Değerlendir:
  • 39 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Akrep
Yazar Mesaj
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

RE: Yükselen Akrep
Yükselen akrep ve plutonun 1.ede olması iyi bişey bence gülücük Misss gibi karizma daha ne olsun gülücük Güzellik verdiği söylenemez ama çekicilik ve karizma verdiği garanti.Benimde yükselen akrep olan tanıdığım insanlar var.başlarda duvar gibi gözüküyor ya da buzdolabı dil çýkarma daha sonra onları tanıma isteği baş göstermeye başlıyor çünkü onlar kendilerini tanıtmıyorlar pek. gözleri ve yüzleri farklı oluyor değişik bi manyetizma. tanımlayamacağım yaşamak lazım gülücük yükseleni akrep, ikizler stelyumu olanlar sevilen insanlar kanaatimce
10-11-2014 01:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
atetri Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Merhaba gunes burcum başak, yukselen akrep plutoda da akrep 1. Evde , mars da terazide . ama yukselen akreplerin goz ve kaş yapilarinin dikkat cekmesi dışında fiziksel olarak kendimi akrebe benzetmiyorum .tenim kpyu degil (karadenizli olmam neden olmus olabilir gülücük) ve kasli veya kalin bi vucuda sahip degilim tamamen mimyonum , görenler birkac yas kucuk oldugumu düşünüyor. Nedeni ne olabilir? Tipik akrep yukselen tipi yok galiba bende.

http://i.hizliresim.com/yMXb2n.png
05-09-2015 01:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dryad22 Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

benim gözlemlediğim kadarıyla, akrep stelyumu olanlarda ya da akrep burcunda güneş haricinde en fazla bir gezegen varsa akrep görünümü daha baskın oluyor, gözlemlediğim kadarıyla bayanlarda gözlerde çekikliği andıran tatlı bir kısılma veriyor, ünlülerden Björk bence iyi bir örnek, güneş,ay,yükselen akrep bir kişilik kendisi epey ilginç...

http://i.hizliresim.com/VVabmZ.gif karamsar
05-11-2015 08:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dryad22 Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

ayrıca esmer yada açık tenli olmak genlerle alakalıdır diye düşünüyorum, yükselene göre genel şeyler söyleyebilmek mümkün değil ama yukarıda dediğim gibi akrep stelyumu olanlarda ya da güneşi akrepte olup yanında bir gezegen vs varsa akrep burcu profiline uyan bir tip ortaya çıktığını düşünüyorum, çevremdekilere baktığımda ben bunu gözlemledim

http://i.hizliresim.com/VVabmZ.gif karamsar
05-11-2015 08:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
atetri Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Ben de dediginiz kadar baskin degil evet, akrep yukselen dışında sadece plutonda 12.evde birde .gozlerde tatli bir kisilma nerdee tam tersi iri yuvarlak gozlerim var . ama bjirk ornegi iyiymiş biz de oyls olsaydik keşke gülücük

05-11-2015 10:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
atetri Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Cvp: Yükselen Akrep
(05-11-2015 09:47 PM)Lionhearted Yazılan:  
(05-09-2015 01:00 PM)atetri Yazılan:  Merhaba gunes burcum başak, yukselen akrep plutoda da akrep 1. Evde , mars da terazide . ama yukselen akreplerin goz ve kaş yapilarinin dikkat cekmesi dışında fiziksel olarak kendimi akrebe benzetmiyorum .tenim kpyu degil (karadenizli olmam neden olmus olabilir gülücük) ve kasli veya kalin bi vucuda sahip degilim tamamen mimyonum , görenler birkac yas kucuk oldugumu düşünüyor. Nedeni ne olabilir? Tipik akrep yukselen tipi yok galiba bende.

Kaslı kalın vücut erkekler için söylenmiştir
venüs-ay açıları genç gösterir, sevimlilik katar bunlar minyonluğa yakın şeyler
ve venüsün ve ayının direk olarak kare açısı var yükselenine plüto ile birlikte.

Bir de Başak burcusun, Fiziksel inceliğiyle bilinen burçlardan biri

Cocukken 4.siniftayken 1.sinifa mi gidiyosun diyen oluyordu , genc gosterme işini abartmisim :D işimize yarasin bi kere de .teşekkürler yorumlariniz icingülücük

05-11-2015 10:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
atetri Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(05-11-2015 09:47 PM)Lionhearted Yazılan:  
(05-09-2015 01:00 PM)atetri Yazılan:  Merhaba gunes burcum başak, yukselen akrep plutoda da akrep 1. Evde , mars da terazide . ama yukselen akreplerin goz ve kaş yapilarinin dikkat cekmesi dışında fiziksel olarak kendimi akrebe benzetmiyorum .tenim kpyu degil (karadenizli olmam neden olmus olabilir gülücük) ve kasli veya kalin bi vucuda sahip degilim tamamen mimyonum , görenler birkac yas kucuk oldugumu düşünüyor. Nedeni ne olabilir? Tipik akrep yukselen tipi yok galiba bende.

Kaslı kalın vücut erkekler için söylenmiştir
venüs-ay açıları genç gösterir, sevimlilik katar bunlar minyonluğa yakın şeyler
ve venüsün ve ayının direk olarak kare açısı var yükselenine plüto ile birlikte.

Bir de Başak burcusun, Fiziksel inceliğiyle bilinen burçlardan biri

Demişsiniz ya venus ve ayin pluto ile arasinda kare aci var diye. Ben bunun hakkinda pek iyi şeyler duymadım ama :/ oyle mi ?

05-11-2015 10:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

(05-11-2015 10:58 AM)atetri Yazılan:  Ben de dediginiz kadar baskin degil evet, akrep yukselen dışında sadece plutonda 12.evde birde .gozlerde tatli bir kisilma nerdee tam tersi iri yuvarlak gozlerim var . ama bjirk ornegi iyiymiş biz de oyls olsaydik keşke gülücük

İmzandaki harita kimin ?
05-29-2015 11:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
atetri Çevrimdışı
Üye
**
lt=

(05-29-2015 11:50 PM)Ninsianna Yazılan:  
(05-11-2015 10:58 AM)atetri Yazılan:  Ben de dediginiz kadar baskin degil evet, akrep yukselen dışında sadece plutonda 12.evde birde .gozlerde tatli bir kisilma nerdee tam tersi iri yuvarlak gozlerim var . ama bjirk ornegi iyiymiş biz de oyls olsaydik keşke gülücük

İmzandaki harita kimin ?

Benim ama şu an yeniledim. Neden sormuştun ?

06-30-2015 12:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

(06-30-2015 12:03 AM)atetri Yazılan:  
(05-29-2015 11:50 PM)Ninsianna Yazılan:  

İmzandaki harita kimin ?

Benim ama şu an yeniledim. Neden sormuştun ?

Eski haritanda Yay yükseliyordu, ondan sormuştum.
06-30-2015 05:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen akrep fotoğraflar aeon 101 123,162 04-09-2018 09:10 PM
Son Mesaj: melody

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir