Değerlendir:
  • 49 Oy - 2.9 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İLM-İ SİMA
Yazar Mesaj
Uranos Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: İLM-İ SİMA
akasya Yazılan:
Uranos Yazılan:Agresif bir insanın emareleri nedir akasya? Bu konuda bir bilgin var mı?

kaş göz mesafesinin çok yakın olması
"    "             "        "   uzak olması
kaçların açılı olması
küçük yapışık kulaklar
küçük kepçe kulaklar
ağız göz çizgilerinin aşağıya eğimli olması
çenede sinir atışı
göz beyazında ki kırmızılık ve ya çabuk kızarması
aşırı parlak ve kızılımsı gözler

diyebiliriz sevgili uranos

Çok teşekkür ederim akasyagülücük
09-06-2008 01:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

romantica Yazılan:Akasya valla benimde ilgimi çekti bir ara beni de inceler misingözkýrpma Yandan resim gerek ise oda var..

sen uygun resimleri yolla  bakarım resim sayısı çok olursa daha iyi olur netlik açısından

çabucak cevap veremeyebilirim işlerim dolayısıyla gecikmeler olabilir sıkıştırmaca yok ok

biliniz ki biiznillah ben unutmam
09-06-2008 01:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: YILDIRIM'IN FİZYONOMİ TAHLİLİ
akasya Yazılan:KULAKLAR: Karşısındakini etkileme ve etkilenme düzeyini, bağımsız hareket etme isteğini, gerçekçilik dengesini, verileri algılama ve kabul etme seçimlerini

Kendine odaklı içe dönük bir kişiliktir başkalarının ne söylediği fazla önemli değildir kendi iç sesini dinlersin

görsel ağırlıklı bir tarzın vardır yani bilgiyi alırken duyduklarından çok gördüklerine önem verirsin (birinin beni dövdüler demesi yetmez illa dövülürken görecen gülücük) )

Çekingen bir yanın olabilir (ki bence var)

Ve ince bir yanın kaba bir erkek değilsin nezaketten anlarsın

Özünde sıcaksınsındır soğuk da görünmezsin ama çok sokulganda değilsindir biraz mesafeli bir yaklaşımın var diyebiliriz

Hassas ruh konusunda bilmem kaçıncı vurgu ay terazin aktif olsa gerek ruhunda incelik var usta

Şimdi yıldırımın kulak konusu hassas bir konu  

Çünkü kulağın biri kafaya oldukça yakın dururken biri ayrık duruyor

Şimdi yıldırımı iki açıdan masaya yatıracağız ilk defa böyle bir şey yapıyorum

-Bir yanı içe dönük kendine odaklı bir yanı dışa dönük insan odaklı
-bir yanı sakinken diğer yanı sağı solu belli olmayan biri patavatsız bir yapı
-bir yanı hayalperest, hissi, sakin sessiz, zeki ve düşünceli diğer yanı maddeyi önemseyen, hırslı, bazen oldukça kabalaşan ama aslında içinde iyi niyetli olan ama başkalarına anlatamayan yanlış anlaşılan, kıskanç kedi menfaatine odaklı yapar

Şimdi sonuç ne

Bence yıldırım içinde tabiri caizce melek ve şeytanı aynı anda barındırıyor yani insanlar böyle algılayabilir onu kimi melek der kimi faklı der(ki yıldırımı özünde iyi biliriz) böyle farklı algılanmanın bence tek sebebi bazı insanlarla ilişkilerinizde çıkar çatışmaları olabilir ve neticede kötü diye tanımlanabilirsin

Peki, hangi alanda

Sosyal yaşantısında

Çok ilginçtir ki yıldırımın 10 evinde terazi- akrep ve ay -Plüton ikilisi var
Bazıları ondan iyi insan diye etkilenecek ve ya inanacak
Bazıları ondan nefret edecek

Burada denge yok yani seven gerçekten sever nefret eden de yıldırımdan tam nefret eder kanaatim budur

Devam edecek

çene ve yanak yorumlarında sözünü ettiğin inat , cidiyet ve kanaatkârlık oldukça doğru yine isabet sevgili akasya.

kulaklarımla ilgili söylediğin şeyler çok ilgimi çekti diyebilirim. çekingenlik olduğu doğru mesela ben son yıllarda açıldım sosyal ilişkilerde.
eskiden kimseyi görüp konuşmamak zorunda kalmamak için hep yere bakarak yürürdüm gülücük ve belkide sırtımdaki hafif eğrilik aslında kemik yapısından filan değil , sevgili marla'nın söylediği gibi duruşla alakalıdır.

barfiksle ilgili önerisi için marla'ya da tşk ederim bu arada. son yıllarda yaptığım sporla ve artık önüme değilde insanların gözlerine baktığım için olsa gerek ;) o sorun iyice azaldı ama yinede barfiksi düşüneceğim.

ve akasya kulağın birinin yapışık , diğerinin ayrık olmasını çok güzel yorumlamışın , gerçi ben ilm-i sinadan anlamıyorum ama yorumlarının isabetli olduğunu net olarak görebiliyorum. kulaklar konusunu Ay-plüto kavuşumuna bağlamışın ki gerçekten bazen kendimi çift kişilikli hissediyorum. içe dönük durgun ben ve enerjik Yay tarafım gülücük
her insanın şeytani yönleri olduğunu düşünürüm. benimkisi kulağımı kafamdan ayıracak kadar belirgin görünüyor korkun benden gülücük
şaka bir yana manevi inancım olmasa , gerçekten bugün pek çok kötü ve karanlık senaryolar üzerinde uygulamalı olarak çalışabilirdim.

çok çok tşkler akasya -ok

09-06-2008 03:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

daha bitmedi yıldırım

yaptığım bütün analizlerde aslında çok fazla ayrıntıya girmiyorum(acemiyim) kırgınlık olmasın diye bazı kelimeleri yumuşatıyorum bazı özellikleri yazmadan geçiyorum

ilmi simayla hastalık potansiyelinden tutunda cinsel potansiyele kadar herşey biliniyor

hastalık boyutu üzerinde henüz bilgilenmeye başlamadım öğrendiğim zaman bu konuya da girerim

bu arada
beni görseniz gülmekten ölürsünüz
bir satır yazıyorum bir odayı temizliyorum
sonra 2.satır 2.oda
temizlik bitiyor yemek yapılacak
geliyorum 1-2 satır yazıyorum sonra soğan doğramaya gidiyorum
tekrar geliyorum yazıyorum gidip yemeği ateşe koyuyorum
bu kısır döngünün içinde yuvarlanıyorum şu aralar
09-06-2008 05:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

akasya Yazılan:daha bitmedi yıldırım

yaptığım bütün analizlerde aslında çok fazla ayrıntıya girmiyorum(acemiyim) kırgınlık olmasın diye bazı kelimeleri yumuşatıyorum bazı özellikleri yazmadan geçiyorum

ilmi simayla hastalık potansiyelinden tutunda cinsel potansiyele kadar herşey biliniyor

hastalık boyutu üzerinde henüz bilgilenmeye başlamadım öğrendiğim zaman bu konuya da girerim

bu arada
beni görseniz gülmekten ölürsünüz
bir satır yazıyorum bir odayı temizliyorum
sonra 2.satır 2.oda
temizlik bitiyor yemek yapılacak
geliyorum 1-2 satır yazıyorum sonra soğan doğramaya gidiyorum
tekrar geliyorum yazıyorum gidip yemeği ateşe koyuyorum
bu kısır döngünün içinde yuvarlanıyorum şu aralar

gülücük gülücük kolay gelsin hamarat akasya ;)

09-06-2008 05:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

YILDIRIM'IN FİZYONOMİ TAHLİLİ
YÜZ ŞEKLİ: Kendine güveni, sabırsızlığı, ara buluculuk isteğini

Dikkat çekmekten hoşlanmazsın işlerini sessiz, sakin yaparsın

Takdir edilmeyi seversin sanırım senin onay ve takdir edilmek istemene 2.vurgu olsa gerek egonun okşanması hoşuna gider

Yardıma ve paylaşıma her zaman açıksındır ki öylesin bence

YÜZ TİPLERİ: Kişilerin hangi ağırlıkta yaklaşıma; zihinsel, fiziksel, duygusal, daha yatkın olduğunu

Özünde iyi biri olduğunu daha önce söylemiştim yine söylüyorum kurduğun cümleler ve tarzın son derece sadedir ağdalı kelam etmezsin

Ben hep kandırılabilir bir yanın olduğunu başından beri düşünüyordum hala da öyle

Ki ayartılabilir kandırılabilir saf, alık, şaşkın bir yanın var bazen tam bir sazan gibi davranabilirsin

Yine bazen jetonunun geç düştüğü, takıldığı durumlar olabilir anlamamakta ısrar edebilirsin

Kol bacak boyu eşit orta boylusun tahminim vücudun orantılı

Öyle göze görünecek kadar göbekli olduğunu düşünmüyorum olsaydı tişörtünün duruşu farklı olurdu

Enerjik bir yapın olmalı ve alçak gönüllü

Haklarını çiğnetmezsin adaleti seversin ama ne kadar adilsin!

Yıldırım ben senin bir laz yanın olduğunu düşünüyorum ve o laz damarından sende kesin var şüphem yok (ada genelde göçmen hendek tarafları Abaza ve geneli Trabzon göçmeni Lazlar ve çok az da Kürt var ada yı çok iyi bilirim)

Şimdi senin laz damarın tutunca tutulup kapılmazsın bence sana karşı gelenlere hücum edersin tırsmazsın bir noktaya kadar ağız yapın sana korkaklık ve çekimserlik verir yani seni biraz geri çeker

Bazen isteklerin güzellikle olmazsa hile ile elde etmek isteyebilirsin

Hareketli, ateşli, şehvetli(2.vurgu daha önce nötr dü şimdi biraz çıtası yükseldi),çabuk sinirlene biri olabilirsin

Zihinsel olarak hazırcevap birisin ve esprilisin

Önemli bir adam olma potansiyelin var zihinsel manada

Genelde kendi halinde(vurgu bir özellik) uysal bir adamsın

Sakalının seyrek olması sena dengeli kişilik verir

Saçının kumral olması sana mülayim sadık ama soğuk bir mizaç verir

Saçının seyrek olması yetenek ve hayırseverlilik verir

Saçının ince telli olması hassas. edilgen bir kalp verir

Kırmızı beniz sana kaynayan coşan yerinde duramayan bir mizaç verir

Uzun zarif parmaklar zekâ ve işgüzar maharetli, hünerli bir yapı veri

Ellerinin tüysüz olması seni yine yumuşak bir insan yapar

Sen ellerim küçük demiştin daha önce ama değil erkeğin vücudunun tüylü olması genelde hayvani şehvet verir

Anladığım kadarıyla ellerin, kolların ve bacakların fazla tüylü değil saçın, sakalın seyrek

Burada insani bir şehvet söz konusu yani arzular olması gereken kadardır

yıldırım benden bu kadar hayırlı uğurlu olsun
09-06-2008 07:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

akasya Yazılan:YÜZ ŞEKLİ: Kendine güveni, sabırsızlığı, ara buluculuk isteğini

Dikkat çekmekten hoşlanmazsın işlerini sessiz, sakin yaparsın

Takdir edilmeyi seversin sanırım senin onay ve takdir edilmek istemene 2.vurgu olsa gerek egonun okşanması hoşuna gider

Yardıma ve paylaşıma her zaman açıksındır ki öylesin bence

YÜZ TİPLERİ: Kişilerin hangi ağırlıkta yaklaşıma; zihinsel, fiziksel, duygusal, daha yatkın olduğunu

Özünde iyi biri olduğunu daha önce söylemiştim yine söylüyorum kurduğun cümleler ve tarzın son derece sadedir ağdalı kelam etmezsin

Ben hep kandırılabilir bir yanın olduğunu başından beri düşünüyordum hala da öyle

Ki ayartılabilir kandırılabilir saf, alık, şaşkın bir yanın var bazen tam bir sazan gibi davranabilirsin

Yine bazen jetonunun geç düştüğü, takıldığı durumlar olabilir anlamamakta ısrar edebilirsin

Kol bacak boyu eşit orta boylusun tahminim vücudun orantılı

Öyle göze görünecek kadar göbekli olduğunu düşünmüyorum olsaydı tişörtünün duruşu farklı olurdu

Enerjik bir yapın olmalı ve alçak gönüllü

Haklarını çiğnetmezsin adaleti seversin ama ne kadar adilsin!

Yıldırım ben senin bir laz yanın olduğunu düşünüyorum ve o laz damarından sende kesin var şüphem yok (ada genelde göçmen hendek tarafları Abaza ve geneli Trabzon göçmeni Lazlar ve çok az da Kürt var ada yı çok iyi bilirim)

Şimdi senin laz damarın tutunca tutulup kapılmazsın bence sana karşı gelenlere hücum edersin tırsmazsın bir noktaya kadar ağız yapın sana korkaklık ve çekimserlik verir yani seni biraz geri çeker

Bazen isteklerin güzellikle olmazsa hile ile elde etmek isteyebilirsin

Hareketli, ateşli, şehvetli(2.vurgu daha önce nötr dü şimdi biraz çıtası yükseldi),çabuk sinirlene biri olabilirsin

Zihinsel olarak hazırcevap birisin ve esprilisin

Önemli bir adam olma potansiyelin var zihinsel manada

Genelde kendi halinde(vurgu bir özellik) uysal bir adamsın

Sakalının seyrek olması sena dengeli kişilik verir

Saçının kumral olması sana mülayim sadık ama soğuk bir mizaç verir

Saçının seyrek olması yetenek ve hayırseverlilik verir

Saçının ince telli olması hassas. edilgen bir kalp verir

Kırmızı beniz sana kaynayan coşan yerinde duramayan bir mizaç verir

Uzun zarif parmaklar zekâ ve işgüzar maharetli, hünerli bir yapı veri

Ellerinin tüysüz olması seni yine yumuşak bir insan yapar

Sen ellerim küçük demiştin daha önce ama değil erkeğin vücudunun tüylü olması genelde hayvani şehvet verir

Anladığım kadarıyla ellerin, kolların ve bacakların fazla tüylü değil saçın, sakalın seyrek

Burada insani bir şehvet söz konusu yani arzular olması gereken kadardır

yıldırım benden bu kadar hayırlı uğurlu olsun

sade bir kişiliğim olduğu ve dikkat çekmekten pek hoşlanmadığım doğru.

laz değilim gülücük ama annemin tarafı göçmen yada muhacır ve bende o tarafa benzemişim diyebilirim.
inatçı damarım olduğunu söyleyebilirim , o duyarlı insan bazen gidiyor ve hızla karamsar bir inatçılık bastırabiliyor olumsuzluklarda.

günlük işlerinden zaman ayırarak ciddi bir çalışma ortaya koydun sevgili akasya ve tekrar tekrar teşekkür ederim.
önceki cevaplarımda söylediğim gibi çok isabetli yorumlar çıkarmışın , tebrik ediyorum -ok

09-07-2008 01:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

ben resim göndermeyi başaramadım:(

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
09-07-2008 02:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

Yıldırım Yazılan:sade bir kişiliğim olduğu ve dikkat çekmekten pek hoşlanmadığım doğru.

laz değilim gülücük ama annemin tarafı göçmen yada muhacır ve bende o tarafa benzemişim diyebilirim.
inatçı damarım olduğunu söyleyebilirim , o duyarlı insan bazen gidiyor ve hızla karamsar bir inatçılık bastırabiliyor olumsuzluklarda.

günlük işlerinden zaman ayırarak ciddi bir çalışma ortaya koydun sevgili akasya ve tekrar tekrar teşekkür ederim.
önceki cevaplarımda söylediğim gibi çok isabetli yorumlar çıkarmışın , tebrik ediyorum -ok

işlerin önemi yok yıldırım öyle yada böyle yapılacak ben ilmi sima yorumlarken zevkle yazıyorum çünkü bu bilimi seviyorum önemli olan sizin de hoşnut kalmanız

muhacir göçmen demek tahminim doğu karadeniz yada direkt kafkasyadan sakaryaya gelmişlerdir(lazlar kafkas topluluğundan) şimdi merak ettim yıldırım annenize bir sorsanız nerden göç etmiş dedeleri
09-07-2008 05:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

akasya Yazılan:
Yıldırım Yazılan:  
sade bir kişiliğim olduğu ve dikkat çekmekten pek hoşlanmadığım doğru.

işlerin önemi yok yıldırım öyle yada böyle yapılacak ben ilmi sima yorumlarken zevkle yazıyorum çünkü bu bilimi seviyorum önemli olan sizin de hoşnut kalmanız

muhacir göçmen demek tahminim doğu karadeniz yada direkt kafkasyadan sakaryaya gelmişlerdir(lazlar kafkas topluluğundan) şimdi merak ettim yıldırım annenize bir sorsanız nerden göç etmiş dedeleri

Bulgaristan'dan göç etmiş dedemler. renkli gözlüdür anne tarafım ;)

09-07-2008 07:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir