Değerlendir:
  • 31 Oy - 3.48 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

12. Evdeki Gezegenler ve Rüyalarınız...
Yazar Mesaj
ginka
Kayıtsız

RE: 12.evdeki gezegenler ve rüyalarınız...
He Ran rüyalarımda kısıtlanmalarda yaşıyorum ve film gibi çok gerçekçi rüyalar oluyo. ve istemediğim beni rahatsız eden olaylarıda çok gördüğüm oluyo. bunun yanında animasyon tarzı olduğu çok oluyo:D evet 8. evin de etkisi büyük rüyalarımda 8. evi içeren tarzda olabiliyo saçma sapan rüyalar işte :D
06-30-2009 03:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: 12.evdeki gezegenler ve rüyalarınız...
amine Yazılan:
SoL@RÎ$ Yazılan:
amine Yazılan:kafamı karıştıran şeylerle ilgili çok rüya görüyorum..faydası olurmuki diye sınavda cevapların çoğunluğunu hatırlayamıyınca uyumayı deniyim belki rüyamda hatırlarım diyerekten derin uykuya dalmıştım :D pek bi faydası olmamış olsada kafam dinlenmiş olarak uyandığım için cevapların bi kısmını hatırlayabilmiş böylece soruları cevapsız bırakmamıştım gülücük deliyim biliyorum

harika bi yöntem aminecim seviyorum senin bu delliğini canımsınöptüm

çiçek ask canımsın

gülücük bu arada sınavların iyi geçmiştir umarım amine ;)

06-30-2009 03:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pamuk674 Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 0

içinizde hiç varmı arkadaşlar rüyalarınız gerçek oldugunu benim venüs ve pluto 12 evimde kavşumda akrepte bazen rüyalarım çıkar gördügümde bir şey olacagını anlarım bazen günlük yaşantıdıda yaşadıklarımızı görürüz bunlar çıkmaz ama çıkan rüyalarda oluyo benim rüyalarım çıktıgı için istihareye beni bir iki arkadaş yat dedi bizim yerimize benim için iyimi bir sonuç olcak kötümü diye gördügümü söyler aynısınıda yaşarlar artık sıkuıntı verdigi için yatmıyorum
07-05-2009 09:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

amine Yazılan:8.evine + ayına Aries abla gülücük

hemen baktım canım
Ay akrep 2.evde ve 8.evle karsıt ;) 8de kocla baslıyo kocta sans noktam , bogayla devam edıyor ordada mars ve k.a.d var. tabıkı k.a.d ve mars ayla karsıtlar .

ılk dusundugum mars akrep fln kabus dolu olmam ama kesınlıkle fazla kabus gormem . bayagı kalabalık bır ortam olmus ama ruyalarıma etkısı nasıl olabılır.?

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
07-06-2009 01:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Cvp: 12.evdeki gezegenler ve rüyalarınız...
Son 2 haftadır güneş 12 ci evimden transit yapıyor

Genelde deyişik rüyalarım görürüm yattığım gibi uyurum.....ve sabah 6-7 karşı uyanır isem bazen rüyamı hatırlarım......

Ama bu transit dönemi çok acaip bi şey......Rüyalarım resmen Filim gibi!
Çok hereketli canlı .....ve nerde ise her bir detaljını hatırlıyorum uyanınca......

O kadar hareketli ki rüyalar....gece 1-2 kere uyanıyorum....tansiyonum mu çıkıyor nedil çýkarma

Şaka bi yana ....çok tuhaf bir hal benim için...
Birde şu Chronos xp programınıda indirdim geçen...ve rüyalarımın en canlı olduğu vakitler Güneş saatinde ve Jupiter saatin denk geliyorlar.....

Ay saatine denk gelen rüyalarım çok rahat geçiyorlar
Saturn veya mars saatine denk gelen rüyalardan çok huzusuz bir şekilde uıyanıyorum ve geride uyuyamıyorum

Yani 12 ci ev güneş gerçekten rüyaları etkiliyor....

Acaba bir 'faydası' varmı güüneşin 12 ci evde?

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
08-19-2009 12:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Sagittarius Yazılan:
hilal-e Yazılan:Son 2 haftadır güneş 12 ci evimden transit yapıyor

Genelde deyişik rüyalarım görürüm yattığım gibi uyurum.....ve sabah 6-7 karşı uyanır isem bazen rüyamı hatırlarım......

Ama bu transit dönemi çok acaip bi şey......Rüyalarım resmen Filim gibi!
Çok hereketli canlı .....ve nerde ise her bir detaljını hatırlıyorum uyanınca......

O kadar hareketli ki rüyalar....gece 1-2 kere uyanıyorum....tansiyonum mu çıkıyor nedil çýkarma

Şaka bi yana ....çok tuhaf bir hal benim için...
Birde şu Chronos xp programınıda indirdim geçen...ve rüyalarımın en canlı olduğu vakitler Güneş saatinde ve Jupiter saatin denk geliyorlar.....

Ay saatine denk gelen rüyalarım çok rahat geçiyorlar
Saturn veya mars saatine denk gelen rüyalardan çok huzusuz bir şekilde uıyanıyorum ve geride uyuyamıyorum

Yani 12 ci ev güneş gerçekten rüyaları etkiliyor....

Acaba bir 'faydası' varmı güüneşin 12 ci evde?

rüyaları gördüğün saatleri nasıl hatırlayabiliyosum Hilal abla..ben sıralarını bile hatılayamıyorum..bunun Chronos programıyla bi ilgisimi var diye düşünmeden edemiyorum...

Yo sadece tam uyanınca (uyanmak üzere iken) gördüyüm rüyaları hatırlıyorum.....kaçta uyandığıma bakıyorum
sonra program ile kontrol ediyorumgülücük

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
08-19-2009 08:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

bnm 12 evıim cok yogun..güneşim 12evde sayılır,merkürüm,venüsüm 12 evde.. Ve uzun zamandır gormedıgım ınsanları goruceksem bı gece onceden hep onları ruyamda gorürümm hep boyle oluyoo cocuklugumdan beri.. olucak buyuk olayları gormem ama olucak ufak detayları hep görürüm ruyaalarımda neden acaba..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
10-26-2009 06:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
miyase Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Bende uranus ve neptun 12. evde. (jupiter(yay) ve pluto(akrep) 9. evde)

Ya bende uyandirildigimda yari uyanikken kendimi acayip felsefik konulara dalmis olarak buluyorum. Bazen bir astrolog gibi haritami analiz ediyorum, bazen acayip derin konularda goruslerimi soyluyorum kendi kendime. Hakkinda cokta bilmedigim konularda uzmanmis gibi bahsetip duruyorum. Odamda oldugumun hic farkinda olmuyorum, tek farkinda oldugum sey dusundugum. Nedir bu ya :D
Tam uyandigimda ise bi sok oluyor bende. "Miyase napiyosun allasen?" gibi.

Tabii her sabah okul icin uyandirildiginizda bunu her gun yasamak zorunda kaliyorsunuz xD Ruyada cok gorurum, ayrintilariyla hatirlarim.

12. evle ilgisi var midir sizce bunun?
Ben 12 evdeki neptun(ve uranus)un 9. evdeki pluto( - jupiter kavusumu) ile sextil'ine bagliyorum. Dogrumudur sizce?

Haritam;
[Resim: withlilith.th.gif]
02-02-2010 04:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
deniz_kızı Çevrimdışı
Yeni Üye
**

(02-02-2010 05:44 PM)Yıldırım Yazılan:  
(02-02-2010 03:57 PM)deniz_kızı Yazılan:  benim 6 tane gezegenim(güneş,merkür,venüs,jüpiter,pluto,true node) 12.evde ve hepsi de akrep burcunda ve yükselenim ve burcum da akrep bu karışım ne anlama gelir söyler misiniz ayrıca nerdeyse hergün rüya görüyorum çoğu çıkıyo rüyalarımın... (3.evde de satürn-balık bulunuyo.) dansy

Ekim 94 doğumlusun sanırım , yıldız haritan Detaylı Analiz bölümünde Scorpio Vip kısmındaki Zeynep Nur'a çok benziyor gibi.

hmm baktm... haritamızda tek benzeyen yer gezegenlerin kümelenmiş olması bence fakat yine de başka benzeyen yerler olabilir... ama ben 14 kasım 1994 ve de 7 bucukta doğdm. 94ü nası bildinz bilmiyorum ama tebrikler... bence benim haritam ilginç çünkü benzer haritası olan bir tanıdığım yok. bu yüzden yorumlamak ta zorlaşıyor.
02-02-2010 06:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
coolhandsome
Kayıtsız

Ben hemen hemen hiç rüya görmüyorum.En son gördüğüm rüya 8 ay önceydi,ondan öncede zaten 1 yıla aşkın süredir rüya görmemiştim.12. evimde gezegen yok,ondanmı acaba :D
02-02-2010 06:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  12.eve düşen gezegenler ve yönettikleri evler body snatcher 17 30,434 03-03-2018 12:08 AM
Son Mesaj: melody
  12.evdeki mars imgeleri vivienleigh 8 14,154 06-27-2007 05:11 PM
Son Mesaj: Kurby

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir