Değerlendir:
  • 39 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Akrep
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Yükselen Akrep
(05-29-2010 05:51 PM)Serena Yazılan:  itiraf ediyorum bana bu şila hep çekici gelmiştir kadın tiplemesi olarak. içimden hep hugo keşke şilayı tavlamaya çalışsa diye geçirirdim hehee
aslında çizgifilmlerde de nedense hep kötüleri tutardım. üzülürdüm belki de onlar hiç istenmiyor dışlanıyorlar diye..
yine bu şila nın ekürisi bianca vardı beverly hills çizgifilminde.
esmer, kötü niyetli ve vamp hatun hehee

bianca'yı çok severdim hareket katardı tüm diziye :D
05-30-2010 12:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
anaksunamu Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Eğer yükseleniniz Akrepse ve insanlar sizden biraz uzak duruyorlarsa sakın gücenmeyin. Çünkü çok yoğun görünüyorsunuz, içe işleyen bakışlarınız herkesi etkileme kapasitesine sahip, siz bunu isteyin ya da istemeyin, fark etmez. Çekicisiniz ve insanlar ellerinde olmadan size geliyorlar. Bütün bu seksilik eğlenceli tabii ama bir Akrep gibi görünmenin tehlikeli yanları da var; ruh hali karışık ve hatta tehlikeli biri olduğunuzu sanabilirler. Yükselen Akrep'lerin varlıkları derhal fark edilir. Onlarda öyle bir şey vardır ki insanlar onları hiçbir şekilde yönlendiremeyeceklerini bilirler. Tavırları saygıyı emreder, hatta bazı durumlarda da korkuyu. Yükselen Akrep'ler sessiz de olabilirler," gürültücü de, ama her daim güçlü ve kararlı görünürler.

Yükselen Akrep'leri sevin ya da sevmeyin bu insanlar hayatınızdan fark edilmeden geçmezler. Gerçekte bazıları diğer insanlardan güçlü tepkiler aldıklarında çok şaşırırlar. Yüzeyselliği derhal fark edip insanların içindekini görür gibidirler. Bu bazıları için zor, bazıları için de kafa karıştırıcı olabilir. Yükselen Akrep'ler, diğerleriyle satır aralarını okuyarak cevapları ararlar. Mahremiyetlerine büyük önem verirler. Bu bazen paranoya sınırlarına da dayanabilir. Çevrelerini kontrol etmeye karşı derin ihtiyaç duyarlar ve bu stratejide adeta birer uzmandırlar. Sabırsızlıkla şanslarını teptikleri pek görülmez, planlı ve özenli hareket ederler, olaylar ve insanlar hakkında hislerine güvenirler.

Yükselen Akrep'ler ayakları yere basan doğal partnerlere doğru çekilirler. Partnerlerine güven duygusu onlar için çok önemlidir. Genelde tam bir bağlılık isterler ve azıcık havai partnerlere karşı ise hiçbir tolerans göstermezler.

Ünlü sinema oyuncusu Sean Penn, Tom Cruise, şarkıcı Prince yükselen Akrep'lerin iyi birer örneğidir.
Alıntı: fallar net

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=r...opo=1&ast=
KONUŞSAM DİLİM YANAR,SUSSAM KALBİM
07-13-2010 05:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Boş zamanlarımda Aşk-ı Memnu'nun eski bölümlerini izliyorum.(TV'de yayınlandığında izlememiştim).Peykerin yüzü dikkatimi çekti.Bu rolü oynayan oyuncunun haritasına baktım hakikaten daha önce düşündüğüm gibi bir Akreplik varmış.Güneşi Akrep Ayı Oğlak Venüsü de Teraziydi galiba:

[Resim: 0.jpg]

TV'de daha doğrusu internette izlerken daha çok benziyor Akrebe.Fotoğraflarında çok Akrebimsi çıkmıyor.

Nin.Me.Sar.Ra
07-13-2010 09:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(07-15-2010 01:45 AM)Vena Yazılan:  Plastik cerrahi ve günümüzün her şeyi değiştiren düzeye gelmiş makyaj teknolojisi (= astrolojik etkileri biraz değiştirebilir, görüntüde.

Geçen gün şeyi düşünüyordum.Hani estetik amaliyat olup bunun sayesinde çok güzel çok seksi ilan edilenlerde Pluton güçlü müdür acaba ?

Nin.Me.Sar.Ra
07-16-2010 02:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(07-16-2010 02:48 AM)Vena Yazılan:  Olabilir, onu ben de düşünmüştüm. Değişim, dönüşüm ya. Sadece şu var; sonuç yapay yani yapaylıkla ilişkili ve Plüto ile yapaylık kısmı uyuşmuyor. Neptün imajla ilgili ve bazen yapaylık verebiliyor ama o da tek başına olmaz aslında estetik geçirip oldukla değişen, Deniz Akkaya gibi ünlülerden faydalanmak lazım, aklıma hmm Ebru Şallı, Seda Sayan ( güzelleştiğinden emin değilim ), Hande Yener geliyor Türk olarak şimdilik ama hepsinde de saati geçtim doğum yılı bile muallak, şu yaşı küçük gösterme merakı...

Hande Yener,Ebru Şallı ve Seda Sayan'ı geçiyorum.Güzel bulmadığım, estetikle güzelleştiğini düşünmediğim insanlar çünkü.Deniz Akkaya iyi bir örnek bence buna. Estetik öncesi güzel bir kadın sayılmazken estetik sonrası güzel kadın kategorisine terfi etti.

Konuyu yapaylık olarak değilde kusurlu bir bölgeyi düzeltmek olarak ele alalım.Görüntümüzde köklü bir değişiklik yani devrim niteliğinde bir iş yapıyoruz ameliyat olunca.Bu ameliyat bizi güzelleştirdiğinde Yükselenimizle alakalı konularda değişiklik yapmış oluyoruz.Yani bizim insanlar da uyandırdığımız etki ve onların bize olan tepkisi değişiyor.Bu durumu pluton anlatmazsa hangi gezegen anlatır ?

(07-16-2010 02:52 AM)rakka Yazılan:  kendini beğenmeme içgüdüsünü 12.evi ve sağlık evi olan 6.evlerini pluton etkilemiş olabilir

Kendini beğenmeme Satürnle de alakalı.(Uranüste insanda kendi bedeniyle ilgili değişiklik yapma isteği uyandırabilir).Ama ameliyat olup değişmek,insanların size olan tavrının değişmesi, değişimle ilgili bir gezegenle sembolize ediliyor olmalı bana kalırsa.

Nin.Me.Sar.Ra
07-16-2010 02:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(07-16-2010 03:15 AM)rakka Yazılan:  bu durumda venus ile saturnun açıları da önem kazanmaz mı?eğer aralarında bir bağlantı yoksa kişinin görünüşüyle ilgili kompleksleri yine de olur mu?

biri şu ajda pekkanın haritasını bulsun ya....koptum.w

(07-16-2010 03:11 AM)Vena Yazılan:  Evet, Satürn kompleks verir, çünkü gizli olarak aşırı iyi olma isteği vardır, örneğin 1.ev Satürn dikkat çekmek vs değil 1.evinin etkileyici olmasını ister ama doğal olarak dolayısıyla bu bir şekilde kendini beğenmeme, tatminsizlik verir, mükemmeliyetçi olunca mükemmel diye bir şey de olmadığından... Bir de kişi o konuda şanssızsa... Plüto kendini beğenir, yüceltir ama mükemmeliyetçi değildir Satürn gibi, olduğu alanı derinleştirir, önce yıkarak tabii, bu da bir şekilde o alanda zorluk, güvensizlik, sevmeme yaratabilir, yıkım sevimli bir şey değil (=

Venüs Satürn açılarına ben sevilmeye değer değilim ,ben de bir eksiklik var açısı da diyebiliriz.Satürn olumsuz açı yaptığında insanda eksiklik duygusu yaratıyor.

Ajda Pekkanın Yengeçte Ay-Mars -Satürn stelyumu vardı diye hatırlıyorum.Forumda haritası olmalı bir yerlerde.

Vena'nın Plutonla ilgili söylediklerine katılmıyorum. Plutonun Mükemmeliyetçilik veren bir gezegen olduğunu söyleyebilirim

Komplex meselesi daha çok kendine her konuda güveni az olan burçlarla herkes beni beğensin, sevsin isteyen burçların sorunu bence.Mesela Aslan burcundan çok kompleksli insan çıkar.Çünkü insanların ne dediğine çok önem verirler,herkesin beğendiği bir insan olmak çok önemlidir onlar açısından.

Nin.Me.Sar.Ra
07-16-2010 03:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(07-16-2010 03:38 AM)Vena Yazılan:  Mükemmel olmak için derinlikten vazgeçilir, yüzeysel olunmaz ama mükemmeliyetçilik toprak prensibi, derinlik su. Plüto doğrudan akreple birebir bulmasam da su ile ilişkili gezegen. Satürn maddeyle ilgili, Plüto Satürn ötesi gezegen maddeden kopuk, Neptün gibi olmasa da, yer yani madde altında. Plüto etkisini Satürn ile benzer gösterir, yapışma ama Plüto sahiplenme ve derinlik ile gerçeklik; Satürn güven ve istikrar ile gerçeklik ister. Plüto her ayrıntıya iner, gözlemler ve analiz eder bu belki mükemmeliyetçilikle yan yana anıldığından mükemmeliyetçilik göstergesi sanılabilir ama mükemmel diye bir şey olmadığından analiz eden, ayrıntıya gözlemle inen bir prensip nasıl mükemmeli arar?

Demişsin.Lakin Plutonun en ince ayrıntısına kadar incelediğini biliyoruz ama aynı zamanda bu gezegenin verdiği hırs herşeyin en ince ayrıntısına kadar mükemmel olması isteği veriyor.Başak burcuna benzer bir özellik bu.Satürnse Pluton kadar mükemmeliyetçilikle anılmayan bir gezegen.Ayrıntılara inme konusunda Satürnün Pluton kadar iyi olduğunu sanmıyorum.Satürn organizasyon yeteneğiyle daha fazla ilgili halbuki.

Nin.Me.Sar.Ra
07-16-2010 08:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
plutonik Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

bir tıkla yükselen teraziyim;etkisini gösteriyorum o ayrı ama yükselen akrep de oldukça etkili sanırım(1. evimi oldukça kapsadığından) buna göre sizce pluton mu daha etkili haritamda yoksa venüs mü ben bilemedim degülücük

[Resim: astro2gw02plutonikhp448.th.gif]

Kimi aradığını yitirir aradıkça,
Kimi de arayandır;aranan onu bulur...Ö.Asaf
07-16-2010 08:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(07-16-2010 08:31 PM)Vena Yazılan:  Başak, toprak burcu, Satürn ilk olarak Oğlak yani bir toprak burcuyla ilişkili. Plüto başakla Satürn'den çok daha ilişkisiz yani benim tezimi Başak örneği vererek desteklemiş oldun =)

Bu şekilde bir genelleme yapmayı bir kere doğru bulmuyorum.Diğer mesajında belirttiğin ''mükemmeliyetçilik toprak prensibi, derinlik su.'' sözüne katılamıyorum bu yüzden.

(07-16-2010 08:31 PM)Vena Yazılan:  Akrep yaya göre mükemmeliyetçi ya da teraziye göre ama bu onu Satürn/oğlak ile kıyaslandığında mükemmeliyetçi yapmaz.

Buna da katılmıyorum.Akrep herhangi bir burca göre değerlendirilip mükemmeliyetçi diye tanımlanmıyor.Başak ve Akrep bütün burçlar birlikte değerlendirildiğinde mükemmeliyetçilikleriyle önplana çıkıyorlar.Satürn başak burcuyla karşılaştırıldığında daha yüzeysel ve daha bütünü görme eğilimli sayılabilir.

(07-16-2010 08:31 PM)Vena Yazılan:  Satürn'ün amacı tepe noktası, Satürn tepeye çıkarken her ayrıntıyla uğraşır çünkü ufak bir engele takılıp yere yuvarlanmak istemez onda amaç tepedir, mükemmel başarıdır,

Başarı ve zirveye çıkma isteği illa küçük ayrıntılara takılmayı gerektirmiyor.Satürnyen insan iyi bir gözlemci ve iyi bir organizatördür.Toprak gurubunun her ihtimali gözönüne alıp temkinli olma hali en çok Satürnde kendini gösterir.Amma velakin Başak ve Pluton etkisinin ayrıntılara takılma hali Satürnde yoktur.Satürn bunlarla karşılaştırıldığında daha yüzeysel kalabilir.

Nin.Me.Sar.Ra
07-16-2010 11:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

bi anda butun hayatım akrepler ve yukselen akreplerle doldu hiç rahatsız degılım zaten cok severım -aþk bu uranus koça geldı gelelı tuhaf oldum zaten ...

yukselen akrepler bence cok hoş oluyolar kadınıda erkegıde .. akrep etkısı bana guven verır.. ay akrebiyim işte.

ser verip sır vermezler , ama konusuncada susmazlar, elestırı ve kontrol manyagıdırlar. detaylı ve keskın analızcıler.. unutmazlar genelde kıbardırlar..

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
07-19-2010 10:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen akrep fotoğraflar aeon 101 122,726 04-09-2018 09:10 PM
Son Mesaj: melody

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir