Değerlendir:
  • 73 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pluto Evlerde İrdeleyelim
Yazar Mesaj
shinigami Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: Pluto Evlerde İrdeleyelim
(04-18-2018 04:49 PM)Ahmeedd Yazılan:  
(04-18-2018 03:07 PM)shinigami Yazılan:  @ahmeedd bey, bu çok güzel bir bilgi. Benimde plutom 4 evde ve evimde hep kendimi bildim bileli karmaşa olmuştur. Haritamda da pluto güçlü. Kad boğada ve 10 evde. aslında tüm işaretler "evini, karmaşayı bırak ve ayakların üzerinde durmanın bir yolunu bul, uzaklaş" diyor. Peki pluto bulunduğu evde iyicil etkilere sahipse de mi aynı etkiye yoğunlaşır?? Konuyu biraz daha detaylandırır mısınız?

İyicil plutonun gücü azalmıştır otomatik olarak, o evle alakalı olan sorunlar yine yaşanır sadece daha gelip geçicidir. Farklı bir durum yok. Yine karşıt eve gidin.

Teşekkürler @Ahmeedd hocam.

Haritam;

Whole signs; https://i.hizliresim.com/oONGO7.png
Camoanus; https://i.hizliresim.com/lONJWB.png
Pladicus; https://i.hizliresim.com/y0pY39.png

2018 solar return; https://i.hizliresim.com/rONWJV.png
04-18-2018 11:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Marie Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 5

RE: Pluto Evlerde İrdeleyelim
5.evde satürnle aşk yaşadığı için kendilerinden beklentim düşük. Gölge etmesin başka ihsan istemem :D
04-19-2018 12:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

(04-19-2018 12:31 AM)Marie Yazılan:  5.evde satürnle aşk yaşadığı için kendilerinden beklentim düşük. Gölge etmesin başka ihsan istemem :D

Benimde 5. Ev saturn.Ne anlamda söyledin bunu?
04-19-2018 10:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(04-19-2018 12:10 AM)shinigami Yazılan:  
(04-18-2018 03:59 PM)BayanKararsız Yazılan:  
(04-18-2018 01:22 AM)Ahmeedd Yazılan:  4 teyken 10 evet.
@justicee ben teşekkür ederim ne demek gülücük

Teşekkürler, doğru aslında. Plüto 4.evimde ve anne-babam ayrıldığı zaman resmen kariyer odaklı bir hayata geçtim, millet lise 1 de yatarken ben aklımda olan bölümler için en yüksek olan okulların nereler olduğuna bakardım ve hedefimi koymuştum bile. A değil, B planı olan bölümlerden biri oldu ama nasıl bir odaklanma ve nasıl transitler yaşadıysam en yükseklerden birini kazandım, yani kariyerime ve istediğim yaşama kendimce yatırım yaptım, ha şu anda da başarısızım ama umarım bunu da aşacağım. Teşekkürler tekrardan Ahmeedd

Benimde pluto 4 evde. Özellikle baba ile ilgili hala bile sıkıntı çekerim. Evin problemi hiç bitmez ve ben sürekli kendimi bunları çözmeye çalışırken bulurum. @bayankararsız ben bu yaşıma kadar daha çok aileyi düzenlemeye, yardım etmeye çalıştım ama problem küçülmedi.sen öngörülü davranıp kendine yatırım yapmışsın. Bu çok güzel. Eminim çok daha güzel günler ve başarılar seni bulacak.
Bende artık yönümü 10 ev konularına çevirdim. Kad orada dürtüyor. Nasıl bir eziyet anlatamam. Her gün çırpınıyorum. Fakat aileden umudu kestim. Artık böyle sonşanacağını düşünüyorum. Artık kendi gemimi inşaa etmeye çalışıyorum. Pluto beni de dönüşüme itiyor...

Bizde de sıkıntılar hala zaman zaman devam ediyor ama görmemeyi ve kendi dünyama odaklanmayı öğreniyorum.Görmeyince bir yerden sonra bitmese de bitti gibi oluyor.Annemle iletişim kopukluğunu çok yaşadım,artık olduğu kadar,sevgimi saygımı yine eksik etmiyorum ama çok bir beklentiye de girmiyorum,inşallah hepimizi çok güzel günler bulacak Shinigami,umarım sen de yapabilirsin gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
04-20-2018 03:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

12. evdeki plüton sinsi düşmanlar çeker mi?

Bilgili değil, ilgili.
10-16-2018 05:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

(10-16-2018 05:00 PM)Feslegen Yazılan:  12. evdeki plüton sinsi düşmanlar çeker mi?

Pluton sinsi değildir. Gizli ve güçlü düşmanları çekebilir ama wholesigne göre 12. Evinde değil ben 12. Evde olarak yorumlamazdım şahsen, tabiki herkesin harita ev seçimi farklı olduğu için orası senin tercihine kalmış

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
10-17-2018 01:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-17-2018 01:55 AM)zeynepelif Yazılan:  
(10-16-2018 05:00 PM)Feslegen Yazılan:  12. evdeki plüton sinsi düşmanlar çeker mi?

Pluton sinsi değildir. Gizli ve güçlü düşmanları çekebilir ama wholesigne göre 12. Evinde değil ben 12. Evde olarak yorumlamazdım şahsen, tabiki herkesin harita ev seçimi farklı olduğu için orası senin tercihine kalmış

Hmm.. Cevabınız için teşekkür ederim. Gizli olabiliyor evet. Kendi halimde biriyken bazen gördüklerime, hissettiklerime anlam veremiyorum. Ciddi boyutta bir durum olmasa bile enerjilere karşı çok hassasım.
Ev sistemi konusunda kafam karışık baya, transitleri gözlemleyerek anlamaya çalışıyorum ve şuan için jüpiter akrep geçişi daha çok 12. ev etkisi yaratmış gibi geliyor bana ama gözlemlemeye devam bakalım.

Bilgili değil, ilgili.
10-17-2018 03:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

(10-17-2018 03:35 AM)Feslegen Yazılan:  

Hmm.. Cevabınız için teşekkür ederim. Gizli olabiliyor evet. Kendi halimde biriyken bazen gördüklerime, hissettiklerime anlam veremiyorum. Ciddi boyutta bir durum olmasa bile enerjilere karşı çok hassasım.
Ev sistemi konusunda kafam karışık baya, transitleri gözlemleyerek anlamaya çalışıyorum ve şuan için jüpiter akrep geçişi daha çok 12. ev etkisi yaratmış gibi geliyor bana ama gözlemlemeye devam bakalım.

Transitler eve girdiği an etki edecek diye bir şey yok.
Transitler nataldaki gezegenlere açı yapınca ( 0 -60 - 90 - 120 -180) etki gösterir
Jüpiterin seni daha yeni etkilemesi gezegenlerinin 25 - 30 derece arasında olmasından kaynaklı. Senin için ev bazda etkiler daha hafif geçmiş. Şimdi ise gümbür gümbür etkiliyor olmalı

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
10-17-2018 01:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-17-2018 01:43 PM)Libra Yazılan:  
(10-17-2018 03:35 AM)Feslegen Yazılan:  

Transitler eve girdiği an etki edecek diye bir şey yok.
Transitler nataldaki gezegenlere açı yapınca ( 0 -60 - 90 - 120 -180) etki gösterir
Jüpiterin seni daha yeni etkilemesi gezegenlerinin 25 - 30 derece arasında olmasından kaynaklı. Senin için ev bazda etkiler daha hafif geçmiş. Şimdi ise gümbür gümbür etkiliyor olmalı

Çok somut, önemli şeyler yaşamadım evet zaten pek hareketli, dışa dönük bir hayatım da yok, fırsatlar için öylece durmamak, evde oturmamak lazım demişti Oğuzhan Ceyhan gülücük Ama transit başladığı anda olumlu enerjiyi fark ettim ve gerçekten ruhen olumlu bir sene geçirdim, bu benim için çok önemliydi, hayatımda dengeye yaklaştığımı hissetmeye başladım, bir yenilenme enerjisi oldu ve çevreden de fark edildiği oldu. Şuan için AC noktasına yaklaşmasıyla alakalı ekstra bir farklılık yok ama bakalım, bekliyorum gülücük

Bilgili değil, ilgili.
10-17-2018 03:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

Libracım evlere girdiği an etki edecek diye birşey yok cümlene katılmıyorum çünkü;
Astrologların Aylık, yıllık burç yorumlarını yükselen burcumuza göre okuduğumuzda birçok yorum isabetli olur ki astrologlar bizim hangi gezegenimizin kaç derece olduğunu bilmeden genel yorum yaparlar. Zaten bir gezegenin burç değiştirmesi enerji değiştirmek demek yani burç değiştirmesi ev değiştirmesi demek. Bu yüzden bir gezegen burç değiştirince bulunduğu ev konularını ve gezegenin sembolik ifadelerini gündeme getirir , haa tabiki nataldeki gezegenlere açı yapınca kişiye göre yorum burda önem kazanır bu yüzden kişisel horoskoplarımız var bu yüzden herkes aynı kaderi yaşamıyor ama aylık burç yorumunuzda bile yükseleninize göre astrologlardan yorum dinlerseniz illaki atıyorum 3. Evinizden venüs geçiyordur ve o ay sıksık biryerlere gezinip durursunuz..gezegenlerinize açı yapmasa bile 3. Ev konuları aktifleşmiş olur. Yani wholesigni dikkatle gözlemleyin derim. Mesela şu çok net çalışıyor asc dsc ıc mc aksları açı alınca buna katılıyorum işte çünkü bu akslar çok kritik noktalar gerçekten. Placidus yada diğer ev sistemlerindense, aksları gözlemleyin derim çok aktif noktalar.

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
10-18-2018 01:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Plüto => Şüphe => Paranoya astrosohbet 36 53,365 05-09-2018 01:08 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Plüto Burçlarda Angel 36 59,838 04-25-2018 04:06 AM
Son Mesaj: cancimini
  Plüto ve Ayıklama astrosohbet 29 41,777 10-03-2017 03:14 PM
Son Mesaj: capri