Değerlendir:
  • 47 Oy - 3.13 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AY OĞLAK
Yazar Mesaj
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: AY OĞLAK
@feslegen
Teşekkür ederimm gülücük
Bende annem tarafından sürekli eleştirilirim.Tembellikte var maalesef.Oğlak enerjisine yeni yeni ayak uydurmaya başladım

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
12-08-2018 05:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

RE: AY OĞLAK
Bir de ay oğlak için manevi ihtiyaçları karşılanmasa da maddi ihtiyaçları karşılanır demişti videoda.
Şöyle ki kuzey ay düğümümün 2. evde olması normal şartlarda daha zor bir maddi yaşam getirmeliydi sanırım çünkü aile iflası, erken yaşta kaybedilen ebeveyn gibi sebeplerle ailenin maddi sorumluluğunu almak gibi bir etkisi varmış, bu durumları yaşayan kişilerde daha çok görmüş bu yerleşimi Yeşim Arpat, fakat ben böyle bir şey yaşamadım aksine gecikme yaşıyorum(ay-satürn kavuşumundan olabilir) ve ay oğlak olmam bu konuda bana yardımcı oldu diye düşündüm bu yorumla birlikte. Her zaman maddi zorluk yaşadık, yaşıyoruz fakat özellikle benim ihtiyaçlarım göz önünde bulunduruldu.
Yeşim hanıma tekrar bununla ilgili soru sordum; ay düğümlerinin yanında malefik gezegenler varsa ulaşmayı zorlaştırır, benefik(jüpiter, merkür, venüs, ay) gezegenler varsa kolaylaştırır ama en yardımcı gezegenler merkür ve venüstür dedi.

Bilgili değil, ilgili.
12-12-2018 07:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ay Oğlak Burcunda: Deniz Keçisi Feslegen 0 2,768 05-14-2019 03:59 PM
Son Mesaj: Feslegen

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir