Değerlendir:
  • 26 Oy - 2.73 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Burçların İlişki Tarzı
Yazar Mesaj
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Burçların İlişki Tarzı
Beatricé Yazılan:Bence yaylar herkese uyabilir hatta uzun süre beraber olduğu yani dost veya sevgili kişinin bazı özelliklerini de edinebilir. Linda Goodman sanırım yay erkekleri için, yay erkeğini tavlamak istiyorsanız kafanızı fön makinesi dışında da kullanmalısınız yazmıştı gülücük) Yaylar çekici, hoş veya kültürlü herkesten hoşlanabilir ama bu kişileri hayatına gerçek anlamda alması için sanırım tüm özelliklere sahip olmaları gerekiyor. Bir de o zamana kadar tanıdıklarından çok farklı birine de çarpılabiliyorlar. Yani genel tüm astroloji kitaplarında bağımsızlığına düşkün, kısıtlamaya, kıskanmaya gelemeyen yaylar ilk defa çok kıskanç, sahiplenen, ama aradığı tüm özellikleri de barındıran birini görünce çarpılabiliyorlar.

aman aman balıklardan uzak durun YAY largülücük)bir balık kurban oldu zaten yaya gülücük)

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
09-03-2008 02:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Beatricé Yazılan:
yaren Yazılan:
Beatricé Yazılan:Bence yaylar herkese uyabilir hatta uzun süre beraber olduğu yani dost veya sevgili kişinin bazı özelliklerini de edinebilir. Linda Goodman sanırım yay erkekleri için, yay erkeğini tavlamak istiyorsanız kafanızı fön makinesi dışında da kullanmalısınız yazmıştı gülücük) Yaylar çekici, hoş veya kültürlü herkesten hoşlanabilir ama bu kişileri hayatına gerçek anlamda alması için sanırım tüm özelliklere sahip olmaları gerekiyor. Bir de o zamana kadar tanıdıklarından çok farklı birine de çarpılabiliyorlar. Yani genel tüm astroloji kitaplarında bağımsızlığına düşkün, kısıtlamaya, kıskanmaya gelemeyen yaylar ilk defa çok kıskanç, sahiplenen, ama aradığı tüm özellikleri de barındıran birini görünce çarpılabiliyorlar.

aman aman balıklardan uzak durun YAY largülücük)bir balık kurban oldu zaten yaya gülücük)

gülücük) Genelde balık tanımış yaylarda tüm arkadaşlarına ''aman oğlum/kızım balıksa hemen kaç'' gibi tavsiyeleri vardır hatta utanmadan bunu balıkların yanında derler.

tamam işte anlaştık o halde tehlike yokgülücük)

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
09-03-2008 02:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yesim unlu Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Beatricé Yazılan:
yaren Yazılan:

gülücük) Genelde balık tanımış yaylarda tüm arkadaşlarına ''aman oğlum/kızım balıksa hemen kaç'' gibi tavsiyeleri vardır hatta utanmadan bunu balıkların yanında derler.

bu gercekteen cookkk ama cook dogru..anlamiyorum baliklari ben..daha dogrusu balik erkeklerini..konusmazlar aciklamazlar..ne ister ne bekler bilemezsin..bu yüzden de insani paranoyalara sürüklerler..nedense bende bi ic daralmasi yasatirlar..ama özlerinde iyilerdir illa ki gülücük

söz meclisten disari tabi ki gülücük
09-03-2008 02:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
acmiyam Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

bende kova burcu ve yükselen balık olarak dahamı aman uzak durun oluyorum arkadaşlar.cokta sulu gözlü degilim kaprisli hiç degilim

bu da ben
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=h...&rs=0&ast=
09-03-2008 08:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

balıklar yaylardan , yaylar da balıklardan şikayetçi enteresan gülücük

09-03-2008 10:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yesim unlu Çevrimdışı
Üye
**

bu arada gariptir ki günesim yay, yükselenim balik gülücük hatta yükselenimin balik oldugunu yaklasik 1 yil önce ögrendigimde ( cünkü dogum saatimi yanlis biliyormusum ) resmen hüzünlere gark olmustum , ameliyatla yükselenimi dogum haritamdan aldirmak istemistim gülücük

son söz: balik iyidir iyidir hımm
09-04-2008 01:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

bende balık burcu yok normalde.. ancak tam ASC'ye yakın noktada güneş-neptün kavuşumuna sahibim ve hayatımı en çok etkileyen gezegen olarak Neptünü (balık burcunun yöneticisidir ) gösterebilirim.
ziggy'nin dediği gibi ameliyatla yapışık olan güneş-neptünümü ayırmak istermiydim diye soru gelse hımm
istediğim zaman tekrar yapıştırabilecek şekilde ayırırlarsa (herhalde bunu nafiz ve japonlar el ele verirse yapabilirler gülücük ) neden olmasın derdim ;)

not ; sevdiğine telefonda ''Seni seviyorum'' derken , aynı zamanda önünden geçen bir bayana göz kırpma konusunda Yay erkekleride fena değildir , bakın yay-balık arasında ortak noktalarda varmış gülücük)

09-04-2008 01:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yesim unlu Çevrimdışı
Üye
**

Yıldırım Yazılan:bende balık burcu yok normalde.. ancak tam ASC'ye yakın noktada güneş-neptün kavuşumuna sahibim ve hayatımı en çok etkileyen gezegen olarak Neptünü (balık burcunun yöneticisidir ) gösterebilirim.
ziggy'nin dediği gibi ameliyatla yapışık olan güneş-neptünümü ayırmak istermiydim diye soru gelse hımm
istediğim zaman tekrar yapıştırabilecek şekilde ayırırlarsa (herhalde bunu nafiz ve japonlar el ele verirse yapabilirler gülücük ) neden olmasın derdim ;)

not ; sevdiğine telefonda ''Seni seviyorum'' derken , aynı zamanda önünden geçen bir bayana göz kırpma konusunda Yay erkekleride fena değildir , bakın yay-balık arasında ortak noktalarda varmış gülücük)

aman allahim bu durumda ben capkinlarin ilahi gibi bisey oluyorum desene gülücük) eyvah ki eyvah..
09-04-2008 01:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yesim unlu Çevrimdışı
Üye
**

Beatricé Yazılan:Yay yükselen balık evet olabilir gülücük) Neptün kavuşum balıktan da çok balık etkisi verebilir gülücük)

Yayların çapkınlığı balıktan biraz farklı bana göre, balık erkeği sevmediği birine bile çok romantik sözler söyleyip gözleri başka yere bakıp şaşı olurken, yay erkeği patavatsızlığıyla da beraber o kişiyle ne için beraberse artık takılmak mı, cinsellik mi, yoğun beğeni mi garip oluyorlar ben bilemem içlerini , bunu belirtir aldatmak yerine iletişimi kesiverir gülücük) Arkadaş olarak değişken burçlar çok iyidir eğlencelidir ama melek

cok tesekkür ederim gülücük üstüme aliniyorum cünkü bütün degisken burclara sahibi yay-balik-ikizler -alkış hayirlisi olsun ne diim gülücük)
09-04-2008 01:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Beatricé Yazılan:yay erkeği patavatsızlığıyla da beraber o kişiyle ne için beraberse artık takılmak mı, cinsellik mi, yoğun beğeni mi garip oluyorlar ben bilemem içlerini , bunu belirtir aldatmak yerine iletişimi kesiverir gülücük)

biz garip Yaylar gülücük gülücük

09-04-2008 01:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yeni ilişki nurozturk 12 55,964 09-20-2021 02:21 PM
Son Mesaj: KBE
  4 senelik ilişki nurozturk 6 69,878 07-09-2021 04:52 PM
Son Mesaj: nurozturk
  İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR... dilek8855 35 40,177 10-26-2019 12:24 PM
Son Mesaj: Frederico
  Evlilik ve İlişki Haritalarında Dikkat Edilebilecek Püf Noktalar Venüs 30 119,996 11-24-2018 03:23 PM
Son Mesaj: Ckanat
  Zıt Burçların İlişkide Yaşadıkları Sorunlar zorlamak 2 5,033 09-12-2012 03:27 PM
Son Mesaj: zorlamak
  Burçların Cinselliğe Yaklaşımları nilyum 8 15,291 01-09-2010 02:34 AM
Son Mesaj: Tuğçe

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir