Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.8 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

yani hiç mi ihtimal yok!
Yazar Mesaj
dove7guntesti Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

yani hiç mi ihtimal yok!
benim doğum tarihim 26 temmuz 1987 saat 16:30 yer: yalova

onunki: 23 nisan 1989 saat: 01.30 yer : ankara

sinastriye bakıyorum da işin içinden çıkamadım. 3 aydır sürüyor. ayrılıp barışmadan duramıyoruz. ama birleşince maksimum 1 hafta idare edebiliyoruz. bu ilişkinin hiç oluru yok mu?

uyumlu hiç bir kısmın olmadığının farkındayım. fakat tüm bu farklılıklara rağmen neden ayrılamıyoruz.

yorumlarınıza ihtiyacım var.

haritam

solar return 2010-2011
05-29-2012 09:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

RE: yani hiç mi ihtimal yok!
astrolojiden anlamıyorum ama,
1 - eleman senden küçük, kişiliğide saygın otorite kurmaya yatkın değilse henüz seni idare edecek kapasitede olmayabilir. ilişkilerde direksiyonu ''yeri geldiğinde'' tek başına tutabilecek bir otorite şart..
2 - anladığım kadarıyla sinastride çok fazla zıtlık var, bu zıtlıklar adı ''zıt'' ama çekim gücü oluşturuyor ne kadar zıtlık o kadar çekim gücü diye biliyorum ben, anlaşamayıp ayrılamama durumu bundan olabilir belkide..
3 - mesajı intihar ederken yazmamışsındır inşallah, masanın üzerindeki ilaçlardan kıllandım :D
05-29-2012 09:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dove7guntesti Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

evet küçük fakat zeki. otoritelerde sıkıntı yok. resimde 7 yıl öncesine aitgülücük

eninde sonunda ayrılmamız gerekecek mi? boşa mı uğraşıyorum? gerçekten emek vermek istediğim bi ilişki.

haritam

solar return 2010-2011
05-29-2012 09:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Presence
Kayıtsız

(05-29-2012 09:49 PM)Garavu Yazılan:  3 - mesajı intihar ederken yazmamışsındır inşallah, masanın üzerindeki ilaçlardan kıllandım :D

koptum.w verygood
05-29-2012 09:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

(05-29-2012 09:54 PM)dove7guntesti Yazılan:  evet küçük fakat zeki. otoritelerde sıkıntı yok. resimde 7 yıl öncesine aitgülücük

eninde sonunda ayrılmamız gerekecek mi? boşa mı uğraşıyorum? gerçekten emek vermek istediğim bi ilişki.

eninde sonunda ayrılacakmıyız?
boşamı uğraşıyorum?
boşa uğraşmış emek vermiş olurmuyum acaba derken ilişki nasıl yürür?
seven kazanır, sevdiği kadar kazanır..
sev gitsin, sonu ya mutluluk olur yada önemli bir tecrübe..
yani sevginin sevebilene illaki faydası olur..
sonunda ne olur acaba sorusunun cevabınıda sana hiçkimse veremez, astrolojide net bir yanıt veremez..
05-29-2012 10:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(05-29-2012 09:54 PM)dove7guntesti Yazılan:  evet küçük fakat zeki. otoritelerde sıkıntı yok. resimde 7 yıl öncesine aitgülücük

Kare açılar sürtüşme göstergesidir ve özellikle sabit burçlarda inatlaşma görülür.

Sen Aslan o Boğa ( sabit burç karesi )

Ayrıca aranızda Mars-Uranüs zıtlaşması var , seksüel çekim vermekle birlikte Uranüsün sert açılarının inişli-çıkışlı ilişkilere işaret ettiği de gerçek.

Hiç mi ihtimali yok sorusunun cevabı astrolojide değil

Astroloji etkileşimin nasıl olduğuna işaret eder, son söz çifte aittir

BEN BEN BEN dediğiniz sürece anlaşmanız zor

BİZ demeyi öğrenip o kare açının işaret ettiği farklılıklarınızı anlayıp uyum için ÇABA gösterirseniz elbette birliktelik mümkün

05-30-2012 04:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(05-30-2012 04:44 PM)Neptunian Yazılan:  

Kare açılar sürtüşme göstergesidir ve özellikle sabit burçlarda inatlaşma görülür.

Ayrıca aranızda Mars-Uranüs zıtlaşması var , seksüel çekim vermekle birlikte Uranüsün sert açılarının inişli-çıkışlı ilişkilere işaret ettiği de gerçek.

BİZ demeyi öğrenip o kare açının işaret ettiği farklılıklarınızı anlayıp uyum için ÇABA gösterirseniz elbette birliktelik mümkün

Bu bana biyerden tanıdık geldi gülücük
Bizde ben boğa,eşim aslan.
Bnm marsıma hem onun hem bnm uranus zıt.Gerçekten inişli çıkışlı bir ilişki 6 yıllık flört döneminde özellikle ilk 3 yıl 5-6 kez ayrılıp barıştık bu ayrılıkların yarısı 1-2 hafta diğer yarısı 1-2 gun surdu.
Ki hala arada kavga ederiz.Ben cok kızdıgımda yastık kavgası, ya da beni gıdıklamasın diye karnına yumruk falan atarım.Ya da güreişirz. :D(mars uranus zıtlıgı biraz şiddete meyil veriyormuş.İkimizde de ateş enerjisi fazla.)
Bizi kurtaran guneş ay kavuşumu-mars venus bağlantıları.Onun aslandaki 3-4 gezegeni benim 1.evde.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
05-30-2012 04:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dove7guntesti Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-30-2012 04:44 PM)Neptunian Yazılan:  

teşekkür ederim. farklı fikirler duymak iyi geliyor.

haritam

solar return 2010-2011
05-30-2012 08:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yarım dakika Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 2

dove , geçen sene kanser olduğunun mesajını okumuştum, baya üzülmüştüm

arasıra yeni mesaj yazıp yazmadığnı merak edip profiline bakıyordum

hiç mesajını görmeyince öldüğünü düşünüp üzülüyordum

yaşadığını gördüğüm için gerçekten sevindim çiçek

http://i51.tinypic.com/dd2xax.gif
05-31-2012 02:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dove7guntesti Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-31-2012 02:23 PM)yarım dakika Yazılan:  dove , geçen sene kanser olduğunun mesajını okumuştum, baya üzülmüştüm

arasıra yeni mesaj yazıp yazmadığnı merak edip profiline bakıyordum

hiç mesajını görmeyince öldüğünü düşünüp üzülüyordum

yaşadığını gördüğüm için gerçekten sevindim çiçek

merak ettirebileceğimi düşünmedim. düşüncesizliğim... bir şüphe vardı ama sonra ortadan kalkmıştı... çok üzgünüm anlık bile meşgul ettiysem... tekrar teşekkür ederim. duygulandım bi.:(

haritam

solar return 2010-2011
06-03-2012 03:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir