Değerlendir:
  • 48 Oy - 2.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Juno Evlerde
Yazar Mesaj
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Juno Evlerde
Juno 1. evde

1. ev basitçe “siz”sinizdir. Burası dünyaya yaklaşımınızı ifade eder. 1. evde konumlanmış bir juno, partnerinizin hayatınızın merkezi olduğunu gösterir. Juno ilk evde aynı zamanda yeni doğmuş bir çocuk saflığı verir. Bu özellikle juno yükselenle 10 derece içinde kavuşum halinde ve aynı burçtaysa doğruluk taşır.

Juno 2. evde

2. ev para, mal mülk ve sahip olunan servetin evidir. Bu konumda muhtemelen evlilikle servetin büyümesi sözkonusudur. Kişiler genellikle eş seçimini bu amaç yolunda yapacaklardır ama tabi ki bu herkes için geçerli değildir. Ama genel olarak şunu söyleyebiliriz ki, bu kişiler çoğunlukla doğru eş seçimi yapmazlar. Evlilikleri kötü gidiyor olsa bile boşanmaktan yana eğilim göstermezler çünkü bu şekilde mahvolacaklarına dair korkuları vardır. Diğer tarafta gerçekten de servet evliliği yapabilirler, bu şekilde zamanlarının çoğunu daha çok birikim yapmak için harcarlar.

Juno 3. evde

Bu evde anahtar sözcük iletişimdir. Burada ilişkiler ya da evlilikler iletişim yeteneğini geliştirmek üzerine olacaktır. Özellikle sextile ve trine gibi olumlu açılar olduğunda bu ihtimal daha da artar. Ama sert açılar bunun tam tersini gösterir. İletişim azalacaktır.

Juno 4. evde

Burada Juno oldukça evcimen ve aile ortamına ve fikrine bağlı bir eş ihtiyacını gösterir. Diğer bir ihtimal ise sizin evlendikten sonra daha evcimen tavırlar içersine girebileceğinizdir.

Juno 5. evde

Evlilik burada yaratıcığı geliştirme yönünde eğilim gösterir. Partner de aynı şekilde yaratıcı özellikler sergileyen, çocuklar, sporlarla, oyunlarla arası iyi çeşitli hobileri olan biridir. Henüz kaygılanmadıysanız devam edin, bu kişiler çok çocukça tavırlar içinde, çalışmak yerine sürekli oynamak ve keyif yapmak da isteyebilirler.

Juno 6. evde

Bu insanlar genelde işleriyle evlenmiş izlenimi verirler zaten büyük çoğunlukla iş arkadaşlarıyla evlenirler. Bu doğaldır çünkü bu evde juno beraber çalışılabilecek bir partner ihtiyacını gösterir. Eğer sert açılar varsa ilişkileri ve iş uyumlu olmaz. Çünkü biri diğerine hükmetme eğilimine girecektir. Eğer eşinizden ayrılmak istemiyorsanız, eşitlik için çaba göstermeniz gerekmektedir.

Juno 7. evde

Juno bu evde tamamen evlilik ya da ortaklık isteğine yoğunlaşır ve bu istek hayatınızın köşe taşı konumuna gelir.

Juno 8. evde

Sizin bir partnerdeki ihtiyacınız sex odaklıdır. Ve 8. evde sert açılar almış Juno bu kişinin sahiplenici olduğuna işaret eder. Evlilik ya da ortaklık sayesinde kendinizi yenileyebilir, dönüştürebilirsiniz. Bu istediğiniz ya da istemediğiniz şekillerde gerçekleşebilir.

Juno 9. evde

Sizin partner olarak ihtiyaç duyduğunuz kişi, beraber uzun yolculuklara çıkabileceğiniz, felsefik konular hakkında tartışabileceğiniz biridir. Bu evdeki Juno aynı zamanda bu kişinin sizden çok uzaklarda doğduğuna ya da farklı kültürden biri olduğuna işaret edebilir.

Juno 10. evde

Bu evde juno kariyerinizde ve sosyal statünüzde eşiniz ya da ortağınız yardımını alacağını gösterir. Eğer sert açılar varsa bu yardım durumu sizin isteğiniz dışında da gelişebilir. Eşinizden hoşnut değilseniz bile boşanamazsınız çünkü en büyük kaygınız sosyal statünüz ve kariyerinizde bir kayıp yaşamaktır.

Juno 11. evde

Juno bu evdeyken ilişki sosyal aktivitelere açık bir yapıdadır. Ya arkadaşınızla evlenir ya da evlilik sonrasında ilişkiniz arkadaşlık boyutuna taşınır.

Juno 12. evde

Juno 12. evde düşmanınız olabilecek bir partnere işaret eder (evlilik yada iş) Büyük olasılıkla, yanlış kişilerin etkisinde kaldığınız için suçlayabileceğiniz tek kişi yine sizsinizdir. Bu durum özellikle Juno ya da 7. evin yöneticisi sert açılar aldığında daha fazla dikkat çeker. Partneriniz iyi bir insan olsa bile kendini bir çok durumda kıstırılmış hissedecek ve sürekli olarak sizden yardım talep edecektir.

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
11-03-2007 02:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Cvp: RE: Juno Evlerde
chidem Yazılan:juno terazide ve 11. evde ise???

Hoşgeldin chidem; 11. evde ve terazi burcunda juno senin sosyal yapılara açık biri olduğunu, sosyal konulara açık ve istekli olduğunu gösteriyor ve elimizdeki bilgilere görede ilişkinde karşındaki kişiyle arkadaş gibi olabilmeni açıklıyor.

MEVLANA
[i]
11-05-2007 05:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

RE: Cvp: Juno Evlerde
Musti Yazılan:
Beyhan Yazılan:
Musti Yazılan:Beyhan juno 1. evde akrepte ne tür bir yorum çıkar?

Musti benim kısıtlı bilgilerime göre Juno erkek haritalarında kadersel eşten daha çok artak çalışmalar içine gireceği bayanları temsil eder. Seninaradığın ortaklıklarda da Akrepten gelen gizemli kişilere işaet edebilir. Yani gizemli bayanlar seni çekebilir. Aynı zamanda senin hayata yaklaşımın bir Akrep gibi, kararlı,ihtiraslı, gizemli, mantıklı olacaktır diyebilirim.

Ben Juno ile ilgili okuduğum bilglerden harmanlayarak birşeyler yazmaya çalıştımgülücük

Teşekkür ederim beyhancığım. Dediklerin doğru ama bunun yanında ben akrep burcu biriyle de evlenmek de istemekteyim. İnşallah karşıma öyle biri çıkar ask Gerçekten hayata bir akrep gibi yaklaşmaktayım. Junonun yanında plüton ve lilith de akrepte(hem de kavuşum durumunda) Aynı zamanda asc de akrep... Yeniden teşekkürler

Zaten juno evlilik, ortaklıkla bağlantılı bir astroiddir, akrep burcu biriyle evlilik isteğini söylemende bize iyi bir örnek oldu bence, İnşallah musticim karşına istediğin gibi bir eş adayı çıkar.

Maşallah seninde astroidlerin hepsi Akreptegülücük ve plütoylada kavuşum içinde, derin bir yorum yapamam şuan çünkü bağlantıyı iyi kurmak gerek. Akrep özellikleri yoğun olan kişiler seni daha çok çekeceklerdir.

MEVLANA
[i]
09-01-2008 10:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

RE: Juno Evlerde
akasya Yazılan:beyhan benim juno 2.ev terazide terazi erkeklerini sevmem para için kendimide peşkeş çekmem çünkü cemalperestim ve tensel ve fiziksel çekicilik ön planda benim için bunları sağlamazsa dünyayı ayaklarıma serse hoş bulmadığım(çirkin bulduğum) birine evet demem ne olacak benim halim ühühühüü

acaba diyorum eşitlikçi bir ilişki istiyor olabilirmiyim ayrı gayrı olmayan her iki tarafın özgürlüğünün eşit veya dengeye yakın konumda olmasını isteyebileceğim bir ilişki

yine maddi güvence aradığım ama diğer yandan manen de güvenebileceğim  olabilir mi

juno ayla üçgen

juno k.ayla kavuşum

diğer açılar minör

yorumlarınızı bekliyorum güzel gözlü kız

juno hayatımıza ortaklık edecek partner hakkında bize bilgi verir ve akasya daha ayrıntılı bir yorum yapabilmek için senin haritandaki venüsün hangi burç, ev ve açılarıyla beraber junoyu irdelemek gerekir, ama ben bildiğim kadarıyla birşeyler söyleyeyim sana.

Juno terazide kesinlikle eşitlikçi bir ilişki istersin, her konuda danışabileceğin, seninde dediğin gibi fiziksel özellikleri senin için uygun olan bir erkek olması gerek( Terazinin tetiklediği bir özellik), görünüş olarak baktığında seni ciddi anlamda etkileyebilecek bir erkek olması gerek. 2 ev sana maddi anlamda ayakları yere basan bir erkek olması yorumunu yapabilirim. Para konusunda dengeli ve sorumluluk sahibi bir eş isteğin olabilir. Yani sende duygusal ve maddi güvence isteği söz konusu olabilir.

ayla juno hoş bir açı yapmış, seninde Ay burcunda balık,Neptününde etkisiyle evlenmek istediğin erkekle, hem zihinsel hem duygusal hemde fiziksel uygunluk sağlanığında birlitelik kurabilirsin.

Kendi bildiğim gibi yorumlamaya çalıştım, saçmalamışta olabilirim akasyagülücük

MEVLANA
[i]
09-02-2008 09:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

akasya Yazılan:çok güzel yorumlamışsın bence beyhan yüreğine sağlık

ve doğruluk payı yüksek düşüncelerimi yazmışsınız  ask

Rica ederim,şimdi ben de mutlu oldum Değerlendirmeni yaptığın için çok teşekkür ederim aksya bende böylelikle nasıl yol aldığımı anlıyorumgülücük

MEVLANA
[i]
09-03-2008 01:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Aprilios Yazılan:Sevgili Beyhan,
benim için de birkaç Juno açılımı yapman mümkün mü?

teşekkürler

Juno 12. evde ve Boğa burcuyla ilgili şunları söyleyebilirim. Fiziksel açıdan ön planda olmaktan hoşlanmazsın, yani küçük bir örnek verirsek abartı makyaja gerek duymazsın. Kendin sadeliği seçtiğin gibi karşındaki erketede dikkat çekici yönler istemezsin. Junonun plütoyla yaptığı sert açı senin aşk yaşamında yani kadersel eşini bulmada önüne düşmanlıklar çıkabileceğini gösteriyor. yani kıskançlık, çekememezlik, seni yanlış şeylere yönlendirmek gibi durumlarla karşı karşya kalabilirsin. Evleneceğin kişinin maddi olanaklarınında iyi olmasını istersin ama içinde para hırsı olan biri değilsin. Sen kararlı, düşüncelerinde değişkenlik olmayan biri olduğun için eşindede bu özellikleri beklersin.

MEVLANA
[i]
09-08-2008 10:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Beyhan Yazılan:Juno 12. evde ve Boğa burcuyla ilgili şunları söyleyebilirim. Fiziksel açıdan ön planda olmaktan hoşlanmazsın, yani küçük bir örnek verirsek abartı makyaja gerek duymazsın. Kendin sadeliği seçtiğin gibi karşındaki erketede dikkat çekici yönler istemezsin. Junonun plütoyla yaptığı sert açı senin aşk yaşamında yani kadersel eşini bulmada önüne düşmanlıklar çıkabileceğini gösteriyor. yani kıskançlık, çekememezlik, seni yanlış şeylere yönlendirmek gibi durumlarla karşı karşya kalabilirsin. Evleneceğin kişinin maddi olanaklarınında iyi olmasını istersin ama içinde para hırsı olan biri değilsin. Sen kararlı, düşüncelerinde değişkenlik olmayan biri olduğun için eşindede bu özellikleri beklersin.
Özellikle son cümlenin doğruluğu sağlam bir alkış'ı hak ediyor bence ( : çok teşekkür ediyorum sevgili Beyhan...

09-08-2008 11:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Aprilios Yazılan:Özellikle son cümlenin doğruluğu sağlam bir alkış'ı hak ediyor bence ( : çok teşekkür ediyorum sevgili Beyhan...

Rica ederim Aprilios, sen Boğa burcu özelikleri kuvvetli olan birisin ierde daha ayrıntılı yorumlarda yapacağımı umuyorum. bilgiler derinleştikçe yanigülücük

MEVLANA
[i]
09-09-2008 12:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Uranos Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Juno Evlerde
Aprilios Yazılan:
Uranos Yazılan:Benim juno 5. evde ve aslan'dadil çýkarma

Juno Aslan'da; Kendi profilinden üstün düzeyde olduğunu kabul edebileceği ölçüde üstün değerlere sahip ya da bu konumdaki kişiye hayranlık boyutunda sevgi besleyeceği ve bunu sözcüklere sürekli olarak dökebilecek birisine çekim söz konusudur.

Zira paylaşılan etkileşimlerde kişi, yüksek ölçüde romantik, dramatik, ve yaratıcıdır.

Juno, 5. evde; Bu kişi için aşk, ilişki yaşamında zorunlu bir malzeme olabilir...

Tereciye tere satar pozisyonunda olduğumun farkındayım sevgili Uranos (( :

Yine de sizin bilgi birikiminize sahip olmayan fakat Juno'su sizinki ile aynı konum ve burç'ta bulunan astrolojiseverler için ekleyeyim istedim.

Estağfurullah Aprilios. Abartılacak bir bilgi birikimim yokgülücük

Bu arada teşekkür ederim. Ben de juno aslan ve 5. evde olan kişinin şov ya da sinema dünyasından kişilerle olma olasılığının yüksek olduğunu okumuştum.

Sana ne kadar uyuyor bu konum merak ettim.
09-20-2008 12:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: Juno Evlerde
Uranos Yazılan:Sana ne kadar uyuyor bu konum merak ettim.
Benim haritamda Juno, 12. evde ve Boğa Burcunda.

Dolayısıyla aktardığım bilgilerin ışığında pek bir uyum gözetebildiğim söylenemez sanırım ( :

09-20-2008 12:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Juno Karakter Haritası (Juno Persona Chart ) BayanKararsız 0 40,114 01-12-2020 02:02 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Juno ve Kadersel Eş Angel 78 195,338 06-11-2019 02:23 PM
Son Mesaj: cancer123
  Juno Burçlarda Angel 19 60,544 05-08-2018 06:41 PM
Son Mesaj: Libra
  Juno açıları Yakamoz 4 188,449 02-21-2017 02:11 PM
Son Mesaj: dilek8855

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir