Değerlendir:
  • 39 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Akrep
Yazar Mesaj
plutomania Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 13

RE: Yükselen Akrep
(08-06-2012 10:01 PM)karmen2 Yazılan:  
(08-06-2012 09:37 PM)plutomania Yazılan:  effQ nün bahsettiği dövmenin neredeyse aynısını balık burcu olan bir arkadaşım yaptırıp içinede çocuklarının adını yazdırtmıştı. Benim tanıdığım balık etkisi olan veya balık burcu olanlar genelde etkilenmeye çok müsait ve dıştaki enerjileri sünger gibi çeken insanlar. Mesela bahsettiğim arkadaş gene başka bir balık tanıdığım içlerindeki zayıf balıksı yanı kapatmak için dışta sert veya çok konuşan ve ben bilirimci oluyorlar ve gözlemlediğim kurtlar vadisi tarzı dizilerden çok etkilenip ordaki bir karakterin şekline bürünüyorlar. Dışardan bakınca gülüyorum tabi ne yapayım.

Balığa ateş yükselen denk gelirse genelde benim gördüğüm böyle tipler ortaya çıkıyor.

Balığın gerçek derinliğinden yoksun yüzeysel özenti tipler. Küllen maske tipler.suna-bak

sizin bahsettiğiniz dangalaklar yüzünden burcumuz hiç sevilmiyor ve yanlış tanınıyor maalesef..

Gerçektan balık gibi olan burcun olumlu özelliklerini tam anlamıyla sergileyen insanlar tüm burclarda olacağı gibi anca milyonda bir çıkar belki daha az. Buna karşılık 999 bin 999 tane sizin deyiminizle ' dangalak' olanlardan olacaktır.
Çünkü gerçek balık burcu bölmez, parçalamaz, kirletmez...
O son , nihai burçtur; bütünleşmeyi ,saflığı, arılığı temsil eder!

08-06-2012 10:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lajâ Çevrimdışı
.::скорпион::.
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 44

(07-16-2010 11:22 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  
(07-16-2010 08:31 PM)Vena Yazılan:  Başak, toprak burcu, Satürn ilk olarak Oğlak yani bir toprak burcuyla ilişkili. Plüto başakla Satürn'den çok daha ilişkisiz yani benim tezimi Başak örneği vererek desteklemiş oldun =)

Bu şekilde bir genelleme yapmayı bir kere doğru bulmuyorum.Diğer mesajında belirttiğin ''mükemmeliyetçilik toprak prensibi, derinlik su.'' sözüne katılamıyorum bu yüzden.

(07-16-2010 08:31 PM)Vena Yazılan:  Akrep yaya göre mükemmeliyetçi ya da teraziye göre ama bu onu Satürn/oğlak ile kıyaslandığında mükemmeliyetçi yapmaz.

Buna da katılmıyorum.Akrep herhangi bir burca göre değerlendirilip mükemmeliyetçi diye tanımlanmıyor.Başak ve Akrep bütün burçlar birlikte değerlendirildiğinde mükemmeliyetçilikleriyle önplana çıkıyorlar.Satürn başak burcuyla karşılaştırıldığında daha yüzeysel ve daha bütünü görme eğilimli sayılabilir.

(07-16-2010 08:31 PM)Vena Yazılan:  Satürn'ün amacı tepe noktası, Satürn tepeye çıkarken her ayrıntıyla uğraşır çünkü ufak bir engele takılıp yere yuvarlanmak istemez onda amaç tepedir, mükemmel başarıdır,

Başarı ve zirveye çıkma isteği illa küçük ayrıntılara takılmayı gerektirmiyor.Satürnyen insan iyi bir gözlemci ve iyi bir organizatördür.Toprak gurubunun her ihtimali gözönüne alıp temkinli olma hali en çok Satürnde kendini gösterir.Amma velakin Başak ve Pluton etkisinin ayrıntılara takılma hali Satürnde yoktur.Satürn bunlarla karşılaştırıldığında daha yüzeysel kalabilir.

özledim.. hatunların tartışmalarına bak bilgi kokuyor..

Bizi başınızdan geçenler değil kafanızdan geçenler ilgilendirir..
. .. . . ... .. .. ...
.. .
. .. . ... .
. . ..
11-02-2012 03:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Etrafımda gözlemlediğim yükselen akrepler iri gözlü (yuvarlak iri gözlü)

12-14-2012 02:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Futbolun cikis noktasi, bir zatin kafasini kesip top seklinde oynamaya baslamis bir toplulukdur... Hic de hos bir durum degil... Sevmem de bakmam da bakani da anlamam...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
01-04-2013 06:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aslıhan Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

yüselen akrep iyidir hoştur sinirlenince şöyle bir ters bakış atmanız yeterli geliyor zaten koptum.w

derdinizi bakışlarınızla anlatır girdiğiniz ortamda konuşmasanız bile varlığınızla ben burdayım dersiniz
ah birde venüs 1. evde olmayaydı aðla... duygularımı daha da bi ifade ederdim

yükselen ayıma karşıt açı yapıyor ay 7. ev boğa da nelere sebep olur sizce?
01-06-2013 04:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-06-2013 04:02 AM)aslıhan Yazılan:  yüselen akrep iyidir hoştur sinirlenince şöyle bir ters bakış atmanız yeterli geliyor zaten koptum.w

derdinizi bakışlarınızla anlatır girdiğiniz ortamda konuşmasanız bile varlığınızla ben burdayım dersiniz

Merhaba Aslıhan

Profilinde ki doğum bilgilerin doğru ise Yay burcunda Güneş-Jüpiter-Neptün stelyumun oluyor bu da saf kalplilik (iyi niyetin vurgulanması) göstergesidir.

Yükselenin Akrepse (yükselen burca ait bilgilerde yanlışlık yoksa) 7.evde ki Ay burcu KARŞINDAKİ İNSANLARDAN VE OLAYLARDAN ÇOKÇA ETKİLENME özelliği verebilir. Olumlu ya da olumsuz açıdan diğer insanlardan ve olaylardan etkilenme potansiyelin vardır.

7.evdeki Ay aynı zamanda ''diğer insanlarla ilişki kurmaya'' duyulan ihtiyacı ifade edebilir.
Bir ilişkiye sahip olmamak (7.ev boğa) içgüdüsel olarak kendini ''aç'' hissetmene sebep olabilir.

01-06-2013 08:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
spiritt Çevrimdışı
Yeni Üye
**

yükselen akrep bide mars terazideyse içsel çatışmanın sonu gelmıyor, sürekli ikilem sürekli çatışma ve sakin kalma arasında dengesizlik.

[Resim: astro2gw01sahv356972151.gif]

Uploaded with ImageShack.us
01-07-2013 02:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aslıhan Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-06-2013 08:59 AM)Neptunian Yazılan:  
(01-06-2013 04:02 AM)aslıhan Yazılan:  yüselen akrep iyidir hoştur sinirlenince şöyle bir ters bakış atmanız yeterli geliyor zaten koptum.w

Merhaba Aslıhan

Profilinde ki doğum bilgilerin doğru ise Yay burcunda Güneş-Jüpiter-Neptün stelyumun oluyor bu da saf kalplilik (iyi niyetin vurgulanması) göstergesidir.

Yükselenin Akrepse (yükselen burca ait bilgilerde yanlışlık yoksa) 7.evde ki Ay burcu KARŞINDAKİ İNSANLARDAN VE OLAYLARDAN ÇOKÇA ETKİLENME özelliği verebilir. Olumlu ya da olumsuz açıdan diğer insanlardan ve olaylardan etkilenme potansiyelin vardır.

7.evdeki Ay aynı zamanda ''diğer insanlarla ilişki kurmaya'' duyulan ihtiyacı ifade edebilir.
Bir ilişkiye sahip olmamak (7.ev boğa) içgüdüsel olarak kendini ''aç'' hissetmene sebep olabilir.

teşekkürler çok iyi anlatmışsınız kesinlikle bu benimalkisalkis

(01-07-2013 02:28 AM)spiritt Yazılan:  yükselen akrep bide mars terazideyse içsel çatışmanın sonu gelmıyor, sürekli ikilem sürekli çatışma ve sakin kalma arasında dengesizlik.

ahh o mars hem terazi hemde 12. evdeaðla...aðla...
01-13-2013 09:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
akrpkrl Çevrimdışı
Üye
**

yükselen akrep plüto 1.ev nasıl sizce?
01-17-2013 06:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-17-2013 06:55 AM)akrpkrl Yazılan:  yükselen akrep plüto 1.ev nasıl sizce?

Yükselen Akrep etkisi vurgulanır.

Yükselen Akrep yorumlarına odaklanman kâfi. Plüto ekstra farklı bir özellik katmayacaktır. Plüto özellikleri ile Akrep özellikleri benzerdir zaten.

01-17-2013 06:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen akrep fotoğraflar aeon 101 123,021 04-09-2018 09:10 PM
Son Mesaj: melody

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir