Değerlendir:
  • 38 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY AKREP
Yazar Mesaj
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: AY AKREP
Muhtemelen. Kendimi sartlamis da olabilirim, bu bana uyuyor/uymuyor diye. Whole signs'a da bakacagim. En guzeli sukunetle, on yargidan uzak durarak, sindire sindire arastirmak. Yorumlarin ve yardimin icin tesekkurler gülücük

07-19-2017 07:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(07-19-2017 07:33 PM)Merau Yazılan:  Muhtemelen. Kendimi sartlamis da olabilirim, bu bana uyuyor/uymuyor diye. Whole signs'a da bakacagim. En guzeli sukunetle, on yargidan uzak durarak, sindire sindire arastirmak. Yorumlarin ve yardimin icin tesekkurler gülücük

Yalniz senin whole sign'e gore hic bi işaretin değişmiyor. Yine farkeden bisey olmuycak.Bence sen dedigimi yap,terazinin son derecesine getir son 5 dereceye giren gezegenlere bak iki evde de uyan noktalar varsa terazisindir aynı seyi suanki haritan icin de yap.Ben gezegenin son iki derecesinde olan ay ve jupiteri bile hem onceki hem sonraki evde hissediyorum

Natal haritam

https://i.hizliresim.com/VQ8lNn.jpg
07-19-2017 07:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Terazi yukselen whole signs ile disa donuk ve idealist bir yapiyi vurguluyor. 9. evde ikizler venusu; ama saturn kareli ve retro. Uyuyor gibi. Yine de kararsiz kaldim. Astrolojik bilgi acisindan temelsiz ilerledigim surece net bir sonuc alamayacagim. Acele etmemem en guzeli galiba.

07-19-2017 08:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

RE: AY AKREP
Benim 9. evde venusum var ve yabancı dillere kulturlere aşırı merakliyim,yabancı insanlar cok ilgimi çekiyor.Onun dışındaki akrep vurgularimı hep icimden hissediyorum hem de görünüşümden belli oluyor. Oldukca duygusal dönüşüm yaşıyorum ay pluto kavusumumla geniş orblu olsa da ve pluto 1. evde olusuda kendimi degistirme istegi uyandırıyor hem icten hem de dıştan değişiyorum.Fakat bu acı verici daha yuzeysel bi insan olmak isterdim ama duygularım cok yogun.Diger butun yerlestirmelerde uyuyo benim jupiter ve saturn haric.Neptun uranus ve pluto nun retro olusu etkilerini daha net hissettiriyor gibi geldi bana çünkü uranus ve neptun konumu benimle aynı olan arkadaslarim var fakat 3.ev özellikleri bende apacik onlardaysa pek göremedim bunu.

Natal haritam

07-19-2017 08:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Sendeki seyahat arzusu ve 9. eve has temalar, bana kiyasla fazlasiyla baskin olmali. Ay burcun yay ve plutonla kavusmus; dispozitoru jupiter 3. evde, idealist kova burcunda. Ayrica gunesle uyumlu acisi da var. Venus ise ayin yonetici oldugu yengecte konumlanmis, yanisira ayla temas halinde; merak ve motivasyonunun 9. ev temalarinda yogunlasmasi beklenebilir galiba.

Bende ise felsefi konulara, iyimserlige yatkinlik soz konusu. Fakat aman aman bir motivasyon ve merak tasimiyorum 9. ev alaninda.

07-19-2017 09:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(07-19-2017 09:50 PM)Merau Yazılan:  Sendeki seyahat arzusu ve 9. eve has temalar, bana kiyasla fazlasiyla baskin olmali. Ay burcun yay ve plutonla kavusmus; dispozitoru jupiter 3. evde, idealist kova burcunda. Ayrica gunesle uyumlu acisi da var. Venus ise ayin yonetici oldugu yengecte konumlanmis, yanisira ayla temas halinde; merak ve motivasyonunun 9. ev temalarinda yogunlasmasi beklenebilir galiba.

Bende ise felsefi konulara, iyimserlige yatkinlik soz konusu. Fakat aman aman bir motivasyon ve merak tasimiyorum 9. ev alaninda.

Evet oyle bunu bende farkettim.venus 9. evde yengecte yoneticisi ay yayda ve 9. evi kesen burcta yengec jupiter 4. evde sayılır.yengecle yay cok ilgili benim haritamda.Belki dedigin gibi bu yuzden ilgim coktur.Felsefeyi bende cok severim ama akrep etkimden dolayi galiba pek iyimser oldugum soylenemez.Senin haritan bana yakin o iyimserligi nerden kazaniyosun anlamadim

Natal haritam

07-20-2017 12:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@melody
Yumusak neptun acilari sayesinde olabilir. Bir de merkur boganin ve toprak elementi yogunlugunun sadeligini hissediyorum, her ne kadar zorlayici acilari olsa da.

Pluton gunes karsitligim 9 orb oldugu halde dikkate deger mi acaba?

07-20-2017 08:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

RE: AY AKREP
Ay gunes gibi gezegenler hissedilir bence.Venus retrosunu nasil hissediyosun?

Natal haritam

07-20-2017 11:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Olabilir, mesela sen ay pluto kavusumu etkilerini yasadigini dusunuyorsun sanirim. Ben de pluton gunes etkilerini biraz hissediyorum.

Retro venus + saturn karesi terazi golgelerini yasatiyor.

Saturn karesi bu alanda derslere tabi tutuyor beni. Ozumde arkadas canlisi sayilabilirim ama gerek gerek ikizler venusu gerek, retro durumu sosyal manada mesafeden ve nezaketten dogan bir yuzeysellikten hazzetmeme neden olurken, saturn karesi istedigim turden bu yuzeysel dostane ortami yaratmama dahi engel oluyor. Fazla hassasim. Alinganim saturn karesi, venusyen temalarda kuralcilik kazandirdi bana, aman kirmayayim, uzmeyeyim gibi

Karisik anlattigimin farkindayim gülücük

07-20-2017 12:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(07-20-2017 12:50 PM)Merau Yazılan:  Olabilir, mesela sen ay pluto kavusumu etkilerini yasadigini dusunuyorsun sanirim. Ben de pluton gunes etkilerini biraz hissediyorum.

Retro venus + saturn karesi terazi golgelerini yasatiyor.

Saturn karesi bu alanda derslere tabi tutuyor beni. Ozumde arkadas canlisi sayilabilirim ama gerek gerek ikizler venusu gerek, retro durumu sosyal manada mesafeden ve nezaketten dogan bir yuzeysellikten hazzetmeme neden olurken, saturn karesi istedigim turden bu yuzeysel dostane ortami yaratmama dahi engel oluyor. Fazla hassasim. Alinganim saturn karesi, venusyen temalarda kuralcilik kazandirdi bana, aman kirmayayim, uzmeyeyim gibi

Karisik anlattigimin farkindayim gülücük

Ne demek istedigini anladım bende de venus saturn karesi hem de 0 orbla.Haritada ki en sevmedigim açı. Insanlarla olan samimiyetimi etkiliyor. Cok yakın hissettigim kisilerle bile yakın davraninca acaba cok mu aştım sınırı felan diye düşünüyorum. Bu yine çok fazla uzmuyo beni ama ask hayatimi cok kotu etkiliyor.Bu açı ask hayatını geciktiren bi açıymıs.Simdiye kadar sevilmek duygusu nedir sadece bi kere hissettim.

Natal haritam

07-20-2017 01:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir