Değerlendir:
  • 100 Oy - 2.87 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları
solar haritayı bu alemde tek geçeriiim gülücük

transitlerde çözemediğim şeyleri burdan buluyorum... şimdi bu yıl asc aslan... gündemim 5.ev konuları.. ve özgüven konuarında iyileşme.. asc yöneticisi 5.ev girişinde jüpiter ile kavuşumda.. mars kavuşum neptün ile kare... hımm cinsellik ve para konusunda yanılgılarda verebilir.. ay satürn zıtlığı sağlıkla ilgili sıkıntılar verebilir.. 4-10 aksındaki venüs uranüs zıtlığı... hızlı ani bir aşk.. zaten nataldada tr uranüs venüse zt yapcak.. hızlı birşey gelce zaten o kesin...

ben üstten haritamı böyle gördüm. yorum yazmak ve doğumgünümü kutlamak isteyenleri bekliyorum gülücük))

KARM IS BITCH!!!
11-24-2018 11:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları
(11-24-2018 11:51 PM)dilek8855 Yazılan:  solar haritayı bu alemde tek geçeriiim gülücük

transitlerde çözemediğim şeyleri burdan buluyorum... şimdi bu yıl asc aslan... gündemim 5.ev konuları.. ve özgüven konuarında iyileşme.. asc yöneticisi 5.ev girişinde jüpiter ile kavuşumda.. mars kavuşum neptün ile kare... hımm cinsellik ve para konusunda yanılgılarda verebilir.. ay satürn zıtlığı sağlıkla ilgili sıkıntılar verebilir.. 4-10 aksındaki venüs uranüs zıtlığı... hızlı ani bir aşk.. zaten nataldada tr uranüs venüse zt yapcak.. hızlı birşey gelce zaten o kesin...

ben üstten haritamı böyle gördüm. yorum yazmak ve doğumgünümü kutlamak isteyenleri bekliyorum gülücük))

Akşam vakti kafam doluyken bakıyorum Öncelikle doğum günün kutlu olsun gülücük Şehir değişikliği yaşar mısın acaba?
Jüpiter Güneş kavuşumu var şanslı bir yıl olsa gerek gülücük

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
11-25-2018 10:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cikoltadondurma Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

(11-24-2018 11:51 PM)dilek8855 Yazılan:  solar haritayı bu alemde tek geçeriiim gülücük

Bu arada dilek lütfeeeen lütfeeen benim 7. evime bakar mısın,evlilik zamanı uyum vs ilgili ne görüyorsun,kaç gündür bir cevap verirsin diye bekliyorum aðla... 22.04.1993 18:40 Tunceli

https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clan...17;nhor=61
11-26-2018 12:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

2017 yılındaki solar haritamda ay-güneş kavuşumu varmış 6. evde başakta.
Bunun önemli bir açı olduğunu duymuştum, son 1 sene benim için ruhsal anlamda önemliydi ve bu yüzden merak ettim bu haritamı, özellikle 6. evi.
Kpssye çalışmak için çabalamıştım, düzenli bir şekilde çalışmak özellikle zorunda olduğum konularda çok güç benim için fazlasıyla sıkılıyorum ve bazı kaygılarımdan, baskı hissinden dolayı da geç başladım, zorlandım. Sonuç olarak verimli olmadı. Mars, merkür ve kad da aynı evde. Merkür-neptün zıt açısı var. Natalda da 10. evim başak, buna yorabilir miyiz?
Bir de doğum günümden 1 ay kadar önce biriyle tanıştım ve sonrasında benimle evlenmek istediğini söyledi, esas sebep duygu yoğunluğumun yeterli olmaması ve hislerimin "hayır" demesi ile birlikte yeterli güveni hissetmemem, başka illerde olmamız, benim hayatımı oturtamamış olmam gibi sebeplerle iletişimi kestim bir süre sonra.
7. evde terazideki jüpiter, 5. evdeki venüs, 1. evdeki uranüs t-karesi ile bağlantılı olabilir mi? Bir de venüs, jüpiter, plüton t-karesi var. İnişli çıkışlı, zor bir iletişimimiz oldu genelde sebebi benim güvensizliğim. Kendisinin kadı(7. ev, başak) ile benim marsım da kavuşum halinde. Su etkili biri aynı zamanda.
Geçmişe dönük anlamdırmaya çalışıyorum bir şeyleri, yorumu olan varsa sevinirim gülücük

Natal+Solar;
https://i.hizliresim.com/0R2dVY.png

Sadece solar;
https://i.hizliresim.com/4jR4m7.png

Ekleme: Bir de dizimle alakalı sağlık sorunu yaşadım, 6. ev ile alakalı olarak fakat 2017 başlarında başlayan 2018 başlarında çözüme ulaşan bir durumdu. 2016/2017 solar returnda 12. evde mars-satürn kavuşumu varmış.

Bilgili değil, ilgili.
11-26-2018 10:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(11-26-2018 10:19 PM)Feslegen Yazılan:  2017 yılındaki solar haritamda ay-güneş kavuşumu varmış 6. evde başakta.
Bunun önemli bir açı olduğunu duymuştum, son 1 sene benim için ruhsal anlamda önemliydi ve bu yüzden merak ettim bu haritamı, özellikle 6. evi.
Kpssye çalışmak için çabalamıştım, düzenli bir şekilde çalışmak özellikle zorunda olduğum konularda çok güç benim için fazlasıyla sıkılıyorum ve bazı kaygılarımdan, baskı hissinden dolayı da geç başladım, zorlandım. Sonuç olarak verimli olmadı. Mars, merkür ve kad da aynı evde. Merkür-neptün zıt açısı var. Natalda da 10. evim başak, buna yorabilir miyiz?
Bir de doğum günümden 1 ay kadar önce biriyle tanıştım ve sonrasında benimle evlenmek istediğini söyledi, esas sebep duygu yoğunluğumun yeterli olmaması ve hislerimin "hayır" demesi ile birlikte yeterli güveni hissetmemem, başka illerde olmamız, benim hayatımı oturtamamış olmam gibi sebeplerle iletişimi kestim bir süre sonra.
7. evde terazideki jüpiter, 5. evdeki venüs, 1. evdeki uranüs t-karesi ile bağlantılı olabilir mi? Bir de venüs, jüpiter, plüton t-karesi var. İnişli çıkışlı, zor bir iletişimimiz oldu genelde sebebi benim güvensizliğim. Kendisinin kadı(7. ev, başak) ile benim marsım da kavuşum halinde. Su etkili biri aynı zamanda.
Geçmişe dönük anlamdırmaya çalışıyorum bir şeyleri, yorumu olan varsa sevinirim gülücük

Natal+Solar;
https://i.hizliresim.com/0R2dVY.png

Sadece solar;
https://i.hizliresim.com/4jR4m7.png

Ekleme: Bir de dizimle alakalı sağlık sorunu yaşadım, 6. ev ile alakalı olarak fakat 2017 başlarında başlayan 2018 başlarında çözüme ulaşan bir durumdu. 2016/2017 solar returnda 12. evde mars-satürn kavuşumu varmış.

Tekrar yinelemek istedim.. Çıkarımlarımın doğruluk payını, varsa ekstra yorumları merak ediyorum.

Bilgili değil, ilgili.
12-04-2018 06:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Merhaba Fesleğen,doğruluk payı olan yerler var ama bir de ben kendi bakış açımdan yorumlayayım.

1.ev yöneticin Neptünmüş o zaman diliminde ve Neptün 12.eve düşmüş,senenin genel teması bütün açılara rağmen Neptün temasını çok yoğun yaşamış olman olabilir ki aklıma da sınavlarla ilişkilendirilen ev 6.ev geliyor,buradaki Merkür'e zıt yaptığı için zihinsel olarak karmaşalar yaşamışsın,ama asıl KPSS'yi bozan ne oldu dersen bana göre Neptün'ün aynı zamanda Satürn ile kare halinde olması,gerçekten istikrarı sağlaman zormuş,yalnız iyi bir haber vereyim,Neptün,Satürn ve Merkür orada retro halde ve bu güne kadar yaptığım gözlemlere göre özellikle kolektiflerdeki retrolar (ki içseldekiler bile sağlayabiliyor bazen) genellikle ikinci veya daha fazla olan şansı veriyor. O iş o anda olmasa bile sonradan bir şekilde rayına oturuyor. Natalında kollektifleri retro olan insanlarda buna çok rastladım,umarım burada da işe yarar. (ayrıca Uranüs ve Plüto da retroymuş,bu da hoşuma gitti,bence geri dönüşü mutlaka var bu sınav meselesinin.)

Rahatsızlığına gelirsek ,1-6 ve 9'da ateş grubunda büyük üçgen var, Uranüse bakarsam rahatsızlık aniden ortaya çıkmış olabilir ama onu da çözümü olmuş bu da güzel bir şey.

Evlilik olayı için de şu yorumu yaparım: 1-5 ve 7'de bir de 5-7 ve 10'da oluşan t-karelerden dolayı içine sinmemiş olabilir.10'un etkisi ne dersen 10 aynı zamanda statü evidir ve evlilik,kariyer değişimi vs gibi toplumsal statümüzü etkileyecek olaylar hakkında buralardan da tüyolar gelebilir. Jüpiter'in olumlu açılarına bakınca karşındaki insan çok iyi biri olsa bile veya sadece öyle görünüyor olsa bile t-karelerden ötürü içine sinmemesi normal.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
12-04-2018 06:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(12-04-2018 06:44 PM)BayanKararsız Yazılan:  Merhaba Fesleğen,doğruluk payı olan yerler var ama bir de ben kendi bakış açımdan yorumlayayım.

1.ev yöneticin Neptünmüş o zaman diliminde ve Neptün 12.eve düşmüş,senenin genel teması bütün açılara rağmen Neptün temasını çok yoğun yaşamış olman olabilir ki aklıma da sınavlarla ilişkilendirilen ev 6.ev geliyor,buradaki Merkür'e zıt yaptığı için zihinsel olarak karmaşalar yaşamışsın,ama asıl KPSS'yi bozan ne oldu dersen bana göre Neptün'ün aynı zamanda Satürn ile kare halinde olması,gerçekten istikrarı sağlaman zormuş,yalnız iyi bir haber vereyim,Neptün,Satürn ve Merkür orada retro halde ve bu güne kadar yaptığım gözlemlere göre özellikle kolektiflerdeki retrolar (ki içseldekiler bile sağlayabiliyor bazen) genellikle ikinci veya daha fazla olan şansı veriyor. O iş o anda olmasa bile sonradan bir şekilde rayına oturuyor. Natalında kollektifleri retro olan insanlarda buna çok rastladım,umarım burada da işe yarar. (ayrıca Uranüs ve Plüto da retroymuş,bu da hoşuma gitti,bence geri dönüşü mutlaka var bu sınav meselesinin.)

Rahatsızlığına gelirsek ,1-6 ve 9'da ateş grubunda büyük üçgen var, Uranüse bakarsam rahatsızlık aniden ortaya çıkmış olabilir ama onu da çözümü olmuş bu da güzel bir şey.

Evlilik olayı için de şu yorumu yaparım: 1-5 ve 7'de bir de 5-7 ve 10'da oluşan t-karelerden dolayı içine sinmemiş olabilir.10'un etkisi ne dersen 10 aynı zamanda statü evidir ve evlilik,kariyer değişimi vs gibi toplumsal statümüzü etkileyecek olaylar hakkında buralardan da tüyolar gelebilir. Jüpiter'in olumlu açılarına bakınca karşındaki insan çok iyi biri olsa bile veya sadece öyle görünüyor olsa bile t-karelerden ötürü içine sinmemesi normal.

Çook teşekkür ederim gülücük Anlamdırabildikçe tatmin ve mutlu oluyorum.
Sınav konusunda pek üzülmemiştim nedense ve annem de eskiye göre daha sakin karşıladı Allah'tan, ruhen etkiliyor beni kendisinin olumsuzluğu. Jüpiter akrep olumlu etkisi olsa gerek, ruhuma iyi geldi daha çok o yıl ve benim için çok önemli oldu. Biraz da bir hayır varmış hissi oldu içimde bilmiyorum ne kadar doğru da işte aile, çevre baskısı sıkıntı benim için. Bir de sınav yerime vardığımda sarı yavru bir kedi çıktı karşıma, bi coşkuyla gittim yanına sevmek için önce kaçtı benden, sınav yerimi teyit ettikten sonra dönerken kendi geldi yanıma sevdirdi, şaşırmıştım gülücük O ara hep kediler jüpiterdir, sarı renk jüpiterdir gibi şeyler duyuyordum bir de, anlamlı bir his verdi bana. Umarım şansım olur yine.
Ben sınava çalışma kararı aldığımda astrolojiye de merakım arttı tam jüpiter akrebe geçtiğinde ve ilgim daha çok astrolojiye kaydı diyebilirim aslında. İkiye ayrılmış gibiydim ama diğer yandan kendime kızarak çalışmak için uğraştım. Tanıştığım kişide de neptünyen etkiler vardı ki illa olur zaten bende bu durum(su ve neptün etkileri) ama daha fazlaymış sanki bu kişide; yükselen balık, ay balık(12. ev), merkür ve mars yay ama neptünle aynı evde(9. ev) ve güneş, venüs, uranüs akrep 8. evde, dediğiniz gibi iyi niyetli bir hava hakimdi kendisinde uzun süre de iletişimde kaldık kafa karışıklıklarımla çok uğraştı ama içime sinmeme hali geçmedi yanyana da gelemiyorduk ve bitirdim. Ben belli bir enerjinin çok yoğunluğu olmasından da çekiniyorum biraz elimde olmadan(özellikle coşkulu duygusallık), belki temelde öyle değil ama dengesiz bir enerji havası veriyor, bir de yükseleni değişken olan ve güneş akrep olan kişilerle bir şeyleri sürdürebilmem daha güç oldu hep, burada venüs akrep iletişimi uzattı muhtemelen ve balık enerjisi de bana biraz iyi geliyor ne kadar yoğun olsa da saf ve hoş bir enerji. Hayırlısı...

Peki 6. evdeki güneş-ay kavuşumu neyi gösteriyor sizce? Şanslı bir durum diye duymuştum ama sağlıkla ilgili mi acaba? Bir de mars hem 2016 solarda 12. evde hem 2017 solar haritamda 6. evde varmış, dizimde olunca hareket kısıtlaması yaşadım ve egzersizle halloldu durumum, buna işaret ediyor olabilir mi? Aslında sınava çalışma çabam da bir mars etkisi olarak görülebilir.

Bir de ekstra olarak farkettiğim bir şey, 7. ev terazideki jüpiter ve 9. ev yaydaki satürn bağlantısı annemle uzak bir ildeki akrabamızın düğününe gitmemizi gösteriyor olabilir mi? Satürnü tam anlamdıramadım ama belki resmiyet ile ilgilidir. Yolculuk da zor geçmedi sadece ocak ayı olduğu için bulunduğumuz yerden daha soğuk bir yere gittik.

Okul hayatımda son 1 senedir astroloji ile ilgili sorduğum kadar soru sormamışımdır gülücük)

Bilgili değil, ilgili.
12-04-2018 11:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Soruna cevap vereyim gülücük

5.ev ve 6.ev yöneticisi 6.eve düşmüş,yani Güneş ve Ay,sınavın odak noktan oluşu ve rutin işler daha önemli hale gelmiş olabilir.

Duygusallık fazla olabilir,bunlar bende fazlaca çağrıştı,yolculuk işini bilemedim,Satürn 10'un yönetcisi sonuçta. Solardaki gezegen yerleşimlerini ayrıca incelemek lazım sanki gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
12-05-2018 03:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(12-05-2018 03:07 AM)BayanKararsız Yazılan:  Soruna cevap vereyim gülücük

5.ev ve 6.ev yöneticisi 6.eve düşmüş,yani Güneş ve Ay,sınavın odak noktan oluşu ve rutin işler daha önemli hale gelmiş olabilir.

Duygusallık fazla olabilir,bunlar bende fazlaca çağrıştı,yolculuk işini bilemedim,Satürn 10'un yönetcisi sonuçta. Solardaki gezegen yerleşimlerini ayrıca incelemek lazım sanki gülücük

Anladım, teşekkürler ^^
10. ev olayı, gittiğim yerde biraz bir kendimi gösterme durumum oldu normalden farklı şekilde, onunla alakalı da olabilir belki. Çok mu salladım :D Ya da yine sınavla bağlantılı bir durum, bilemedim her neyse gülücük
Bir de düşündüm de 10. evdeki oğlak natalda 2. evim, buradaki plüton açısı evlilikle alakalı maddi korkularım olduğunu da gösteriyordur belki, çünkü natal gad 8. ev, ayım da kad evinde ve işsiz biri olarak bu kaygım var.

Bu sene ki solarda da bir duygusallık var yükselen yengeç olduğundan(ama şunu söyleyebilirim ki 2017 ekimden beri daha çok şifalanmış hissi yaşıyorum) ama iş konusuna yine bir vurgu var gibi, natal gad-kad aksı ac-6 ve 7. evlere geçmiş, ac ve dc yöneticileri 6. evde kavuşmuş, natal haritamda da 2. evde bu açı var. Bir de malefikler sarmış dc aksını, hayırlısı bakalım.
Ayrıca AC-ay zıtlığı için söyleyebilirim ki evet bir sağlık sorunum var fakat doğum günümden daha önce tahminimce jüpiterin 12. ev transiti ile tetiklenerek ortaya çıkan ve hala tedavisi süren bir durum gülücük
https://i.hizliresim.com/RrXZDa.png

Bilgili değil, ilgili.
12-05-2018 04:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idrilhawke Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

merhaba arkadaşlar herkese mutlu yıllar rica etsem solarıma bakar mısınız ? ilişkiler konusunda şans var mı bu sene sizce yoksa yinemi yalnızları oynacağım ?? koptum.w

solar haritam : https://i.hizliresim.com/BaDl0D.png

Pladicus: https://i.hizliresim.com/JDDXJW.png
Whole Sings: https://i.hizliresim.com/lZZL5E.png
01-01-2019 02:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita Yorumu ayaneyano 0 16,855 10-24-2022 09:55 AM
Son Mesaj: ayaneyano
  Solar return haritama yorumlarınızı beklerim esoshii 2 72,172 11-03-2021 03:59 PM
Son Mesaj: esoshii
  Solar Return haritam dlnatly 16 82,517 09-15-2021 07:48 PM
Son Mesaj: ahsen1
  Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız Félicé 115 206,334 03-29-2020 09:07 PM
Son Mesaj: simone de
  güneş dönüşü haritasında neptün-ay ve neptün-şiron kavuşumu evilik göstergesi mi? merkür_yen 1 7,202 11-21-2019 05:49 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  solar harita pinkylove 0 9,950 05-30-2019 03:55 PM
Son Mesaj: pinkylove

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir