Konu Kapalı 

Değerlendir:
  • 99 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum Haritası Analizi...
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

merikeklik oğlu (çağdaş)
meral abla,
çağdaşın haritasına genel olarak baktıgımızda, en dikkat çeken durum kayda değer fazla sert açının olmaması.

güneş balık burcunda ;
kırılgan, naif, hayalperest, duygusal, kararsız, sanatçı ruhlu, anlaşılmaz ve zaman zaman melankolik bir yapı verir.
kendi iç dünyasında, sessiz sakin, yumuşak başlı biri olarak yetişebilir.

yükselen ikizler, balıkla birlikte oldukça çok yönlü bir kişilik verecektir. insan ilişkileri kuvvetli, zeki, araştırmacı, çok yönlü ve yetenekleri çok olan bir kişi olabilir oğlunuz.
bu konum balığa dair konuların iletişimsel olarak aktarılmasına olanak verir.
şiir, edebiyat , sanat , sanatın sözlü ve yazılı aktarımı , iletişim yeteneği gibi olasılıklar öne çıkar.

ikizler ve balık kombinasyonu herşeyden önce çok yönlü, çok fazla alana ilgisi olan, yetenekli ama bir o kadar da kararsız bir yapı verir. sahip oldugu yetenekler arasından belli bir alana yönlenmesi önemlidir. sanata ve iletişime dair konular başlıca öne çıkar.

güneşi ve yükselen yöneticisi merkür 10. evde yer alıyor. oğlunuzun güzel bir kariyer yapma olasılığı oldugunu düşünüyorum çünkü en önemli iki etmen ; güneş ve yükselen yöneticisi 10. evde yer almaktalar. hayatta kendisini toplum önünde , kalabalıklar önünde ifade etmek isteyebilir.
yöneticilik, kendi işini kurmak gibi olanaklar sağlar.
işi balık ve koç meslekleri doğrultusunda olabilir. sanat, edebiyat, su ile ilintili meslekler, manevi öncülük edebileceği balık konuları olasılıklar dahilinde.
merkür, venüs, uranüs ve güneş 10. evde balık burcunda toplandıgı için, ben sanata meyilli olabileceğini düşünüyorum.

ay boğa burcunda ;

dünya zevklerine, yemeklere, tenselliğe düşkün bir yapı verdigi gibi aynı zamanda sağlam bir bünye de verir. yemek,içmek gibi konular ön planda olacaktır.
güvenli bir ev, tatminkar dünyevi olanaklar oğlunuzun mutluluğu için elzem faktörlerdendir.
güvenlik ihtiyacı yoğundur. hayatta somut veriler onu daha fazla mutlu eder. güzel bir ev, güzel yemekler, iyi para getiren bir meslek gibi..
içgüdüsel olarak ona güven telkin eden yolları tercih edecektir.

ay boğa sağlamdır. kuvvetlidir. plüto ile yaptıgı üçgen görünüm ,ona düştügünde güç kazanmak , yenilenmek ve derinde yatanları keşfetmek konusunda yardımcı olacaktır. bu konum, ay boğanın sahipleniciliğini bir parça daha arttırabilir.

11. evde , arkadaşlara ve sosyal çevreye karşı koruyan, kollayan, sahiplenen, güven veren bir yapıyı anlatabilir.

merkür balık burcunda ;

yükselen yöneticisi oldugu için merküri konular öne çıkıyor. dolayısıyla merkürün konumu önemli.
merkür, güneşle kavuşumda ve retro durumda. retro gezegenlerin çok büyük farklar verdigini ben gözlemlemedim. o nedenle retro konumunu yorumlamak istemiyorum.
çağdaşın merkürü, çok az bir orb aralığıyla güneşle kavuşumda oldugu için merkür faaliyetlerinin yoğun olması durumu olabilir.
aklı hızlı çalışır, çabuk düşünür, rasyonel zekaya, konuşmaya, kelimelere, insan ilişkilerine, akla mantıga fazlasıyla önem verebilir.
çünkü yükselen yöneticisi, güneşle kavuşarak spotlanmış ve kişi için yüce bir yere konulmuş.
merküre dair tüm faaliyetler oğlunuz için elzem konular olacaktır.
düşünme, yazma, sözlü ve yazılı iletişim, bilgi verme-aktarma gibi konuları bunun içine koyabiliriz.

merkür balık burcunda, evrensel bir bakış açısına sahiptir. konulara en yukarıdan bakıp , aşkın düşüncelere , aşkın bir düşünme sistemine ulaşabilir.
sanat ve felsefi düşünme şekilleri için uygundur.
oğlunuz rasyonel zekayı, balığın aşkın felsefesiyle harmanlayarak kullanabilir ve böyle bir görünümde toplum önünde yer alabilir. (merkür 10. evde)

merkür balık burcunda asalet kaybeder çünkü bilgiyi oldugu gibi alamaz. bilgiye evrensel, felsefi tadlar katar.parçadan uzaklaşır, daha ziyade bütünsellikle ilgilidir. matematik, rasyonel zeka gibi konular merkür balıkta biraz sekteye uğrayabilir.
ancak çağdaşın merkür-uranüs teması bu durumu bir hayli toplayıcı etkide olacaktır diye düşünüyorum.
çabuk düşünen, hızlı karar veren, kelimelerle oynayan, merküri yönleri sivrilen, zeki bir oğlunuz olabilir.

venüs koç burcunda ;

ani ve hızlı başlayan ilişkilere, ilişkilerde coşkulu, tutkulu bir yapıya mahal verir. venüs koç ilişkilerinde çocuk gibidir. içi kıpır kıpır, coşkulu,
avcı, ayartan bir yapı verir.
tabii bu bir erkek haritası oldugu için oğlunuz bu kriterlerdeki bayanları çekici bulabilir.
tuttugunu koparan, biraz erkeksi kadınlar markajına girebilir.

venüsün plüto ile yaptıgı sert bağlantı ilişkileriyle ilgili önemli sonlar, başlangıçlar verecektir. en derin dönüşümlerini ilişkiler kanalıyla yaşayabilir.
plüto dsc çizgisiyle kavulup, venüsle sert açı aldıgı için bunu plütonun ilişkiler üzerindeki çifte vurgusu olarak yorumlayabiliriz.

eş, ilişkiler, aşk gibi her türlü venüsyen konu kayıplar, başkalaşım, dönüşüm, acılar ve yaraları sarma süreçlerine tabi olabilir.
oğlunuz, güç kazanmayı ve ayakta durmayı ilişkiler yoluyla deneyimeleyebilir.

mars oğlak burcunda ;

kanlı canlı, dominant kadınlardan hoşlanırken kendisini karşı cinse daha dolaylı biçimde gösterebilir. soğuk, duvarlı, ciddiyetli oğlak mizacı olabilir.
her daim efendi bir görünüm, ciddiyet vb. durumlardan söz edebiliriz.
hayatla ilgili elle tutulur, sağlam planları olur ve hedefine ulaşmak için ağır ağır ilerler. çok çalışır ve sabırlıdır.

oğlak soğutan bir etkide oldugu için, öfke kontrolünün de yerinde olacağını düşünüyorum.

marsı 8. evde. ilginçtir, marsı 8. evde yeralanların ölüme karşı oldukça soğukkanlı yaklaştıklarını görüyorum. ölümle ilgili soğukkanlı bir yapıları oldugu için 8. ev marsı askerlik ve cerrahlıkla özdeşleştiriyorum..

güneş dispozitörü jüpiter, 6. evde.
hizmet sektörü, kendinden bir şeyler feda edebileceği, sosyal duyarlılığı olan mesleklere yatkınlık verebilir. oğlunuz ;yardım etmekten , fedakarlıktan hoşlanan biri olacaktır.
jüpiterin bulundugu ev şanslı oldugumuz alanı gösterir. evcil hayvan sevgisi, iyi giden gündelik koşullar, çalışma sevgisi, hizmet, yüce gönüllülük, fedakarlık, yine 6. ev konuları dahilinde şifa, tıp, beslenme gibi alanlarda yetenek sözkonusu olabilir diye düşünüyorum.

jüpiter yay burcunda, yay konularından bol miktarda verir.
seyahatler, eğitim, din, felsefe, genişleme, öğrenme, yayılma gibi yay konularında şansı açık olur.
akışa bırakmak, teslimiyet, şansına güvenmek gibi faktörler sözkonusudur.

satürn 3. evde, kısa yolculukları biraz kısıtlayabilir. iletişimde engellemeler, blokaj, kendini rahat ifade edememe, içe kapanma gibi gölgeler verebileceği gibi ;
bulundugu alanda yapılanma da sağlayabilir.
iletişime yönelik konularda kariyer yapma, yapılanma istegi olabilir.
3. ev zekayı temsil ettigi için burda yerleşen satürn, zekasına güvenmemek gibi bir etkiye yol açar.
ne söyleyeceğini önceden fazlaca düşünmek, zekaya atfedilen önem, iletişim korkusu gibi şeyler aklıma gelenler..

neptün ve şiron 9. evde felsefi anlamda ilerlemeye mahal verecektir. dindar olmasa bile, maneviyatla ilgili hassasiyeti olabilceğini, ilerleyeceğini düşünüyorum.
neptün bulundugu alanı erittiği için , seyahatler ve yüksek eğitimiyle ilgili belirsizlikler olabilir. manevi içerikli ya da deniz aşırı seyahatler de bu konum için geçerli olabilir.

harita genel olarak, benim hoşuma gitti. fazla sert açısı bulunmayan, rahat yerleşimleri olan bir harita.
çağdaş'ın harita yorumu bu kadar meral abla. sormak istedigin bir şeyler olursa beklerim. sevgiler gülücük

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
06-20-2010 12:21 AM
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Doğum Haritası Analizi...
serena senden vakti zmnnda bir harita yorumu istemiştim sonra vazgeçmiştim hatırlıyomusun yine istesem yorum facedeki durumu biliyosunutandým
06-20-2010 03:26 PM
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(06-20-2010 03:26 PM)tugcee Yazılan:  serena senden vakti zmnnda bir harita yorumu istemiştim sonra vazgeçmiştim hatırlıyomusun yine istesem yorum facedeki durumu biliyosunutandým

tamam tuğçecim, elbetteverygood
ama zamanını söz vermeyeyim bu ara fazla fırsat bulamıyorum.. baya biriken analiz var..

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
06-20-2010 09:54 PM
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(06-20-2010 09:54 PM)Serena Yazılan:  
(06-20-2010 03:26 PM)tugcee Yazılan:  serena senden vakti zmnnda bir harita yorumu istemiştim sonra vazgeçmiştim hatırlıyomusun yine istesem yorum facedeki durumu biliyosunutandým

tamam tuğçecim, elbetteverygood
ama zamanını söz vermeyeyim bu ara fazla fırsat bulamıyorum.. baya biriken analiz var..

tmm ne zmn istersen -aþk
06-20-2010 11:15 PM
merikeklik Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

RE: merikeklik oğlu (çağdaş)
(06-20-2010 12:21 AM)Serena Yazılan:  meral abla,
çağdaşın haritasına genel olarak baktıgımızda, en dikkat çeken durum kayda değer fazla sert açının olmaması.

güneş balık burcunda ;
kırılgan, naif, hayalperest, duygusal, kararsız, sanatçı ruhlu, anlaşılmaz ve zaman zaman melankolik bir yapı verir.
kendi iç dünyasında, sessiz sakin, yumuşak başlı biri olarak yetişebilir.

yükselen ikizler, balıkla birlikte oldukça çok yönlü bir kişilik verecektir. insan ilişkileri kuvvetli, zeki, araştırmacı, çok yönlü ve yetenekleri çok olan bir kişi olabilir oğlunuz.
bu konum balığa dair konuların iletişimsel olarak aktarılmasına olanak verir.
şiir, edebiyat , sanat , sanatın sözlü ve yazılı aktarımı , iletişim yeteneği gibi olasılıklar öne çıkar.

ikizler ve balık kombinasyonu herşeyden önce çok yönlü, çok fazla alana ilgisi olan, yetenekli ama bir o kadar da kararsız bir yapı verir. sahip oldugu yetenekler arasından belli bir alana yönlenmesi önemlidir. sanata ve iletişime dair konular başlıca öne çıkar.

güneşi ve yükselen yöneticisi merkür 10. evde yer alıyor. oğlunuzun güzel bir kariyer yapma olasılığı oldugunu düşünüyorum çünkü en önemli iki etmen ; güneş ve yükselen yöneticisi 10. evde yer almaktalar. hayatta kendisini toplum önünde , kalabalıklar önünde ifade etmek isteyebilir.
yöneticilik, kendi işini kurmak gibi olanaklar sağlar.
işi balık ve koç meslekleri doğrultusunda olabilir. sanat, edebiyat, su ile ilintili meslekler, manevi öncülük edebileceği balık konuları olasılıklar dahilinde.
merkür, venüs, uranüs ve güneş 10. evde balık burcunda toplandıgı için, ben sanata meyilli olabileceğini düşünüyorum.

ay boğa burcunda ;

dünya zevklerine, yemeklere, tenselliğe düşkün bir yapı verdigi gibi aynı zamanda sağlam bir bünye de verir. yemek,içmek gibi konular ön planda olacaktır.
güvenli bir ev, tatminkar dünyevi olanaklar oğlunuzun mutluluğu için elzem faktörlerdendir.
güvenlik ihtiyacı yoğundur. hayatta somut veriler onu daha fazla mutlu eder. güzel bir ev, güzel yemekler, iyi para getiren bir meslek gibi..
içgüdüsel olarak ona güven telkin eden yolları tercih edecektir.

ay boğa sağlamdır. kuvvetlidir. plüto ile yaptıgı üçgen görünüm ,ona düştügünde güç kazanmak , yenilenmek ve derinde yatanları keşfetmek konusunda yardımcı olacaktır. bu konum, ay boğanın sahipleniciliğini bir parça daha arttırabilir.

11. evde , arkadaşlara ve sosyal çevreye karşı koruyan, kollayan, sahiplenen, güven veren bir yapıyı anlatabilir.

merkür balık burcunda ;

yükselen yöneticisi oldugu için merküri konular öne çıkıyor. dolayısıyla merkürün konumu önemli.
merkür, güneşle kavuşumda ve retro durumda. retro gezegenlerin çok büyük farklar verdigini ben gözlemlemedim. o nedenle retro konumunu yorumlamak istemiyorum.
çağdaşın merkürü, çok az bir orb aralığıyla güneşle kavuşumda oldugu için merkür faaliyetlerinin yoğun olması durumu olabilir.
aklı hızlı çalışır, çabuk düşünür, rasyonel zekaya, konuşmaya, kelimelere, insan ilişkilerine, akla mantıga fazlasıyla önem verebilir.
çünkü yükselen yöneticisi, güneşle kavuşarak spotlanmış ve kişi için yüce bir yere konulmuş.
merküre dair tüm faaliyetler oğlunuz için elzem konular olacaktır.
düşünme, yazma, sözlü ve yazılı iletişim, bilgi verme-aktarma gibi konuları bunun içine koyabiliriz.

merkür balık burcunda, evrensel bir bakış açısına sahiptir. konulara en yukarıdan bakıp , aşkın düşüncelere , aşkın bir düşünme sistemine ulaşabilir.
sanat ve felsefi düşünme şekilleri için uygundur.
oğlunuz rasyonel zekayı, balığın aşkın felsefesiyle harmanlayarak kullanabilir ve böyle bir görünümde toplum önünde yer alabilir. (merkür 10. evde)

merkür balık burcunda asalet kaybeder çünkü bilgiyi oldugu gibi alamaz. bilgiye evrensel, felsefi tadlar katar.parçadan uzaklaşır, daha ziyade bütünsellikle ilgilidir. matematik, rasyonel zeka gibi konular merkür balıkta biraz sekteye uğrayabilir.
ancak çağdaşın merkür-uranüs teması bu durumu bir hayli toplayıcı etkide olacaktır diye düşünüyorum.
çabuk düşünen, hızlı karar veren, kelimelerle oynayan, merküri yönleri sivrilen, zeki bir oğlunuz olabilir.

venüs koç burcunda ;

ani ve hızlı başlayan ilişkilere, ilişkilerde coşkulu, tutkulu bir yapıya mahal verir. venüs koç ilişkilerinde çocuk gibidir. içi kıpır kıpır, coşkulu,
avcı, ayartan bir yapı verir.
tabii bu bir erkek haritası oldugu için oğlunuz bu kriterlerdeki bayanları çekici bulabilir.
tuttugunu koparan, biraz erkeksi kadınlar markajına girebilir.

venüsün plüto ile yaptıgı sert bağlantı ilişkileriyle ilgili önemli sonlar, başlangıçlar verecektir. en derin dönüşümlerini ilişkiler kanalıyla yaşayabilir.
plüto dsc çizgisiyle kavulup, venüsle sert açı aldıgı için bunu plütonun ilişkiler üzerindeki çifte vurgusu olarak yorumlayabiliriz.

eş, ilişkiler, aşk gibi her türlü venüsyen konu kayıplar, başkalaşım, dönüşüm, acılar ve yaraları sarma süreçlerine tabi olabilir.
oğlunuz, güç kazanmayı ve ayakta durmayı ilişkiler yoluyla deneyimeleyebilir.

mars oğlak burcunda ;

kanlı canlı, dominant kadınlardan hoşlanırken kendisini karşı cinse daha dolaylı biçimde gösterebilir. soğuk, duvarlı, ciddiyetli oğlak mizacı olabilir.
her daim efendi bir görünüm, ciddiyet vb. durumlardan söz edebiliriz.
hayatla ilgili elle tutulur, sağlam planları olur ve hedefine ulaşmak için ağır ağır ilerler. çok çalışır ve sabırlıdır.

oğlak soğutan bir etkide oldugu için, öfke kontrolünün de yerinde olacağını düşünüyorum.

marsı 8. evde. ilginçtir, marsı 8. evde yeralanların ölüme karşı oldukça soğukkanlı yaklaştıklarını görüyorum. ölümle ilgili soğukkanlı bir yapıları oldugu için 8. ev marsı askerlik ve cerrahlıkla özdeşleştiriyorum..

güneş dispozitörü jüpiter, 6. evde.
hizmet sektörü, kendinden bir şeyler feda edebileceği, sosyal duyarlılığı olan mesleklere yatkınlık verebilir. oğlunuz ;yardım etmekten , fedakarlıktan hoşlanan biri olacaktır.
jüpiterin bulundugu ev şanslı oldugumuz alanı gösterir. evcil hayvan sevgisi, iyi giden gündelik koşullar, çalışma sevgisi, hizmet, yüce gönüllülük, fedakarlık, yine 6. ev konuları dahilinde şifa, tıp, beslenme gibi alanlarda yetenek sözkonusu olabilir diye düşünüyorum.

jüpiter yay burcunda, yay konularından bol miktarda verir.
seyahatler, eğitim, din, felsefe, genişleme, öğrenme, yayılma gibi yay konularında şansı açık olur.
akışa bırakmak, teslimiyet, şansına güvenmek gibi faktörler sözkonusudur.

satürn 3. evde, kısa yolculukları biraz kısıtlayabilir. iletişimde engellemeler, blokaj, kendini rahat ifade edememe, içe kapanma gibi gölgeler verebileceği gibi ;
bulundugu alanda yapılanma da sağlayabilir.
iletişime yönelik konularda kariyer yapma, yapılanma istegi olabilir.
3. ev zekayı temsil ettigi için burda yerleşen satürn, zekasına güvenmemek gibi bir etkiye yol açar.
ne söyleyeceğini önceden fazlaca düşünmek, zekaya atfedilen önem, iletişim korkusu gibi şeyler aklıma gelenler..

neptün ve şiron 9. evde felsefi anlamda ilerlemeye mahal verecektir. dindar olmasa bile, maneviyatla ilgili hassasiyeti olabilceğini, ilerleyeceğini düşünüyorum.
neptün bulundugu alanı erittiği için , seyahatler ve yüksek eğitimiyle ilgili belirsizlikler olabilir. manevi içerikli ya da deniz aşırı seyahatler de bu konum için geçerli olabilir.

harita genel olarak, benim hoşuma gitti. fazla sert açısı bulunmayan, rahat yerleşimleri olan bir harita.
çağdaş'ın harita yorumu bu kadar meral abla. sormak istedigin bir şeyler olursa beklerim. sevgiler gülücük

Seranacım ço kteşekkür ederim.Oğlum sanat konusunda destekleyeceğim.sanırım resim konusunda eğitilirse birşeyler yapabilir.Dilini ise şimdiden iyi kullanıyor.diksiyon açısından değil ama bu iyi kullanma.çünkü hala 3.5 yaşında ama bazı kelimeleri doğru söyleyemiyor.ama politik konuşmaları ve sevgi gösterisini çok yapıyor.
yemek konusunda kızıma göre çok daha iyi en azından farklı şeylerin tadına bakıyor ve beğenirse ""hımmm çok güzelmiş diyor..
Çağdaş rahat bir çocuk zaten pek sıkıntıya gelemez..
emeğine yorumuna sağlık..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&rs=0&ast=
06-22-2010 01:01 AM
niniel Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

merhaba.
benim haritamı yorumlamak isteyen varmı acaba-aþk

[Resim: haritard.th.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
06-25-2010 03:47 PM
oozcetin Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Merhabalar .Siteyi yeni keşfettim.
Ben doğum haritası analizi yaptırmak istiyorum.
Yaparsanız minettar olurum.
22.Aralık 1977 ikindi vakti akşama doğru doğdum.

Şİmdiden teşekkürler...
06-26-2010 03:55 AM
aeon
Kayıtsız

misnur analizi
GÜNEŞ

-güneş oğlak burcunda

oğlak burcu,toprak elementinin öncü burcudur.zodyakta, yay burcundan sonra, 10.sırada yer alır.
oğlak için karmanın burcu denir.çünkü oğlak arazisine düşen gezegenlere ait fonksiyonları ,ilerleyen zamanlarda öğreniriz.bir kısıtlanma süresinden sonra.bunun dışında , oğlak, hayatta bir şeyleri başarmak üzere içsel bir baskı hisseder.
genç yaşından beri peşini bırakmayan bir zirve güdüsüne sahiptir.oğlak hayat amaçlarından en önemlkisi , gerçek kimliği ile toplumsal kimliğini birleştirmek ve zirve yapmaktır.
oğlak zirvede kendisini mutlu hisseder , artık güneşi parlamaya müsaiddir.zaten , doğum haritasnıda da 10.evle ,yani . kişinin kendisini zirvede hissettiği yer; oğlak burcunun evidir.
oğlak burcunun en önemli özelliklerini , sabır , metanet , çalışkanlık , kararlılık olarak saymak , yanlış bir değerlendirme olmaz.
tüm burçlar alemine bakarsan , kova ve ikizler en zeki , koç en cesur , akrep en güçlü olabilir.ancak, zirvede sadece oğlak burcunun yer işgal ettiğini fark edersin.
bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi, oğlağın zirveye çıkmak için yetersiz donanımlarını en makul şekilde kullanmasındandır.oğülak burcu matematikle özdeşleştirilir.
kışın yiyecekleri hesaplamak, kayaların üzerinden düşmemeye çalışarak atlakamak , oğlak hayvanında görülen özellilklerdir.bunlar doğal olarak hesaplama yapmayı anlatır.sanki , bu değerle oğlak insanında da vardır.
oğlak dünyevi konulardan iyi anlayan bir burçtur.sınırlı kaynakları en uygun ihtiyaçlar için dağıtmayı bilir.neredeyse , doğuştan bir iktisatçıdır.
genellikle çoğu oğlağın hayatı , benjamin button filmindeki gibidir.gülücük
olumsuz özellikleri, yalnızlığa düşkünlük, dar görüşlülük , aşırı muhafazakarlık ve esneklikten yoksunluk olarak tanımlamak yanlış olmaz.

-güneş mars karesi ;
seni tipik bir oğlak burcu insanına göre daha fevri yapacak bir açı.zaman zaman öfkelenmek gibi özelliğin , varsa , bu açı , bunun sebebi olabilir.
unutma , satürn ,neptün ve pluto etkisi olmaksızın, mars gezegeni bir yere açı yapıyorsa veya koç burcuna düşen bir gezegen varsa, bu gezegene kendini dolaysız ve fevri şekilde ifade eder.
babanı geleneksel ve asabi bir baba olarak algılamış olabilirsin.

-güneş pluto quintil
bu açı yetenekle ilgili bir açıdır.plutonun güneşe vereceği yetenekler ; liderlik etmek ve düştükten sonra ayağa kalkabilmektir.
son olarak , baban hayatının bir döneminde , bir geri dönüş yapmış veya küllerinden doğmuş olabilir.tabiki bu özellik sende de mevcut.

-güneş 4.evde ;
kişi, güneşi ,ailede ve yuvada parlatmayı sever.senin için aile , yuva ve kökler önemli olabilir.
4.evini yay kesmiş ve yönetici jupiter , 2.eve gitmiş.kazancın emlak üzerine olabilir.
ailen ve köklerin , başka bir ülkeden gelmiş veya dindar olabilir
son olarak , köklerinle ilgili belirsizlikler , aile - kökler ve yuva kavramını kafanda çok idealize edebilirsin.tabi bununla birlikte gelen hayal kırıklığıda olabilir.

MERKÜR
-merkür oğlak burcunda
merkür oğlak burcunda , söylediği sözlerin bağlayıcılığına inanan, mantık ve muhakeme kabiliyeri gelişmiş insanı anlatır.
matematiğe kabiliyetin var mı ? bilmiyorum.ancak, merkür oğlakta iyi konsantrasyon verir ve olayları yavaş yavaş neden sonuç aşamasında değerlendirebilir.
merkür oğlakta başka etkileri saklı tutarsak , çok konuşmayı sevmez.düşünceleri somut ve pratik değerler üzerinedir.
pek çok matematikçide merkür oğlak sık rastlanır.

-merkür satürn karesi
bu kareyle zihin dünyanın oldukça satürnyen ve disiplinli çalıştığını söyleyebilirim.yine , mantık muhakeme ve konsantrasyon isteyen işlerin altından kalkabilirsin.
gençliğinin ilk yıllarında kendini ifade edememiş olabilirsin veya konuşurken duraksamalar veya kekemelik bu açının getirilerindendir.

-merkür pluto karesi
8orbluk olsa da , bu açıyı da almak istedim.şüphesiz etkisini satürn kadar koyu hissetmesen de ,sana zaman zaman ketumluk , iğneliyicilik , biraz saplantılı düşünce ve inatçılık verebilecek bir açı.
olumlu olarak, fikirlerde etkileyicilik ,ikna edicilik ve konsantrasyon yeteneği , araştırmacılık özelliği verebilir.
-merkrü şiron 120 ve jupiter quintili
insanlara fikirsel tavsiyeler verebilirsin.bazen , düşüncelerinde , çözemediğin noktalar olsa da , insanları şifalandırmaktan bahsedebilirim.
jupiter açısıyla dini , mistik konuları veya yabancı dili gibi konuları çabuk kavrayabilirsin.ancak , satürn karesinden dolayı , gecikmeler mevcut olabilir.
-merkür 4.evde

merkürün bilinçaltı evi diye adlandırılan 4.evde.zaman zaman bilinçaltına dalışlar yapabilir ve çeşitli anlamlar çıkartabilirsin.
zihnin , aileni ve köklerini araştırmak isteyebilir.

YÜKSELEN BURÇ
-yükselen başak
yükselnin başak burcu, başak burcuna ait bir kişisel sitilin olacaktır.
temiz, hijyene önem veren , eleştirel , çalışkan ve biriktirici bir insan olabilirsin.
genellikle, gözünden kolay kolay birşey kaçmayan , eleştiriyi sevse de , kendine yapılmasına tahammül edemeyip alınan bir yapın olabilir.

tamir, bakım ve onarım gibi sıkıcı işlere, diğer insanlardan daha kolay katlanan bir yapın olabilir.

-yükselen yöneicisi merkür, satürnden kare almış.boyun ortalama bir başağa göre daha kısa ; gözlerin , ortalama bir başağa göre daha ufak olabilir.

- yükselen yöneticisi 4.evde olduğundan , aile kökler ve yuva gibi konuları önemsiyor olabilirsin.

...devam edecek
06-26-2010 02:04 PM
aeon
Kayıtsız

misnur analizi vol.2
MARS

-mars terazi burcunda ;
mars kişinin mücade gücünü , öfkesini , fiziksel gücünü ve bayan haritasında , hoşlandığı erkek arketipini verir.
mars terazi burcunda düştüğü kabul edilir.çünkü , terazi mars prensiplerinin gösterilmesine uygun bir burç değildir.
uyumsağlamak , huzur bozmamak gibi ilkeler marsla örtüşmez.ancak, birinci evde olması ve güneşe kare yapması , bu etkileri hafifletir.
mars terazisi olarak adaletsizlik veya haksızlık gibi durumlara karşı tepkiler veriyor olabilirsin.
mars terazisi olarak , nazik , kibar , beyefendi olan, ince jestleri olan erkekler , sana çekici geliyor olabilir.
marstan sonra , güneşte bayan haritasında beğendiği erkek tipini verir.mars terazisine biraz oğlak sosları da katabiliriz.
senden yaşça büyük veya ruhen olgun, saygı mesafesini koruyan , ciddi ve güvenebileceğin erkekler ilgini çekecektir.

VENÜS

-venüs kova burcunda ;
venüs , finas , ilişkiler ve senin kendini nasıl çekici gösterdiğinle ilgili bir gezegendir.parolası ' severim ' dir.
venüs kova bayanı olarak , kendini karşı cinse entelektüel , evrensel konulardan konuşan , özgür ve mesafeli biri olarak tanıtabilir ve bu şekilde etkilemeye çalışabilirsin.
ilişkide zaman zaman özgür bırakılmaya ihtiyacın olabilir.

-venüs jupiter karesi ;
kilo almaya meyil , rahata ve keyfe düşkünlük verebilir. maddi olarak aşırı harcamaların olabilir.
jupiter karesi venüse özgü konuları genişletecektir.ancak , kare açı olduğundan abartılar ve negatiflikler olacaktır.

-venüs ay kavuşumu ;

venüs ay kavuşumuyla , bayan arketipinde kovaya özgü soğukluk biraz azalacak , anaç bir arketip geliştime ihtimalin artacaktır.
kova , başak ve oğlak soğuk ve mesafeli, burçlardır.ay kavuşum , soğüuk kova etkisini azlatır ve seni daha besleyici kollayıcı yapar.

7.EV

7.ev , hayatımıza çektiğimiz kişileri gösterir .bu kişiler bizde olmayan veya olsa da farkında olmadığımız özellikleri taşırlar .
balık burcuna özgü özellikler gösteren , duygusal hassas , mistik veya sanatçı yönü olan kişileri hayatına çekebilirsin.
bu kişilerden olumlu olarak , duygulara nufuz etmek , merhamet gibi özellikleri ; olumsuz olarak da , gereksiz kırılganlıklar ve kabrisler görebilirsin.

-7.ev yöneticisi 2.evde
açıkçası açıları olumlu olsaydı , zengin bir eş diyebilirdim.ancak, eşten veya ortaklıktan dolayı , maddi kaybın olmuş olabilir.
8.ev yöneticisi marsta , güneşe kare yapmış ve terazide , hayatına giren erkek figüründen dolayı , ortak kaynaklar veya mirasla ilgili , kayıplar yaşayabilirsin.son olarak , eşinden para gelmesi durumu olmayabilir.

AY

- ay kovada
ay kovası olarak , zaman zaman özgür ve farklı hissetmek temel duygusal motivasyonun olabilir.
ay kovaları duygularını göstermeyi genel olarak sevmezler.mesafeye ihtiyaç duyabilirler.
anne algın , biraz mesafeli ve sıradışı bir anne şeklinde olmuş olabilir.
ayın bulunduğu burcun ve evin konularını genel olarak , doğuştan bildiğimiz kabul edilir.
sende kova ve 5.ev konularını biliyorsun.çocuklar ,spekülasyon gibi konular sana duygusal tatmin sağlayabilir.ancak, 5.ev yöneticisi satürn , plutoyla kavuşmuş.
5.evle ilgili , krizler ve gecikmeler de deneyimleyebilirsin.

- ay kiron kare ;
çeşitli duygusal takıntılar geliştirebilirsin veya göğüs hastalıklarına yakalanabilirsin.annen, biraz temizlik düşkünü bir insan olabilir.

SATÜRN

-satürn terazi burcunda ;
satürnün bulunduğu burç ve ev konularında doğuştan kısıtlanırız.satürn karmanın gezegenidir .
kendisinin ceza ve borç fonksiyonları vardır.cezadır , çünkü beşeri yoksunlukları anlatır.borçtur ; çünkü eski yüklerini satürn vasıtasıyla kısıtlanarak ve egon törpülenerek ödersin.

sende terazi burcuna ve 2.eve , yani i,kiside aklıma finası getirdi , maddi değerlerini oluşturmak konusunda kısıtlamaya uğrayabilirsin.

plutonunda burada olduğunu varsayarsak, maddi açıdan güç elde etmek , senin için fazla önemli olabilir.ancak , satürn kısıtlaması var.

son olarak , 6.ev yöneticisi satürn , plutoyla kavuşumda , 2.evde
parayı bir devlet işinden kazanabilirsin.
kemik hastalıkları veya psikolijk kökenli hastalıklara da yakalanabilirsin.

KİRON

-kiron 9.evde ;
kironun en önemli özelliği , bulunduğu konumu sert etkilerde yaralayıp zehirlemesi , yumuşak açılarla da şifalandırmasıdır.
şironda , kendimize menfaatiğmiz olmasa da , başkalarının yaralarını sarabiliyoruz.egoyu törpülüyen bu özelliklerinden ötürü ,maneviyatla bağlantısı olduğu söyleniyor.
haritanda 9.evde bulunuoyr.maneviyatla veya varoluşla ilgili ,kafanda çözemediğin soruların olabilir.ancak, insanalra güzel tavsiyeler verebilirsin.
veya, yükseköğretim, yurtdışı konularında da aynı durumdan bahsedebilirim.
varoluşla ilgili çok sistmeli ve kapsamlı (şiron gibi )çalışmalar yapman , senin açından faydalı olabilir.

son olarak, 10.ev yöneticisi , merkür satürn karesi almış.devletin yanında çalışmak veya kariyerinde gecikmeler aklıma geldi.toprak evlerinde satürn kareleri var.maddi
açıdan kısıtlanmalar olabilir.

-son-
06-27-2010 05:09 PM
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Zaman ayırdığın için teşekkürler aeongülücük

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
06-27-2010 05:41 PM
« Önceki | Sonraki »

Konu Kapalı 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,653 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,807 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 30,538 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 120,617 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 11,040 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,948 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,362 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,531 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Harita analizi justicee 13 21,808 10-22-2018 01:03 AM
Son Mesaj: kayasran
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,920 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 3 Misafir