Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.63 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Yengeç
Yazar Mesaj
amethyst23 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Ay Yengeç
Ama uygun bir dönem olmalı.. dolunay uygun değilse mesela ne zaman? Yani yanındakinden daha kolay etkilendiği bir dönem, olumlu karar almaya daha yatkın olduğu bir dönem, güvenmeye daha çok ihtiyacı olduğu bir dönem vs. ona göre adım atmak bizi astrolojiyle ilgilenmeyenlere göre bir adım ileri taşımalı diye düşünüyorum..

Sinastri:

http://imageshack.us/photo/my-images/84/...zmavi.gif/

D. Haritam:

http://imageshack.us/photo/my-images/823...thyst.gif/
05-30-2012 06:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zorlamak Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

ay yengeç iyi ama ailesine yakın çevresine iyi..çünkü birini yardıma ihtiyacı olduğunda onu öyle bırakıp gider..ve anlamaya çalışmaz bencil davranır..asla ay balık kadar iyi olamaz kıyaslanamaz bile balığın merhametini geçemez !

haritam
http://bit.ly/1Ba0i6W

Eğer anahtarları sendeyse bütün kapılar sonuna kadar açık.Eğer bakmayı bilmiyorsan açık olsa da kapılar göremezsin .
Hergün aynı şeyleri yaptığın için boş bakmaya başlarsın işte o zaman detayları kaçırırsın.Kaç kişi senle aynı yere bakıyor
her gün.Kaç kişi geçiyor farketmeden.sen de onlardan biri olursun eğer göremezsen.
08-29-2012 05:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aisha Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(08-29-2012 05:58 PM)zorlamak Yazılan:  ay yengeç iyi ama ailesine yakın çevresine iyi..çünkü birini yardıma ihtiyacı olduğunda onu öyle bırakıp gider..ve anlamaya çalışmaz bencil davranır..asla ay balık kadar iyi olamaz kıyaslanamaz bile balığın merhametini geçemez !

Katılmamak elde değil. Ay Yengeciyim. Bencilliğimi Güneş Akrepliğime bağladım hep ama insan azcık da olsa hiç mi yardımsever olmaz değil mi.

Burası çok yakında güncellenecek...
09-03-2012 07:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
i3erat Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: Ay Yengeç
Saygıdeğer ay yengeçler ; 1 saat boyunca ilişki için gelecek hakkında olumlu konuşup daha sonraki 1 saat boyunca(evde olunan süre boyunca ) red etmenizin sebebi nedir?

Teşekkürler

"Kusursuzdur ya Allah, O'nu sevmek kolaydır. Zor olan hatasıyla sevabıyla fani insanları sevmektir. Unutma ki kişi bir şeyi ancak sevdiği ölçüde bilebilir. Demek ki hakikaten kucaklamadan ötekini, Yaradandan ötürü yaratılanı sevmeden, ne lâyıkıyla bilebilir , ne lâyıkıyla sevebilirsin." Hz.Şems-i Tebrîzi (k.s)
09-10-2016 11:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Bir yerde okumuştum. Ayın gel-git etkilerinden en çok ay yengeç etkilenirmiş ve duyguları gün içinde en az 4 kere değişirmiş gülücük

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
03-05-2017 10:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(03-05-2017 03:41 AM)Nun Yazılan:  
(09-10-2016 11:09 AM)i3erat Yazılan:  Saygıdeğer ay yengeçler ; 1 saat boyunca ilişki için gelecek hakkında olumlu konuşup daha sonraki 1 saat boyunca(evde olunan süre boyunca ) red etmenizin sebebi nedir?
Teşekkürler
Uzun süre geçmiş ama, Ay'ının yengeçte olması yeterli bir neden. Ay medcezirlidir ve bundan en çok ay yengeçler etkilenir. Engel olunamaz iniş-çıkışlar. Bir süre kendi haline bırakın onları, geçer.
Temiz, aydınlık yüzleri oluyor bir de genelde, ay terazilerle kapışırlar bu konuda ^^

Ay burçlarının durumları elbet farklı ama kızım terazi, ay yengeç daha bebek tabi ama bu pırıl pırıl yüzün pek değişeceğini sanmıyorum ask

Bi de bu sevimliliğini ay yengeçten mi alıyor neyse, bir dışarı çıkalım en az 10 kişi çevirip seviyor. Bir de güleç yüzlü, herkese bi cilveler filan sürprizzz
Çok fena olacak kızım karamsar
deli gibi ilgi manyağı. El kadar bebe nerden bilir şöyle şeyleri diyorsun ama biliyor acaba

03-09-2017 02:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Bende öyleymişim , annem beni sokağa çıkardığında herkes çeviriyormuş hatta burnum cok güzeldi eskiden akrabaların hepsi "ay hokka gibi hokka gibi" dediğü bi gündü hiç unutmam annem evde gün yapıyordu beni gören "ay kız bunun burnu hiç bize benzememiş " dedi. O gün ekmek almaya giderken araba geliyo diye koşuyordum karşıya birden kaldırıma takılıp düştüm. Burnum o günden beri kemerli :D

Konuyla alakasız ama ay yengeç e karşıt ayım var.

Ay yengeçlerin vücut hatlarından direk tanıyorum. Yengeç ne kadar göğüs temsil etse de basenleri olıyor yada basenden bacağa doğru iniş şekili hepsinin aynı ve tabiki yürüyüşleri. Yükselen yay ile birleştiğinde gerçekten güzel bir fizik verdiğini düşünüyorum. Genellikle ay yengeçleri çekiyorum Koçtan dolayı. Ama anlaşamam kendileriyle. Mantığıma çok ter s davranışlar sergiliyorlar hatta genelde benim başaramadığım her hangi bir şeyi hiç emek sarfetmeden yaptıklarını dile getirmelerinden birinin ay yengeç olup olmadığını anlarım. Ayrıca ben kendimi kontrol edemem pat diye sinirlenince ağlarım ama ay yengeçler çok iyi nerde ne zaman ağlamak isterse yapabiliyor bunu...

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
03-09-2017 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(03-09-2017 07:45 PM)Alejandro Yazılan:  Bende öyleymişim , annem beni sokağa çıkardığında herkes çeviriyormuş hatta burnum cok güzeldi eskiden akrabaların hepsi "ay hokka gibi hokka gibi" dediğü bi gündü hiç unutmam annem evde gün yapıyordu beni gören "ay kız bunun burnu hiç bize benzememiş " dedi. O gün ekmek almaya giderken araba geliyo diye koşuyordum karşıya birden kaldırıma takılıp düştüm. Burnum o günden beri kemerli :D

Konuyla alakasız ama ay yengeç e karşıt ayım var.

Ay yengeçlerin vücut hatlarından direk tanıyorum. Yengeç ne kadar göğüs temsil etse de basenleri olıyor yada basenden bacağa doğru iniş şekili hepsinin aynı ve tabiki yürüyüşleri. Yükselen yay ile birleştiğinde gerçekten güzel bir fizik verdiğini düşünüyorum. Genellikle ay yengeçleri çekiyorum Koçtan dolayı. Ama anlaşamam kendileriyle. Mantığıma çok ter s davranışlar sergiliyorlar hatta genelde benim başaramadığım her hangi bir şeyi hiç emek sarfetmeden yaptıklarını dile getirmelerinden birinin ay yengeç olup olmadığını anlarım. Ayrıca ben kendimi kontrol edemem pat diye sinirlenince ağlarım ama ay yengeçler çok iyi nerde ne zaman ağlamak isterse yapabiliyor bunu...

Kızımın şu an burnu çok güzel ama büyüyünce mecbur değişecek, çünkü hem anasının hem babasının burnu kemerli :D

Kızım yükselen kova dansy 4. evi ikizler saskin.w sezeryan olmasına rağmen (planlı bir sezeryan değildi) 4. evi benim burcuma denk düştü.

Yalnız ben yengeç burçlarını hiç sevmem yaaa simdi-kızdım bi de ay burcu daha belli eder kendini acaba

Ben de sadece sinirlenince ağlarım aðla... bu neden acaba acaba ay burcum? mars akrebim? mars satrün kavuşumum?

03-10-2017 01:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(03-10-2017 07:49 PM)Nun Yazılan:  
(03-09-2017 02:51 PM)gemini Yazılan:  
(03-05-2017 03:41 AM)Nun Yazılan:  
(09-10-2016 11:09 AM)i3erat Yazılan:  Saygıdeğer ay yengeçler ; 1 saat boyunca ilişki için gelecek hakkında olumlu konuşup daha sonraki 1 saat boyunca(evde olunan süre boyunca ) red etmenizin sebebi nedir?
Teşekkürler
Uzun süre geçmiş ama, Ay'ının yengeçte olması yeterli bir neden. Ay medcezirlidir ve bundan en çok ay yengeçler etkilenir. Engel olunamaz iniş-çıkışlar. Bir süre kendi haline bırakın onları, geçer.
Temiz, aydınlık yüzleri oluyor bir de genelde, ay terazilerle kapışırlar bu konuda ^^

Ay burçlarının durumları elbet farklı ama kızım terazi, ay yengeç daha bebek tabi ama bu pırıl pırıl yüzün pek değişeceğini sanmıyorum

Bi de bu sevimliliğini ay yengeçten mi alıyor neyse, bir dışarı çıkalım en az 10 kişi çevirip seviyor. Bir de güleç yüzlü, herkese bi cilveler filan sürprizzz
Çok fena olacak kızım karamsar
deli gibi ilgi manyağı. El kadar bebe nerden bilir şöyle şeyleri diyorsun ama biliyor

Ay yüzlü tanımlaması boşuna çıkmamış ahsjdjfk.
Maşallah hep gülsün, bahtı güzel olsungülücük
Ay yengeç her ne kadar duygusal iniş çıkışlar olsa da, muhteşem empati yeteneği verir. Biriyle konuşurken bodoslama girmez, pat pat söyleyeceğini söyleyip kenara çekilmez, söyleyeceği şey karşısındaki insanı kırar mı, kızdırır mı ön muhasebesini yaptırır. Arkadaşlarını da, eşini de, ailesini de kanatları altına alıp pamuklara sarmak ister, öyle şefkatlidir.

Çevremde ay yengeçler 5-6 tane var. Kendimde dahilim. Asla kimsenin yannda ağladığımı hatırlamam, bilmem. Yalnız kalmayı tercih ederim. Gerçi yengecin o duygusallığı yoktur benim üzerimde ama çevremde de görmedim sulu gözlü, aman aman duygusal yengeç.

İyi ki ayım yengeçte, bana bıraksalardı yine yengeci seçerdim o_o (gözlüklü emoji de eklense süper olacak ahshdkf)

Kaçıncı kere okuduğumda cevap verebilicem sonunda gülücük
1. evinde neptün var zaten (benden mi almış acaba ) empati yeteneğini bu da verebilir.
Çevremde kaç ay yengeci var bilmiyorum ama ben burç olarak yengeci sevmiyorum. güneşi 12. eve saklanmadıysa da 5 dk içinde tanırım bir yengeci, diğer türlüsünde biraz sohbet etme gerekiyor çünkü. Nerde gıcıklandığım tip var yengeç çıkıyor sürprizzz
Şefkat kısmını da şöyle istemem; kaç görüdüğüm güneş yengeci, anası ya da babası birisi (fark etmiyor) oooooo ardından saymadığı, dökmediği küfür yok misal ama yüzüne gelince anacım da, babacım da simdi-kızdım
Hani biz de sayıyoruzdur deme bu öyle böyle kızma şekli değil. İnsan babasına ş....z der de 5 dk sonra yüzüne babacığım der mi? Ben kaç yengeci gördüm böyleler. İstemem böyle şefkat hýmmm filan. Evladım da olsa dürüst olsun, canımı yesin.

Neyse simdi-kızdım, konuşuyor olmuş olsaydım ses volumüm yine tırmanmıştı :D ufak ufak gidem ben burdan.
Kızımı da görücez bakalım nasıl ay yengeci olacakverygood

03-28-2017 01:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Hislerimi ne guzel anlattin gemini gülücük benim ay mars kavusum var ondan hep mars yengec cekiyorum ve 12. evime dusuyor. Evet burclar genellestirilemez ama bir yengec gicikligim var. Yampiri yampiri yurumenize gicigim.Ve babam stelyumlu yengec, anam yengec stelyumlu aslan , kardesim yengec oglak dugumlu. Evren bana ne anlatmak istiyor? gülücük

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
03-28-2017 02:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir