Değerlendir:
  • 23 Oy - 2.61 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Burçların Kötü Yönleri:)))
Yazar Mesaj
Venüs
Kayıtsız

RE: Burçların Kötü Yönleri:)))
Her nedense bende oğlaklarda kendini üzene rastlamdım, eh klasik deyiş malum, harita bir bütündür..:D
06-08-2010 07:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

benim akreplerde fitil olduğum bazı huylar vardır.

bazen en küçük şeyde bile , onların dediği olacak.basit bir konuyu dahi domine etme çabaları var.ben demokratik arkadaşlıktan yanayımdır.o yüzden akreplerle çok arkadaşlık edemem.nalıncı keseri gibi hep kendilerine yontuyorlar.

birde sürekli sen anlat dinleyeyim.mantığı var.bende çok anlatmayı sevmediğimden , susu pus oturmak zorunda kalıyoruz.
06-08-2010 11:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

bizim evde dominant akrep de en dominantından başak da var, bazen yorulmanın ötesinde deli oluyorum
başakların takılı kalan bakışları da ayrı bir konu, abiye kuzu gibi takıyorlar bakışlarını anladı mı anlamadı mı neresine kulp takıp neresini eleştirecek söylediklerinizin bir muamma içinde bekliyorsunuz, veee sonuç yine yanlış anladı , daha doğrusu anlamak istediği şekilde anlayıp uzun bir nutuk geliyor evrenin yaradılışından başlayıp özetliyor meseleyigülücük
yazarken bile içim karardı

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
06-09-2010 12:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Hangi burç iyi, bu konuları okuyunca iyi burç kalmadığını fark ettim, desenize herkes ......:D
06-09-2010 01:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(06-09-2010 02:10 AM)Vena Yazılan:  Ben genelde akrep hatunlarını severim ama bir akrep asc boğa tanımıştım ki, haritasını bilemiyorum ne yazık ki hayatımda bu kadar çıkarcı, fesat, aklı fikri para olan insan daha görmedim. Çok güzel bir hocamız vardı dershanede, aslan yükselen terazi hem güzel hem akıllı hem de çok kafaydı kendisiyle birebir uzun sohbetlerimiz olmuştu karşılıklı birbirimizin psikologu olduğumuz, o nişanlanmıştı, yüzüğünü tutup ayy bu ne kadar küçük bir tek taş valla ben bu kadar küçüğüne kabul etmem mi ne demişti ki o an yüz ifademi anlatan smiley yok....

akrep kıskançlığı, illet...
adeta zehir akıtıyorlar

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
06-09-2010 02:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Annem bir yarım saat daha dayansa akrep olacakmışım, yani kılpayı terazi durumu hakim..:D Yinede hem akrebin hemde terazinin getirisini kendimde çok yaşamışımdır... Tabi merkür akrep etkiside var, ancak kimseyi kıskanmam, sadece sevdiğimi paylaşamama ve ciddi bir sahiplenme problemim var, mars boğa artı ay-plüto kavuşumunun getirisi olarak tek kıskanma sorunum bu olmuştur... gözkýrpma
06-09-2010 02:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Karşıma çok şükür hep çok merhametli,çok iyi empati yapabilen ,çok fedakar ve kıskançlıklarını görmediğim gayet iyi insanlar diyebileceğim akrepler çıktı.Hepsinin en dikkatimi çeken ortak yönü müthiş hırslıydılar.

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
06-09-2010 02:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Belkide egonun parlaması, bana bunu nasıl yapar durumu... Sevdiğim kişi çok önemli olduğu için değil, sadece bana ait olanın başkasına, yada başkasının bana ait olana bakıp el atması durumu beni çıldırtır... Bazen fena şekilde bu anlamda merkür akrebimi konuştururum, eh haketmeyenede zarar vermem hani, haksızlık yapmam terazi yönümlede...:Dkoptum.w
06-09-2010 02:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

banada öyle akrepler denk gelmedı gülücük ama öyle boğa hatunları denk geldi hahaha ...

aslanın kontrolculugu, balıgın kacması, basagın ve oglagın takıntıları, terazının kaybolma huyu gülücük))) yayların yuzeysellıgı , ıkızlerın bencıllıgı gülücük

ama hepsını ayrı ayrı sevıyorum kendımıde sevmıorum gülücük

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
06-09-2010 02:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(06-09-2010 02:25 AM)venüs_ Yazılan:  Belkide egonun parlaması, bana bunu nasıl yapar durumu... Sevdiğim kişi çok önemli olduğu için değil, sadece bana ait olanın başkasına, yada başkasının bana ait olana bakıp el atması durumu beni çıldırtır... Bazen fena şekilde bu anlamda merkür akrebimi konuştururum, eh haketmeyenede zarar vermem hani, haksızlık yapmam terazi yönümlede...:Dkoptum.w

bu çok akrepsi bir düşünce .
06-09-2010 02:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Burçların İntikam Planları kihkih Arkadaş 32 40,330 11-26-2011 03:03 PM
Son Mesaj: katmer
  Burçların Dünyaya Geliş Amaçları Yakamoz 5 9,163 07-07-2011 07:11 PM
Son Mesaj: Yakamoz
  Burçların Enerji Bölgeleri SeRDaL 6 8,675 04-12-2010 11:43 AM
Son Mesaj: Serena
  Burçların Ayrılma Nedenleri nev_bahar 16 22,021 10-29-2009 02:31 PM
Son Mesaj: ginka
  Burçların Şifreleri MoRKedi 4 6,461 10-08-2009 11:26 PM
Son Mesaj: sessizgidiş
  Burçların Ortak Özelliklere Göre Gruplandırılması kariyb 4 11,420 11-01-2008 10:38 PM
Son Mesaj: morello

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir