Değerlendir:
  • 17 Oy - 3.29 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

mimoza analiz
Yazar Mesaj
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

mimoza analiz
[attachment=392] doğum haritanı kendi kullandığım programdan çıkartığımda gezegenlerin yerleri değişiyor mimoza,kullandığın sitenin doğruluğundan eminmisin!!!

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
04-13-2008 06:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: mimoza analiz
ben senin eklediğin haritaya göre bişeyler yazmak istiyorum,ikizler burcunda güneş kendisini iyi ifade eder,içten vesamimidir,fırsatları değerlendirmesini çok iyi bilir,tabi senin eklediğin haritaya göre güneş birde 1.inci evde olunca kimse ona dokunmasın o parıl parıl parlar,aynı zamanda gururlu onurludur 1.inci evde güneş,hep ön tarafta olmak ister,ilk önce odurgülücük ama ikizlerdeki güneşin kötü bir yanıda dagınık ve değişken olmasıdır,çok fazla şeyle ilgilenim uğraşim derken,bütün uğraştığı işleri yarım yamalak yapar ve bitirmeden başka bir işe daha koyulur,buda onun beyninin çok hızlı ve aynı anda birçok şeyi yapmak istemisnden kaynaklıdır,mesela mutfaga girerler aynı anda bikaç çeşit yemek yaparlar,yada bikaçkişiyle aynı ortamda oturup herbirinin isteklirini yerine getirecek zekaya hazır cevaba sahiptirler,tabi birde jüpiterle 60.lık yapmış bir güneş olunca bu etkiler dahada yoğunlaşır,çünki jüpiter o insana bu özelliklerin yanında birde rahatlık olumlu bir yaklaşım ve sevimlilik katar ama birde plüton var kare bakan,oda sürekli mücadele halinde olduğunu gösterir,ama mücadele ettikce olayların üzerine gittikçe daha güçlenen bir yapı verir ona,ama tabi etrafındaki insanları etkisi altına almaması gerek,yoksa zorbaya dönüşebilirgülücük

Ay burcuna geçelim, ay başakta duygularında detaycılık verir,aynı zamanda sağlıklı beslenmek,diyet konularında çok iyi olmalısın,sağlığına dikkat eden birisisin muhtemelen tabi iyi bir annesinde,çocuklarına hep faydalı onları zarardan uzak tutacak yiyeceklerle beslersingülücük duygularını yönetirsin,kimseye hakettiğinden fazla sevgi vermezsin,yardımsever ve nazik biri olduğunda kesin ama bu naziklik aşırıya kaçıp kendini feda etme durumuna kadar gidebilir,bundan kaynaklıda çabuk sinirlenen,moreli bozulan ve endişelenen birisi oluverirsin...

ama senin için hobiler çocuklar eğlence hertürlü çılgınlık enlerindendir... Bide merküre 120.açı yapmış ayın,burdada zekanı duygularını birleştirirsin,hayalgücün birleşir,sevdiğin ve sevmediğin şeyler ağzından çıkıverir,ama buda başkalarının hoşuna gitmez,ozamanda eleştirildiklerini düşünürler,ama bu senin yapın,kolay konuşan ve zorlanmayan bir yapın vargülücük tabi birde yabancı dil konusundada kabiliyet verir bu açı...

bide işin işine venüs girmiş bak helee,buda sanata düşgünlük verir,aşka güzelliklere düşgünlük verir,çocukları çok seversin,ev hayatından hoşlanırsın...

Gelelim merküre,merkür boğada,işte merkürün konumunu beğenmedim,merkürün en tutuk olduğu burçlardan bitaneside boğadır,yavaş düşünür,düşüncelerinden kolay kolay vazgeçmez,sabit fikirlilik verir,merkür güneş yöneticisi olduğundan güneşinin ikizlerde olmasını aynı zamanda ikizlerin değişkenliğini dengeler,sana daha bi agırlık olgunluk getirir,kendini ikizler gibi değilde,boğaya daha yakın görürsün,çünki burcun bulunduğu konum kadar yönetici gezegende önemlidir...
Merkür boğada fazla konuşmaktansa dinlemekten yana olanlardandır,sakinlik sessizlik verir kişiye... merkür venüsün yanında venüsteki boğa maddiyatçıdır,paraya önem verir,senin para zekan iyidir,parayı nasıl kazanacagını çok iyi bilirsin,gayrimenkul,yatırım işlerinde iyi olmalısın,kendine ait bankada para vardır,hatta eğer varsa her ay gidip o parayı nasıl daha çoğaltabileceğini falan düşünebilirsin,para zekan çok iyi çünki,venüs var yanında merkür,bide yükselenle kavuşmuşlar,bankacı olabilirsingülücük)

yavaş haraket eden bir yapında olabilir,etarfındaki insanlar seni haraketsiz olarak tanımlayabilirler,üşenirsin bişey yaparken,ama lüksede çok düşgünsündür,güzel kokular,parfümler,kozmetik güzel bir ev deniz kenarında bir tatil,yeşil bir ormanın içinde güzel bir ev tam senlikgülücük

venüs neptün arasında zıt bir açın var,bu sende kendine güvensliğe neden olabilir,bide aşkta yanlış seçimlere sebep verir,çünki neptünün eksi yanı hayal kırıklığıdır,venüste sevgiyle aşkla ilişkilendirildiği için,bu konularda zorlanmalar verebilir,ama sen aşkı sevdiğin için tutkusuyla o aşkı sonuna kadar yaşamayı sevenlerdensin,isterse acı versin gülücük ...

mars aslanda,kendisini çok iyi ifade edecek bir konumda,savaşçı mars aslanda yükselir,haksızlığa tahammül edemez,sorumluluk alır,o işi sonuna kadar başarmaya çalışır,ama fikirlerini zorla kabul ettirme eğilimi verebilir,satürde 180.bakmış zaten,buda problemlerin üzerine giden bir yapı verir,ama o problem çözüldügündede o konuyla ilgili alakan kesilir,zorlukları seversin çünki,birde inatçılık verir mars aslanda,bide yanında uranüs var,ee buda o etkileri dahada yükseltir,uranüs çünki elektriktir,marsta ateştir artık sen düşün neler olabileceğini,sıradışı bir enerjin olabilir,cesursundur.... Başkalarının giremeyeceği tehlikelere gözü kapalı dalabilirsin...

amaaaaaaaa buda ağresif bir görüntü çizer,insanlar senden korkabilirgülücük kaynanan falan varsa ha haaaaaaa

bukadar şekerim,bi ara geri kalan etkilere bakarım,umarım doğru bilgilerdir,valla eşim ailesinin yanına gitti,bende netin başındayım,yoksa bukadar uzun yazamazdım,sevgiler...

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
04-13-2008 06:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Sahinde Hülya
Kayıtsız

yezda Yazılan:doğum haritanı kendi kullandığım programdan çıkartığımda gezegenlerin yerleri değişiyor mimoza,kullandığın sitenin doğruluğundan eminmisin!!!
sevgili yezda...
-ben dogum haritami astrozoom'dan cikardim canim ve kimdi unuttum bunu bana forumda biri tavsiye etmisdi...
-ben acemi oldugumdan baskasinida henüz bilmiyorum... ama farkliligini yinede anlamis degilimya neyse...
-ben senin analize bir göz atayimda bakayim nerlerde beni kalbimden vurmussun... .)
-görüsmek üzere sana kolay gelsin... emeklerin icin Allah razi olsun...

selam ve dua ile hep forumda kal... gülücük
04-15-2008 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Sahinde Hülya
Kayıtsız

yezda Yazılan:ben senin eklediğin haritaya göre bişeyler yazmak istiyorum,ikizler burcunda güneş kendisini iyi ifade eder,içten vesamimidir,fırsatları değerlendirmesini çok iyi bilir,tabi senin eklediğin haritaya göre güneş birde 1.inci evde olunca kimse ona dokunmasın o parıl parıl parlar,aynı zamanda gururlu onurludur 1.inci evde güneş,hep ön tarafta olmak ister,ilk önce odurgülücük ama ikizlerdeki güneşin kötü bir yanıda dagınık ve değişken olmasıdır,çok fazla şeyle ilgilenim uğraşim derken,bütün uğraştığı işleri yarım yamalak yapar ve bitirmeden başka bir işe daha koyulur,buda onun beyninin çok hızlı ve aynı anda birçok şeyi yapmak istemisnden kaynaklıdır,mesela mutfaga girerler aynı anda bikaç çeşit yemek yaparlar,yada bikaçkişiyle aynı ortamda oturup herbirinin isteklirini yerine getirecek zekaya hazır cevaba sahiptirler,tabi birde jüpiterle 60.lık yapmış bir güneş olunca bu etkiler dahada yoğunlaşır,çünki jüpiter o insana bu özelliklerin yanında birde rahatlık olumlu bir yaklaşım ve sevimlilik katar ama birde plüton var kare bakan,oda sürekli mücadele halinde olduğunu gösterir,ama mücadele ettikce olayların üzerine gittikçe daha güçlenen bir yapı verir ona,ama tabi etrafındaki insanları etkisi altına almaması gerek,yoksa zorbaya dönüşebilirgülücük
-yezdacigim, benim hayatim hareketli gecti hep ve yazdigin gibi isden ise gecerken daginikligim olmustur elbette ama düzenli/dogru yapmaya özen gösteririm... takdir edilmeyi kim sevmez ama kibire karsiyimdir, beni ilk gören bu havayi bende görürmüs diye söylerler hep... buda bogadan kaynaklaniyor sanirim... -seninde yazdigin gibi sürekli mücadele halim var ve bu yüzden stressim yogundur ama son 1,5 senedir hatta son 3 aydir dizim yüzünden disariya yönelik fazla bir faliyetim olmadigindan, internette takiliyorum; okuyor, yaziyor ve arastiriyorum... durum böyle olunca, üzgünüm ama zaman zaman ailemide ihmal ediyorum... buda gececek insAllah...

Ay burcuna geçelim, ay başakta duygularında detaycılık verir,aynı zamanda sağlıklı beslenmek,diyet konularında çok iyi olmalısın,sağlığına dikkat eden birisisin muhtemelen tabi iyi bir annesinde,çocuklarına hep faydalı onları zarardan uzak tutacak yiyeceklerle beslersingülücük duygularını yönetirsin,kimseye hakettiğinden fazla sevgi vermezsin,yardımsever ve nazik biri olduğunda kesin ama bu naziklik aşırıya kaçıp kendini feda etme durumuna kadar gidebilir,bundan kaynaklıda çabuk sinirlenen,moreli bozulan ve endişelenen birisi oluverirsin...
-iste, bazilarina göre iyi bir anne bazilarina göre degil ama ben iyi olmak icin kendimi yetistiriyorum ama cevreme göz atinca cok iyi bir annedirim... cabuk sinirlenmem, cogunlukla sabirliyim ama birde kizarsam durma yanimda, yükselen bogadan kaynaklaniyor sanirim... ihtiyacim oldugu halde diet konusunda pek basarili sayilmam ama saglikli beslenmeye özen gösteririm ama basarabiliyorummu orasi ayri bir soru...
-yezdacigim yardimseverligim had safhada, karsilik beklemem, cömertim, fedakarim ama cok cabukda kirilirim (yanlis anlasilmasin alinmam kirilirim) ama icime atarim belli etmem ama gerektiginde kendimide savunurum...

ama senin için hobiler çocuklar eğlence hertürlü çılgınlık enlerindendir... Bide merküre 120.açı yapmış ayın,burdada zekanı duygularını birleştirirsin,hayalgücün birleşir,sevdiğin ve sevmediğin şeyler ağzından çıkıverir,ama buda başkalarının hoşuna gitmez,ozamanda eleştirildiklerini düşünürler,ama bu senin yapın,kolay konuşan ve zorlanmayan bir yapın vargülücük tabi birde yabancı dil konusundada kabiliyet verir bu açı...
-evet dobrayim ve öyle olanida severim, kalp kirmamaya dikkat ederim ve acaba üzdümmü diyerekden cok incelerim detaylara inerim...
ben ögrenmeye merakliyim ve bu merak bende 40 yasindan sonra dahada artti desem gülmezsiniz degilmi ama simdide ögrenmeme engel hafiza kaybim var bu yüzden dolayisiyla asiri derecede unutkanlik olusuyor... ama unutkanligima ragmen ben yinede nasip olursa yazin kurslara basliyacagim...
-eger aranizda bana unutkanlik konusunda tavside bulunmak isteyen/yardim edebilen olursa seve seve dinlerim ve minnettar olurum cünkü hafizam benim hayatim/herseyim...

bide işin işine venüs girmiş bak helee,buda sanata düşgünlük verir,aşka güzelliklere düşgünlük verir,çocukları çok seversin,ev hayatından hoşlanırsın...
-evet ya, sevdiklerimle beraber oldukdan sonra evde kalmayi tercih ederim ama gezmek isteyenede uyum saglarim...
-ben mükemmelliyetcidirim ve bu yüzden cocuklari sevdigim halde cok cocugum olsun istemedim ama benim sözümün Rabbimin sözünün yaninda lafimi olur ve 4 tane bagisladi bana...
-sanat derken, güzel olan her seyi severim...

Gelelim merküre,merkür boğada,işte merkürün konumunu beğenmedim,merkürün en tutuk olduğu burçlardan bitaneside boğadır,yavaş düşünür,düşüncelerinden kolay kolay vazgeçmez,sabit fikirlilik verir,merkür güneş yöneticisi olduğundan güneşinin ikizlerde olmasını aynı zamanda ikizlerin değişkenliğini dengeler,sana daha bi agırlık olgunluk getirir,kendini ikizler gibi değilde,boğaya daha yakın görürsün,çünki burcun bulunduğu konum kadar yönetici gezegende önemlidir...
-baskalari beni nasil görür bilmem ama ben sabit fikirli olduguma katilmiyorum... öyle olanlara kizarim bile... yavas ve derin düsünürün mümkün oldugunca... bazen acaba diyerekden fazla düsünürüm ve sevmem bu huyumu... cünkü fazla düsünmem beni ruhen yaralar cogu zaman...

Merkür boğada fazla konuşmaktansa dinlemekten yana olanlardandır,sakinlik sessizlik verir kişiye... merkür venüsün yanında venüsteki boğa maddiyatçıdır,paraya önem verir,senin para zekan iyidir,parayı nasıl kazanacagını çok iyi bilirsin,gayrimenkul,yatırım işlerinde iyi olmalısın,kendine ait bankada para vardır,hatta eğer varsa her ay gidip o parayı nasıl daha çoğaltabileceğini falan düşünebilirsin,para zekan çok iyi çünki,venüs var yanında merkür,bide yükselenle kavuşmuşlar,bankacı olabilirsingülücük)
-ikizler oldugundan sanirim kendimde sasarim, bazen güzel dinleyici olurum bazende susmak bilemem ama yerine göre tabiki...
-ileriyi bilmem ama bu ana kadar ben ve maddiyatci olmak, tamamen zit bir olay...
-ah yezdacigim... okumus olsaydim bende ne olmazdiki ama kader iste ... demekki hakkimda hayirli olan buymus...

yavaş haraket eden bir yapında olabilir,etarfındaki insanlar seni haraketsiz olarak tanımlayabilirler,üşenirsin bişey yaparken,ama lüksede çok düşgünsündür,güzel kokular,parfümler,kozmetik güzel bir ev deniz kenarında bir tatil,yeşil bir ormanın içinde güzel bir ev tam senlikgülücük
-yezdacigim, aslinda hic bir zaman üsenmem ama bazilari cok yavasdirim ve bunuda detayci olmama sayiyorum ama olmasi gerktigi yerde acayip hizlidirim, kendim bile hayret ederim kendime...
-lükse düskünlügümü cok bir yerde okudum ama bu tam tersi... rahat ve sakin bir hayati severim... daginik ve kalabalik bir ev ortami (esya/mobilya acisindan) nefret ederim.. daha cok sadelikden yanayim...
-biraz kendimi dinlemek icin tatil fena olmaz ama fedakar oldugumdan kendimi düsünmem ama hayatimda ikidir kacar misali türkiye yaptigimi hatirliyorum, cünkü cok bunalmistim... yürüyüsüme bile aksam gec saatlerde, sakin/sessiz bir havada giderim, düsünmek vede gerektiginde aglayabilmek icin yanliz gitmeyide tercih ederim... utandım
-yesil bir ormanin icinde güzel bir eve hayir demem... insAllah...

venüs neptün arasında zıt bir açın var,bu sende kendine güvensliğe neden olabilir,bide aşkta yanlış seçimlere sebep verir,çünki neptünün eksi yanı hayal kırıklığıdır,venüste sevgiyle aşkla ilişkilendirildiği için,bu konularda zorlanmalar verebilir,ama sen aşkı sevdiğin için tutkusuyla o aşkı sonuna kadar yaşamayı sevenlerdensin,isterse acı versin gülücük ...
-burdada arti puan sana... islerim ters giderse zaman zaman güvensizlik olur ama bu kisa sürer...
-zamaninda askda yanlis secimi yaptim... aklima geldiginde icim sizlasada, simdiki esimle mutluyum... sonuda kadar sadik bir asikdirim...

mars aslanda,kendisini çok iyi ifade edecek bir konumda,savaşçı mars aslanda yükselir,haksızlığa tahammül edemez,sorumluluk alır,o işi sonuna kadar başarmaya çalışır,ama fikirlerini zorla kabul ettirme eğilimi verebilir,satürde 180.bakmış zaten,buda problemlerin üzerine giden bir yapı verir,ama o problem çözüldügündede o konuyla ilgili alakan kesilir,zorlukları seversin çünki,birde inatçılık verir mars aslanda,bide yanında uranüs var,ee buda o etkileri dahada yükseltir,uranüs çünki elektriktir,marsta ateştir artık sen düşün neler olabileceğini,sıradışı bir enerjin olabilir,cesursundur.... Başkalarının giremeyeceği tehlikelere gözü kapalı dalabilirsin...
-yezdacigim, sanki kendimle yeni tanisiyor gibiyim sagol canim... burda anlattiklarinda cok dogru... bir cogunun kortugu/cesaret edemedigini hic düsünmeden yaparim...
-enerjim cokdur, düsünsene 23 sene öncesine büyük bir kaza gecirdim ve saglikla ilgili problerim olustu ve ben bir cogundan daha cok istekli, cesaretli ve enerji doluyum, halen bu yasda bile...
-sorumluga gelince , hatalar bizlere mahsuzdur ama ben kendi ailemin sorumlulugunu birak cevremin sorumlulugunuda üstüme alacak kadarim sanki... hani dünyayi ben düzeltecegim gibisinden...

amaaaaaaaa buda ağresif bir görüntü çizer,insanlar senden korkabilirgülücük kaynanan falan varsa ha haaaaaaa
-yok ya, korkma, ben 5 yasindakilerle bile rahat anlasirim, kendilerine yakin gördüklerinden bana abla bile demezler...
-üstelik cokda sakaciyim ve gülmeyi eglenmeyide severim, yani degiskenim...
-yezda kiz, kaynanam varda, ne demek istedin sen simdi... hımm

bukadar şekerim,bi ara geri kalan etkilere bakarım,umarım doğru bilgilerdir,valla eşim ailesinin yanına gitti,bende netin başındayım,yoksa bukadar uzun yazamazdım,sevgiler...
-Allah razi olsun, yezdacigim... hakkini helal et derim, beni ne güzel tarif ettin... ama kiymetimi bilenmi var ?

selam ve dua ile Rabbim seni ve sevdiklerini korusun...
04-15-2008 03:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

rica ederim,sanada bol neşeli uzun bir hayat dilerim sevgiler gülücük -ok

04-15-2008 05:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Sahinde Hülya
Kayıtsız

sevgili yezda...
-biliyorum, sana öncedende zahmet verdim ama durum böyle oluncada mecburen bir ricada daha bulunmaliydim...
-canim benim, bildigin gibi yükselenim ikizlere transfer oldu, öyle oluncada önceki yaptigin analiz gecerliligini kaybetti gibi, yanlismiyim yoksa... gülücük
-yezdacigim, inan aklim karisti ve beni bu konuda biraz aydinlat lütfen...
-ve senin dogum haritasini cikarttigin yerde ben basaramadim... sana rica etsem cikarip buraya eklesende, diyer bilgili arkadaslarda bir göz atsa diyorum... utandım elbeteki zamniniz oldukca...
-simdiden zahmet verdigim arkadaslara teşekkürler ... bilakis neptunzz'ada... .)

selam ve dua ile, mutlu kalin...
04-19-2008 05:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

canım senin haritanı ben yükselen ikizler olarak çıkarmıştım zaten,ama senin çıkardığın haritaya göre yorum yapmıştım,haritanı görmek isteyen birisi olursa en üst tarafta bulunan küçük horoskopa tıklarlarsa büyük halini görebilirler,ayrıca ben senin haritanı msn.de analiz yapmadımmigülücük)

04-20-2008 12:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
crainberries
Kayıtsız

selam yezda.-ok bu siteye yeni üye oldum ve gerçekten güzel bilgiler var ve tabiki bilgili insanlar. neptunzz gerçekten yerinde ve gerçek yorumlar yaptı. ilk kayıt olur olmaz ve tabi hergün sitedeyimgülücük
senin yorumlarını okudum epey ayrıntı ve ayrıntılar da önemli noktalara temas etmişsin. kendi haritamda ne var ne yok bilmek istiyorum.kısacası
bende harita yorumu istiyoruuuum?? bendeeeeeeeee gülücük
lütfennnnnnn gülücük .)
05-12-2008 03:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
crainberries
Kayıtsız

http://www.astrosohbet.com/showthread.ph...679&page=3 busayfada en altta eşimin ve benim ortak anallizlerimiz var
05-15-2008 11:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

crainberries Yazılan:selam yezda.-ok bu siteye yeni üye oldum ve gerçekten güzel bilgiler var ve tabiki bilgili insanlar. neptunzz gerçekten yerinde ve gerçek yorumlar yaptı. ilk kayıt olur olmaz ve tabi hergün sitedeyimgülücük
senin yorumlarını okudum epey ayrıntı ve ayrıntılar da önemli noktalara temas etmişsin. kendi haritamda ne var ne yok bilmek istiyorum.kısacası
bende harita yorumu istiyoruuuum?? bendeeeeeeeee gülücük
lütfennnnnnn gülücük .)

uygun bi zamanda tabiki haritanı incelerim ama ben evliyim ve gündüzleri pek vaktim olmuyor,kursa gidiyorum,sonra eve geliyorum yemek temizlik derken aksam oluyor ve harita yorumlamakta zaman alan ve düşünülerek yazilması gereken birşey olduğu için hafta içi pekbi vaktim olmuyor ama kendimi iyi hissettiğimde ve bol zaman bulduğumda yazacagımdan emin olabilirsin.. sevgiler

05-15-2008 08:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  ANALİZ pinkylove 14 10,918 06-11-2019 02:57 PM
Son Mesaj: Merau
  Say24 için Mini Analiz :) astrosohbet 2 5,191 02-13-2015 01:24 PM
Son Mesaj: apakuriye
  Derin için analiz Arkadaş 27 26,205 11-12-2012 04:00 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Analiz Üzerine Deneysel Çalışma Luli 5 6,786 12-12-2009 01:31 AM