Değerlendir:
  • 21 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Düğümleri Evlerde
Yazar Mesaj
Karpuzseverim Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: Ay Düğümleri Evlerde
(06-26-2007 08:12 PM)yaren Yazılan:  Güney Düğüm 2. Kuzey Düğüm 8. EVDE
Çocuklukta kazandıkları çok katı değer yargılarına sahiptirler. Başkalarının bakış açılarını, değer yargılarını ve inançlarını dikkate alıp bunlara saygı duyarak daha esnek olabilirler.

Parayı sahiplenme ve cimrilik görülür. Uzun vadede değerlenecek ve kar getirecek şeylere para yatırırlar. Sezgi güçleri sayesinde, özellikle maddi konularda ne olacağını önceden kestirebilirler Onlara göre para çok zor kazanılan değerli bir şeydir.

İnsanın kendi kendine yetmesi gerektiğine inanırlar. Başkalarından destek almak, yardım görmek onlara göre zayıflık belirtisidir. Hem yardım almayı hem de yardım etmeği öğrenmeleri gerekecektir. Acı, üzüntü, kriz gibi şeyler yaşayarak değişeceklerdir. Büyü, fal, kehanet, mistik konularla ilgilenirler

Bunca zaman Placidusla Kad7/Gad1 olarak değerlendirmiştim ve bana uymadığını düşünmüştüm Whole signa göre yukardaki gibi ve gerçekten bu kadar olur :D

=>Haritam<=
04-15-2020 11:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
KBE Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 2

RE: Ay Düğümleri Evlerde
kad yöneticisinin bulunduğu ev ise kada giderken yanında götürmen gerekenleri söyler. "bu eve bunlarla gideceksin" der adeta. hatta bu, bazen gad yöneticisyle de birleşebilir. bu açı, kazanılan ustalığın bu enkernasyonda da lazım olduğunu gosterir.
05-24-2020 02:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ay Düğümleri Burçlarda yaren 73 67,941 11-03-2019 05:53 PM
Son Mesaj: Birsel
  Ay Düğümleri ve Gezegenler vivienleigh 83 89,462 10-03-2019 11:37 AM
Son Mesaj: yagmurimu
  Ay Düğümleri Üzerinde Dolunay yagmurimu 0 3,527 03-27-2019 04:29 PM
Son Mesaj: yagmurimu

Forum'a Git: