Değerlendir:
  • 39 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Akrep
Yazar Mesaj
atetri Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Yükselen Akrep
(06-30-2015 05:27 AM)Ninsianna Yazılan:  
(06-30-2015 12:03 AM)atetri Yazılan:  
(05-29-2015 11:50 PM)Ninsianna Yazılan:  
(05-11-2015 10:58 AM)atetri Yazılan:  Ben de dediginiz kadar baskin degil evet, akrep yukselen dışında sadece plutonda 12.evde birde .gozlerde tatli bir kisilma nerdee tam tersi iri yuvarlak gozlerim var . ama bjirk ornegi iyiymiş biz de oyls olsaydik keşke gülücük

İmzandaki harita kimin ?

Benim ama şu an yeniledim. Neden sormuştun ?

Eski haritanda Yay yükseliyordu, ondan sormuştum.

Annem ve babam doğum saatim hususunda ihtilafa düşmüşlerdi ama bu sefer eminiz. Akrep gülücük

http://i.hizliresim.com/yMXb2n.png
06-30-2015 02:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
josii Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Yükselen Akrep
Yazamadan edemedim.yükselen burcumun akrepte olmasından nefret ediyorum.burcum terazi yükselen akrep.insanlar beni dışarıdan uyumsuz, kavgacı, hırçın gibi görüyorlar ama ben insanlar bana kırılmasın diye hakkımı bile savunmayan bir insanım?

[Resim: showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2g...amp;res=63]
11-16-2015 12:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
josii Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Yazamadan edemedim.yükselen burcumun akrepte olmasından nefret ediyorum.burcum terazi yükselen akrep.insanlar beni dışarıdan uyumsuz, kavgacı, hırçın gibi görüyorlar ama ben insanlar bana kırılmasın diye hakkımı bile savunmayan bir insanım :'(

[Resim: showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2g...amp;res=63]
11-16-2015 12:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elifcik Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Tek bildiğim etkileyici derin insanın içine yerleşen bakışlarının olduğu yükselen akreplerin...
...
11-16-2015 11:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Yükselen akrep çevremde çoğunlukla olmaya başlayınca hemen gözlemleri paylaşayım , kesinlikle artık böyle manalı manalı bakan , çok iyi oyunculuk yapan , böyle tavırlarını çok iyi saklayabilen bir yüz maskeleri var evet. Ama bazıları çok doğal. Yani yüzü sanki "yo hiç bir şey olmadı" gibi bakıyor. Doğal bakışları öyle. Küstükleri zaman tam küsüyorlar. Yani ben bir keresinde bir espiri yapmıştım. Normalde 2-3 gün küs kalır dediğim kız benimle 2-3 ay konuşmadı. İnatla konuşmamak değil ama samimiyet yok. Tüm gemileri yakıyorlar. İddalı saç kesimleri var. Bence yükselen akrep yengeç burcuyla redükleniyor. Terazide korkunç. Yayda ise tehlikeli bence. Cünkü yay gibi zıpzıp bir burcun icine şeytan tüyünü sokarsak sigara icmeyenin eline çakmak vermek olur bence. Fizikleri çok başarılı. Orantılı. Ancak çabuk kilo alıyorlar malum su grubu. Kemiksi yapıdalar. Tıpkı oğlaklar gibi . Ayrıca bir detayım var. Yükselen akrebin sonu yükselen yayın başlangıcı gibi doğanlarda bir şey var mesela akrabalarımdan biri ve iclal aydın buna örneğim. İclal aydın oyunculuktan ziyade çok iyi bir gazeteci başak burcu evet ama dış görünüş tamamen yükselen akrep ama saçlar bakışlar yükselen yayı da taşıyor gibi. Bilmiyorum ikisini de taşıyor gibiler. Annem de yükselen 27 derece terazi . Tamamen yükselen terazi görünümünde ama yükselen akrep damarlarında dolaşıyor sanki. Lafını gizler , esirger bakışları çok manalı ve yalan söyleyeni hemen anlar. bunlar teraziden değil sanırım.

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
05-26-2016 01:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Seda Çevrimdışı
Üye
**

Güneş burcum aslan yükselenim akrep ama daha çok akrep özelliklerini almışm cidden bakışlarım ve enerjim çok yoğun . sezgi gücüm özellikle anında tespit yaparım ve hiç yanılmam
10-21-2016 02:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

(10-21-2016 02:09 PM)Seda Yazılan:  Güneş burcum aslan yükselenim akrep ama daha çok akrep özelliklerini almışm cidden bakışlarım ve enerjim çok yoğun . sezgi gücüm özellikle anında tespit yaparım ve hiç yanılmam

Bi yerde karşılaşmıştım, jenerasyon gezegenlerinin hangi burcu yönettiklerine dair pluton için akrep- ve aslan denmişti. Bu yüzden plutondan dolayı daha akrepsi özellikleriniz olabilir.
10-21-2016 02:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

yükselen burc özelliklerini cogu kisi buyuk oranda tasıyor ama arada benim gibi istisnalar olabilir...

akrep yükselenli olmama ragmen tipik akrep yükselen davranıslarıyla kendi kisiligimi bagdastıramıyorum. İnsanlara karsi Derin bir merak tasiyip, kontrolünü ve ihtiyatını elinden birakmayan biri olmak söyle dursun; herkesi iyi insan varsayan, manipule edilmeye acık, gardını almayı beceremeyen bir kisiligim var. paranoyak biri hiç olmadım, paranoylarını gercek varsayıp buna göre hareket eden insanları ya da sezgileriyle hareket eden insanları hiç anlayamam. empatik gücüm zayıftır. Hic sogukkanli degilimdir, bir olay aninda panikler ne yapacagimi bilemem

haritamda mars düsük, saturn kocta; ates elementi zayıf. 1. evde ay var ve 1-7 ev aksında gerilimli acilar var; yukselen ve gunes yoneticileri bogada. dogal olarak bilinen akrep enerjisi bende yok...

11-28-2017 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tugsem_10 Çevrimdışı
Üye
**

(05-26-2016 01:24 AM)Alejandro Yazılan:  Yükselen akrep çevremde çoğunlukla olmaya başlayınca hemen gözlemleri paylaşayım , kesinlikle artık böyle manalı manalı bakan , çok iyi oyunculuk yapan , böyle tavırlarını çok iyi saklayabilen bir yüz maskeleri var evet. Ama bazıları çok doğal. Yani yüzü sanki "yo hiç bir şey olmadı" gibi bakıyor. Doğal bakışları öyle. Küstükleri zaman tam küsüyorlar. Yani ben bir keresinde bir espiri yapmıştım. Normalde 2-3 gün küs kalır dediğim kız benimle 2-3 ay konuşmadı. İnatla konuşmamak değil ama samimiyet yok. Tüm gemileri yakıyorlar. İddalı saç kesimleri var. Bence yükselen akrep yengeç burcuyla redükleniyor. Terazide korkunç. Yayda ise tehlikeli bence. Cünkü yay gibi zıpzıp bir burcun icine şeytan tüyünü sokarsak sigara icmeyenin eline çakmak vermek olur bence. Fizikleri çok başarılı. Orantılı. Ancak çabuk kilo alıyorlar malum su grubu. Kemiksi yapıdalar. Tıpkı oğlaklar gibi . Ayrıca bir detayım var. Yükselen akrebin sonu yükselen yayın başlangıcı gibi doğanlarda bir şey var mesela akrabalarımdan biri ve iclal aydın buna örneğim. İclal aydın oyunculuktan ziyade çok iyi bir gazeteci başak burcu evet ama dış görünüş tamamen yükselen akrep ama saçlar bakışlar yükselen yayı da taşıyor gibi. Bilmiyorum ikisini de taşıyor gibiler. Annem de yükselen 27 derece terazi . Tamamen yükselen terazi görünümünde ama yükselen akrep damarlarında dolaşıyor sanki. Lafını gizler , esirger bakışları çok manalı ve yalan söyleyeni hemen anlar. bunlar teraziden değil sanırım.
ben terazi burcu yükselen akrebim korkunç derken görüşünüzü merak ediyorum.kimse benim kinimi nefretimi kaşımazsa kimseyi iplemem gibi.çevremde kuyu kazanları hisseder yada farkedersem de mesafeli bir yaklaşımım var.güçlü olmak istiyorum fakat akrep gibi istememe rağmen bu konuda icratım çok zayıf kalıyor ay burcum yay birinci evde.yükselen akrebin orta derecelerinde yani balık dekanında doğdum.kocam kova yükseleninin ikizler dekanında doğmuş ay burcu boğa.hemcins arkadaşım olarak eş arkadaş olarak özellikle yükselen kovalar beni etkilemiş.

(11-28-2017 12:47 AM)Merau Yazılan:  yükselen burc özelliklerini cogu kisi buyuk oranda tasıyor ama arada benim gibi istisnalar olabilir...

akrep yükselenli olmama ragmen tipik akrep yükselen davranıslarıyla kendi kisiligimi bagdastıramıyorum. İnsanlara karsi Derin bir merak tasiyip, kontrolünü ve ihtiyatını elinden birakmayan biri olmak söyle dursun; herkesi iyi insan varsayan, manipule edilmeye acık, gardını almayı beceremeyen bir kisiligim var. paranoyak biri hiç olmadım, paranoylarını gercek varsayıp buna göre hareket eden insanları ya da sezgileriyle hareket eden insanları hiç anlayamam. empatik gücüm zayıftır. Hic sogukkanli degilimdir, bir olay aninda panikler ne yapacagimi bilemem

haritamda mars düsük, saturn kocta; ates elementi zayıf. 1. evde ay var ve 1-7 ev aksında gerilimli acilar var; yukselen ve gunes yoneticileri bogada. dogal olarak bilinen akrep enerjisi bende yok...
bende de akrebin icraat gücü az kalıyor.bazen öyle konsantre oluyorum.ama işte isteğe bağlı kontrollü bir konsantrasyon olmuyor dağıldım mı bir daha toplayamıyorum.
12-01-2017 04:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

tugsem_10

Siz gibi yukselen akrep olup 1. evinde ay yay'i bulunan bir tanıdıgım da aynen soylediginiz gibi tarif ediyordu kendini. Yani klasik abartili akrep burcu karakteristiginden biraz uzak oldugunuzu ifade ediyorsunuz sanirim.

12-01-2017 05:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen akrep fotoğraflar aeon 101 123,144 04-09-2018 09:10 PM
Son Mesaj: melody

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir