Değerlendir:
  • 14 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

yezda doğum portresi
Yazar Mesaj
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

RE: yezda doğum portresi
yok anne baba beraber,ama istenmeyen bir evlilik olmuş,bu kişinin annesi küçük yaşta kendinden yaşca büyük biriyle evlendirilmiş,83.yılındada annesini kaybetmiş... yani bu kişi doğduktan 2.sene sonra... böyle bişey işte,fazla derinlere indik sanırım,,, 8.inci ev konu olunca ben tamamen transa geçiyorumgülücük

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
09-06-2007 07:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Hades Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Hmmm.
Mesela benimde güney ay düğümü 8. evimde ve ölüm noktamla kavuşmuş. Bende 6 yaşındayken şiddetli trafik kazası geçirdim. Ondan sonra ne öğrendim " sağ sola bakmadan karşıya geçmecekmişim." . İşte ölüm noktamla kavuşmuş olan güney ay düğümünün küçükken bana ölümle ilgili öğrettiği bir ders..

Fark edilmek için çok küçük olduğunu düşünüyorsan, kapalı bir odada bir sivrisinekle uyumayı dene.
09-06-2007 08:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: yezda doğum portresi
hmm anlıyorum,ilginç.... 8.inci ev seninde ilgi alanına giriyor demekgülücük

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
09-06-2007 08:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Hades Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Yani biraz ilgi alanımda ama 8. evi sadece ölüm alanı olarak nitelendirmek doğru değil. Sonuçta burası doğumunda alanı...gülücük

Fark edilmek için çok küçük olduğunu düşünüyorsan, kapalı bir odada bir sivrisinekle uyumayı dene.
09-06-2007 08:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

yani tabiki orası öylee,bunun zaten farkında olan biriyim,sadece ben kendi düşüncelerimden ziyade başkalarının düşüncelerinide merak ettiğim için çok değişik yanıltıcı sorular sorabilirim,8.inci evi çok iyi tanıyorum orda plüto mars ve plüto vargülücük

09-06-2007 08:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Hades Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Bu arada senin 8. ev 12 evdeki venüs kare açı içinde. Yani venüs güneş kavuşum venüsünü yükseltmiş biraz ama sert etkiler altındaymış. Dikkatimi çekmemişti daha önceden. Peki bi venüs oğlak olarak sevgi tarzın nasıl ? Sosyal ilişkilerde nasılsın ?
Mesela satürn kare venüs varsa yaşam zorlu geçermiş. İkili ilişkiler sorunlu olabilirmiş. Başkaları onları soğuk bulabilirmiş. Materyalist kimseler olabilirlermiş. Ebeveynlerin baskısı altında büyüyebilirlermiş. Hayatları boyunca istedikleri gibi mutlu olamaz ancak gündelik küçük mutluluklar yaşayabilirlermiş. Varmı böyle bişiler gülücük

09-06-2007 08:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

birlikteliklerim hep sorunlu olmuştur,aradığım mutluluğu tam bulmuş derken kesin bi sorun çıkmış ve o mutluluk bozulmuştur... venüs oğlakta olunca sevgiyi göstermekte daha mesafeli soğuk,katı bir etki yaratıyor,insanlar beni soğuk olarak görüyor,mesafeli... Sosyal ilişkilerim harikadır,insanlarla iletişimim çok iyidir ama güvendiğim insanlarla.... Herkeze kolay kolay güvenmem... Anne baskısı altında büyüdüm,annem çok sıkardı beni,herşeyime karışırdı,ama o karıştıkça ben inadına tam tersini yapardım... Ufak tefek şeylerden mutlu olurum,mesela sevdiğim bi yemeği yediğim zaman,yada bir elbise aldığımda birtoka aldığımda,bunlar mutlu eder beni.... venüs oğlakta evet zordur....

09-06-2007 09:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

yezda doğum portresi
Haritanda kova etkisini çok yoğun yaşayan birisin ve kova burcunda dört gezegenin var, maşallah yezdagülücük

Güneş burcun kova; duygusallıktan çok realist bir kişisin, herkes tarafından kabul edilen bir konu senin için uygun değilse rahatlıkla karşı çıkabilirsin, fikirlerini açıkça söylersin ama bunu başkalarına ispatlamak zorunda hissetmezsin kendini. Yaşadığın olaylarda senin tepkini önceden kestirmek biraz zor olabilir, eğer bir şeye inancın kesinse onu değiştirmek biraz zor olmalı.

Kova kış mevsiminin burcu ve buda sana kararlılık, mücadeleci bir ruh ve dayanıklılık veriyor. Kovayı anlatan diğer özellikler özgürlük ve bir şeyleri değiştiren bir yapı berir ama sen değişken değilsin; sende özgürlüğüne düşkün emir almaktan çok hoşlanmayan biri olabilirsin ayrıca kalıplaşmış düşüncelere karşı çıkabilen bir yapın var., bir kişinin senden istediği bir şeyi yapmak yerine sen kendi doğu bildiğini yapmayı tercih edersin.

Kova burcu kişileri kısıtlanmaktan hoşlanmazlar, sende özellikle ikili ilişkilerinde bu durumu hissedersen anında uzaklaşır ya da karşındaki kişiye bunu bir daha yapmaması konusunda uyarır ya da küçük cezalar verebilirsingülücük

Güneşin 12. evde buda kova burcunun yansıttığı tüm duygu ve düşünceleri gizli yaşadığını ifade eder, 12. ev sıkıntı ve korkuları da beraberinde getirir kova burcunun korkularını ruhunda ciddi anlamda hissedebilirsin.

Haritanda Güneş_Venüs Kavuşumu; sürekli sevilmek isteyen birisin ve biraz yemeye düşkünlük durumu olabilirgülücük , ve tabiî ki kilo alma eğilimi gösterebilirsin. Güneş_venüs kavuşumu senin geçinilmesi kolay bir kişi olduğunu açıklıyor ama 12. evde olduğu için insanlarla geçinmek konusunda bazen sorunlar yaşayabilirsin. Sevgi konusunda seçisisin, yani karşındaki insanın senin sevginin hak etmesi gerekiyor.

Güneş_Asc Kavuşumu; bu açı, güçlü kişilik, güçlü bir iç uyum ve düzen verir. Kendinden emin hayatta yürümekte olduğun yolun farkında olan birisin, bazen kendini çok üstün hissetmenden dolayı insanlarla uyumda zorluklar yaşayabilirsin ve karşındakine bencil bir tavır sergileyebilirsin.

Yükselen burç Kova; yükselen kova olarak sıcakkanlı bir görünümün var, özgür ruhlu, arkadaş canlısı birisin ama insan ilişkilerinde her zaman biraz mesafelisin.yani yakın arkadaşlarına karşı sıcakkanlı , normal iletişiminde ise mesafelisin. Yükselen kova sana ayrı bir çekicilikte veriyor, bence zaten güzel birisin.

Ay_Asc Kavuşumu; Senin aile bağlarına, insan ilişkilerine önem verdiğini söyleyebiliriz ve bu açı birazda melankolik bir yapı verir.

Yezda Yükselenin tam tam üzerinde Ay la Merkür kavuşum yapmış, bu durumda Merkür kovada güçlü bir etki yaratır. Merkür zekayı, düşüncelerimizi ve iletişim kurma konusunu belirler ve kova burcundada olunca karşısındakine zeki görünür ve herkesle iletişim kurabilirsin, senin için iletişim çok önemli olmalı ama duygularınıda açıkça söylersin( Ay’ın konumundan dolayı)

Mars_Asc Trini sana çalışkanlık veriyor, başladığın bir işi bitirirsin ve bir işi yönetebilme yeteneğine sahipsin, bu açı aynı zamanda güvenilirlik verir.

Ay burcun kova; Süper bir kova bayanısın bencegülücük İnsanlar senin duygularını pek anlamadıkları için çevrende soğuk mesafeli biri gibi görebilirler ama bu durum senin duygularını sağlamlaştırır. Ay kova burcunda orijinal, yaratıcı ve kendi kendine yetebilir, yani bağımsız olmayı istersin, yaşadığın şeylerde sadece kendi özgür iraden ile hareket edersin. İnsanlarla fazla yakınlık seni boğabilir. Ay kova olarak bir başkası ile karşılaştırılmaya hiç tahammül edemezsin.

Şans noktan Ay la kavuşum yapmış yezda, anne yönünden, toplumsal konularda aile ilişkilerinde,müzik,resim gibi sanatsal konularda ve ev idaresi konularında bayağ bir şanslı olabilirsingülücük

Ay_Mars Trini; Bu açı çok duygusallık verir ama sende kova etkisi çok güçlü olduğu için mantığınla çelişmezsin. İnsan ilişkileri kuvvetli ve kişilerle iletişiminde oluşan duruma göre kendini çok güzel ayarlayabilirsin. Kendine güvene biri olduğun için mücadeleden asla kaçmazsın.

Marsta Terazi burcunda; bu durum sana yaşadığın olaylarda kendi işine gelen şekilde hareket edebilirsin, ve 8. evde olmasından dolayı karşı cinsle ilişkilerinde belki sorunlar yaşayabilirsin. Mars terazide haksızlığa gelemeyen bir yapı verir.

Ay_Satürn Trini; Bu açı kişiye erken olgunluk verir, Satürn belki baskı yapabilir ve kurallara uymama durumu yaratabilir.

Son olarakta venüs oğlakta sert açılar almış ; ilişkilerinde hayal kırıklıkları görmüş olabilirsin , herkese kolay güvenmiyor olabilirsin.

Ben bildiğim kadarını yorumlamaya çalıştım Yezda umarım senin için birazda olsa tatmin edici bir yorum olabilmiştir.

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
11-13-2007 02:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: yezda doğum portresi
valla ne diyim cok begendim tebrikler cnm, kisa ama gayet acik net bir analiz olmusgülücük bu arada benimde bilgisayarin anakarti yandi, ondan nete giremedim,ama yarin yeni pc.alcak esim,kaldigimiz yerden devam ederiz,cok tesekkurler;)

11-14-2007 12:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

yezda doğum portresi
Beğendiğine çok sevindim yezda, evet kısa oldu çünkü bildiğim şeyler üzerinde yorum yapmaya çalıştım inşallah bilgim çoğaldıkça eklemeler yaparımgülücük evet sende yoktun birkaç gündür, hemen eşin alır umarım pc.gülücük ya bendede virüs sorunu var halldiyorum amagülücük

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
11-14-2007 12:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,605 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,742 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 30,050 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 118,192 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,986 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,289 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,501 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,733 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  Dogum haritama bakabilir misiniz? ddmmyyy 118 132,807 05-29-2018 10:31 PM
Son Mesaj: shrekk
  Doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? lansor 55 67,589 10-25-2017 09:17 AM
Son Mesaj: tugsem_10

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir