Değerlendir:
  • 24 Oy - 3.25 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Partnerinizle Uyum Rehberi
Yazar Mesaj
sim. Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Partnerinizle Uyum Rehberi
Aycancım
Yanlız acemi olduğumu tekrar hatırlatarak.. Şu anda Tr Uranüs senin Mars'ınla kavuşum yapmış, eşinin Ay'ına da yapmış. Mars'ı da Neptün'den zıt açı alıyor. Tr Neptün 7. evindeki Merkür'ün ile kavuşmuş. Sanırım evliliğinizde zor bir dönem. Dikkatli ol derim ben..

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=67&y=14
07-28-2008 01:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aycantokgoz Çevrimdışı
Üye
**

Cvp: Partnerinizle Uyum Rehberi
yükselenimin aslan oldunu kabul edemiyorum o burçtan kimseyle anlaşamam hepsi kendini dünyanın efendisi sanıyor herkesi küçümsüyo ben öle biri değilim iyi huylu aslanları tenzii ederim. eşimle aramda öle bi hal gelio ki kimse geri adım atmıo tıkanıyoruz sonra sular duruluyo
07-28-2008 05:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
perilice58 Çevrimdışı
Üye
**

RE: Cvp: Partnerinizle Uyum Rehberi
aycantokgoz Yazılan:yükselenimin aslan oldunu kabul edemiyorum o burçtan kimseyle anlaşamam hepsi kendini dünyanın efendisi sanıyor herkesi küçümsüyo ben öle biri değilim iyi huylu aslanları tenzii ederim. eşimle aramda öle bi hal gelio ki kimse geri adım atmıo tıkanıyoruz sonra sular duruluyo

Bu sözlerine çok kırıldım hem aslan burcu hemde ykseleni aslan olan bir insan olarak bu sözlerinle beni çok üzdün bizler dünyanın efendisi değiliz kendimizin efendisiyiz melek

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış , sana her sesleneşimde ya acım dinmiyor ya sevgim coşuyor....

Bahar gözli anacığım
08-20-2008 11:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Orçun
Kayıtsız

Herkezi olduğu gibi kabul etmek lazım. Tabi bu herkezin yapabileceği bir iş değil. Ben burçlara göre hayat felsefesinden yanayım.
08-20-2008 11:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Orçun
Kayıtsız

Can çıkar huy çıkmaz derler ama evet elbette aslanların güzel özellikleri var tabi, ilgili olmaları gibi...
08-21-2008 09:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
perilice58 Çevrimdışı
Üye
**

RE: Cvp: Partnerinizle Uyum Rehberi
Orçun Yazılan:Can çıkar huy çıkmaz derler ama evet elbette aslanların güzel özellikleri var tabi, ilgili olmaları gibi...

:( orçun bu kadarcıkmı iyi özellik

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış , sana her sesleneşimde ya acım dinmiyor ya sevgim coşuyor....

Bahar gözli anacığım
08-22-2008 01:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Melike Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Merhabalar!
Beatrice merhabalar," yukselen zaten kisilik uzerinde etkili degil " demissiniz. Bu yargiya nasil vardiniz. Kisilik sadece gunes burcuyla mi olusuyor? Belki sadece yukselen etkili degildir kisilikte ama , hic etkisi yoktur demek te bana dogru gibi gelmiyor.Iyi gunler
08-22-2008 05:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Melike Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Merhaba Beatrice anladim. Ama tamamen maske olarak kalmiyor yukselen burc. Yani bence, benim gunes yay burcu,yukselen yengec , belki de ben pek denge tutturamiyorum da duygularim ve mantigimla bazen. Mesela yukselen sadece maskeyse; ben kendi icimde bu kadar kendimi uzmemem gerekiyor.Yay burcu daha unutabilen,affedebilen daha geniz ozellikler veriyor ama yengec duygusal v.s. eger o maskeyse ben gercekten yanliz kalinca uzulmemem, kafami duygusal konularla yormamam lazim.Bilmem anlatabildim mi? Sonucta butun harita cok onemli bunu biliyorum.
08-22-2008 06:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
medusa Çevrimdışı
Üye
**

boğa-aslan 90 derece sonuç tutkulu ve yıpratıcı bir hikaye 7.evim aslan olması çok şaşaırtıcı partnerimin yani eski oldu şuan onun da kovaydı junosuda boğa aslında uyumlu gibi olması lazımken bittigülücük

"İnsan ne ise o değil; Ne olmuşsa o'dur..."
09-06-2008 06:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
makarenaa Çevrimdışı
Yeni Üye
**

selam benim burcum yay yükselenimoğlak ay burcum balık, sonayrıldığım sevgilimin burcu yengeç yükseleni oğlak ay burcu yay dı, beni inanılmaz gerdi çok sıkıntılı bir dönemdi benimiçin ancak düşününce çok tutkuluydu tabi bu yorumu şu an yapabilirorum. şu anki sevgilim ise bir koç yükseleni aslan ay burcu yay =) onunla uyumumuz harika kavga yok sıkıntı yok gayet sakin durgun sular=) yükslen ve ay burçları aynı olmasına rağmen uyumu yinede güneş belirliyor sanırım. bir sorum olacak iki kişinin gezegenleri arasındaki açı nasıl belirleniyor ? örneğin iki kişininmars venüs uyumu nasıl belirlenir ?
01-26-2009 06:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sinastri - Uyum Analizleri astrosohbet 658 899,043 02-08-2021 01:49 AM
Son Mesaj: Toprakkızı09
  Kadın ve Erkek İlişkilerinde Romantik Uyum yezda 54 67,895 12-30-2012 08:59 AM
Son Mesaj: selinnnn
  İlişkilerde Uyum Analizi Hakkında Pratik Bilgiler astrosohbet 42 69,937 07-29-2012 02:35 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir