Değerlendir:
  • 68 Oy - 2.72 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sentez Burç
Yazar Mesaj
Karmen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Sentez Burç
(06-25-2019 11:08 PM)Frederico Yazılan:  Konuya birilerinin mesaj atmasıyla ben de hesapladım ama şurada bir sıkıntı var bende hiçbir burç çıkamıyor nedenini yaptığım hesaplamaya bakarak anlayabilirsiniz.

Terazi:3 -ASC-
Akrep:3 -AY-
Balık:3 -GÜNEŞ-
Yengeç:1 -MC-
Kova:1 -MERKÜR-
Koç:1 -VENÜS-
Yay:1 -MARS-
İkizler:1 -JÜPİTER-
Boğa:1 -SATÜRN-

Hava:5
Su:7
Ateş:2
Toprak:1

Öncü:5
Sabit:5
Değişken:5

niteliklerin hepsi eşit çıkıyor, bu yüzden sentez ve gölge burç bulamıyorum.
Ben boşuna demiyorum ''benim haritam zor bir harita'' diye şu kadar basit hesapta bile bana bir sonuç vermiyor şaka gibi... koptum.w koptum.w

Tamam anladık Toprak elementi az, Su elementi fazla ama hangi nitelik az ve çok sorusu cevapsız kaldığı için burç söyleyemiyorum...

Bir uzman çıksın açıklasın bu durumu, artık forumun sahibi mi gelir açıklama yapar bilemem.
:D :P ^^ koptum.w

Aslında Sentez borcun belli. Balık...
Sentez burç hesaplarken kimi zaman eşit element yada nitelik çıkabiliyor. Böyle bir durumda öncelik ASC burcuna veriliyor. Fakat senin haritanda SU ağırlıklı çıkmış. Bu sebepten hava elementine değil ikinci ağır gösterge olarak Güneş burcunu alıyoruz. Yani balık. Balık bir değişken olduğu için de Sentez burcun BALIK oluyor bu durumda. Gölgen ise tam zıt burcu BAŞAK olabilir.

Natal Haritam

https://resimyukle.xyz/i/1fP6fN

“visita interiora terræ rectificando invenies occultum lapidem”
(“dünyanın derinliklerini ziyaret et, arıtırken gizli taşı bulacaksın.”)
03-03-2020 01:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Frederico Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

(03-03-2020 01:19 PM)Karmen Yazılan:  
(06-25-2019 11:08 PM)Frederico Yazılan:  Konuya birilerinin mesaj atmasıyla ben de hesapladım ama şurada bir sıkıntı var bende hiçbir burç çıkamıyor nedenini yaptığım hesaplamaya bakarak anlayabilirsiniz.

Terazi:3 -ASC-
Akrep:3 -AY-
Balık:3 -GÜNEŞ-
Yengeç:1 -MC-
Kova:1 -MERKÜR-
Koç:1 -VENÜS-
Boğa:1 -SATÜRN-

Hava:5
Su:7
Toprak:1

Öncü:5
Sabit:5
Değişken:5

niteliklerin hepsi eşit çıkıyor, bu yüzden sentez ve gölge burç bulamıyorum.
Ben boşuna demiyorum ''benim haritam zor bir harita'' diye şu kadar basit hesapta bile bana bir sonuç vermiyor şaka gibi... koptum.w koptum.w

Tamam anladık Toprak elementi az, Su elementi fazla ama hangi nitelik az ve çok sorusu cevapsız kaldığı için burç söyleyemiyorum...

Bir uzman çıksın açıklasın bu durumu, artık forumun sahibi mi gelir açıklama yapar bilemem.
:D :P ^^ koptum.w

Aslında Sentez borcun belli. Balık...
Sentez burç hesaplarken kimi zaman eşit element yada nitelik çıkabiliyor. Böyle bir durumda öncelik ASC burcuna veriliyor. Fakat senin haritanda SU ağırlıklı çıkmış. Bu sebepten hava elementine değil ikinci ağır gösterge olarak Güneş burcunu alıyoruz. Yani balık. Balık bir değişken olduğu için de Sentez burcun BALIK oluyor bu durumda. Gölgen ise tam zıt burcu BAŞAK olabilir.

Niteliklerin hepsi 5 çıkmış nasıl oluyor balık çıkıyor anlamadım ama ben bu sentez burç olayını pek mantıklı bulmadım, ben bu hesaplamayı Jüpiter ve Satürn'ü almadan yapıyorum. Satürn ve Jüpiter'i kişisel gezegen olarak saymıyorum bu durumda sonuç değişiyor ve Sentez burç Yengeç çıkıyor, gölge burç Oğak çıkıyor (ki bu sonuç beni daha iyi betimliyor, ben çok sorumsuz bir insanım ve çalışmayı sevmem. sorumluluğun burcu olan Oğlak'ın benim gölge burcum olması da bana mantıklı geliyor).

03-03-2020 05:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Hattusas Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

RE: Sentez Burç
Başak: 3 -ASC-
İkizler: 3 -AY-
İkizler: 3 -GÜNEŞ-
İkizler:1 -MC-
İkizler: 1 -MERKÜR-
Koç: 1 -VENÜS-
İkizler:1 -SATÜRN-

Hava:9
Su:0
Toprak:3

Öncü:1
Sabit:0
Değişken:13

Sentez: İkizler
Gölge: Akrep

Kendimi hep Akrep burcuna yakın hissederim bundan galiba gülücük Derinliklerimde bir yerde Akrep var biliyorum :D
03-29-2020 12:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Sentez burcum boga. (Malesef)

Gölge burcum koç; güney düğüm de koç. Bilgimin azligindan kaynaklanacak, çelişki var gibi geliyor bana

03-29-2020 01:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Hangi Burç Erkeği-Hangi Yemek(Video) Jackal 1 3,853 05-20-2012 05:50 PM
Son Mesaj: picachu
  13. Burç safsatası kariyb 14 17,914 11-20-2011 12:46 AM
Son Mesaj: tiyatral_gitarist

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir