Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.82 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojik Haritanız Aracılığıyla Mesleğinizi Nasıl Belirlersiniz?
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

RE: ASTROLOJİK HARİTANIZ ARACILIĞIYLA MESLEĞİNİZİ NASIL BELİRLERSİNİZ?
(08-23-2010 07:03 PM)raisisset Yazılan:  Dil bölümü okuyorum ve hedefim simultane tercümanlık. Her an seyahate hazırım.(değişimler iyidirgülücük) Ve dil yeteneğimde oldukça fazla. Tabi bi de işin başka bir tarafı var. Güzel sanatlarla ilgili her dalda (tiyatro,heykelcilik,resim,müzik gibi. Dans yok. Diğerlerini de henüz denemedim makara) diğer insanların sahip olduğundan bir kat daha fazla yeteneğim var. Ve resim dışında hiç brinden özel eğitim almadım. Yazarlık da öyle. Garip. Ne olacağıma çoktan karar verdim ama gözüm diğer yana da kaymıyor değil! hehee

raisisset, 10. evde ikizler burcu var. bir çok alana yetenegin olması, dağılman, karar verememen ve seçememen doğal. yazarlık, kominikasyon, iletişim, dil tabanlı meslekler ikizlerin öngördüklerindendir. ay ikizler burcunda, yabancı dil ve uzak seyahatleri temsil eden 9. evde. ay ikizler, mental anlamda uyanıktır ve iletişim tabanlı tüm konularda doğal bir yetenek sağlar. duygusal yönümüzü temsil eden ay, 9. evde felsefe, yabancı diller ve seyahatler konusunda seni güdümleyecektir. güneş koçun dispozitörü marsın merkürünle yaptıgı kavuşum, merküre dair yazma-konuşma- düşünme ve iletişim kökenli her konuyu harekete ve yüksek enerjiye tabi tutacaktır.
küçük bir tavsiye, koç burcu girişimlerin burcudur ancak girişimlerin devamını sağlamak , gerisini getirmek, girişimlerde sebatkar olmak konusunda biraz sıkıntı çekebilir. ilk baştaki coşkusu, zaman geçtikçe sönebilir. ilgi alanı dağılabilir. keza 10. ev ikizlerde mesleki anlamda odak noktasını keskinleştirmek konusunda zorlanır. ikizler alanı, bilgi arayan bir alan oldugu için bilgi alabileceğin diğer alanlarında zaman zaman aklını çelmesi sözkonusudur. bu noktada, kendini belli bir alana sabitlemek ve o alanda karar kılmak başarı açısından daha verimli sonuçlar sağlayabilir diye düşünüyorum. gülücük

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
08-23-2010 08:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

serena bende oğlum için istesem yorum senden :D bu sene liseye başlıcak ve haritası hangi yöne yatkın merak ediyorum. hani nasıl yönlendirsem diye ..
6.evinde stelyum var oğlak merkür+oğlak neptün+kova uranüs kavuşumu..10.ev boğa hiç gezegen yok yöneticisi venüs 8.evde koçta ve balıktaki satürünle (8 obla) kavuşum da gösteriyor haritada...bu arada 6.ev yöneticiside satürün 8.evde...
sanki8.ev baskısı var meslek konusunda ..istersen haritasının lingini vereyim ben işin içinden çıkamadım!!

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=j...&smon=8&sy
08-24-2010 01:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

çok güzel bir yazı.. yazıdan anladığım kadarıyla, 10.evimdeki, uranüs, MC ve kuzeyaydüğümü kavuşumu benim için iyi bir şans olabilir ama, (yine yazıdan analdığım kadarıyla), yükselen oğlağımın yöneticisi ile, uranüs kare yapıyorlar.. çok çektim şu satürnden çokk gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
08-24-2010 10:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nadya Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

(08-21-2010 09:43 PM)Venüs Yazılan:  
(08-21-2010 08:44 PM)nadya Yazılan:  Benim de mesleğimi değiştirmem lazım bilgisayar teknikeriyim pek sevmiyorum istemeden okuduğum bir bölüm oldu sizce haritama bakarak hangi alanda başarılı olabilirim ? hýmmm

Hangi alanlara ilginiz olduğunu yazarsanız potansiyelleriniz hakkında bir fikir alışverişi daha sağlıklı olacaktır sevgili nadya..verygood

İlgi alanlarım şiir yazıyorum bazen yazı yazmayı seviyorum ama bunlar hobi olur ancak.Yemek yapmayı çok seviyorum yeteneğimde var gibi, organizasyon ve fikir üretmede başarılı olabilirmişim gibi geliyor.İkna kabiliyetim var mesela. Ama sıkıcı masa başı işlerinden hoşlanmıyorum. Spora ilgim var astrolojiyede ilgim var makara Genel anlamda sanata ilgim var, sinemaya falan .... bu saatten sonra bunlardan meslek çıkarmı kiii??? Bu arada sürekli birşeyler öğrenmeye, araştırmaya bayılıyorum en büyük ilgimde bu hýmmm

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=0&...20&go.y=11
08-27-2010 12:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
simya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Bu başlık altında yazmam doğru mu bilmiyorum ama bugün itibariyle severek yaptığım işimden istifa ettim. Kabulünü beklemekteyim ve çok gerginim.

Transitlerime bakmak istedim ama astrozoom haritasına alışık olduğumdan Astrodienst haritasını pek iredeleyemiyorum sizler ne dersiniz?

10. evim Mars Oğlak Tr Pluto'nun burada geriliyor olması, 10 ev yönetici gezegenim Satürn'ün 7. evimde maruz kaldığı transitler Tr Mars'ın burdaki stresi, Tr 1. evimdeki Tr Uranüs'ün gerilemesi...
Sizlerin görüşünü de almak isterim.

SİMYA YILDIZ HARİTASI
08-27-2010 04:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(08-27-2010 04:07 PM)simya Yazılan:  Bu başlık altında yazmam doğru mu bilmiyorum ama bugün itibariyle severek yaptığım işimden istifa ettim. Kabulünü beklemekteyim ve çok gerginim.

Transitlerime bakmak istedim ama astrozoom haritasına alışık olduğumdan Astrodienst haritasını pek iredeleyemiyorum sizler ne dersiniz?

10. evim Mars Oğlak Tr Pluto'nun burada geriliyor olması, 10 ev yönetici gezegenim Satürn'ün 7. evimde maruz kaldığı transitler Tr Mars'ın burdaki stresi, Tr 1. evimdeki Tr Uranüs'ün gerilemesi...

Aslında astrolojik etkileri sende yazmışsın. Öncelikle hayırlı olsun diyeyim , severek yaptığın bir işten niçin istifa ediyorsun o kısmı özel bir konu sanırım.

Transit Plütonun , Transit Uranüs ve Jüpiterin , Transit Satürnün yani nerdeyse gökyüzündeki enerjilerin önemli bir kısmının senin haritana ciddi baskılarını görüyoruz bu dönemde.
Satürn Döngüsü yaşıyor olman da cabası.

08-27-2010 05:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
simya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

(08-27-2010 05:14 PM)Yıldırım Yazılan:  
(08-27-2010 04:07 PM)simya Yazılan:  Bu başlık altında yazmam doğru mu bilmiyorum ama bugün itibariyle severek yaptığım işimden istifa ettim. Kabulünü beklemekteyim ve çok gerginim.

Aslında astrolojik etkileri sende yazmışsın. Öncelikle hayırlı olsun diyeyim , severek yaptığın bir işten niçin istifa ediyorsun o kısmı özel bir konu sanırım.

Transit Plütonun , Transit Uranüs ve Jüpiterin , Transit Satürnün yani nerdeyse gökyüzündeki enerjilerin önemli bir kısmının senin haritana ciddi baskılarını görüyoruz bu dönemde.
Satürn Döngüsü yaşıyor olman da cabası.

Sebep özel olmasa da uzun diyelim Yıldırım. Benim karakteristik özelliğimdir burnunun dikine gitmek. Bazen doğum saatimin yanlış olduğunu düşünüyorum YAY, BALIK, TERAZİ üçlemesinden...
Başkaları için istifa gerektirecek bir konu olmasa da benim mizacıma ters bir durumdu. İstifamın kabul edilmemesini beklemiyor değilim hani de edilirse de pişmanlık duymam ben böyleyim. simdi-kızdım
İşin kötü tarafı yönetim kurulu toplantısına kadar beklenicek sürprizzz
Gökyüzü malum bir ışık arıyorum sabahtır haritamda.. acaba

SİMYA YILDIZ HARİTASI
08-27-2010 05:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(08-27-2010 12:36 AM)nadya Yazılan:  
(08-21-2010 08:44 PM)nadya Yazılan:  Benim de mesleğimi değiştirmem lazım bilgisayar teknikeriyim pek sevmiyorum istemeden okuduğum bir bölüm oldu sizce haritama bakarak hangi alanda başarılı olabilirim ? hýmmm

Hangi alanlara ilginiz olduğunu yazarsanız potansiyelleriniz hakkında bir fikir alışverişi daha sağlıklı olacaktır sevgili nadya..verygood

İlgi alanlarım şiir yazıyorum bazen yazı yazmayı seviyorum ama bunlar hobi olur ancak.Yemek yapmayı çok seviyorum yeteneğimde var gibi, organizasyon ve fikir üretmede başarılı olabilirmişim gibi geliyor.İkna kabiliyetim var mesela. Ama sıkıcı masa başı işlerinden hoşlanmıyorum. Spora ilgim var astrolojiyede ilgim var makara Genel anlamda sanata ilgim var, sinemaya falan .... bu saatten sonra bunlardan meslek çıkarmı kiii??? Bu arada sürekli birşeyler öğrenmeye, araştırmaya bayılıyorum en büyük ilgimde bu hýmmm

Ay boğa sahibisin üstelik ay boğan, venüs aslana ve güneş başağa trine açı yapmış, neden olmasın yemek kitabı bile yazabilirsin, güzel yemeklerle ilgi, mesela ev yemekleri ile ilgili organizasyonlar kurabilirsin, bu konuda ilerleme kaydetmemen diye bir durum yok ve üstelik madem bilgisayar teknikerisin, bir web sitesi kurarak tanıtımını da yapabilir ve organizasyonlarda nasıl yemekler sunacağını ekleyebilirsin, madem seviyorsun bu tip işleri, sevdiğin sevmediğin her yeteneğini birleştirebileceğin bir iş imkanı oluşturmak senin elinde canım..verygood
Üstelik Mars ve Jüpiterin 10. evde olduğuna göre oldukça hırslı bir şekilde başarıyı elde etme ihtimalin yüksek gibi..gözkýrpma
08-28-2010 07:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nadya Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

(08-28-2010 07:28 PM)venüs Yazılan:  
(08-27-2010 12:36 AM)nadya Yazılan:  

Ay boğa sahibisin üstelik ay boğan, venüs aslana ve güneş başağa trine açı yapmış, neden olmasın yemek kitabı bile yazabilirsin, güzel yemeklerle ilgi, mesela ev yemekleri ile ilgili organizasyonlar kurabilirsin, bu konuda ilerleme kaydetmemen diye bir durum yok ve üstelik madem bilgisayar teknikerisin, bir web sitesi kurarak tanıtımını da yapabilir ve organizasyonlarda nasıl yemekler sunacağını ekleyebilirsin, madem seviyorsun bu tip işleri, sevdiğin sevmediğin her yeteneğini birleştirebileceğin bir iş imkanı oluşturmak senin elinde canım..verygood
Üstelik Mars ve Jüpiterin 10. evde olduğuna göre oldukça hırslı bir şekilde başarıyı elde etme ihtimalin yüksek gibi..gözkýrpma

Çok teşekkürler venüs; insan istedikten sonra herşeyi başarabilir çok çalışmak şartıyla tabiki de. Bakalım başarabilecek miyim ??? Hayat nerelere sürükleyecek!! Bu arada benim marsım ve jüpiterim 10. evde değil uranüs 10. evimde haritammı karıştı bir bakayım....

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=0&...20&go.y=11
08-29-2010 01:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Sevgili nadya placidusa göre evet Uranüs 10. evde ama, ben her yazdığım yorumda whole signi göz önünde bulundurduğum için hep böyle yalnış algılamalar oluyor, yani whole signe göre 10. evde Mars ve Jüpitere sahipsin..verygood
08-29-2010 05:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Astrolojik Kariyer Raporu Angel 3 5,244 11-14-2008 10:40 PM
Son Mesaj: yezda

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir