Değerlendir:
  • 100 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları
Yazar Mesaj
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları
baya eskidik yildirim gülücük gülücük gülücük

bu retro merkur yapti yapacagini , zor baglandim bugun :D :D
tekrar yukledm, bu harita baya bi dikkatimi cekti..

[Resim: e63oAU.png]

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
11-22-2018 02:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları
@picachu Güneşin sert açısı görünmüyor, aksine önünde Jüpiter var bu güzel
bu arada solar return haritaları doğduğun şehir / yaşadığın şehir farklı ise
bu farkı göz önünde bulundurarak çıkarıyorsun değil mi diye sorayım ?

konuyla ilgili videomuz buyrun gülücük https://www.youtube.com/watch?v=Q7MMV8fp__8

11-22-2018 04:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Evt yildirim, malesef sehir degistiremedm :p 2009 da uniden dondum, donus o donus gülücük dogdugum topraktayimgülücük
hmm.. videoyu izledim.. deneme yaptim haikaten farkli bi yerde olsam baya degistiriyomus haritayi.. ki komsu ulke icin kullandim..

haritam
11-22-2018 05:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

@picachu gülücük

ya dayanamıcam söylicem öncelikle gülücük
benim gibi çok harita bakan arkadaşlar atık hangi yıl satürn nerde uranüs nerde falan ezberledikleri için direk doğumgününü ay gün yıl olarak tahmin edebiliyor. bence gizlemekle uğraşma ama yinede sen bilirsin beybi gülücük

şimcik soları çook şahane anlamam ama birrr solar asc senin natal mc ile kavuşmuş. ayrıca solar 10.evinde gübbneş ve jüpiter var gülücük

birde kendi natal haritana bakarsak satürn 6.evindeki stelyumunun stünden geçmiş... birazcık yormuş etmiş amaa transit jüpiter böyle yaydan çıkacak iken hem kendi natal jüpiterineee sonra güneşine kavuşa kavuşa gidecek gülücük ki dikkatni çekerim tr jüpiter 6.evinde aynı zamanda.

yani haritan şans şanss diye bağırıyor hadi inşalah bakalım gülücük

KARM IS BITCH!!!
11-22-2018 11:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cikoltadondurma Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

(11-22-2018 11:01 PM)dilek8855 Yazılan:  @picachu gülücük

ya dayanamıcam söylicem öncelikle gülücük
benim gibi çok harita bakan arkadaşlar atık hangi yıl satürn nerde uranüs nerde falan ezberledikleri için direk doğumgününü ay gün yıl olarak tahmin edebiliyor. bence gizlemekle uğraşma ama yinede sen bilirsin beybi gülücük

şimcik soları çook şahane anlamam ama birrr solar asc senin natal mc ile kavuşmuş. ayrıca solar 10.evinde gübbneş ve jüpiter var gülücük

birde kendi natal haritana bakarsak satürn 6.evindeki stelyumunun stünden geçmiş... birazcık yormuş etmiş amaa transit jüpiter böyle yaydan çıkacak iken hem kendi natal jüpiterineee sonra güneşine kavuşa kavuşa gidecek gülücük ki dikkatni çekerim tr jüpiter 6.evinde aynı zamanda.

yani haritan şans şanss diye bağırıyor hadi inşalah bakalım gülücük

ayy dileeek hoşgeldin forumaa, eski üyeleri görmek güzeeel gülücük) ben de şuan çok saçmasapan birine aşık oldum ne oluyor astrolojik haritamda bir bakabilir misiiin gülücük)) 22.04.1993 18:40 Tunceli

https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clan...17;nhor=61
11-23-2018 12:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Dilekcim saol cnm guzEl yorumlarn icin gülücük))) hee niye gizliyomki 18.12.1983 gülücük)) ins sansa ihtiyacm var,ama yinede korkuyorum.. gectigimiz yil tr.jupiter 5inci evimde venus saturnume kavustugunda cook guzel bi aska yelken actim derken kalbim o kadar kirildiki.. bu 7inci evdeki pluto , saturnde yaklasiyo off jupiterde gececek 2020 de...(o gunleri gorebilirsem) hayirlisi ama cok yoruldum.hani dogru yolunda gitmeye calisiyosun etliye sutluye karismadan, kendi dunyandasin, gelip yinede seni dagitabiliyolar... sonra haydi toparla bakalim.. En azindan is konularini rayina oturtabilirim ins.... utangaç

haritam
11-23-2018 08:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

@CİKOLTADONDURMA

saçmasapan birine aşık oldum demek, transit Uranüs etkisi yaşıyorum demek! zaten doğumgünün 22 nisan yani boğa burcusun... yani saçma sapan birine aşık olman çok normal! heleki o Venüs ve güneş son 3 ayda heryerden bir etki almış gülücük

ama geçeçecek benden söylemesi, daha transit Uranüsün retrosu devam ediyor bir nisan ayı gelsin tekrar boğaya girsin, karşına başka başka kişiler çıkacaktır emin ol ;)

@PICACHU

bende Venüs akrebi olarak diyorum ki! akrepte başlayan aşktan hayır gelmez :/ en güzeli yaydaki güneşe dokunurken gelen aşk, yada 5.evindeki tutulmalar falan...

2020den çok korkma, hatta azıcık anlıyorsan aşağıdaki haritaya bak.. 1969 yılında plüto ve uranüsle kavuışan tutulmalar falan... o yıllarda dünya yerle bir olmadıysa gene bişicik olmaz gülücük

KARM IS BITCH!!!
11-23-2018 05:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

@ dilek hee 12 yil oncesine baktimda :P yine bi tr jupiter zamanisi nt venus/saturn akrebin ustundeykene tutulmusum aska :P sonra 2011( ikizler /yay) tutulmalarinda bummmmm :D:D:D bide tr kad nt gad kavusumdu o aralar .. muhtesem bi finaldi..
zaten iyiki mesafe varmis evlenmemisim , geri kacardim kesin:P plutonikleri, venus akrebi sevemedim gitti....

bu onumuzdeki 3 yil baya bi action var haritamda gülücük evden disari adimimi atmim en iyisi..
bugunlerde tr jupi kavusum nt vertex.. kiminle tanisacam bakam diyecemde disari cikamiyom ders calisiyom cunki :P

sonrasinda tr jupiter nt.gad dogru ilerliy.. ahq derkene stelyumuma kavuscak.. 2020 baslari ins, sag kalirsak...
bu aralar progres haritamida sevdim venus gelmis gunese kavusmus.. tr chironda tam nt.mcmin ustunde ( umarim sinavi mucizevi bi sekilde gecerm)

tr kad 1/7 ev aksina dogru ilerliy , stelyuma opposition yapcak.. dsc ye gad kavuscak , bide 3 agir abi 7inci evde buluscakk, tr uranuste onlara gulumsicek , marsta ortalarda bi yerde ohohomm ver coskuyu koptum.w dansy
tutulmalarda 1/7 ev aksi alkis
ben tankimi hazirlim en iyisi dusman askere karsi gülücük plutoniklere savas aciyom:D

haritam
11-23-2018 08:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cikoltadondurma Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

(11-23-2018 05:43 PM)dilek8855 Yazılan:  @CİKOLTADONDURMA

saçmasapan birine aşık oldum demek, transit Uranüs etkisi yaşıyorum demek! zaten doğumgünün 22 nisan yani boğa burcusun... yani saçma sapan birine aşık olman çok normal! heleki o Venüs ve güneş son 3 ayda heryerden bir etki almış gülücük

ama geçeçecek benden söylemesi, daha transit Uranüsün retrosu devam ediyor bir nisan ayı gelsin tekrar boğaya girsin, karşına başka başka kişiler çıkacaktır emin ol ;)

@PICACHU

bende Venüs akrebi olarak diyorum ki! akrepte başlayan aşktan hayır gelmez :/ en güzeli yaydaki güneşe dokunurken gelen aşk, yada 5.evindeki tutulmalar falan...

2020den çok korkma, hatta azıcık anlıyorsan aşağıdaki haritaya bak.. 1969 yılında plüto ve uranüsle kavuışan tutulmalar falan... o yıllarda dünya yerle bir olmadıysa gene bişicik olmaz gülücük

Ayy inş. çıkar karşıma dilek yaa evlenmek istiyorum ben artıık :D bu 7. evim herhalde hiç aktif olmayacak yaa

https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clan...17;nhor=61
11-23-2018 11:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

[Resim: d95679750949.png]

KARM IS BITCH!!!
11-24-2018 11:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita Yorumu ayaneyano 0 16,862 10-24-2022 09:55 AM
Son Mesaj: ayaneyano
  Solar return haritama yorumlarınızı beklerim esoshii 2 72,182 11-03-2021 03:59 PM
Son Mesaj: esoshii
  Solar Return haritam dlnatly 16 82,519 09-15-2021 07:48 PM
Son Mesaj: ahsen1
  Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız Félicé 115 206,353 03-29-2020 09:07 PM
Son Mesaj: simone de
  güneş dönüşü haritasında neptün-ay ve neptün-şiron kavuşumu evilik göstergesi mi? merkür_yen 1 7,204 11-21-2019 05:49 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  solar harita pinkylove 0 9,950 05-30-2019 03:55 PM
Son Mesaj: pinkylove

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir