Değerlendir:
  • 18 Oy - 3.39 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kadınlar ve Evlilik
Yazar Mesaj
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

Kadınlar ve Evlilik
Kadınlar ve evlilik

Duygusal ve özel konulardan bahsedip içimizi açalım biraz.Gençlik yıllarında insanlar astrolojiye danışma ihtiyacını en çok aşk konularına ait soru ve sorunlarda duyarlar.Özellikle ülkemizdeki genç kadın nüfusunu düşününce bu sorunun ne kadar geniş ölçekli olduğunu tahmin etmek hiç zor değil.
Kadınların horoskoplarını genel olarak aşk açısından iki farklı kategoriye ayırırsak ilk kategoriye ait olanlar yumuşak açılara sahip olan,sıradışı beklentileri fazla bulunmayan, azıcık aşk ve makul ölçüde şefkatle mutlu olabilecek nitelikteki kadınlardır.Burada güneş burcu belirterek insanları kategorize etmenin kolay olmadığını belirtmem gerekiyor.Çünkü bu sınıfa ait olup olmadığını anlamak için güneş burcundan daha fazla paramtereye bakmak ve profesyonel bir astrolog gözüyle horokopu değerlendirmek zorunlu.
Eğer bu ilk kategoriye aitseniz ve 7.eviniz çok olumsuz bir etki altında değilse ne kadar erken evlenirsaniz o kadar mutlu olursunuz.

İkinci kategorideki horoskoplarda ise sert açıları olan,hırslı ve evlendiği erkekten beklentisi azıcık aşk ve makul ölçüde şefkatten daha fazlasını içeren, ancak çok güçlü bir erkeğe ait olursa mutlu olabilecek kadınlar yeralmaktadır.Eğer ikinci kategoride yeralıyorsanız evlenmek için en azından 30 yaşınızı beklemenizi öneririm.İdeali 30-35 yaş arası olacaktır.Bilemediniz bunu 40 civarına taşıyabiliriz.Ama daha fazla şansınızı zorlamayın ve elinizdekilerden en uygun bulduğunuz adayla 42 den önce hemen evlenin.
Bunu neden söylüyorum.Çünkü ikinci kategoridekiler eğer 29 dan önce evlenirlerse büyük ihtimalle hüsranla karşılaşacak;evlilikteki iyiliğe ve güzelliğe ait umut ve isteklerini de gelecekte yitireceklerdir.Eğer bir de Güneş veya Mars veya 7.evdeki olumsuzluk mevcutsa mutsuzluk ve hayalkırıklığına bir de entrika,aldatılma,kötüye kullanılma,baskı ve şiddet dahil türlü risk de eşlik ederek beraberinde gelecektir.

Erken evlenip mutsuz olan ve entrikanın tam ortasına düşen örnek ;
Prenses diana.20 yaşında evlenmişti.Boşandıktan kısa bir süre sonra vefat etti.

Hayalkırıklığı ve aldatma ile evliliği son bulan örnek;
Martha Stewart.20 yaşında evlenmişti.Boşandıktan sonra bir daha evlenmedi.

Geç evlenip çok güçlü erkeklerle evlenen kadınlar;
Melania Knauss 35 yaşında evlendi.
Letizia Ortiz Rocasolano 32 yaşında evlendi.

Bu örnekler tabi ki uç örneklerdir Geç evlenen herkes evlenip prenses olacak ya da prenes gibi yaşayacak diyemeyiz.
Ancak eğer horokopunuz ikinci kategoriye aitse evlenemediğiniz için o kadar da üzülmeyin.Çünkü büyük ihtimalle evlenemediğiniz için şanslısınız.
Aranızda keşke evlenseydim herşeye razıydım diyenler vardır şimdi ,biliyorum.Boşverin diyorum,dinleyin beni.Kendinize bakın ve hayatınızda fizksel güzelliğinizi ve kişisel gelişiminizi ilk sıraya yerleştirin ,geleceğe inanın ve erkeklerdeki kabul standartlarınızı düşürmeyin aksine yükseltin,dürüst olmayan ve cesur olmayanlarla vaktinizi boşa harcamayın ve ölçeğinizi genişletin.Başka ülkelere, başka sosyal sınıflara ve başka kültürlere açık olun.Şans ancak gözleri ve kalbi açık olanların yüzüne güler.

alıntı

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
05-16-2008 01:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Kadınlar ve Evlilik
7.,8.,9. evimin yöneticisi Saturn Retro venus ile koç burcunda kavuşumda ...

27 sinde evlilik yaptım, 30 unda ayrılık yaptım gülücük)

Karanlığın en çok arttığı anda, gökteki yıldızları görebilirsiniz.
05-16-2008 10:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

7.evim 00.29 ikizler 22 yaşında evlendim
mars 180
jüpiter 180
neptün 180
plüto 120
asc 180
k.ay.düğümü 90
anlıcağınız berbat durumda açılarım var
evliliğimde açılarıma benziyor ama benim zorumla gidiyor çocular için
05-16-2008 11:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

SESAME Yazılan:7.,8.,9. evimin yöneticisi Saturn Retro venus ile koç burcunda kavuşumda ...

haritanı merak ettim sesame bilgilerini verirsen sevinirim sevgiler..

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
05-16-2008 05:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

gizem kara Yazılan:7.evim 00.29 ikizler 22 yaşında evlendim
mars 180
jüpiter 180
neptün 180
plüto 120
asc 180
k.ay.düğümü 90
anlıcağınız berbat durumda açılarım var
evliliğimde açılarıma benziyor ama benim zorumla gidiyor çocular için

herşeyin hayırlısı gizem doğru olanı yaptığından eminim ama herkez senin gibi sabıklı olamiyor yada senin kadar fedakar :( ilerde çocukların büyüdüğünde seninle gurur duyacagından eminim sevgiler....

05-16-2008 06:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

yezda Yazılan:
SESAME Yazılan:7.,8.,9. evimin yöneticisi Saturn Retro venus ile koç burcunda kavuşumda ...

haritanı merak ettim sesame bilgilerini verirsen sevinirim sevgiler..

olumlu/olumsuz görüşlerinizi paylaşırsanız memnun olurum ,

love gülücük

Karanlığın en çok arttığı anda, gökteki yıldızları görebilirsiniz.
05-16-2008 06:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

[attachment=402]

ilginç bi harita 10.uncu eviniz çok yoğun,sert açılar fazla,eşiniz biraz katıydı sanırım,sizdende yaşca büyük olabilir,ilginç bir harita....

05-16-2008 07:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

evlilik öncesi ve evlilik hayatımla birlikte eşimle 4.senedir beraberiz,bende çok sorunlar yaşadım beni tanıyan arkadaşlar bilirler,ama bende öyle bir sabır varki son noktaya kadar sabır ederim,ama o sabrım bittiğindede hiç arkama bakmam silerim,sevildiğimi ve önem verildiğimi hissettiğim sürece benim için sorun yoktur,ama eğer tam tersini hissedersem evlilik falan gözüme gözükmez...

05-17-2008 11:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sultan Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Bence evlilikte ve ilişkilerde en önemli itici faktör irade. Tabi iradeyi de bitiren durumlar olabilir, normaldir, hepimiz insanız. Fakat günümüz evliliklerinde eksik olan bişey bence...
Ben de evlenmeyi düşünüyorum, eş adayıma baktığımda uygun bi insan görüyorum. Haritasına baktığımda çok fazla anlamadığımdan, korkuyorum. Çünkü uyumlu açılarımız çok fazla değil. ama bitiremiyorum da.
Ben yakın ilişkileri zor bi insanımdır, o beni idare edebiliyo... bilmiyorum, normalde hoş olan ilişkimiz haritalarda çok da hoş görünmüyo. Bu da beni gelecek açısından kaygılandırıyo açıkçası. Ne yapmalı bilemiyorum.hımm:(
06-29-2008 02:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

Bende 7.evde yay ve oğlak var. 8.ev oğlak. Satürn'ün mars'a karesi var. Kuzey Ay düğümü oğlak 7.evde. Güneş İkizlerin ilk 15 derecesinde. 7 senelik evliliği aniden bitirdim. Çocuk olsada yürümeyen bir şeyler varsa noktayı koymak gerekiyor. Huzurun olmadığı yerde çocuklarda mutlu olmuyor. En önemli şey ayrılırken karşı tarafla düşman olmamak eğer ortada çocuk varsa.

Yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz! Bekle gör ki yaptığın iyiliklerin cezasını çektirsinler!
06-29-2008 02:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Evlilik ve Para Üzerine Notlar dilek8855 58 70,802 11-23-2018 09:24 PM
Son Mesaj: picachu

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir