Değerlendir:
  • 49 Oy - 2.9 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İLM-İ SİMA
Yazar Mesaj
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: İLM-İ SİMA
bende isterim fizyonomi analizimi Akasya cım zahmet olmazsa tabi ..utandım.çok ilgimi çekti valla emeğine sağlık...-alkış

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
08-05-2008 01:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

BEYHAN'NIN FİZYONOMİ ANALİZİ DEVAMI
GÖZ KAPAKLARI: Samimiyet isteği veya isteksizliğini gösterir
Kişisel alanın konusunda hassassındır aynı zamanda net bir odaklanma yeteneğin vardır özel hayatında ihtiyacın kadar özgürlük kesin istersin herhangi bir şeye odaklandığında sadece odaklandığın şeyi düşünürsün ayrıca sadece kendini hazır hissettiğin zaman ancak ciddi ilişkiye girebilirsin

KULAKLAR: Karşısındakini etkileme ve etkilenme düzeyini, bağımsız hareket etme isteğini, gerçekçilik dengesini, verileri algılama ve kabul etme seçimlerini gösterir

Başkalarından duyduklarından çok, kendine odaklanmış ben merkeziyetçi bir kişiliktir. Görsel ağırlıklı bir yaklaşımla, bilgi edinirken duyduklarından çok gördüklerine önem verirsin yine kulaklarını yapısından cesaretli hem fiziki hem de ahlaki yönden kuvvetli olduğunu söyleyebiliriz zor zamanlarda etrafına çokça faydan dokunabilir yakın ilişkilerde çekingen ve nazik bir yanın vardır esasen sıcakkanlısındır ama çekingenlik yüzünden biraz insanlara sokulmakta zorlanabilirsin yine ciddi ve sağduyulu birisin vurgular senin cıvık biri olmadığını gösteriyor ve ayrıca aslında ruhen çok hassassındır

AĞIZ: İletişim kurma ve kendini ifade etme isteğini, kötümserlik/iyimserlik dengesini gösterir

Ruj olduğu için ben ağzı yüze oranla büyük diye aldım

Dışa dönük, girişken, konuşkan ve kendini ifade etmekte daha küçük ağızlı kişilere oranla rahat olan bir kişiliktir. Ağız büyüklüğü arttıkça dışadönüklük ve kendini ifade edebilme yeteneklerinin de arttığı gözlenmiştir.

Kulaklar çekingen ağız çekingen değil diyor ve burada dengeden söz edebiliriz yani Beyhan ikisini ortası yani olması gerektiği gibi öyle pat diye her ortama girmezsin ama gerekli gördüğün yerlerde de bundan çekinmezsin herhangi bir sıkıntı duymazsın yine önümüze cesaret çıktı ve tam bir amazon diyebiliriz burada ki kasıt şu kolay pes etmez düşsen de yeniden kalkmaya çabalarsın yani hayatın zorluklarına karşı şecaatli bir duruşun vardır

DUDAKLAR: Düşüncelerini ortaya koyma biçimini, cinselliğe bakış açısını, duygularını gizleme duyarlılığını gösterir

Bu konularda da cömertsin yani vericisin sana tavsiyem bir müddet verici ol ama insanlardan karşılığını istemesini de bil
Genelde kararlısındır hayatın hoppalık ve uçarılıklarıyla uğraşmazsın ama neşelenmesini de bilirsin neşeye 2.vurgu demek ki genel fıtratın karamsar değil sevdiklerine karşı sadık ve hislerinde sabit olursun hayatın komik tarafına fazla bakmazsın daha ciddi takılırsın senin huzur kaynağın genelde başladığın bir işi bitirmek o zaman huzurlu olursun yine zor ve acil zamanların insanı olduğun ortaya çıkıyor demek ki sen tam bir kötü gün dostusun bu noktada çevrendekiler çok şanslı sevdiğin zaman içten ve cidden seversin ama sevgini pek belli edemezsin ama dürtüsel bir çapkınlıkta söz konusu Beyhan sende kilo yemeyi sevme durumu var senin yemek yemek hayatın belli başlı zevklerinden olmalı ayrıca dost olarakda sevecen ve iyi niyetlisindir insanları dinlemeyi seversin ama bazen sadece dinlersin karasız yapın yüzünden hem kendine hem başkalarına yardım edemezsin karasızlığa 2.vurgu sanırın karakterinde karasız bir yanın olmalı

DEVAM EDECEK
08-05-2008 01:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

RE: Cvp: İLM-İ SİMA
yaren Yazılan:bende isterim fizyonomi analizimi Akasya cım zahmet olmazsa tabi ..utandım.çok ilgimi çekti valla emeğine sağlık...-alkış

TABİKİ OLUR YAREN
ancak cuma günü tatile çıkıyorum dönüşte inşallah elimde 2 harita 1 sima analizi daha var perşembeye bitmesi gerek sen resimlerini hazırla nasıl olacağını yarın konuya yazarım döndüğümde sana analiz yaparım ok
08-05-2008 01:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Cvp: İLM-İ SİMA
akasya Yazılan:
yaren Yazılan:bende isterim fizyonomi analizimi Akasya cım zahmet olmazsa tabi ..utandım.çok ilgimi çekti valla emeğine sağlık...-alkış

TABİKİ OLUR YAREN
ancak cuma günü tatile çıkıyorum dönüşte inşallah elimde 2 harita 1 sima analizi daha var perşembeye bitmesi gerek sen resimlerini hazırla nasıl olacağını yarın konuya yazarım döndüğümde sana analiz yaparım ok

tamam canım çok teşekkürler iyi tatiller....melek

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
08-05-2008 01:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

BEYHAN'NIN FİZYONOMİ ANALİZİ DEVAMI
Beyhancım yüzündeki benlerin yerleşimine göre 50 yaş sonrasında ciddi sindirim problemi olabilir karalı bir yapı yine vurgu var
Diyoruz ki bu da sende dengeli herhangi bir sorun teşkil etmeyecek şekilde nötrlenmiş
Saldırgan ve gerektiğinde acımasız olabiliyorsun dalgın ve düşünceli bir halin vardır
Maddiyattan çok öğrenme ve bilgilenmeyle ilgilisin ama bunlar benlerle ilgili durumlar yüzdesi yüksektir ama kesin değildir

Fotoğrafta öyle algıladım umarım yanlış değildir

Yağlı ve esmer, düzgün cilt

Görünüş itibariyle düzgün, sıkı, renk itibariyle esmer olan yağlı cilt ekseriye iyi karar vermesini bilen insanda bulunur. Böyle bir insan daima tedbirli ve ihtiyatlı olarak hareket eder. Herhangi bir işi iyice tahlil ve tetkik etmedikçe üzerine almaz. Bazen de ihtiyat yüzünden önemli fırsatları kaçırdığı olur. Bu onun nefsine karşı duyduğu güveni azaltır. Hareketlerinde ne derece ağır ve tedbirliyse, sözlerinde o derece ani ve düşüncesizdir. Etrafındakilerle, bilhassa yakınlarıyla konuşurken sözlerine hiç dikkat etmez. Onları çoğu zaman kırar. Herhangi bir yenilik onu ürkütür ve zamanında kızdırır. Sonra daima kendi istediği olsun ister. İşler kendi arzusuna göre olmadı mı canı sıkılır, hatta sinirlenir.
Demek ki biraz agresifiz beyhan

Yüz şekliniz

Geniş, yaygın ve herhangi bir kısmı belirgin değil

Bu tip yüzlerde herhangi belirgin bir özellik öne çıkmamıştır. Dikkatin kendisine yöneltilmesinden hoşlanmayan nazik kişilerdir. İşlerlerini sessiz, sakin ve başarıyla yaparlar. Başarılarının başkaları tarafından takdir edilmesinin şart olmadığını düşünürler. Yardımsever ve paylaşmaya hazır kişilerdir.

ÇENE: Gerektiğinde ağırlığını koyabilme yeteneğini, saldırganlık içgüdüsünü, eleştiriye açıklık isteğini gösterir

Yuvarlak çeneli olanlar, pratik meseleleri ihmal etmeksizin hayatın tadını çıkarmasını bilirler. Böyle kimseler işlerini, mesleklerini bile bir tür zevk edinirler. Onların hayatın pratik cephelerinde bu kadar başarılı olmalarının sırrı da belki budur. Güler yüzlü ve kendilerinden emin oldukları için etrafındakilere daima neşe, itimat ve teselli dağıtırlar.

KAFA ŞEKİLLERİ: İhtiyatlı ya da baskıcı olup olmadıklarını gösterir

Tedbirlisindir bence yaş yere yatmazsın sır saklamayı bilirsin ve aynı zamanda dayanıklı ve hayırsever birisindir Hem boyu uzun hem de eni geniş olan bir baş mücadeleci bir yaradılışın işaretidir. Ama kavgacı değil. Böyle bir kafaya sahip olan insan icap edince çarpışır, fakat mütecaviz değildir. Ona sırrınızı hiç çekinmeden söyleyebilirsiniz. Bu kişi herhangi bir mevzu üzerinde kem küm ederek dolambaçlı yollara sapmaktan hoşlanmaz. İnsanların iyi ve hayatın güzel olduğuna inanır.

şimdi beyhanın hiç mi kötü yanı yok tabiki vardır ama bu tam bir analiz değil son derece sınırlandırılmış şeklidir

ayrıca beyhan kaşlar ve saçlar ile ilgili olan kısım senin özele yazacağın cevaba göre gelecektir

ve uymayan yerleri bana bildir

profil resmi olmadan çok zor oluyor bazı şeyleri tahmini yazdım
08-05-2008 02:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

RE: İLM-İ SİMA
analiz isteyen arkadaşlar özel mesaja 2 tane resim eklesinler biri önden biri profilden(yandan) resimler büyük net ve yakın çekim olsun

hanımlar sizin resimerde makyaj olmasın saçlar arkaya toplanmış olsun ve kaşlar ve saçlar hakkında işlem yapılmışsa bana işlem yapılmamış orjinal halini açıkça tarif edin

yada kaşların orjinal halini gösteren bi rfoto olsun (hatta 15 yaş resmi bile olabilir)

erkekler de sakal varsa şayet çene yapısını görebileceğim başka bir fotoda yollayabilirler

profil deyince yanlış anlaşılmalar oluyor bazen hani şu mahkumlara çekilen ön ve yan resimleri vardır ya onlar gibi olsun arkadaşlar
08-05-2008 07:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

RE: BEYHAN'NIN FİZYONOMİ ANALİZİ
akasya Yazılan:ALIN: Kişilerin düşünme şekillerini ve düşüncelerini geliştirme metotlarını gösterir

Bir meseleyi çözerken son derece yaratıcı ve orijinal çözümler ve fikirler üretirsin formaliteden kısıtlanmaktan katı kuralcılıktan hoşlanmazsın meseleleri kendi yöntemlerinle özgür serbest bir şekilde halletmekten yanasındır alçak ve geniş bir alının var yine bu tür konularda baskı gördüğünde engellendiğinde çabucak kızabilirsin ve cömertsindir eli açık birisindir yani kimseden iyiliğini esirgemezsin yuvarlak alınlısın buda çabuk kızan bir yapı verir ve öfke dolu bir kızsın Beyhan ebat olarak normal bir alın sağduyu sahibisin aklın başındadır Beyhancım profil resmin olmadığı için tahmini alnının orta kısmının kabarık olması ihtimalini düşünüyorum ve buda kişiye kuvvetli bir muhakeme yeteneği(meseleleri çözmek için çözüm yolları arama yeteneği) verir ki bu sende katmerli

BURUN: İş hayatındaki tercihlerini, finansal konulara duyarlılığını, iş tatmini ve güven konularına bakış açısını gösterir

Herkesin gözünün korktuğu ve kaçtığı detaylardan ve zor görevlerden kaçmazsın ve rahatlıkla başarılı olabilirsin dayanıklısındır çalışmaktan gocunmazsın tam tersine iş bitirici birisindir yaptığın işlerde aklını kullanırsın ve son derece açık sözlü ve samimisindir burun ebatları itibariyle hassas ruhlu birisin ama hayatın gerçek yanını da bilir ve idare edersin yani hayal ve gerçeği aynı anda algılayabilirsin şakadan mizahtan anlarsın hatta çok esprili biride olabilirsin ama bunu olumlu kullanırsın yani eşek şakaları sana göre değildir yine çözüm üreten yanın burada da açığa çıkıyor sen zor anların cankurtaranı olabilirsin can alıcı detayları şak diye yakalamakta ve sorunu çözmekte gayet başarılısındır genelde insan odaklısındır ve bütün hünerlerini başkalarının hayrına kullanmaktan çekinmezsin ayrıca biraz korkak bir yanında da vardır ciğerlerin hassas olabilir sevecen birisin ve yine yardım sever yönüne vurgu var korkaklık birazdan biraz daha çok olabilir 2.bir vurgu var aynı zamanda lider bir yanında vardır yani iş hayatında finansal konularda iplerin elinde olmasından hoşlanırsın aynı zamanda güçlü, inatçı cömert ve sabırsız olabilirsin cömertliğe çok vurgu var

GÖZLER: Hayata bakış açılarını, yeni fikir ve kişilere açık olup olmamayı ve stres düzeyini gösterir

Hayata karşı ciddi ve kapalı bir duruşun vardır cesursundur kolay yılmazsın sabırlısın yeniliklere karşı biraz sert tutum sergileyebilirsin ve hayatla inatlaşabilirsin ve biraz kurnazlık potansiyelin olabilir yerine göre çelme takmayı bilirsin bence Ama kurnazlık bile genelde iyi niyetlidir genelde art niyetsizsin ama dünyayı bazen gözünde büyütebilirsin ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsin yine insan odaklı bir yapı uysal ve uyumlu birisin bence ama bazen sadakat noktasında cıvıtmalar ve işine gelmeyince sinirlenme vakaları görülebilir ayrıca biraz da değişken ve kararsız biraz ağır başlılıktan uzak olabilir ama genelde dengeli bir duruş sergilersin şimdi bu dengeye orijinal ve uygulamacı yaklaşıma ve kolay yıkılmayan sebatkâr ve inatçı yapıya 2.vurgu geldi hatta inat konusunda çok fazla vurgu var bence çok inatçısın Beyhan adalete ve eşitliğe inanır ve savunursun hayatın karşısında güçlü bir duruşun var

devam edecek

Çok teşekkür ederim,harika bir analiz olmuş, ve analizde doğruluk payı ok fazla. Gerçekten insan odaklı biriyim,insanlar için birşeyler yapabilemyi çok seviyorum. Yapmak istediğim meslakte bu alanla ilgili zaten.

Çok inatçıyım gerçekten, adalet, eşitlik keisnlikle savunduğum kavramlardır. Zor olan şeyleri çözümlemeyi seviyorum gerçekten ama ne kadar başarılı oluyorum onu çevremdeki kişilerede sormak gerekli. Bazen gerçekten çok esprili olabiliyorum,insanları güldürmeyi çok seviyorum içime huzur geliyor bir gülüş gördüğüm zaman ama kendimle ilgili konulardada çok içime kapalı biriyim. Çok sulu şakalarıda hiç sevmem ve tepkimde sert olabilir.

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
08-18-2008 05:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

RE: BEYHAN'NIN FİZYONOMİ ANALİZİ DEVAMI
akasya Yazılan:GÖZ KAPAKLARI: Samimiyet isteği veya isteksizliğini gösterir
Kişisel alanın konusunda hassassındır aynı zamanda net bir odaklanma yeteneğin vardır özel hayatında ihtiyacın kadar özgürlük kesin istersin herhangi bir şeye odaklandığında sadece odaklandığın şeyi düşünürsün ayrıca sadece kendini hazır hissettiğin zaman ancak ciddi ilişkiye girebilirsin

KULAKLAR: Karşısındakini etkileme ve etkilenme düzeyini, bağımsız hareket etme isteğini, gerçekçilik dengesini, verileri algılama ve kabul etme seçimlerini gösterir

Başkalarından duyduklarından çok, kendine odaklanmış ben merkeziyetçi bir kişiliktir. Görsel ağırlıklı bir yaklaşımla, bilgi edinirken duyduklarından çok gördüklerine önem verirsin yine kulaklarını yapısından cesaretli hem fiziki hem de ahlaki yönden kuvvetli olduğunu söyleyebiliriz zor zamanlarda etrafına çokça faydan dokunabilir yakın ilişkilerde çekingen ve nazik bir yanın vardır esasen sıcakkanlısındır ama çekingenlik yüzünden biraz insanlara sokulmakta zorlanabilirsin yine ciddi ve sağduyulu birisin vurgular senin cıvık biri olmadığını gösteriyor ve ayrıca aslında ruhen çok hassassındır

AĞIZ: İletişim kurma ve kendini ifade etme isteğini, kötümserlik/iyimserlik dengesini gösterir

Ruj olduğu için ben ağzı yüze oranla büyük diye aldım

Dışa dönük, girişken, konuşkan ve kendini ifade etmekte daha küçük ağızlı kişilere oranla rahat olan bir kişiliktir. Ağız büyüklüğü arttıkça dışadönüklük ve kendini ifade edebilme yeteneklerinin de arttığı gözlenmiştir.

Kulaklar çekingen ağız çekingen değil diyor ve burada dengeden söz edebiliriz yani Beyhan ikisini ortası yani olması gerektiği gibi öyle pat diye her ortama girmezsin ama gerekli gördüğün yerlerde de bundan çekinmezsin herhangi bir sıkıntı duymazsın yine önümüze cesaret çıktı ve tam bir amazon diyebiliriz burada ki kasıt şu kolay pes etmez düşsen de yeniden kalkmaya çabalarsın yani hayatın zorluklarına karşı şecaatli bir duruşun vardır

DUDAKLAR: Düşüncelerini ortaya koyma biçimini, cinselliğe bakış açısını, duygularını gizleme duyarlılığını gösterir

Bu konularda da cömertsin yani vericisin sana tavsiyem bir müddet verici ol ama insanlardan karşılığını istemesini de bil
Genelde kararlısındır hayatın hoppalık ve uçarılıklarıyla uğraşmazsın ama neşelenmesini de bilirsin neşeye 2.vurgu demek ki genel fıtratın karamsar değil sevdiklerine karşı sadık ve hislerinde sabit olursun hayatın komik tarafına fazla bakmazsın daha ciddi takılırsın senin huzur kaynağın genelde başladığın bir işi bitirmek o zaman huzurlu olursun yine zor ve acil zamanların insanı olduğun ortaya çıkıyor demek ki sen tam bir kötü gün dostusun bu noktada çevrendekiler çok şanslı sevdiğin zaman içten ve cidden seversin ama sevgini pek belli edemezsin ama dürtüsel bir çapkınlıkta söz konusu Beyhan sende kilo yemeyi sevme durumu var senin yemek yemek hayatın belli başlı zevklerinden olmalı ayrıca dost olarakda sevecen ve iyi niyetlisindir insanları dinlemeyi seversin ama bazen sadece dinlersin karasız yapın yüzünden hem kendine hem başkalarına yardım edemezsin karasızlığa 2.vurgu sanırın karakterinde karasız bir yanın olmalı

DEVAM EDECEK

İnsanlarla ilşkilerimde çekingen olduğumda çok doğru, her ortama girmem. İnsanları dinlemeyi çoook seviyorum,elimden geliği kadar bir çözüm üretebilmeyi çok seviyorum. ÇOok zayıf biri değilim çok doğrugülücük yemeyide seviyorum ama az ve sık yiyenlerdenimgülücük Karasızlık yanım olduğuda doğru. Kendimi ifade etmede bir kaç yıl öncesine kadar çok daha fazla çekingendim ama artık daha açığım insanara karşı ama yinede her zaman bir sınırım vardır.

MEVLANA
[i]
08-18-2008 05:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

RE: BEYHAN'NIN FİZYONOMİ ANALİZİ DEVAMI
akasya Yazılan:Beyhancım yüzündeki benlerin yerleşimine göre 50 yaş sonrasında ciddi sindirim problemi olabilir karalı bir yapı yine vurgu var
Diyoruz ki bu da sende dengeli herhangi bir sorun teşkil etmeyecek şekilde nötrlenmiş
Saldırgan ve gerektiğinde acımasız olabiliyorsun dalgın ve düşünceli bir halin vardır
Maddiyattan çok öğrenme ve bilgilenmeyle ilgilisin ama bunlar benlerle ilgili durumlar yüzdesi yüksektir ama kesin değildir

Fotoğrafta öyle algıladım umarım yanlış değildir

Yağlı ve esmer, düzgün cilt

Görünüş itibariyle düzgün, sıkı, renk itibariyle esmer olan yağlı cilt ekseriye iyi karar vermesini bilen insanda bulunur. Böyle bir insan daima tedbirli ve ihtiyatlı olarak hareket eder. Herhangi bir işi iyice tahlil ve tetkik etmedikçe üzerine almaz. Bazen de ihtiyat yüzünden önemli fırsatları kaçırdığı olur. Bu onun nefsine karşı duyduğu güveni azaltır. Hareketlerinde ne derece ağır ve tedbirliyse, sözlerinde o derece ani ve düşüncesizdir. Etrafındakilerle, bilhassa yakınlarıyla konuşurken sözlerine hiç dikkat etmez. Onları çoğu zaman kırar. Herhangi bir yenilik onu ürkütür ve zamanında kızdırır. Sonra daima kendi istediği olsun ister. İşler kendi arzusuna göre olmadı mı canı sıkılır, hatta sinirlenir.
Demek ki biraz agresifiz beyhan

Yüz şekliniz

Geniş, yaygın ve herhangi bir kısmı belirgin değil

Bu tip yüzlerde herhangi belirgin bir özellik öne çıkmamıştır. Dikkatin kendisine yöneltilmesinden hoşlanmayan nazik kişilerdir. İşlerlerini sessiz, sakin ve başarıyla yaparlar. Başarılarının başkaları tarafından takdir edilmesinin şart olmadığını düşünürler. Yardımsever ve paylaşmaya hazır kişilerdir.

ÇENE: Gerektiğinde ağırlığını koyabilme yeteneğini, saldırganlık içgüdüsünü, eleştiriye açıklık isteğini gösterir

Yuvarlak çeneli olanlar, pratik meseleleri ihmal etmeksizin hayatın tadını çıkarmasını bilirler. Böyle kimseler işlerini, mesleklerini bile bir tür zevk edinirler. Onların hayatın pratik cephelerinde bu kadar başarılı olmalarının sırrı da belki budur. Güler yüzlü ve kendilerinden emin oldukları için etrafındakilere daima neşe, itimat ve teselli dağıtırlar.

KAFA ŞEKİLLERİ: İhtiyatlı ya da baskıcı olup olmadıklarını gösterir

Tedbirlisindir bence yaş yere yatmazsın sır saklamayı bilirsin ve aynı zamanda dayanıklı ve hayırsever birisindir Hem boyu uzun hem de eni geniş olan bir baş mücadeleci bir yaradılışın işaretidir. Ama kavgacı değil. Böyle bir kafaya sahip olan insan icap edince çarpışır, fakat mütecaviz değildir. Ona sırrınızı hiç çekinmeden söyleyebilirsiniz. Bu kişi herhangi bir mevzu üzerinde kem küm ederek dolambaçlı yollara sapmaktan hoşlanmaz. İnsanların iyi ve hayatın güzel olduğuna inanır.

şimdi beyhanın hiç mi kötü yanı yok tabiki vardır ama bu tam bir analiz değil son derece sınırlandırılmış şeklidir

ayrıca beyhan kaşlar ve saçlar ile ilgili olan kısım senin özele yazacağın cevaba göre gelecektir

ve uymayan yerleri bana bildir

profil resmi olmadan çok zor oluyor bazı şeyleri tahmini yazdım

Bir işi yaparken en iyi şekilde yapmak isteiğim için bazen çok ayrıntıcı olabiliyorum. Sadece insanlarla konuşurken özellikle dikkat ederim konuşmalarıma. Bazen yeniliklere hemen alışamam doğrudur. Çevremdeki insalardan güleryüzlü olduğumu çok duyarım,ama ben ağlamayıda çok seviyorumgülücük Bazen çok agresifim evet ama işler istediğim ibi gitmediği için değilde o işte bir haksızlık yada dürüst olmayan şeyler gördüğüm zaman bazen hiç tahammül dahi edemiyorum.

Ben tekrar çok teşekkür ederim, gerçekten çok güzel bir analizolmuş ve çook güzel şeyler yazmışsınız. Karakterimle ilgili gerçek ve net şeyler söylemişsiniz.

Kötü yanımda kesinlikle vardır ki var zaten. Özelden yazdım gerekirse yandan çekilmiş bir fotoğrafta gönderirim.

MEVLANA
[i]
08-18-2008 06:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia