum da senden duysamutandım merak ediyorum acaba benim haritam için neler söylerdin? gülücük

sıraya aldım gülücük

12-19-2009 11:43 PM
ginka
Kayıtsız

sessizgidiş Yazılan:
ginka Yazılan:offf yaa böyle şansın ben :D yoksa bi virüs ayarlarımla mı oynadı aðla... nasip kısmet :(

teşekkür ederim sessiz gidiş yorumladığın haritayıda kıskandım yanlız kiminse anlamadım aðla... neyse sağlık olsungülücük
12-19-2009 11:43 PM
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

ginka Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:

teşekkür ederim sessiz gidiş yorumladığın haritayıda kıskandım yanlız kiminse anlamadım aðla... neyse sağlık olsungülücük

gülücük)

12-19-2009 11:44 PM
ginka
Kayıtsız

sessizgidiş Yazılan:
ginka Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:

gülücük)

yanlız olay şaka gibi sinir bozucu ya koptum.w
12-19-2009 11:48 PM
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

ginka Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:
ginka Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:

gülücük)

eveeet :D ilk defa böyle oldu , ama sağlam haritaymış gülücük)

12-19-2009 11:49 PM
ginka
Kayıtsız

Cvp: Doğum Haritası Analizi...
sessizgidiş Yazılan:
ginka Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:
ginka Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:

gülücük)

eveeet :D ilk defa böyle oldu , ama sağlam haritaymış gülücük)

evet o haritaya sahip olmak siterdim kesinlikle ne haritaymış ya:D
12-19-2009 11:54 PM
aeon
Kayıtsız

nuray esen
nuray esen ;
güneş balık burcunda ve neptün karesine sahip
bir balık burcu insanı olarak hassas v e merhametli yönününz her zaman mevcuttur.bu açıyla bunlar iyice katlanacaktır.gözleriniz çabuk dolar mı ? gülücük bazen belli belirisiz kendinizi kötü hissetme durumuzu olabilir.hüzünlü bir tarafınız olmasınıdan bahsedebilirim.olumlu anlamda ilhamları çabuk ytakalayan ,hayattaki hassaslıkları çabuk algılıyan ve sezgileri inanılmaz kubbetli biri olabilirsiniz.
başkalarını düşünme huyunuz son derece falza olabilir.ancak , güneşin yapııs egoisttri kendisini düşünmeyi daha çok sever.kendinizi zaman zaman ön plana koymanız sizin açınızdan daha iyi olur.gerçi kendinizi biraz garip hissedebilirsiniz gülücük.balık yönünüz bunu garip karşılıyabilir.

su burçlarında güneşinde dahil olduğu şans üçgeni var.gezegenler şans üçgeni mi sdeğil mi diye beni düşündürdü.ama ben satürn6.ev ve uranüs evlerinde olmasını
iş yaşamında orjinal ve disiplinli yönünüzü ve sezgi ve yaratıcılığınızı diğer insanlara göre zahmetsiz kullanacağı düşündüm.120 lik akıcı enerjileri kullanması her zaman kolaydır .
güneş pallas kavuşumuna da sahipsiziniz.yetenekleriniz olmalı veya ezilen ve mazlum tiplere karşı içgüdüsel oalrak yanlarında olmak isteyebilirsiniz.

-merkür kovası ,ay - uranüs t karesi.
bir merkür kovası olarak orjinal düşünme yeteneğiniz olmalı.zaman zmana balık yaratıcılığıyla kendinize has ufak icatlarınız olabilir.ayrıca bir balığın merkürü kovada kalmasını ben iyi karşılıyorum.balığın subjektifliğini dağıtıyor.
insanlra tabu gelen düşünceleri rahatça konuşabilen bir insan olabilirsiniz.uranüsle karesi yine bir vurgudur.siz düşünceleri özgür bırakılması gereken bir insansınız.ve oldukça vizyon sahibi biri olmasınız.9.evinizi akrep kesmiş ve uranüs orada.inançlar ve yüksek fiirler konusunda yanilikçi ve tabu yıkan fikirleriniz olabilir veya bir inancın çağa uydurulması gibi konuları düşünebilirsiniz.
ve bunu kişisel sitilinizdse (1.ev ) gösterme durumuunuz olacaktır.
ancak , ayla olan zıt açının sizi zorlayabilri.uranüs ve merkür kobvasının objektif tavrı ve ayın subjektifliğinin çelişklisi kişiliğinizde görülebilir.belli düşünceleri ve inançları mantıktan çıkartıp sevip sevmeme boyutunda değerlendirebilirsiniz.duygu mantık çelişkiside bu zıtlığın
getirisidir.olumlu anlamda duygularını iyi ifade eden ve sohbet eder tarzda yazmanızı sahlayan bir açıdır.
bu zıtlığın ,uranüsle t karesiyle üstelik kova aslan akslarında olmasıyla , özel hissetme ve özgür olma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

...devam edecek ...
12-22-2009 02:57 PM
« Önceki | Sonraki »

Konu Kapalı 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,655 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,810 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 30,543 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 120,629 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 11,042 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,951 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,364 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,532 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Harita analizi justicee 13 21,820 10-22-2018 01:03 AM
Son Mesaj: kayasran
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,923 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir