Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.77 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

akasya vedic analizi
Yazar Mesaj
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

akasya vedic analizi
şimdi Akasya ilk önce girdiğin dasa periyodun hakkında bilgi vereyim..1 mart 2008 itibariyle Satürn dasaya girmişsin..ve satürn şu anda 2.evinde transitte..yani sadhe sati denilen maddi kayıplar,ani çıkan harcamalar,para sıkıntısı gibi durumlar oluşturur..satürn rashi haritanda 2.evinde ve yengeç burcunda..duygusal olarak ta bazı sıkıntıların olabilir.hani evham dediğimiz olay var ya işte anlatmak istediğim bu..endişelenmeler,kaygılar,acaba olur mular vs..satürn dasanın satürn antardasasını yaşıyorsun..5 mart 2011 e kadar da devam edecek bu alt dasa..bu dönemde zihinsel gerilimler,oğullar ve kadınlarla olan ilişkiler rahatsız edici boyuta çıkabilir.ve de maddi manevi kayıplar yaşanabilir.satürn dasa 2 mart 2027 de bitecek..bu 1.evin yani yükselen burcun aslan..güneşin terazi de görünüyor..ay burcun da ikizlerde..haritanda karşılıklı ağırlama içinde iki gezegenin var..jüpiter boğa da,venüs ya burcunda..karmic kontrol gezegenlerin ise;venüs ve mars..biraz da güzel haberler vereyim sana;şu an transit ay 1.evinde ve 7.evinde transitte olan venüs le görünüm yapmış..bir nevi ikili ilişkilerindeki dağınık durumu toparlıyor..ketu şu anda 11.evinde;yüksek eğitim için uygun dönem..şu an itibariyle transitlerin iyi görünüyor..

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
06-30-2008 05:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

RE: akasya vedic analizi
phaldor Yazılan:şimdi Akasya ilk önce girdiğin dasa periyodun hakkında bilgi vereyim..1 mart 2008 itibariyle Satürn dasaya girmişsin..ve satürn şu anda 2.evinde transitte..yani sadhe sati denilen maddi kayıplar,ani çıkan harcamalar,para sıkıntısı gibi durumlar oluşturur..satürn rashi haritanda 2.evinde ve yengeç burcunda..duygusal olarak ta bazı sıkıntıların olabilir.hani evham dediğimiz olay var ya işte anlatmak istediğim bu..endişelenmeler,kaygılar,acaba olur mular vs..satürn dasanın satürn antardasasını yaşıyorsun..5 mart 2011 e kadar da devam edecek bu alt dasa..bu dönemde zihinsel gerilimler,oğullar ve kadınlarla olan ilişkiler rahatsız edici boyuta çıkabilir.ve de maddi manevi kayıplar yaşanabilir.satürn dasa 2 mart 2027 de bitecek..bu 1.evin yani yükselen burcun aslan..güneşin terazi de görünüyor..ay burcun da ikizlerde..haritanda karşılıklı ağırlama içinde iki gezegenin var..jüpiter boğa da,venüs ya burcunda..karmic kontrol gezegenlerin ise;venüs ve mars..biraz da güzel haberler vereyim sana;şu an transit ay 1.evinde ve 7.evinde transitte olan venüs le görünüm yapmış..bir nevi ikili ilişkilerindeki dağınık durumu toparlıyor..ketu şu anda 11.evinde;yüksek eğitim için uygun dönem..şu an itibariyle transitlerin iyi görünüyor..

teşekkür ederim phaldor yazdıkların konusunda kesinlikle yanılmamışsın eğer nasipse seneye tekrar sınava gireceğim üniversite için (9 yıl önce üni.bırakmıştım) sanıyorum benim navamsada da yükselenim aslan ilk sorum

bu karşılıklı ağırlama yapan gezegenler bana hangi noktalarda katkı sağlıyor karmic kontrol gezegen mezunu biraz açıklayabilirmisin
(bu arada bende 2 program var vedic harita için biri jagannatha hora diğeri junior jyotısh ben birinciyi tercih ediyorum becerebilirsem haritayı kopyalarım) saolasın phaldor

bir şey daha bende ki harita ay burcu kova görünüyor
06-30-2008 07:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Cvp: akasya vedic analizi
karmic kontrol gezegeni;hayat karmasında olgunlaşmak için ödeyeceğin bedeldir.senin karmic control planetlerin Adnan Menderes ile aynı..malesef şunu belirtmem lazım akasya;seni derinden etkileyecek bir olay sonrası olgunlaşacağın görülüyor..çünkü mars zaten malefic(zararlı) bir gezegen.birde yanında rahu ve güneş var..hint astrolojisine göre karma;geçmiş yaşamda yarım bırakılan bir görevini tamamlatacak sana...karşılıklı ağırlama demek iki gezegenin kendi yöenttiği evlerde bulunması demektir..gezegenlere göre etkileri faklı olur..farklı fırsatları ayaklarına getirir..ulaşamayacağını sandığın şeyleri ellerinde bulursun vs..

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
06-30-2008 08:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

ya ben hiç anlamıyorum bu hint astorolojisinden,nekadar karmaşık!!! Ay burcum normalde kova ama hintte nedense oğlak çıktı çok ilginç!!!

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
06-30-2008 09:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

doğu batı zaman farkından o yezda..önemsenecek bir şey değil..

06-30-2008 09:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

RE: Cvp: akasya vedic analizi
phaldor Yazılan:karmic kontrol gezegeni;hayat karmasında olgunlaşmak için ödeyeceğin bedeldir.senin karmic control planetlerin Adnan Menderes ile aynı..malesef şunu belirtmem lazım akasya;seni derinden etkileyecek bir olay sonrası olgunlaşacağın görülüyor..çünkü mars zaten malefic(zararlı) bir gezegen.birde yanında rahu ve güneş var..hint astrolojisine göre karma;geçmiş yaşamda yarım bırakılan bir görevini tamamlatacak sana...karşılıklı ağırlama demek iki gezegenin kendi yöenttiği evlerde bulunması demektir..gezegenlere göre etkileri faklı olur..farklı fırsatları ayaklarına getirir..ulaşamayacağını sandığın şeyleri ellerinde bulursun vs..

yükselenim aslan 2.evim başak oluyor o halde transit satürn başakta maddi değerler evini çalkalamakla meşgul işin pis yanı bu çalkantılar uzun sürecek gibi yengeç ve satürn 2.eve değil 12.eve düşüyor yanlışla 2 yazdın anlıyorum 12 ev bilinç altıydı zaten evet evham vesvese ne ararsan var

karşılıklı ağırlama konusunda bende maha yoga oluşmuş venüs 4.evde yay da jüpiter 10.evde boğa da bende ki bir yazıda içerdiği gezegenleri zenginleştirdiği yazıyor bu genişleme Onuncu ev (meslek, onur, güç ve prestij, toplumdaki konumumuz, başarı ile ilgilidir) Dördüncü ev( evimizin konumu, duygular ve zihin ile ilgili bilgi verir.)

karmic kontrol gezegen noktasında mars 3.evde venüs 4.evde (aynı zamanda anne yi de gösterir)bu kalıtsal dersin anneden geçtiğini mi gösterir bu beni olgunlaştıracak olay hangi platformda olur

9.ev(inançlar) ketu yöneticisi (koçta)mars 3.evde (akrabalar,kardeşler,iletişim )yanında güneş(baba) rahu(kuzey ay)var bunun anlamı inanç noktasında baba tarafından sülaleyle çatışma olabilir mi?

veya güneşin aynı zamanda otorite olduğunu var sayarsak bu otoriteyle kapışma anlamına mı gelir aynı adnan menderes te olduğu gibi zira ufak boyutlu da olsa böyle bir kapışma yaşadım

adnan menderesle ilgili bildiğim inandığı hak yolda yürüdüğü için asıldığıdır şimdi benim natalda 9.ev(inançlar vs.)deki jüpiter caput algol (kafa yüz boyuna gelen darbe)yıldızına çok yakın duruyor bir etkisi olacağı kesin zaten işitme duyusu noktasında ağır darbe vurmuş venüs le jüpiterin karşılıklı durduğunu da hesaba katarsak yani bu karmik derssin neler olabileceği noktasında lütfen beni biraz daha aydınlatırmısın
06-30-2008 11:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

RE: akasya vedic analizi
KARMİK KONTROL GEZEGENLERİ nedir?
Karmik Kontrol Gezegenleri Ay Düğümlerinin yerleştikleri burçların yöneticileri "Karmik Kontrol Gezegenleri" olmaktadır
vedik te
rahu=kuzey ay düğümü
ketu=güney ay düğümü

yezda senin karmik kontrol gezegenlerine bakacaktım doğum bilgilerini verirsen haritanı çıkarabilirim
07-01-2008 02:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

akasya kendin zaten sorularını cevaplarını vermişsin canım..benim bişey açıklamama gerek kalmamış..

07-01-2008 09:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Cvp: akasya vedic analizi
yezda Yazılan:ya ben hiç anlamıyorum bu hint astorolojisinden,nekadar karmaşık!!! Ay burcum normalde kova ama hintte nedense oğlak çıktı çok ilginç!!!

haklısın yezda cidden çok karışıkhımm

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
07-01-2008 11:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

vedic karışık değil aslında..temel bilgileri öğrendikten sonra çok kolay..

07-01-2008 11:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ücretsiz Vedic Harita... yezda 89 302,069 01-24-2020 11:06 PM
Son Mesaj: Raggio di sole
  Hint Astrolojisinde Evlilik Öncesi Uyum Analizi qulsah 0 15,724 10-22-2008 12:32 PM
Son Mesaj: qulsah

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir