Değerlendir:
  • 26 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Balık
Yazar Mesaj
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

RE: Ay Balık
(02-21-2011 12:19 AM)marskovası Yazılan:  . Sert etki olmadığında, tiryakilik dediğimiz şey ortaya çıkar. Örneğin; sigara, kahve, çay… Onlar suyu ve sıvıları çok severler.

bi ara manyak gibi çay kahve içiyodum ama artık içemiyorum çünkü çarpıntı yapıyo:D bende kendimi yemeğe vurdum.normalde hiç acıkmam annemle yemek konusunda çok kavga ederiz ama kahveyi bırakınca sürekli uyumaya ve kusana kadar aburcubur yemeye başladım:D
suyu çok seviyorum hep denizli bi yere taşınmaı hayal ederdimgülücük

u_u
02-21-2011 12:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Alıntı:İşyerinde beni yemek yerken görenler: "bir kere de seni böyle keyifli bir şekilde bir müşteriyle konuşurken göremedik hiç" Sigarayı bıraktım zamanında ve yine bırakabilirim ama kahve düşünemiyorum; kahve = neptün

Alıntı:bir de paletlerim üşümese hep buz bu ayaklar

aynen bende yaşıyorum bunları gülücük kahve tutkumun sebebi neptünümmüş meğer ayaklarım da hep buz neyim var acaba diye araştırıyordum bende gülücük

03-04-2011 02:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

(03-04-2011 02:58 PM)penelope Yazılan:  
Alıntı:İşyerinde beni yemek yerken görenler: "bir kere de seni böyle keyifli bir şekilde bir müşteriyle konuşurken göremedik hiç" Sigarayı bıraktım zamanında ve yine bırakabilirim ama kahve düşünemiyorum; kahve = neptün

aynen bende yaşıyorum bunları gülücük kahve tutkumun sebebi neptünümmüş meğer ayaklarım da hep buz neyim var acaba diye araştırıyordum bende gülücük

bende toprağım diye ayaklarım ısınmıyor sanıyordum.. gülücük

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
03-04-2011 03:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

eşiminde ayakları hep buzz. bi türlü ısınmaz.kendisi balık ve neptünik diyebilirim.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
03-04-2011 03:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Ben ay balık değilimde bu el ve ayak sıcak ama Asiri sıcak olması ne ile açıklanabilir acaba? Benim özellikle el avuç içleri fırın gibi olur yazın çok kötü olurum sürekli el ve ayaklarımı yıkamalıyım ki rahat uyuyabileyim.
03-04-2011 05:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

El ve ayak üşümesi için bence marsa bakılmalı.Eğer mars zayıf ise genelde kansızlık vardır. Benim babamda mars yengeçte pek iyi konumda değil akdeniz anemisi var, elleri değil de ayakları çok üşür.

Bir arkadaşimin marsi cok kuvvetliydi.Hem hoç burcunda hem iyi konumda.Vucudunda hiç yağ yokmuş ölçüm yaptırmış,çayı 8 şekerli içerdi gülücük yediklerini çok kısa sürede yakıyormuş.Zaten çok ateşliydi kışında tişört giyerdi :D Kan akışı olduğundan daha hızlıymı.

Messa sende mars.vip imişsingülücük normal bence..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
03-04-2011 06:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(03-04-2011 03:01 PM)Daily Yazılan:  
(03-04-2011 02:58 PM)penelope Yazılan:  

bende toprağım diye ayaklarım ısınmıyor sanıyordum.. gülücük

belirgin ne özelliğim varsa ay balıktan çıkıyor yahu önemli bi yerleşim olsa gerekgülücük

marsım güçlü gibi duruyor Moda; akrep te jüpiterle üçgen neptünle 60

03-04-2011 06:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(03-04-2011 06:14 PM)penelope Yazılan:  belirgin ne özelliğim varsa ay balıktan çıkıyor yahu önemli bi yerleşim olsa gerekgülücük

marsım güçlü gibi duruyor Moda; akrep te jüpiterle üçgen neptünle 60

Valla aslında benimki sadece bir cıkarım.Mars'ı kan ile bağdaştırıyorlar genelde. orda guçlu dediğim hep kare ve zıt acıları var demek istemiştim.Bence neptun ve jupiter biraz yumuşatmış olabilir.

Erkek arkadaşimin ay'ı da balık ama elleri hep sıcaktır hatta dün bana bnm ellerim neden boyle diyordu baktım damarlar belirginleşmiş bir de cok kırmızı gorunuyordu.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
03-04-2011 06:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(03-04-2011 06:21 PM)Moda Yazılan:  Valla aslında benimki sadece bir cıkarım.Mars'ı kan ile bağdaştırıyorlar genelde. orda guçlu dediğim hep kare ve zıt acıları var demek istemiştim.Bence neptun ve jupiter biraz yumuşatmış olabilir.

Erkek arkadaşimin ay'ı da balık ama elleri hep sıcaktır hatta dün bana bnm ellerim neden boyle diyordu baktım damarlar belirginleşmiş bir de cok kırmızı gorunuyordu.

anladım doğru söylüyorsun marsım jüptr ve neptünle yumuşamış olablr zaten marsın savaşçılığını hissetmiyorum pek içimde akrepte olmasına rağmen

ellerim değişken benim gergin haftalarda soğuk gibi geliyor şu sıralar yine sıcağa döndügülücük ama ayaklar hep buz :/

03-04-2011 06:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

kızımın mars venüs pluto t-karesi var oğlumun mars pluto güneş-ay t-karesi var. yaz kış giydiremem. hep yanıyorlar çocuklar :D

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
03-04-2011 11:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir