Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gördüğümüz Rüyalar ile Gezegen,Ev ve Açıların bağlantıları
Yazar Mesaj
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

RE: gördüğümüz rüyalar ile gezegen,ev ve açıların bağlantıları
(08-10-2010 05:24 PM)sessizgidiş Yazılan:  Duaların ve sözlerin anlamı var derken bunu biraz daha acabilir msin canım,bilgilenmek isterim..mesela enerjinin yoğun olduğu konularda telepati falan tarzı şeyler olyuo bunu gibi bişey mi

Telepati ile yakından uzaktan bir alakası varmıdır bilemem sessizgidiş ama,ağzımızdan çıkan her sesin olduğu gibi Kuran ayetlerinin de ciddi bir enerji boyutu vardır.Bunu nazar,büyü gibi durumlarda belli Kuran ayetlerinin belirli sayılarda okunarak Allahın izni ile şifa bulunması örneğinde görebiliriz mesela.

Ahmet Marankiyi biliyorsundur, bu enerji konusunda epeyce araştırma da bulunmuş ,iyi bir birikim sahibi diyebilirim.Ondan bir alıntı :

Kur’an'ın Mucizesi

Yapılan araştırmalar ve teknik ölçümler sonucu varılan sonuçta ilahi kitaplardan "Kur’ân'ın her harfi, her kelimesi, her ayeti yani cümlesi, her suresi, her cüzü yani Kur’ân'ın tümü mucizelerle doludur" diyebiliriz.

Mesela, Kur’ân'ın her harfinde 6 enerji boyutu -hüddam- yani görevli bir enerji boyutu görüntülenmiş; ayrıca her kelimenin hem harfleri hem de kelime olarak ses dalgalarının uyumuyla ayrı enerji özellikleri tespit edilmiş, ayet ve sure olarak ele aldığımızda da birbiriyle kıyaslanmayacak ölçü ve boyutlarda yine çok daha başka enerji boyutları ortaya çıkmıştır.

Bütün bu boyutların alan ve canlılarda olağanüstü etkileri ve boyutları da yine ayrı ayrıdır.
Kur’ân'da açıklamasının yapılması halinde dünya insanlığının bir anda iman etmesine sebep olacak çarpıcı ayetlerin ses uyumu, etkileri ve canlılara olağanüstü tesirleri ve boyutları vardır.

Umarım yardımcı olabilmişimdirgülücük

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
08-11-2010 06:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
asena Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

(08-11-2010 06:31 PM)Vena Yazılan:  
(08-10-2010 03:02 PM)asena Yazılan:  öncellikle yeni açtığım bu konu benim birkaç gündürkafamı kurcalıyor
hangi bölüme açsam bu konuyu diye debelendim durdum sitede böyle bir konu olmadığı için bu bölüme yazmayı uygun gördüm
son 2.5 yıldır çok enteresan rüyalar görüyorum.nasıl diyeyim.
mesele size saçma gelebilir belki.aranızda böyle şeyler yaşayan da olabilir bilemem.ama beni sadece onlar anlar son 2.5 yıldır sabahları uyanmaya yakın bedenime bir uyuşukluk çöküyor etrafı görebiliyorum ama sankibütün bedeni uyuşmuş elime konssantre olup kaldırmaya çalışıyorum elimi kaldırdımmı bedenim çözülüyor 3 dk olmadan gene yatıyorum tekrar başlıyo.ve bedenim çözüldükten sonra kalkarken bir yorgunluk çöküyor vücuduma en az 5 dk beklemem lazım genellikle sabah 9. 10 11 yada sabaha karşı oluyor bu durum bi enerji hissediyorum bana dokunuyor ama ne zaman olursa olsun aynışekilde oluyo hiç bir değişiklik olmuo.internetten araştırdım karabasan(UYKU FELCİ) denen şey ile alakası yok ve bu olay oldumu 3,4 ayda bir ve 3,4 gün üstüste oluyor alıştım artık korkmuyorum .

Uyku felciyle neden alakası yok diye düşünüyorsunuz?

çünkü uyku felcinde zorla ilişkiye girmeye çalışılmıo herhalde ve hep de aynı şekilde oluo kendimi zorlada olsa kaldırabiliyorum ama uyuduğumda tekrar oluo

http://twitter.yfrog.com/htastrow2gw02as...ephig?sa=0
08-12-2010 12:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(08-12-2010 12:14 AM)asena Yazılan:  
(08-10-2010 03:02 PM)asena Yazılan:  öncellikle yeni açtığım bu konu benim birkaç gündürkafamı kurcalıyor
hangi bölüme açsam bu konuyu diye debelendim durdum sitede böyle bir konu olmadığı için bu bölüme yazmayı uygun gördüm
mesele size saçma gelebilir belki.aranızda böyle şeyler yaşayan da olabilir bilemem.ama beni sadece onlar anlar son 2.5 yıldır sabahları uyanmaya yakın bedenime bir uyuşukluk çöküyor etrafı görebiliyorum ama sankibütün bedeni uyuşmuş elime konssantre olup kaldırmaya çalışıyorum elimi kaldırdımmı bedenim çözülüyor 3 dk olmadan gene yatıyorum tekrar başlıyo.ve bedenim çözüldükten sonra kalkarken bir yorgunluk çöküyor vücuduma en az 5 dk beklemem lazım genellikle sabah 9. 10 11 yada sabaha karşı oluyor bu durum bi enerji hissediyorum bana dokunuyor ama ne zaman olursa olsun aynışekilde oluyo hiç bir değişiklik olmuo.internetten araştırdım karabasan(UYKU FELCİ) denen şey ile alakası yok ve bu olay oldumu 3,4 ayda bir ve 3,4 gün üstüste oluyor alıştım artık korkmuyorum .

çünkü uyku felcinde zorla ilişkiye girmeye çalışılmıo herhalde ve hep de aynı şekilde oluo kendimi zorlada olsa kaldırabiliyorum ama uyuduğumda tekrar oluo

Uykuda size tecavüze mi yelteniliyor ?Sanırım yalnış anladımsaskin.w
08-12-2010 12:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkürijüp Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 2

Ben çok rüya görüyorum daha çok bilinç altıma ait rüyalar oluyor.4 . evinde rüyalarla bağlantısı olabilir mi

pladicus
http://img7.ressim.net/out.php/i5646564_...-19172-gif
whole
http://imageshack.us/f/535/astro2gw52serapcardakhw.gif/
08-12-2010 12:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
asena Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(08-12-2010 12:19 AM)melis_bk Yazılan:  
(08-12-2010 12:14 AM)asena Yazılan:  

Uykuda size tecavüze mi yelteniliyor ?Sanırım yalnış anladımsaskin.w

tecavüz değil ilişkiye girmeye çalışıo ama ben beynim ile kendimi kaldırıp engelleyebiliyorum sonuçta uyku felci böyle bişi değil ne yapsam bilmiyorum

08-12-2010 12:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

zorla cinsel ilişkiye girme çabasına tecavüze yeltenmek denir zaten benim merakım bunu yapan kim?
08-12-2010 12:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Asena kesinlikle psikolojik bir sendrom bu ve bende çok yaşadım, rüyalarımı anlatamam, çünkü cidden çok değerli rüyalarda görmüşümdür, neptünyen esintili fantastik rüyalarımda olmuştur, bazen de cidden uyarıcı ve tekamülü sonradan önüme çıkan çok rüyalar gördüm, daha sonraları her nedense biliçaltındanmıdır değilmidir çok ender rüya görmeye başladım, senin yaşamış olduğun kendini uyandırabilme, geldiklerini farketme ve tepki verip elini veya vucudunu hareket ettirerek kendini zorla uyandırmaya çalışma hepsi bende de oldu, evet önceden ürküyordum, sonra alıştım, hatta Garavu nun yazmış olduğu cinler konusunda bile bununla ilgili birşeyler yazmıştım, beni vurduklaını ve tepki verdiğimi karşılıklı bir yumruklaşma yaşadığımı ve sırf tepki verdiğim için başta çok üstüme gelip her defasında daha aşırı kaçılan bir durumdu, sonra cidden korkmayıp ben onlarla uğraşmaya başlayınca zamanla azaldı ve artık yaşamıyorum.. Yalnız değilsin canım, ancak bunun ciddi psikolojik bir boyutu olduğunuda biliyorum, psikolojik destek şart buna emin ol Asena..verygood
08-12-2010 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
asena Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(08-12-2010 12:43 AM)Venüs Yazılan:  Asena kesinlikle psikolojik bir sendrom bu ve bende çok yaşadım, rüyalarımı anlatamam, çünkü cidden çok değerli rüyalarda görmüşümdür, neptünyen esintili fantastik rüyalarımda olmuştur, bazen de cidden uyarıcı ve tekamülü sonradan önüme çıkan çok rüyalar gördüm, daha sonraları her nedense biliçaltındanmıdır değilmidir çok ender rüya görmeye başladım, senin yaşamış olduğun kendini uyandırabilme, geldiklerini farketme ve tepki verip elini veya vucudunu hareket ettirerek kendini zorla uyandırmaya çalışma hepsi bende de oldu, evet önceden ürküyordum, sonra alıştım, hatta Garavu nun yazmış olduğu cinler konusunda bile bununla ilgili birşeyler yazmıştım, beni vurduklaını ve tepki verdiğimi karşılıklı bir yumruklaşma yaşadığımı ve sırf tepki verdiğim için başta çok üstüme gelip her defasında daha aşırı kaçılan bir durumdu, sonra cidden korkmayıp ben onlarla uğraşmaya başlayınca zamanla azaldı ve artık yaşamıyorum.. Yalnız değilsin canım, ancak bunun ciddi psikolojik bir boyutu olduğunuda biliyorum, psikolojik destek şart buna emin ol Asena..verygood

cnm çok teşekkür ederim yazdıkların için psikolağa mı gitsem kuran mı okutsam diye düşünüyorum karakara ne yapsam bilmiyorum aslında onlardan korkmaya gerek olmadığını düşünüyorum çünkü biz onllardan güçlüyüz ama en savunmasız oldğun anda yanı uykunda oluşuo bu durum psikolojik diyorum ama bi yandanda acaba cinlerlle bir ilgisi olabilirmi diyorum nedense sabah vakitlerinde oluo bu olay birde haritamda merkür 12.evde ve neptün ile karşıtaçı yapmış diolar bana etkisi nedir öğrenebilirmiyim ne zaman geçicek onuda bilmiyorum

08-12-2010 01:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Sevgili Asena bir psikoloğa kesinlikle gitmen gerektiğine emin olmalsın canım, yardım alman seni daha da kuvvetlendirecektir, ayrıca 12. evdeki merkürünün sadece neptünle karşıtaçısı olması bu durumu açıklamıyor, evet aldatıcı ve gördüklerinde ilahi bir sezinleme ile abartılı hayallere sebep olabilir, daha çok yaşadıklarını neptün sana seni ilahi yönden farklı olrak yaradılmış gibi gösterip kandırabilir, ancak akrep burcunda ve 4. evde yerleşen plüto ile trine açıyada sahip durumda merkürün, plüto ve akrep tecavüz konuları ile birebir ilgilidir, yeraltında, içdünyanda saklı olanları rüyaların ve enerji duyumlu algılamalarınla yaşıyor olabilirsin, acaba ailede böyle bir duruma maruz kalmış biri varmı diye aklıma ister istemez bir soru takıldı, plütonun 4. evde, aile yuva evinde olması, geçmiş kaynaklı bir durumun getirisimi diye düşündürüyor açıkçası.. Sen ne dersin Asena??
08-12-2010 04:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
asena Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(08-12-2010 04:05 PM)Venüs Yazılan:  Sevgili Asena bir psikoloğa kesinlikle gitmen gerektiğine emin olmalsın canım, yardım alman seni daha da kuvvetlendirecektir, ayrıca 12. evdeki merkürünün sadece neptünle karşıtaçısı olması bu durumu açıklamıyor, evet aldatıcı ve gördüklerinde ilahi bir sezinleme ile abartılı hayallere sebep olabilir, daha çok yaşadıklarını neptün sana seni ilahi yönden farklı olrak yaradılmış gibi gösterip kandırabilir, ancak akrep burcunda ve 4. evde yerleşen plüto ile trine açıyada sahip durumda merkürün, plüto ve akrep tecavüz konuları ile birebir ilgilidir, yeraltında, içdünyanda saklı olanları rüyaların ve enerji duyumlu algılamalarınla yaşıyor olabilirsin, acaba ailede böyle bir duruma maruz kalmış biri varmı diye aklıma ister istemez bir soru takıldı, plütonun 4. evde, aile yuva evinde olması, geçmiş kaynaklı bir durumun getirisimi diye düşündürüyor açıkçası.. Sen ne dersin Asena??
öncellikle yorumların için teşşekkür edreim venüscümailemde böle yaşanmış bir durum yok bende böle bir duruma maruz kalmadım.
ama bunu yaşamamım sebebi ne olabilir bende bilmiyorumgerçekten onlar yapıyor ise bunu yapmalarının sebebii nedir bilmiyorum fikri olan varsa paylaşsın

08-12-2010 04:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Baskın Gezegen ilerizekali 23 50,353 04-15-2020 01:18 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Gezegen Saatleri ve Günleri Libra 18 26,112 04-18-2017 05:14 PM
Son Mesaj: capri
  KAPTEYN(Yeni Keşfedilen Bir Gezegen) aslında 3 6,329 06-09-2014 06:03 AM
Son Mesaj: sheclub